Neo HTML Protector 0.3.4 - source to uk translation catalogue (350 entries)

source: 10分
uk: 10 хвилин.

source: 10秒
uk: 10 секунд.

source: 15分
uk: 15 хвилин.

source: 15秒
uk: 15 секунд.

source: 1分
uk: Одна хвилина.

source: 1分10秒
uk: 1 хв 10 сек.

source: 1分20秒
uk: 1 хв 20 сек.

source: 1分30秒
uk: 1 хвилина 30 секунд.

source: 1分40秒
uk: 1 хвилина 40 секунд.

source: 1分50秒
uk: 1 хвилина 50 секунд.

source: 1時間
uk: 1 година

source: 1秒
uk: 1 секунда

source: 20分
uk: 20 хвилин.

source: 20秒
uk: 20 секунд.

source: 25分
uk: 25 хвилин.

source: 25秒
uk: 25 секунд.

source: 2キー押下のスクリーンショットの疑い
uk: Підозра на скріншоти з двома натисканнями клавіш.

source: 2分
uk: 2 хвилини

source: 2秒
uk: 2 секунди.

source: 30分
uk: 30 хвилин.

source: 30秒
uk: 30 секунд.

source: 35分
uk: 35 хвилин.

source: 35秒
uk: 35 секунд.

source: 3分
uk: 3 хвилини.

source: 3秒
uk: 3 секунди.

source: 40分
uk: 40 хвилин.

source: 40秒
uk: 40 секунд.

source: 45分
uk: 45 хвилин.

source: 45秒
uk: 45 секунд.

source: 4分
uk: 4 хвилини.

source: 4秒
uk: 4 секунди.

source: 50分
uk: 50 хвилин.

source: 50秒
uk: 50 секунд.

source: 55分
uk: 55 хвилин.

source: 55秒
uk: 55 секунд.

source: 5分
uk: 5 хвилин.

source: 5秒
uk: 5 секунд.

source: 6分
uk: 6 хвилин.

source: 6秒
uk: 6 секунд.

source: 7分
uk: 7 хвилин

source: 7秒
uk: 7 секунд.

source: 8分
uk: 8 хвилин.

source: 8秒
uk: 8 секунд.

source: 9分
uk: 9 хвилин.

source: 9秒
uk: 9 секунд.

source: ADMINログイン時のみ通常のソース出力
uk: Нормальний вихідний код виводиться лише під логіном ADMIN

source: AIの学習用のbotをHTMLに対し避けることにより、AIで利用されないようにします、ただし完全には対処することはできません
uk: Уникнення використання бота для навчання ШІ проти HTML запобігає його використанню ШІ, але не повністю вирішує проблему

source: AI学習用botをアクセス禁止にする
uk: Заборона доступу до навчальних ботів зі штучним інтелектом.

source: CookieやJavascriptが有効でない場合に表示するメッセージ
uk: Повідомлення відображається, якщо файли cookie та Javascript не ввімкнено.

source: EU GDPRが有効の際のみ初回表示で必ず表示されるメッセージです
uk: Це повідомлення завжди відображається на першому дисплеї, тільки якщо увімкнено GDPR ЄС.

source: EU GDPR向け同意しないの文字列
uk: Розбіжності щодо GDPR ЄС

source: EU GDPR向け同意するの文字列
uk: Рядок згоди на GDPR ЄС

source: EU GDPR対応
uk: Відповідність GDPR ЄС

source: EU圏内でWordpressを使用する場合、並びにEU圏内を対象とするには必ず有効にしてください
uk: Має бути ввімкнено, щоб використовувати Wordpress в ЄС та орієнтуватися на країни ЄС.

source: Firefoxでは音声ブロックされます
uk: Firefox заблокує звук.

source: Firefoxにおけるデバッグモード
uk: Режим налагодження у Firefox

source: Firefoxに対しては無効です
uk: Не діє для Firefox.

source: Firefox対策としてHTMLをJavaScriptで描画をします
uk: Відображення HTML за допомогою JavaScript у Firefox

source: GIF形式で1×1ピクセルの透過画像
uk: Прозоре зображення 1 x 1 піксель у форматі GIF.

source: HTMLをJavaScriptで描画
uk: Відображення HTML за допомогою JavaScript

source: HTMLソース表示
uk: Відображення HTML-джерела

source: HTMLソース表示は禁止されています
uk: Відображення HTML-джерел заборонено.

source: HTMLソース表示時に表示するメッセージ
uk: Повідомлення, яке буде показано при відображенні HTML-джерела

source: HTML保護
uk: Захист HTML

source: HTML保護と組み合わせることでコンテンツを保護することができます
uk: У поєднанні із захистом HTML можна захистити вміст

source: HTML保護時に一度限りの認証トークンが異常の場合に表示するメッセージ
uk: Повідомлення відображається, якщо одноразовий маркер автентифікації є аномальним під час захисту HTML.

source: HTML保護時のHEADタグの出力
uk: Виведення тегів HEAD під час захисту HTML

source: HTML圧縮以上に最小限のHTMLしか出力せず、BODYタグ内の内容が全く出力されなくなります
uk: За межами стиснення HTML виводиться лише мінімальний HTML, а вміст тегу BODY не виводиться взагалі.

source: HTML難読化 (圧縮)
uk: Обфускація

source: HTML難読化・保護時にソースの先頭に表示するメッセージ
uk: Повідомлення, яке буде показано на початку вихідного коду, коли HTML завуальовано та захищено.

source: HTML難読化・保護時のHTMLソースコードのアスキーアートの出力
uk: Виведення ASCII-арту у вихідному коді HTML під час обфускації та захисту HTML.

source: ID
uk: ІДЕНТИФІКАТОР

source: IPアドレス
uk: IP-адреса

source: IPアドレスのデータはありません
uk: Дані про IP-адресу відсутні.

source: IPアドレスログ
uk: Журнал IP-адрес

source: IPログが全て削除されました
uk: Всі IP-логи були видалені.

source: IPログリーダー
uk: Зчитування журналу IP

source: ISISちゃん
uk: ISIS chan

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edge(EdgeHTML)のアクセスに警告を表示する
uk: Попередження для Internet Explorer і колишнього доступу до Microsoft Edge

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edgeのアクセスを避けます
uk: Уникайте доступу до Internet Explorer та колишнього Microsoft Edge.

source: JavaScriptにより遅延読まれますのでSEOに影響があります
uk: Затримка читання через JavaScript, що впливає на SEO

source: JavaScript描画で有効にするとウェブサイトの表示速度が著しく遅くなります
uk: Увімкнення рендерингу JavaScript значно сповільнить швидкість відображення веб-сайту

source: MRI風サウンド by ChatGPT - 1分14.9秒 - 3,340,392bytes - 320kbps - ライセンス：パブリックドメイン
uk: Звук у стилі МРТ від ChatGPT - 1 хв 14,9 сек - 3,340,392 байт - 320 кбіт/с - Ліцензія: суспільне надбання

source: Miss. 裏まにら氏歌唱
uk: Міс. співає пан Ураманіра

source: Neo HTML Protector 設定
uk: Налаштування Neo HTML Protector

source: Neo HTML Protectorについて
uk: Про Neo HTML Protector

source: Neo HTML Protectorをご利用いただき、ありがとうございます！
uk: Дякуємо за використання Neo HTML Protector!

source: OSやブラウザ、方法によっては妨害できず、もしくは検出しないことがあります
uk: Може бути не перехоплено або виявлено залежно від операційної системи, браузера та методу

source: OS標準搭載のスクリーンショット機能を保護することはできません
uk: Неможливо захистити стандартну функцію створення скріншотів ОС

source: PNG形式で1×1ピクセルの透過画像
uk: Прозоре зображення 1 x 1 піксель у форматі PNG.

source: PNG形式で黄色い背景の警告画面
uk: Попереджувальний екран з жовтим фоном у форматі PNG.

source: SEOに著しく影響があります
uk: Істотно впливає на SEO.

source: TITLEタグのみ
uk: Тільки тег TITLE

source: USERログインで通常のソース出力
uk: Звичайний вивід вихідного коду з логіном користувача

source: WordpressのHEADタグから取得しないと、SNSのシェアでOGP画像が表示されません
uk: Зображення OGP не відображатимуться в публікаціях у соціальних мережах, якщо вони не взяті з тегу HEAD у Wordpress

source: WordpressのHEADタグより取得
uk: Отримано з тегу HEAD у Wordpress

source: Wordpressの言語
uk: Мови Wordpress.

source: alertメッセージを表示する言語
uk: Мова, якою відображається попереджувальне повідомлення.

source: https://google.co.jp
uk: https://google.com

source: imgタグが呼び出されるごとに画像を保護
uk: Захищайте зображення щоразу, коли викликається тег img.

source: view-source:から始まるURLを入力すれば操作できてしまいます
uk: Керувати ним можна, ввівши URL-адресу, що починається з view-source:.

source: view-sourceでHTMLソース表示をした時に警告の意思を示すアスキーアートを表示します
uk: Відображати ASCII-арт, що вказує на намір попередження при відображенні HTML-джерела за допомогою view-source.

source: view-sourceメッセージを表示する言語
uk: Мова, якою відображаються повідомлення джерела перегляду.

source: 「imgタグが呼び出されるごとに画像を保護」の場合は、add_filterを使用し、imgタグの発行時にフィルタリングを行います、テーマによっては正しく動作しません
uk: Для Захищати зображення кожного разу, коли викликається тег img, використовуйте add_filter і filter при публікації тегів img, в залежності від теми це може працювати некоректно

source: 「出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護」の場合は、Wordpressのほぼすべての動作をキャプチャし、コンテンツ内のimgタグについてすべて処理します。テーマによっては正しく動作しません
uk: Захищати всі зображення, завантажені в Wordpress, з усього HTML-виводу перехопить майже всю активність Wordpress і обробить все, що стосується тегів img у контенті. Деякі теми працюватимуть некоректно

source: あなたが押下したキー
uk: Клавішу, яку ти натиснув.

source: あなたが起こしたイベント
uk: Події, які ти спричинив.

source: あなたのIPアドレス
uk: Твоя IP-адреса.

source: あなたの押下したキー
uk: Твої натиснуті клавіші.

source: あなたの端末とブラウザ
uk: Ваш пристрій і браузер

source: あわせて、スクリーンショット以外の機能（タブ切り替え・ウィンドウ切り替え）にも反応してしまいます。
uk: Крім того, він також реагує на функції, відмінні від скріншотів

source: おやじ ショート - 3.8秒 - 32,364bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
uk: Father Short - 3.8 секунди - 32,364 байт - 64 кбіт/с - ліцензія GPL2.0 або новіша

source: おやじ ロング - 23.5秒 - 195,578bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
uk: Father Long - 23.5 секунди - 195,578 байт - 64 кбіт/с - ліцензія GPL2.0 або новіша

source: お知らせ
uk: Зауважте.

source: お知らせの1行目
uk: Рядок 1 повідомлення.

source: お知らせの2行目
uk: Рядок 2 повідомлення.

source: お知らせの3行目
uk: Рядок 3 повідомлення.

source: このウェブサイトをご利用いただくには、CookieとJavaScriptを有効にしていただく必要があります
uk: Для використання цього веб-сайту необхідно увімкнути файли cookie та JavaScript.

source: このオプションを有効にするとview-sourceのログが取得できます
uk: Увімкніть цю опцію для журналу view-source

source: このサイトでは、不正利用の防止およびサービスの安全な運営のために、IPアドレス・閲覧履歴・操作ログなどの情報をCookieとデータベースに保存することがあります。これらの情報は、サイトの運営や法的対応にのみ使用され、第三者に提供することはありません。
uk: Цей сайт може зберігати таку інформацію, як IP-адреси, історія відвідувань та журнали операцій у файлах cookie та базах даних, щоб запобігти несанкціонованому використанню та забезпечити безпечну роботу сервісу. Ця інформація використовується тільки для роботи сайту і для юридичного листування і не буде надана третім особам.

source: このプラグインについて
uk: Про цей плагін.

source: このプラグインには、Keppy氏（KaleidonKep99）によって作成された「Keppy s YAMAHA C7」を使用した楽曲が含まれており、正式にライセンスされています
uk: Цей плагін містить музику з використанням композиції Keppy s YAMAHA C7, створеної Keppy

source: このプラグインには有限会社イージェーが開発を行い、本プラグイン製作者が作曲した、スーパーファミコン非公認ゲーム「SM調教師瞳3」の楽曲を含んでおり、正式にライセンスされています
uk: Цей плагін містить музику з несанкціонованої гри для Super Nintendo Entertainment System

source: このプラグインに含まれるいくつかの技術は特許保護の対象です。
uk: Деякі технології, включені в цей плагін, підлягають патентному захисту.

source: このプラグインはあなたのWordpressから出力されるHTMLや画像等を保護し、コンテンツの不正利用から守ることを目的としています。
uk: Цей плагін має на меті захистити HTML, зображення тощо, що виводяться з вашого Wordpress, і захистити його від несанкціонованого використання.

source: この画面で設定すると、高度な設定タブにある言語設定が無視されます
uk: Якщо встановлено на цьому екрані, налаштування мови на вкладці розширених налаштувань ігноруються

source: ご寄付は、下記のリンクから行っていただけます。日本の方であれば無料で寄付をすることも可能で、更にはアマゾンギフト券で気軽に寄付をすることが可能です。
uk: Пожертви можна зробити за посиланням нижче. Якщо ви з Японії, ви також можете пожертвувати безкоштовно, а крім того, ви можете легко пожертвувати за допомогою подарункових ваучерів Amazon.

source: ご支援いただけることに感謝し、今後ともよろしくお願いいたします。
uk: Ми дякуємо вам за підтримку і сподіваємося на співпрацю з вами в майбутньому.

source: その他の使用については、作者に連絡して商用ライセンスを取得してください。
uk: Для інших видів використання зв'яжіться з автором, щоб отримати комерційну ліцензію.

source: その他本プラグインの開発にRaspberry Pi5とChatGPTとdeeplを使用しています
uk: Інші Raspberry Pi5, ChatGPT та deepl були використані при розробці цього плагіна

source: なお、アイキャッチに指定した画像はOGPとして拡散されますので保護できません。どうしても保護すべき場合は高度な設定でHTML保護時のHEADタグの出力の選択を変更してください
uk: Зверніть увагу, що зображення, визначені як привабливі, поширюються як OGP і не можуть бути захищені. Якщо ви хочете їх захистити, змініть вибір виведення тегу HEAD при захисті HTML у додаткових налаштуваннях.

source: なし
uk: без

source: びっくりするような雰囲気を作ります
uk: Створіть дивовижну атмосферу

source: もちろん、利用規約やサイトポリシーを充実させる必要があります。このプラグインは利用規約生成アプリではありませんが、そのヒントを与えることができます。
uk: Звичайно, вам потрібно буде вдосконалити свої умови використання та політику сайту. Цей плагін не є додатком для створення умов використання, але він може дати вам підказку.

source: アドオンがインストールされていると操作できてしまいます
uk: Він може працювати, якщо встановлені додаткові модулі.

source: アメリカ英語
uk: Американська англійська

source: アラビア語
uk: Арабська

source: イギリス英語
uk: Британська англійська

source: イタリア語
uk: Італійська

source: イベント
uk: Подія

source: イベントの設定
uk: Конфігурація події.

source: インドネシア語
uk: Індонезійська

source: ウインドウが背面に移動した時スクリーンショットの疑い
uk: Підозра на скріншоти, коли вікна зсунуті назад.

source: ウクライナ語
uk: Українська

source: エストニア語
uk: Естонська

source: オランダ語
uk: Голландська

source: キャッシュプラグインを検出しました キャッシュプラグインが有効化されていると本プラグインは正しく動作しません
uk: Виявлено плагін кешу Цей плагін не працюватиме належним чином, якщо увімкнено плагін кешу.

source: コピー、カットは禁止されています
uk: Копіювання та вирізання заборонено.

source: コピー・カット
uk: знято під копірку

source: コピー・カットした時に表示するメッセージ
uk: Повідомлення відображається при копіюванні або вирізанні.

source: コンテンツを完璧に守ることはできません。しかし可能な限りの方法において警告し、もし何かがあった場合に備えて準備することにより国で定められている方法で解決することができるはずです。
uk: Контент не може бути ідеально захищеним. Однак, попередивши їх усіма можливими способами і будучи готовими, якщо щось трапиться, ви зможете вирішити проблему у встановленому національним законодавством порядку.

source: コンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
uk: Деякі функції обмежені для захисту контенту.

source: サウンドなし
uk: Без звуку

source: サポートページ
uk: Сторінка підтримки

source: サービスをご利用いただくには、これらの処理に同意いただく必要があります。
uk: Для того, щоб користуватися послугою, ви повинні дати згоду на ці процеси.

source: ショパン エチュード Op.10-12 革命 打ち込み版 高速版 - 1分57.6秒 - 724,457bytes - 48kbps -  ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
uk: Шопен Етюд, ор.10-12 Революція, набрана версія, швидка версія - 1 хв 57,6 сек - 724,457 байт - 48 кбіт/с - Ліцензія: CC BY-ND 4.0 або новіша

source: ショパン エチュード Op.10-5 黒鍵 打ち込み版 高速版 - 1分0.0秒 - 369,778bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
uk: Шопен Етюд, Op.10-5, чорні клавіші, машинописна версія, швидка версія - 1 хв 0,0 сек - 369,778 байт - 48 кбіт/с - Ліцензія: CC BY-ND 4.0 або новіша

source: ショパン スケルツォ 変ロ短調 Op2 打ち込み版 高速短縮版 - 1分48.0秒 - 665,369bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
uk: Шопен Скерцо сі-бемоль мінор, Op2, друкована версія, швидка коротка версія - 1 хв 48,0 сек - 665 369 байт - 48 кбіт/с - ліцензія: CC BY-ND 4.0 або новішої версії

source: スウェーデン語
uk: Шведська

source: スクリーンショット
uk: скріншот

source: スクリーンショット、デバッグモード等の起動は禁止されています
uk: Активація скріншотів, режиму налагодження тощо заборонена.

source: スクリーンショットだけではなく、デバッグモード等も検出します
uk: Він розпізнає скріншоти, а також режими налагодження тощо.

source: スクリーンショットの疑いの警告メッセージ
uk: Попереджувальне повідомлення на скріншоті.

source: スクリーンショットの警告メッセージ
uk: Скріншот попереджувальних повідомлень.

source: スクリーンショットは禁止されています
uk: Скріншоти заборонені.

source: スペイン語
uk: Іспанська

source: スロバキア語
uk: Словацька

source: スロベニア語
uk: Словенська

source: セキュリティ並びにコンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
uk: Деякі функції обмежені з міркувань безпеки та захисту контенту.

source: ソース表示を許可する権限
uk: Повноваження для дозволу відображення джерела.

source: タイムスタンプ
uk: відмітка часу

source: ダークモード
uk: темний режим

source: チェコ語
uk: Чеська

source: テキストの選択は禁止されています
uk: Виділення тексту заборонено.

source: テキスト全選択
uk: виділення повного тексту

source: テキスト全選択時の警告メッセージ
uk: Попередження, коли виділено весь текст.

source: テキスト選択
uk: виділення тексту

source: デザイン・音
uk: Дизайн і звук

source: デザイン・音の設定
uk: Налаштування дизайну та звуку

source: デバッガー妨害
uk: втручання відладчика

source: デバッグモード
uk: режим налагодження

source: デバッグモード、コンソールの警告メッセージ
uk: Режим налагодження, консольні попереджувальні повідомлення.

source: デバッグモード、コンソールの起動は禁止されています
uk: Режим налагодження та активація консолі заборонені

source: デバッグモードの使い勝手を少し悪くします、ブラウザによってはこの挙動が止められてしまいます
uk: Робить режим налагодження дещо менш зручним для користувача, деякі браузери припиняють таку поведінку

source: デンマーク語
uk: Данська

source: トルコ語
uk: Турецька

source: ドイツ語
uk: Німецька

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなり、HTML転送量が多くなることがあります
uk: Хоча інтенсивність збільшується, коли ви переходите до опцій, перелічених нижче у випадаючому меню, навантаження на сервер є вищим, а обсяг переданого HTML може бути більшим

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなります
uk: Інтенсивність зростає, коли ви переходите до опцій, перелічених нижче у випадаючому меню, але навантаження на сервер збільшується

source: ノルウェー語
uk: Норвезька

source: ハッシュ化アルゴリズム
uk: алгоритм хешування

source: ハンガリー語
uk: угорська

source: バージョン
uk: версія

source: ビルド
uk: збірка

source: ファンファーレ - 22.3秒 - 183,926bytes - 64kbps - ライセンス：パブリックドメイン
uk: Фанфари - 22.3 секунди - 183,926 байт - 64 кбіт/с - Ліцензія: суспільне надбання

source: フィンランド語
uk: Фінська

source: フランス語
uk: Французька

source: ブラウザの設定言語
uk: Мова налаштування браузера

source: ブラウザーコンソール
uk: консоль браузера

source: ブラジルポルトガル語
uk: Бразильська португальська

source: ブルガリア語
uk: Болгарська

source: プライバシーポリシー
uk: Політика конфіденційності.

source: プライバシーポリシーには以下の内容を追加して下さい
uk: Будь ласка, додайте наступне до вашої політики конфіденційності

source: プライバシーポリシーのURLはこちらから設定して下さい
uk: Будь ласка, встановіть URL-адресу вашої політики конфіденційності тут

source: プライバシーポリシーのリンクの右側に表示されます
uk: Вона з'являється праворуч від посилання на політику конфіденційності

source: プライバシーポリシーの内容は、同意の有無に関わらずご確認いただけます。
uk: Зміст політики конфіденційності можна переглянути за згодою або без неї.

source: プライバシーポリシーの文字列
uk: Рядок політики конфіденційності

source: プラグインを初期化します なおIPログリーダーのデータはここでは削除されません
uk: Ініціалізує плагін Зверніть увагу, що дані IP-зчитувача журналу тут не видаляються.

source: ページの保存は禁止されています
uk: Збереження сторінок заборонено.

source: ページ保存
uk: зберегти сторінку

source: ページ保存の警告メッセージ
uk: Попередження про збереження сторінки.

source: ポルトガリア語
uk: Португальська

source: ポーランド語
uk: Польська

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その１ by ChatGPT - 3.3秒 - 102,850bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
uk: Схоже на виявлення шкідливого програмного забезпечення Частина 1 від ChatGPT - 3.3 секунди - 102,850 байт - 256 кбіт/с - Ліцензія: суспільне надбання

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その２ by ChatGPT - 3.3秒 - 103,122bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
uk: Схоже на виявлення шкідливого програмного забезпечення Частина 2 від ChatGPT - 3.3 секунди - 103,122 байт - 256 кбіт/с - Ліцензія: суспільне надбання

source: メッセージ
uk: Повідомлення.

source: メッセージの設定
uk: Налаштування повідомлень

source: メッセージをカスタム設定されている場合は言語を変更できません
uk: Мова не може бути змінена, якщо повідомлення налаштоване

source: メニューからは操作できてしまいます
uk: Керувати ним можна з меню.

source: ユーザーエイジェントの文字に不正な文字列があった場合のアクセスを避けます
uk: Уникайте доступу, якщо в агенті користувача вказано неприпустимий рядок символів.

source: ユーザーエージェント
uk: Агент користувача

source: ヨーロピアンポルトガル語
uk: Європейська португальська

source: ライセンス
uk: ліцензія

source: ライトモード
uk: світловий режим

source: ラトビア語
uk: Латиська

source: リダイレクトするURL
uk: URL-адреса для перенаправлення

source: リダイレクトなし
uk: Без перенаправлення

source: リダイレクトまでの時間
uk: Час перенаправляти.

source: リダイレクトをします
uk: Перенаправляє.

source: リトアニア語
uk: Литовська

source: ルーマニア語
uk: Румунська

source: レトロ風オープン - 42.1秒 - 179,138bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
uk: Ретро-стиль відкритий - 42.1 секунди - 179,138 байт - 32 кбіт/с - Ліцензія: суспільне надбання

source: レトロ風ファンファーレ - 2.2秒 - 10,536bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
uk: Фанфари в ретро-стилі - 2,2 секунди - 10,536 байт - 32 кбіт/с - Ліцензія: суспільне надбання

source: ロシア語
uk: Російська

source: 一度読み込まれると画像URL情報と一時使用トークンは無効化されます
uk: Після завантаження інформація про URL-адресу зображення та маркери тимчасового використання вимикаються

source: 一時使用トークンのビット数
uk: Кількість бітів у токенах тимчасового користування

source: 一時使用トークンの有効期限
uk: Термін дії токенів тимчасового користування.

source: 一般的なHTML圧縮です、難読化解除のサイトもあります
uk: Загальне стиснення HTML, деякі сайти мають де-обфускацію.

source: 上の項目の検出方法は完全ではありません、予防的に検出を行います
uk: Метод виявлення вищезазначених предметів не є досконалим, використовується превентивне виявлення.

source: 不正なリクエストです
uk: Неправильний запит.

source: 不正アクセスは禁止されています
uk: Несанкціонований доступ заборонений.

source: 不正操作検知のため、CookieおよびデータベースにIPアドレス等の識別子を保存する。保存されたデータは、管理者の任意のタイミングで削除を行う。
uk: Для виявлення несанкціонованих операцій у базі даних зберігаються файли cookie та ідентифікатори, такі як IP-адреси. Збережені дані можуть бути видалені в будь-який час адміністратором.

source: 中国語
uk: Китайська

source: 事実上デバッグモードから操作できてしまいます
uk: Фактично, ви можете працювати в режимі налагодження.

source: 以下の情報がサーバーに送信されました
uk: На сервер була відправлена наступна інформація

source: 以下の文字列が使用できます
uk: Можна використовувати наступні рядки

source: 企業用途の会員専用ページや社内ページなどでは「出力しない」、「TITLEタグのみ」で良いでしょう
uk: Для корпоративного використання, наприклад, тільки для учасників або внутрішніх сторінок, підійде без виводу або тільки тег TITLE.

source: 全クリア
uk: Все чисто.

source: 出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護
uk: Захистіть усі зображення, завантажені на Wordpress, у всіх HTML-видачах

source: 出力しない
uk: Немає виходу

source: 初回表示で必ず表示されるメッセージです
uk: Це повідомлення завжди відображається на першому дисплеї.

source: 初回訪問時のお知らせの設定
uk: Налаштування сповіщень про перший візит.

source: 初期化
uk: ініціалізація

source: 初期設定に戻す
uk: скидання до заводських налаштувань

source: 利用規約などのページに転送すると良いでしょう
uk: Можливо, ви захочете перенаправити їх на такі сторінки, як Умови використання.

source: 利用規約を設定する場合、必ずプライバシーポリシーに利用規約のリンクを設置して下さい
uk: Якщо ви створюєте Умови використання, обов'язково розмістіть посилання на них у Політиці конфіденційності

source: 印刷
uk: Друк

source: 印刷、PDFへの保存は禁止されています
uk: Друк та збереження у форматі PDF заборонено

source: 印刷、PDF保存の警告メッセージ
uk: Попередження під час друку та збереження PDF-файлів.

source: 印刷阻止をするもものの、ブラウザによってはうまく動作しません
uk: Блокування друку, але погано працює в деяких браузерах

source: 右クリック
uk: клацніть правою кнопкою миші

source: 右クリックの警告メッセージ
uk: Клацніть правою кнопкою миші на попереджувальних повідомленнях.

source: 右クリックは禁止されています
uk: Клацання правою кнопкою миші заборонено.

source: 右クリックやソースコード表示時に転送する URL を設定します
uk: Встановіть URL-адресу для перенаправлення при натисканні правою кнопкою миші або перегляді вихідного коду.

source: 同意しない
uk: Не згоден.

source: 同意しなかった時に画面遷移する検索エンジンなどのURLを設定します
uk: Встановіть URL-адреси пошукових систем та інших пошукових сервісів, на які екран переходить, коли користувач не погоджується.

source: 同意する
uk: Згоден.

source: 同意画面の色
uk: Колір екрану згоди.

source: 同意画面の言語
uk: Мова екрану згоди.

source: 同意画面の透過
uk: Прозорість екрану згоди.

source: 同意画面の透過具合を設定します
uk: Налаштуйте прозорість екрана згоди.

source: 同意画面中のコンテンツのぼかし
uk: Розмиття контенту на екранах збору згоди.

source: 同意画面表示中のコンテンツのぼかし具合を設定します
uk: Задає рівень розмиття вмісту під час відображення екрана згоди.

source: 同意画面表示中の配色を設定します
uk: Налаштуйте колірну схему під час відображення екрана згоди.

source: 基本設定
uk: базове налаштування

source: 妨害＋記録のみ
uk: Тільки перешкоди + запис.

source: 妨害＋記録＋表示＋リダイレクト
uk: Перехоплення + запис + відображення + перенаправлення

source: 実際にはJavascriptが無効時のみ表示されます
uk: На практиці це видно лише тоді, коли Javascript вимкнено.

source: 寄付について
uk: Про пожертви

source: 寄付は任意であり、強制ではありません。プラグインを無料でご利用いただけるように、どなたでも利用可能です。しかし、開発を継続するためにはご支援が大変ありがたく、少しでもご協力いただけると嬉しいです。
uk: Пожертви є добровільними і не є обов'язковими. Він відкритий для всіх, тому плагін можна використовувати безкоштовно. Однак, ми будемо дуже вдячні за вашу підтримку для продовження розробки і будемо раді допомогти у будь-який спосіб.

source: 寄付先
uk: донор

source: 対象アクションを起こした時のBGM
uk: BGM, коли виконується цільова дія.

source: 対象アクションを起こした時のビープ音
uk: Звуковий сигнал, коли цільова дія виконана.

source: 対象アクションを起こした時のマウスカーソルの消去
uk: Стирання курсору миші при виконанні цільової дії.

source: 対象アクションを起こした時の表示デザイン
uk: Дизайн відображення, коли спрацьовує цільова дія.

source: 意味のないHTMLドキュメント
uk: Безглузді HTML-документи

source: 戦闘＆戦闘勝利 - 1分16.3秒 - 630,056bytes - 64kbps - ライセンス：CC2.1 or later
uk: Combat & Battle Victory - 1 min 16.3 sec - 630,056 bytes - 64 kbps - Ліцензія: CC2.1 або новіша

source: 押下されたキー
uk: Натиснута клавіша

source: 支援のお願い
uk: Прохання про допомогу.

source: 改行
uk: новий рядок

source: 日本語
uk: Японська

source: 有効
uk: дійсність

source: 有効 音量大き目
uk: Увімкнено Найгучніша гучність

source: 有効 音量小さ目
uk: Увімкнено Низька гучність

source: 朝鮮語
uk: Корейська

source: 本プラグインには以下で生成したアスキーアートのフォント、並びにフォントファイルを同梱しています
uk: Цей плагін містить шрифт і файли шрифтів для ASCII малюнків, згенерованих за допомогою

source: 本プラグインには以下のライブラリを同梱しています
uk: До складу цього плагіна входять такі бібліотеки

source: 本プラグインの設定によってはこのイベントにたどり着くことはほとんどない場合があります
uk: Залежно від конфігурації цього плагіна, ця подія може рідко досягатися

source: 本プラグインの開発と維持には多くの時間と知恵の絞りだしがかかっており、引き続き改善と更新を行っていくための資金を集めるために、もしご支援いただける方がいれば、寄付をお願いできればと思います。
uk: Багато часу і мудрості пішло на розробку і підтримку цього плагіна, і ми будемо вдячні за пожертви, якщо вони допоможуть нам зібрати кошти для подальших поліпшень і оновлень.

source: 本プラグインはオープンソースで開発されており、GPL2.0以降のバージョンのライセンスを適用しています。
uk: Плагін розроблено з відкритим вихідним кодом і поширюється за ліцензією GPL 2.0 або пізніших версій.

source: 検索エンジン等のURL
uk: URL-адреси пошукових систем тощо.

source: 無効
uk: недійсний

source: 無効なIPアドレス
uk: Неправильна IP-адреса.

source: 無効なUAをアクセス禁止にする
uk: Заборонити доступ до недійсних UA.

source: 特許技術の使用は、このプラグイン内での使用に限って認められます。
uk: Використання запатентованої технології дозволено лише в межах цього плагіна.

source: 現代ギリシア語
uk: сучасна грецька мова

source: 現在ご利用のブラウザーはサポート対象外の旧バージョンです。より安全で快適な閲覧環境のため、最新のブラウザーへのアップデートをお願いいたします
uk: Браузер, який ви зараз використовуєте, є старою версією, яка більше не підтримується. Для безпечнішого та комфортнішого перегляду, будь ласка, оновіть браузер до найновішої версії.

source: 画像URLの保護
uk: Захист URL-адрес зображень

source: 画像URL情報の有効期限を設定します
uk: Задає дату закінчення терміну дії інформації про URL-адресу зображення.

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その強度を指定します
uk: Вказує надійність токена тимчасового використання, який використовується як пароль для шифрування інформації URL зображення

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その時ハッシュ化が必要です、その強度を設定します
uk: Тимчасові токени використовуються як паролі для шифрування URL-адреси зображення, але вони повинні бути хешовані, встановіть силу хешування.

source: 画像botをHTMLに対し避けることにより、画像検索から直接リンクされることによって守れなかったコンテンツを守ることができます、ただし完全には対処することはできません
uk: Уникнення ботів зображень у HTML захищає контент, який не можна захистити прямими посиланнями, від пошуку зображень, хоча повністю вирішити цю проблему неможливо.

source: 画像botをアクセス禁止にする
uk: Заборона імідж-бота.

source: 画像が見つかりません
uk: Зображення не знайдено.

source: 画像の保護
uk: Захист зображення.

source: 画像の保護と組み合わせて使用します、単体では意味がありません
uk: Використовується в поєднанні із захистом зображення, але сам по собі не має сенсу.

source: 画像は遅延読み込みされますが、この指定した時間の30秒前に強制的に画像が読み込まれます
uk: Зображення буде завантажуватися ліниво, але за 30 секунд до зазначеного часу воно буде примусово завантажене.

source: 画像をダウンロードから保護します
uk: Захищає зображення від завантаження.

source: 画像を無理やりダウンロードして実際にダウンロードされるもの
uk: Що насправді завантажується шляхом примусового завантаження зображення.

source: 画像データを保護した時には、データベースの負荷が高くなる可能性があります
uk: Навантаження на базу даних може бути вищим, коли дані зображень захищені

source: 画像データを保護した時にはほぼ完全なるダウンロードを阻止し、完全なるワンタイムURLを発行し、セッションに保存されたトークンで認証し、phpから画像を表示します、その為ほぼ完全な画像盗用を防ぎます
uk: Майже повністю запобігає завантаженню, коли дані зображення захищені, видає повну одноразову URL-адресу, аутентифікує за допомогою токена, що зберігається в сесії, і відображає зображення з php, таким чином майже повністю запобігаючи крадіжці зображень.

source: 画像データを保護した時には画像のキャッシュが効かないため、次回訪問時にサイトの読み込みが遅くなるため、SEOに影響があります
uk: Коли дані зображень захищені, кешування зображень не працює, тому при наступному відвідуванні сайт завантажується повільніше, що впливає на SEO

source: 画像保護が有効な場合のみ、画像を正常に配信するため、IPアドレスと画像ファイル名をハッシュ化したデータをデータベースに最大60分間保存する。
uk: Тільки коли захист зображень увімкнено, хешовані дані IP-адреси та імені файлу зображення зберігаються в базі даних до 60 хвилин, щоб успішно доставити зображення.

source: 画像保護時に画像がダウンロードされ、その画像に表示するメッセージ 英語のみ
uk: Повідомлення, що відображається на зображенні, коли зображення завантажується і зображення захищене Тільки англійська мова

source: 皆様のご支援があれば、今後も素晴らしいアップデートをお届けできるよう頑張ります！
uk: З вашою підтримкою ми зробимо все можливе, щоб надалі радувати вас чудовими оновленнями!

source: 確認
uk: підтвердження

source: 確認のボタンが同意する、同意しないのボタンになります
uk: Кнопка підтвердження стає кнопкою Згоден або Не згоден.

source: 空欄にすると元のURLにリダイレクトをします
uk: Якщо залишити порожнім, буде перенаправлено на оригінальну URL-адресу

source: 簡体中国語
uk: Спрощена китайська мова

source: 繁体中国語
uk: традиційна китайська мова

source: 自動
uk: автоматичний

source: 英語
uk: Англійська

source: 表示なし
uk: Не вказано

source: 設定
uk: налаштування

source: 設定が初期化されました
uk: Налаштування було ініціалізовано.

source: 警告 by ChatGPT - 3.8秒 - 109,700bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
uk: Сповіщення від ChatGPT - 3.8 секунди - 109,700 байт - 256 кбіт/с - Ліцензія: суспільне надбання

source: 警告メッセージにはHTMLは使用できません
uk: HTML не можна використовувати для попереджувальних повідомлень

source: 警告表示中にすべてのキー・マウスイベントでビープ音を鳴らします
uk: Звукові сигнали на всі події клавіш/миші під час відображення попереджень

source: 警告表示中にブラウザのエリアのマウスカーソルを消去します
uk: Очистити курсор миші в області браузера під час відображення попередження

source: 警告表示中に端末が暴走したかのような雰囲気を作ります
uk: Створіть атмосферу, ніби пристрій вийшов з-під контролю під час відображення попередження

source: 警告表示中のBGMを選択します
uk: Виберіть фонову музику під час показу попередження.

source: 透過なし
uk: без прозорості

source: 通常とは異なる方法でのアクセスや操作が検出されました
uk: Виявлено незвичні методи доступу або роботи.

source: 通常のHTML出力を管理者のみかユーザーログインかを選択します
uk: Виберіть, чи буде звичайний HTML-вивід лише для адміністраторів або для входу користувачів

source: 開発者: 夜桜　なの
uk: Розробник: Нанох Йозакура

source: 非EU向け確認の文字列
uk: Рядок підтвердження для країн, що не входять до ЄС

source: 高度な設定
uk: Розширені налаштування

source: 黄色の背景の黒文字のベーシックデザイン
uk: Базовий дизайн з чорними літерами на жовтому тлі

source: 黒色の背景の赤文字のホラー風デザイン
uk: Дизайн у стилі жахів з червоним текстом на чорному тлі.

source: 黒色の背景の赤文字の光る文字のデザイン
uk: Дизайн з червоних літер, що світяться, на чорному тлі.
