Neo HTML Protector 0.3.4 - source to sl translation catalogue (349 entries)

source: 10分
sl: 10 minut.

source: 10秒
sl: 10 sek.

source: 15分
sl: 15 minut.

source: 15秒
sl: 15 sekund.

source: 1分
sl: Ena minuta

source: 1分10秒
sl: 1 min 10 sek.

source: 1分20秒
sl: 1 min 20 sek.

source: 1分30秒
sl: 1 minuta in 30 sekund.

source: 1分40秒
sl: 1 minuta in 40 sekund.

source: 1分50秒
sl: 1 minuta in 50 sekund.

source: 1時間
sl: 1 ura

source: 1秒
sl: 1 sekunda

source: 20分
sl: 20 minut.

source: 20秒
sl: 20 sek.

source: 25分
sl: 25 minut.

source: 25秒
sl: 25 sek.

source: 2キー押下のスクリーンショットの疑い
sl: Sum posnetkov zaslona z dvema pritiskoma na tipko.

source: 2分
sl: 2 minuti

source: 2秒
sl: 2 sek.

source: 30分
sl: 30 minut.

source: 30秒
sl: 30 sekund.

source: 35分
sl: 35 minut.

source: 35秒
sl: 35 sekund.

source: 3分
sl: 3 min.

source: 3秒
sl: 3 sekunde.

source: 40分
sl: 40 minut.

source: 40秒
sl: 40 sekund.

source: 45分
sl: 45 minut.

source: 45秒
sl: 45 sekund.

source: 4分
sl: 4 min.

source: 4秒
sl: 4 sekunde.

source: 50分
sl: 50 minut.

source: 50秒
sl: 50 sek.

source: 55分
sl: 55 minut.

source: 55秒
sl: 55 sek.

source: 5分
sl: 5 minut.

source: 5秒
sl: 5 sek.

source: 6分
sl: 6 min.

source: 6秒
sl: 6 sek.

source: 7分
sl: 7 minut

source: 7秒
sl: 7 sek.

source: 8分
sl: 8 min.

source: 8秒
sl: 8 sek.

source: 9分
sl: 9 min.

source: 9秒
sl: 9 sek.

source: ADMINログイン時のみ通常のソース出力
sl: Običajni izhodni vir samo ob prijavi ADMIN

source: AIの学習用のbotをHTMLに対し避けることにより、AIで利用されないようにします、ただし完全には対処することはできません
sl: Izogibanje učnemu botru umetne inteligence proti jeziku HTML preprečuje, da bi ga umetna inteligenca uporabljala, vendar ne odpravlja v celoti

source: AI学習用botをアクセス禁止にする
sl: Prepoved dostopa do robotov za učenje z umetno inteligenco.

source: CookieやJavascriptが有効でない場合に表示するメッセージ
sl: Sporočilo se prikaže, če piškotki in Javascript niso omogočeni.

source: EU GDPRが有効の際のみ初回表示で必ず表示されるメッセージです
sl: To sporočilo se vedno prikaže na prvem zaslonu le, če je omogočena uredba EU GDPR.

source: EU GDPR向け同意しないの文字列
sl: Niz nesoglasij za GDPR v EU

source: EU GDPR向け同意するの文字列
sl: Niz privolitev za EU GDPR

source: EU GDPR対応
sl: Skladnost z uredbo EU GDPR

source: EU圏内でWordpressを使用する場合、並びにEU圏内を対象とするには必ず有効にしてください
sl: Omogočena mora biti uporaba Wordpressa v EU in ciljanje na države EU.

source: Firefoxでは音声ブロックされます
sl: Firefox bo blokiral zvok.

source: Firefoxにおけるデバッグモード
sl: Način za odpravljanje napak v brskalniku Firefox

source: Firefoxに対しては無効です
sl: Ne velja za Firefox.

source: Firefox対策としてHTMLをJavaScriptで描画をします
sl: Prikazovanje HTML z JavaScriptom kot ukrep Firefoxa

source: GIF形式で1×1ピクセルの透過画像
sl: 1 x 1 piksel prozorne slike v formatu GIF.

source: HTMLをJavaScriptで描画
sl: Prikazovanje HTML z JavaScriptom

source: HTMLソース表示
sl: Prikaz vira HTML

source: HTMLソース表示は禁止されています
sl: Prikaz vira HTML je prepovedan.

source: HTMLソース表示時に表示するメッセージ
sl: Sporočilo, ki se prikaže pri prikazu vira HTML

source: HTML保護
sl: Zaščita HTML

source: HTML保護と組み合わせることでコンテンツを保護することができます
sl: V kombinaciji z zaščito HTML lahko vsebino zaščitite

source: HTML保護時に一度限りの認証トークンが異常の場合に表示するメッセージ
sl: Sporočilo, ki se prikaže, če je žeton za enkratno preverjanje pristnosti med zaščito HTML nenormalen.

source: HTML保護時のHEADタグの出力
sl: Izpis oznak HEAD med zaščito HTML

source: HTML圧縮以上に最小限のHTMLしか出力せず、BODYタグ内の内容が全く出力されなくなります
sl: Poleg stiskanja HTML se izpiše le minimalni HTML, vsebina v oznaki BODY pa se sploh ne izpiše.

source: HTML難読化 (圧縮)
sl: Obfuskacija HTML

source: HTML難読化・保護時にソースの先頭に表示するメッセージ
sl: Sporočilo, ki se prikaže na začetku vira, ko je HTML zakrit in zaščiten.

source: HTML難読化・保護時のHTMLソースコードのアスキーアートの出力
sl: Izpis umetnosti ASCII v izvorni kodi HTML med zakrivanjem in zaščito HTML.

source: IPアドレス
sl: Naslov IP

source: IPアドレスのデータはありません
sl: Podatki o naslovu IP niso na voljo.

source: IPアドレスログ
sl: Dnevnik naslovov IP

source: IPログが全て削除されました
sl: Vsi dnevniki IP so bili izbrisani.

source: IPログリーダー
sl: Bralnik dnevnika IP

source: ISISちゃん
sl: ISIS chan

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edge(EdgeHTML)のアクセスに警告を表示する
sl: Opozorilo za dostop do brskalnika Internet Explorer in nekdanjega brskalnika Microsoft Edge

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edgeのアクセスを避けます
sl: Izogibajte se dostopu do brskalnika Internet Explorer in nekdanjega brskalnika Microsoft Edge.

source: JavaScriptにより遅延読まれますのでSEOに影響があります
sl: Zakasnjeno branje zaradi JavaScripta, ki vpliva na SEO

source: JavaScript描画で有効にするとウェブサイトの表示速度が著しく遅くなります
sl: Omogočanje upodabljanja v javascriptu bo znatno upočasnilo hitrost prikaza spletnega mesta.

source: MRI風サウンド by ChatGPT - 1分14.9秒 - 3,340,392bytes - 320kbps - ライセンス：パブリックドメイン
sl: MRI-style sound by ChatGPT - 1 min 14.9 sek - 3,340,392 bajtov - 320 kbps - Licence: public domain

source: Miss. 裏まにら氏歌唱
sl: Miss. poje g. Uramanira

source: Neo HTML Protector 設定
sl: Nastavitve programa Neo HTML Protector

source: Neo HTML Protectorについて
sl: O programu Neo HTML Protector

source: Neo HTML Protectorをご利用いただき、ありがとうございます！
sl: Zahvaljujemo se vam za uporabo programa Neo HTML Protector!

source: OSやブラウザ、方法によっては妨害できず、もしくは検出しないことがあります
sl: Glede na operacijski sistem, brskalnik in metodo morda ne bo prestreženo ali odkrito.

source: OS標準搭載のスクリーンショット機能を保護することはできません
sl: Standardne funkcije posnetka zaslona operacijskega sistema ni mogoče zaščititi

source: PNG形式で1×1ピクセルの透過画像
sl: 1 x 1 piksel prozorne slike v formatu PNG.

source: PNG形式で黄色い背景の警告画面
sl: Opozorilni zaslon z rumenim ozadjem v formatu PNG.

source: SEOに著しく影響があります
sl: Bistveno vpliva na SEO.

source: TITLEタグのみ
sl: Samo oznaka TITLE

source: USERログインで通常のソース出力
sl: Običajni izhod vira s prijavo USER

source: WordpressのHEADタグから取得しないと、SNSのシェアでOGP画像が表示されません
sl: Slike OGP ne bodo prikazane v delitvah v družabnih omrežjih, razen če so vzete iz oznake Wordpress HEAD.

source: WordpressのHEADタグより取得
sl: Pridobljeno iz oznake HEAD v programu Wordpress

source: Wordpressの言語
sl: Jeziki Wordpressa.

source: alertメッセージを表示する言語
sl: Jezik, v katerem je prikazano opozorilno sporočilo.

source: https://google.co.jp
sl: https://google.com

source: imgタグが呼び出されるごとに画像を保護
sl: Zaščita slike ob vsakem klicu oznake img.

source: view-source:から始まるURLを入力すれば操作できてしまいます
sl: Uporabite ga tako, da vnesete naslov URL, ki se začne z view-source:.

source: view-sourceでHTMLソース表示をした時に警告の意思を示すアスキーアートを表示します
sl: Prikaz umetnosti ASCII, ki označuje namero opozorila pri prikazu izvorne kode HTML s funkcijo view-source.

source: view-sourceメッセージを表示する言語
sl: Jezik, v katerem so prikazana sporočila izvornega pogleda.

source: 「imgタグが呼び出されるごとに画像を保護」の場合は、add_filterを使用し、imgタグの発行時にフィルタリングを行います、テーマによっては正しく動作しません
sl: Za Zaščitite sliko vsakič, ko se pokliče img tag, uporabite add_filter in filter pri objavljanju img tagov, odvisno od teme to morda ne bo delovalo pravilno

source: 「出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護」の場合は、Wordpressのほぼすべての動作をキャプチャし、コンテンツ内のimgタグについてすべて処理します。テーマによっては正しく動作しません
sl: Zaščitite vse slike, naložene v Wordpress, iz vsega izpisa HTML bo zajel skoraj vse dejavnosti Wordpressa in obdelal vse o oznakah img v vsebini. Nekatere teme ne bodo delovale pravilno

source: あなたが押下したキー
sl: Tipka, ki ste jo pritisnili.

source: あなたが起こしたイベント
sl: Dogodki, ki ste jih povzročili.

source: あなたのIPアドレス
sl: Vaš naslov IP.

source: あなたの押下したキー
sl: Vaše pritisnjene tipke.

source: あなたの端末とブラウザ
sl: Vaša naprava in brskalnik

source: あわせて、スクリーンショット以外の機能（タブ切り替え・ウィンドウ切り替え）にも反応してしまいます。
sl: Poleg tega se odziva tudi na funkcije, ki niso zaslonske slike

source: おやじ ショート - 3.8秒 - 32,364bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
sl: Father Short - 3,8 sekunde - 32,364bytes - 64kbps - licenca GPL2.0 ali novejša

source: おやじ ロング - 23.5秒 - 195,578bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
sl: Oče Long - 23,5 sekunde - 195,578 bajtov - 64kbps - licenca GPL2.0 ali novejša

source: お知らせ
sl: Obvestilo.

source: お知らせの1行目
sl: Vrstica 1 obvestila.

source: お知らせの2行目
sl: Vrstica 2 obvestila.

source: お知らせの3行目
sl: Vrstica 3 obvestila.

source: このウェブサイトをご利用いただくには、CookieとJavaScriptを有効にしていただく必要があります
sl: Za uporabo tega spletnega mesta je treba omogočiti piškotke in JavaScript.

source: このオプションを有効にするとview-sourceのログが取得できます
sl: Omogočite to možnost, če želite beležiti view-source

source: このサイトでは、不正利用の防止およびサービスの安全な運営のために、IPアドレス・閲覧履歴・操作ログなどの情報をCookieとデータベースに保存することがあります。これらの情報は、サイトの運営や法的対応にのみ使用され、第三者に提供することはありません。
sl: To spletno mesto lahko shranjuje informacije, kot so naslovi IP, zgodovina brskanja in dnevniki delovanja, v piškotke in zbirke podatkov, da bi preprečilo nepooblaščeno uporabo in zagotovilo varno delovanje storitve. Ti podatki se uporabljajo samo za delovanje spletnega mesta in pravno korespondenco ter se ne posredujejo tretjim osebam.

source: このプラグインについて
sl: O tem vtičniku.

source: このプラグインには、Keppy氏（KaleidonKep99）によって作成された「Keppy s YAMAHA C7」を使用した楽曲が含まれており、正式にライセンスされています
sl: Ta vtičnik vsebuje glasbo z uporabo 'Keppy s YAMAHA C7', ki jo je ustvaril Keppy

source: このプラグインには有限会社イージェーが開発を行い、本プラグイン製作者が作曲した、スーパーファミコン非公認ゲーム「SM調教師瞳3」の楽曲を含んでおり、正式にライセンスされています
sl: Ta vtičnik vsebuje glasbo iz neavtorizirane igre Super Nintendo Entertainment System

source: このプラグインに含まれるいくつかの技術は特許保護の対象です。
sl: Nekatere tehnologije, vključene v ta vtičnik, so predmet patentne zaščite.

source: このプラグインはあなたのWordpressから出力されるHTMLや画像等を保護し、コンテンツの不正利用から守ることを目的としています。
sl: Namen tega vtičnika je zaščititi HTML, slike itd., ki se izpišejo iz Wordpressa, in jih zaščititi pred nepooblaščeno uporabo njihove vsebine.

source: この画面で設定すると、高度な設定タブにある言語設定が無視されます
sl: Če je nastavljeno na tem zaslonu, se jezikovne nastavitve v zavihku naprednih nastavitev ne upoštevajo.

source: ご寄付は、下記のリンクから行っていただけます。日本の方であれば無料で寄付をすることも可能で、更にはアマゾンギフト券で気軽に寄付をすることが可能です。
sl: Donacije lahko prispevate prek spodnje povezave. Če ste iz Japonske, lahko darujete brezplačno, poleg tega pa lahko enostavno darujete z Amazonovimi darilnimi boni.

source: ご支援いただけることに感謝し、今後ともよろしくお願いいたします。
sl: Zahvaljujemo se vam za podporo in se veselimo sodelovanja z vami v prihodnosti.

source: その他の使用については、作者に連絡して商用ライセンスを取得してください。
sl: Za drugo uporabo se obrnite na avtorja in pridobite komercialno licenco.

source: その他本プラグインの開発にRaspberry Pi5とChatGPTとdeeplを使用しています
sl: Drugi Raspberry Pi5, ChatGPT in deepl se uporabljajo pri razvoju tega vtičnika

source: なお、アイキャッチに指定した画像はOGPとして拡散されますので保護できません。どうしても保護すべき場合は高度な設定でHTML保護時のHEADタグの出力の選択を変更してください
sl: Upoštevajte, da se slike, določene kot privlačne za oči, širijo kot OGP in jih ni mogoče zaščititi. Če jih morate zaščititi, spremenite izbiro izpisa oznake HEAD pri zaščiti HTML v naprednih nastavitvah.

source: なし
sl: Brez

source: びっくりするような雰囲気を作ります
sl: Ustvarite presenetljivo vzdušje

source: もちろん、利用規約やサイトポリシーを充実させる必要があります。このプラグインは利用規約生成アプリではありませんが、そのヒントを与えることができます。
sl: Seveda boste morali izboljšati pogoje uporabe in pravila spletnega mesta. Ta vtičnik ni aplikacija za ustvarjanje pogojev uporabe, vendar vam lahko da namig.

source: アドオンがインストールされていると操作できてしまいます
sl: Če so nameščeni dodatki, ga je mogoče upravljati.

source: アメリカ英語
sl: Ameriška angleščina

source: アラビア語
sl: Arabščina

source: イギリス英語
sl: Britanska angleščina

source: イタリア語
sl: Italijanščina

source: イベント
sl: Dogodek

source: イベントの設定
sl: Konfiguracija dogodka.

source: インドネシア語
sl: Indonezijščina

source: ウインドウが背面に移動した時スクリーンショットの疑い
sl: Sum na posnetke zaslona, ko so okna pomaknjena nazaj.

source: ウクライナ語
sl: Ukrajinščina

source: エストニア語
sl: Estonščina

source: オランダ語
sl: Nizozemščina

source: キャッシュプラグインを検出しました キャッシュプラグインが有効化されていると本プラグインは正しく動作しません
sl: Zaznan vtičnik predpomnilnika Ta vtičnik ne bo deloval pravilno, če je omogočen vtičnik predpomnilnika.

source: コピー、カットは禁止されています
sl: Kopiranje ali rezanje je prepovedano.

source: コピー・カット
sl: Kopiranje in rezanje

source: コピー・カットした時に表示するメッセージ
sl: Pri kopiranju ali rezanju se prikaže sporočilo.

source: コンテンツを完璧に守ることはできません。しかし可能な限りの方法において警告し、もし何かがあった場合に備えて準備することにより国で定められている方法で解決することができるはずです。
sl: Vsebine ni mogoče popolnoma zaščititi. Vendar pa bi jih morali na vsak način opozoriti in biti pripravljeni, če se kaj zgodi, in to rešiti na nacionalno predpisan način.

source: コンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
sl: Nekatere funkcije so omejene zaradi zaščite vsebine.

source: サウンドなし
sl: Brez zvoka

source: サポートページ
sl: Stran za podporo

source: サービスをご利用いただくには、これらの処理に同意いただく必要があります。
sl: Če želite uporabljati storitev, se morate strinjati s temi postopki.

source: ショパン エチュード Op.10-12 革命 打ち込み版 高速版 - 1分57.6秒 - 724,457bytes - 48kbps -  ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
sl: Chopinova etuda, op.10-12 Revolucija, tipkana različica, hitra različica - 1 min 57,6 s - 724,457 bajtov - 48 kbps - Licenca: CC BY-ND 4.0 ali novejša

source: ショパン エチュード Op.10-5 黒鍵 打ち込み版 高速版 - 1分0.0秒 - 369,778bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
sl: Chopinova etuda, op. 10-5, črne tipke, tipkana različica, hitra različica - 1 min 0.0 sek - 369,778 bajtov - 48 kbps - Licenca: CC BY-ND 4.0 ali novejša

source: ショパン スケルツォ 変ロ短調 Op2 打ち込み版 高速短縮版 - 1分48.0秒 - 665,369bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
sl: Chopinov Scherzo v b-molu, op. 2, tipkana različica, hitra kratka različica - 1 min 48,0 s - 665,369 bajtov - 48 kbps - licenca: CC BY-ND 4.0 ali novejša

source: スウェーデン語
sl: Švedščina

source: スクリーンショット
sl: Posnetek zaslona

source: スクリーンショット、デバッグモード等の起動は禁止されています
sl: Aktivacija posnetkov zaslona, načina odpravljanja napak itd. je prepovedana.

source: スクリーンショットだけではなく、デバッグモード等も検出します
sl: Zaznava posnetke zaslona in načine odpravljanja napak itd.

source: スクリーンショットの疑いの警告メッセージ
sl: Domnevno opozorilno sporočilo posnetka zaslona.

source: スクリーンショットの警告メッセージ
sl: Zaslonska opozorilna sporočila.

source: スクリーンショットは禁止されています
sl: Posnetki zaslona so prepovedani.

source: スペイン語
sl: španščina

source: スロバキア語
sl: Slovaška

source: スロベニア語
sl: Slovenščina

source: セキュリティ並びにコンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
sl: Nekatere funkcije so omejene zaradi varnosti in zaščite vsebine.

source: ソース表示を許可する権限
sl: Pooblastilo za odobritev prikaza vira.

source: タイムスタンプ
sl: Označevanje časa

source: ダークモード
sl: Temni način

source: チェコ語
sl: Češčina

source: テキストの選択は禁止されています
sl: Izbira besedila je prepovedana.

source: テキスト全選択
sl: Izbor celotnega besedila

source: テキスト全選択時の警告メッセージ
sl: Opozorilno sporočilo, ko je izbrano vse besedilo.

source: テキスト選択
sl: Izbira besedila

source: デザイン・音
sl: Oblikovanje in zvok

source: デザイン・音の設定
sl: Oblikovanje in zvočne nastavitve

source: デバッガー妨害
sl: Motnje v delovanju razhroščevalnika

source: デバッグモード
sl: Način odpravljanja napak

source: デバッグモード、コンソールの警告メッセージ
sl: Način za odpravljanje napak, konzolna opozorilna sporočila.

source: デバッグモード、コンソールの起動は禁止されています
sl: Prepovedan je način za odpravljanje napak in aktiviranje konzole

source: デバッグモードの使い勝手を少し悪くします、ブラウザによってはこの挙動が止められてしまいます
sl: Zaradi tega je način za odpravljanje napak nekoliko manj prijazen do uporabnika, nekateri brskalniki to vedenje ustavijo.

source: デンマーク語
sl: Danščina

source: トルコ語
sl: Turščina

source: ドイツ語
sl: Nemščina

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなり、HTML転送量が多くなることがあります
sl: Čeprav se intenzivnost povečuje, ko preidete na možnosti, navedene pod spustnim menijem, je obremenitev strežnika večja in količina prenesenega HTML je lahko večja.

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなります
sl: Intenzivnost se povečuje, ko preidete na možnosti, navedene pod spustnim menijem, vendar se poveča obremenitev strežnika.

source: ノルウェー語
sl: Norveščina

source: ハッシュ化アルゴリズム
sl: Algoritem hashanja

source: ハンガリー語
sl: Madžarski

source: バージョン
sl: Različica

source: ビルド
sl: Zgraditi

source: ファンファーレ - 22.3秒 - 183,926bytes - 64kbps - ライセンス：パブリックドメイン
sl: Fanfare - 22,3 sekunde - 183.926 bajtov - 64 kb/s - Licenca: javna domena

source: フィンランド語
sl: Finščina

source: フランス語
sl: Francoski

source: ブラウザの設定言語
sl: Jezik nastavitve brskalnika

source: ブラウザーコンソール
sl: Konzola brskalnika

source: ブラジルポルトガル語
sl: Brazilska portugalščina

source: ブルガリア語
sl: Bolgarščina

source: プライバシーポリシー
sl: Pravilnik o zasebnosti.

source: プライバシーポリシーには以下の内容を追加して下さい
sl: V svoj pravilnik o zasebnosti dodajte naslednje

source: プライバシーポリシーのURLはこちらから設定して下さい
sl: Tukaj nastavite URL svojega pravilnika o zasebnosti

source: プライバシーポリシーのリンクの右側に表示されます
sl: Pojavi se na desni strani povezave do pravilnika o zasebnosti.

source: プライバシーポリシーの内容は、同意の有無に関わらずご確認いただけます。
sl: Vsebino pravilnika o zasebnosti si lahko ogledate s soglasjem ali brez njega.

source: プライバシーポリシーの文字列
sl: Niz pravilnika o zasebnosti

source: プラグインを初期化します なおIPログリーダーのデータはここでは削除されません
sl: Inicializira vtičnik Upoštevajte, da se podatki bralnika dnevnika IP tukaj ne izbrišejo.

source: ページの保存は禁止されています
sl: Shranjevanje strani je prepovedano.

source: ページ保存
sl: Shranjevanje strani

source: ページ保存の警告メッセージ
sl: Opozorilno sporočilo o shranjevanju strani.

source: ポルトガリア語
sl: Portugalščina

source: ポーランド語
sl: Poljščina

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その１ by ChatGPT - 3.3秒 - 102,850bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
sl: Zveni nujno kot odkrivanje zlonamerne programske opreme 1. del ChatGPT - 3,3 sekunde - 102,850bytes - 256kbps - Licenca: javna domena

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その２ by ChatGPT - 3.3秒 - 103,122bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
sl: Sliši se nujno kot odkrivanje zlonamerne programske opreme 2. del ChatGPT - 3,3 sekunde - 103,122bytes - 256kbps - Licenca: javna domena

source: メッセージ
sl: Sporočilo.

source: メッセージの設定
sl: Nastavitve sporočila

source: メッセージをカスタム設定されている場合は言語を変更できません
sl: Če je sporočilo prilagojeno, jezika ni mogoče spremeniti.

source: メニューからは操作できてしまいます
sl: Z njim lahko upravljate v meniju.

source: ユーザーエイジェントの文字に不正な文字列があった場合のアクセスを避けます
sl: Izognite se dostopu, če je v uporabniškem agentu neveljaven niz znakov.

source: ユーザーエージェント
sl: Uporabniški agent

source: ヨーロピアンポルトガル語
sl: Evropska portugalščina

source: ライセンス
sl: Licenca

source: ライトモード
sl: Način osvetlitve

source: ラトビア語
sl: Latvijščina

source: リダイレクトするURL
sl: URL za preusmeritev na

source: リダイレクトなし
sl: Brez preusmeritve

source: リダイレクトまでの時間
sl: Čas za preusmeritev.

source: リダイレクトをします
sl: Preusmeritve.

source: リトアニア語
sl: Litvanščina

source: ルーマニア語
sl: Romunščina

source: レトロ風オープン - 42.1秒 - 179,138bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
sl: Retro-style open - 42,1 sekunde - 179.138 bajtov - 32 kb/s - Licenca: public domain

source: レトロ風ファンファーレ - 2.2秒 - 10,536bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
sl: Fanfare v retro slogu - 2,2 sekunde - 10.536 bajtov - 32 kb/s - Licenca: javna domena

source: ロシア語
sl: Ruščina

source: 一度読み込まれると画像URL情報と一時使用トークンは無効化されます
sl: Po nalaganju so informacije URL slike in žetoni za začasno uporabo onemogočeni.

source: 一時使用トークンのビット数
sl: Število bitov v žetonih za začasno uporabo

source: 一時使用トークンの有効期限
sl: Datum poteka veljavnosti žetonov za začasno uporabo.

source: 一般的なHTML圧縮です、難読化解除のサイトもあります
sl: Splošno stiskanje HTML, nekatera spletna mesta imajo funkcijo de-obfuscation.

source: 上の項目の検出方法は完全ではありません、予防的に検出を行います
sl: Metoda odkrivanja za zgornje elemente ni popolna, zato se uporablja preventivno odkrivanje.

source: 不正なリクエストです
sl: Nepravilna zahteva.

source: 不正アクセスは禁止されています
sl: Nepooblaščen dostop je prepovedan.

source: 不正操作検知のため、CookieおよびデータベースにIPアドレス等の識別子を保存する。保存されたデータは、管理者の任意のタイミングで削除を行う。
sl: Za odkrivanje nepooblaščenih operacij se v podatkovni zbirki shranjujejo piškotki in identifikatorji, kot so naslovi IP. Administrator lahko shranjene podatke kadar koli izbriše.

source: 中国語
sl: Kitajščina

source: 事実上デバッグモードから操作できてしまいます
sl: Delujete lahko v načinu za odpravljanje napak.

source: 以下の情報がサーバーに送信されました
sl: V strežnik so bile poslane naslednje informacije

source: 以下の文字列が使用できます
sl: Uporabljajo se lahko naslednji nizi

source: 企業用途の会員専用ページや社内ページなどでは「出力しない」、「TITLEタグのみ」で良いでしょう
sl: Za poslovno uporabo, kot so strani samo za člane ali notranje strani, je primerna možnost brez izpisa ali samo oznaka TITLE.

source: 全クリア
sl: Vse je jasno.

source: 出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護
sl: Zaščitite vse slike, naložene v Wordpress, v vseh izhodih HTML

source: 出力しない
sl: Brez izhoda

source: 初回表示で必ず表示されるメッセージです
sl: To sporočilo se vedno prikaže na prvem zaslonu.

source: 初回訪問時のお知らせの設定
sl: Nastavitev obvestil za prvi obisk.

source: 初期化
sl: Inicializacija

source: 初期設定に戻す
sl: Ponastavitev na privzeto vrednost

source: 利用規約などのページに転送すると良いでしょう
sl: Morda jih boste želeli preusmeriti na strani, kot so Pogoji uporabe.

source: 利用規約を設定する場合、必ずプライバシーポリシーに利用規約のリンクを設置して下さい
sl: Če določite pogoje uporabe, v pravilnik o zasebnosti obvezno vstavite povezavo do pogojev uporabe.

source: 印刷
sl: Tiskanje

source: 印刷、PDFへの保存は禁止されています
sl: Tiskanje in shranjevanje v PDF je prepovedano.

source: 印刷、PDF保存の警告メッセージ
sl: Opozorilna sporočila za tiskanje in shranjevanje datotek PDF.

source: 印刷阻止をするもものの、ブラウザによってはうまく動作しません
sl: Blokiranje tiskanja, vendar v nekaterih brskalnikih ne deluje dobro

source: 右クリック
sl: Z desnim klikom miške kliknite .

source: 右クリックの警告メッセージ
sl: Opozorilna sporočila z desnim klikom.

source: 右クリックは禁止されています
sl: Klikanje z desno tipko miške je prepovedano.

source: 右クリックやソースコード表示時に転送する URL を設定します
sl: Nastavite URL, ki se posreduje pri desnem kliku ali ogledu izvorne kode.

source: 同意しない
sl: Ne strinjam se.

source: 同意しなかった時に画面遷移する検索エンジンなどのURLを設定します
sl: Nastavite naslove URL iskalnikov in drugih iskalnikov, na katere preide zaslon, ko se uporabnik ne strinja.

source: 同意する
sl: Strinjam se.

source: 同意画面の色
sl: Barva zaslona za soglasje.

source: 同意画面の言語
sl: Jezik zaslona za soglasje.

source: 同意画面の透過
sl: Preglednost zaslona za soglasje.

source: 同意画面の透過具合を設定します
sl: Nastavite prosojnost zaslona za soglasje.

source: 同意画面中のコンテンツのぼかし
sl: Zameglitev vsebine med zasloni za soglasje.

source: 同意画面表示中のコンテンツのぼかし具合を設定します
sl: Nastavi stopnjo zameglitve vsebine med prikazom zaslona soglasja.

source: 同意画面表示中の配色を設定します
sl: Nastavite barvno shemo, ko je prikazan zaslon za soglasje.

source: 基本設定
sl: Osnovna nastavitev

source: 妨害＋記録のみ
sl: Samo motnje + zapis.

source: 妨害＋記録＋表示＋リダイレクト
sl: Prevzem + snemanje + prikaz + preusmeritev

source: 実際にはJavascriptが無効時のみ表示されます
sl: V praksi je to vidno le, če je Javascript onemogočen.

source: 寄付について
sl: O donacijah

source: 寄付は任意であり、強制ではありません。プラグインを無料でご利用いただけるように、どなたでも利用可能です。しかし、開発を継続するためにはご支援が大変ありがたく、少しでもご協力いただけると嬉しいです。
sl: Donacije so prostovoljne in niso obvezne. Da bi lahko vtičnik uporabljali brezplačno, je na voljo vsem. Vendar pa je vaša podpora za nadaljnji razvoj zelo dobrodošla in z veseljem vam bomo pomagali po svojih najboljših močeh.

source: 寄付先
sl: Donator

source: 対象アクションを起こした時のBGM
sl: BGM, ko se izvede ciljno dejanje.

source: 対象アクションを起こした時のビープ音
sl: Piskajoč zvok, ko se izvede ciljno dejanje.

source: 対象アクションを起こした時のマウスカーソルの消去
sl: Brisanje kazalca miške, ko se izvede ciljno dejanje.

source: 対象アクションを起こした時の表示デザイン
sl: Prikažite zasnovo, ko se sproži ciljno dejanje.

source: 意味のないHTMLドキュメント
sl: Nesmiselni dokumenti HTML

source: 戦闘＆戦闘勝利 - 1分16.3秒 - 630,056bytes - 64kbps - ライセンス：CC2.1 or later
sl: Boj in zmaga v bitki - 1 min 16,3 s - 630.056 bajtov - 64 kbps - Licenca: CC2.1 ali novejša

source: 押下されたキー
sl: Pritisnjena tipka

source: 支援のお願い
sl: Prošnja za pomoč.

source: 改行
sl: Nova vrstica

source: 日本語
sl: Japonščina

source: 有効
sl: Veljavnost

source: 有効 音量大き目
sl: Omogočeno Najglasnejša glasnost

source: 有効 音量小さ目
sl: Omogočeno Nizka glasnost

source: 朝鮮語
sl: Korejščina

source: 本プラグインには以下で生成したアスキーアートのフォント、並びにフォントファイルを同梱しています
sl: Ta vtičnik vključuje pisavo in datoteke pisav za umetnost ASCII, ki jih ustvari

source: 本プラグインには以下のライブラリを同梱しています
sl: Ta vtičnik vključuje naslednje knjižnice

source: 本プラグインの設定によってはこのイベントにたどり着くことはほとんどない場合があります
sl: Odvisno od konfiguracije tega vtičnika je ta dogodek lahko redko dosežen.

source: 本プラグインの開発と維持には多くの時間と知恵の絞りだしがかかっており、引き続き改善と更新を行っていくための資金を集めるために、もしご支援いただける方がいれば、寄付をお願いできればと思います。
sl: V razvoj in vzdrževanje tega vtičnika je bilo vloženega veliko časa in modrosti, zato bi bili hvaležni za morebitne donacije, ki bi nam pomagale zbrati sredstva za nadaljnje izboljšave in posodobitve.

source: 本プラグインはオープンソースで開発されており、GPL2.0以降のバージョンのライセンスを適用しています。
sl: Vtičnik je bil razvit kot odprta koda in je licenciran pod licenco GPL 2.0 ali novejšo različico.

source: 検索エンジン等のURL
sl: URL-ji iskalnikov itd.

source: 無効
sl: Neveljavno

source: 無効なIPアドレス
sl: Nepravilen naslov IP.

source: 無効なUAをアクセス禁止にする
sl: Onemogočite dostop do neveljavnih UA.

source: 特許技術の使用は、このプラグイン内での使用に限って認められます。
sl: Uporaba patentirane tehnologije je dovoljena samo v tem vtičniku.

source: 現代ギリシア語
sl: Sodobna grščina

source: 現在ご利用のブラウザーはサポート対象外の旧バージョンです。より安全で快適な閲覧環境のため、最新のブラウザーへのアップデートをお願いいたします
sl: Brskalnik, ki ga trenutno uporabljate, je starejša različica, ki ni več podprta. Za varnejše in udobnejše brskanje po spletu posodobite brskalnik na najnovejšo različico.

source: 画像URLの保護
sl: Zaščita slikovnih naslovov URL

source: 画像URL情報の有効期限を設定します
sl: Nastavi datum poteka veljavnosti podatkov URL slike.

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その強度を指定します
sl: Določa moč žetona za začasno uporabo, ki se uporablja kot geslo za šifriranje podatkov URL slike.

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その時ハッシュ化が必要です、その強度を設定します
sl: Začasni žetoni se uporabljajo kot gesla za šifriranje podatkov URL slike, vendar jih je treba hashirati in nastaviti moč hashiranja.

source: 画像botをHTMLに対し避けることにより、画像検索から直接リンクされることによって守れなかったコンテンツを守ることができます、ただし完全には対処することはできません
sl: Izogibanje slikovnim robotom v primerjavi s HTML varuje vsebino, ki je ne bi bilo mogoče zaščititi z neposrednimi povezavami iz iskanja slik, čeprav tega ni mogoče v celoti odpraviti.

source: 画像botをアクセス禁止にする
sl: Prepoved uporabe slikovnega bota.

source: 画像が見つかりません
sl: Slike ni mogoče najti.

source: 画像の保護
sl: Zaščita slik.

source: 画像の保護と組み合わせて使用します、単体では意味がありません
sl: Uporablja se v kombinaciji z zaščito slike, sama po sebi pa ni smiselna.

source: 画像は遅延読み込みされますが、この指定した時間の30秒前に強制的に画像が読み込まれます
sl: Slika se bo nalagala lenobno, vendar se bo prisilno nalagala 30 sekund pred tem določenim časom.

source: 画像をダウンロードから保護します
sl: Zaščita slik pred prenosom.

source: 画像を無理やりダウンロードして実際にダウンロードされるもの
sl: Kaj se dejansko prenese, če se slika prenese s prisilo.

source: 画像データを保護した時には、データベースの負荷が高くなる可能性があります
sl: Obremenitev podatkovne zbirke je lahko večja, če so slikovni podatki zaščiteni.

source: 画像データを保護した時にはほぼ完全なるダウンロードを阻止し、完全なるワンタイムURLを発行し、セッションに保存されたトークンで認証し、phpから画像を表示します、その為ほぼ完全な画像盗用を防ぎます
sl: Skoraj v celoti prepreči prenos, če so podatki o sliki zaščiteni, izda celoten enkratni URL, se avtentificira z žetonom, shranjenim v seji, in prikaže sliko iz php, s čimer skoraj v celoti prepreči krajo slike.

source: 画像データを保護した時には画像のキャッシュが効かないため、次回訪問時にサイトの読み込みが遅くなるため、SEOに影響があります
sl: Če so slikovni podatki zaščiteni, predpomnjenje slik ne deluje, zato se spletno mesto ob naslednjem obisku nalaga počasneje, kar vpliva na SEO.

source: 画像保護が有効な場合のみ、画像を正常に配信するため、IPアドレスと画像ファイル名をハッシュ化したデータをデータベースに最大60分間保存する。
sl: Samo če je omogočena zaščita slike, se v podatkovni zbirki do 60 minut shranijo šifrirani podatki o naslovu IP in imenu datoteke s sliko, da se slika uspešno dostavi.

source: 画像保護時に画像がダウンロードされ、その画像に表示するメッセージ 英語のみ
sl: Sporočilo, ki se prikaže na sliki, ko je slika prenesena in je zaščitena Samo v angleščini

source: 皆様のご支援があれば、今後も素晴らしいアップデートをお届けできるよう頑張ります！
sl: Z vašo podporo se bomo potrudili, da vam bomo v prihodnje prinašali odlične posodobitve!

source: 確認
sl: Potrditev

source: 確認のボタンが同意する、同意しないのボタンになります
sl: Gumb za potrditev postane gumb za strinjanje ali nestrinjanje.

source: 空欄にすると元のURLにリダイレクトをします
sl: Če ostane prazen, bo preusmerjen na prvotni naslov URL.

source: 簡体中国語
sl: Poenostavljena kitajščina

source: 繁体中国語
sl: Tradicionalna kitajščina

source: 自動
sl: Samodejni

source: 英語
sl: Angleščina

source: 表示なし
sl: Brez navedbe

source: 設定
sl: Nastavitev

source: 設定が初期化されました
sl: Nastavitve so bile inicializirane.

source: 警告 by ChatGPT - 3.8秒 - 109,700bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
sl: Opozorilo ChatGPT - 3,8 sekunde - 109,700bytov - 256kbps - Licenca: javna domena

source: 警告メッセージにはHTMLは使用できません
sl: HTML ni mogoče uporabiti za opozorilna sporočila

source: 警告表示中にすべてのキー・マウスイベントでビープ音を鳴らします
sl: Med prikazom opozorila piska ob vseh dogodkih s tipko/mišico

source: 警告表示中にブラウザのエリアのマウスカーソルを消去します
sl: Izbris kazalca miške v območju brskalnika med prikazom opozorila

source: 警告表示中に端末が暴走したかのような雰囲気を作ります
sl: Med prikazom opozorila ustvarite vzdušje, kot da je naprava ušla izpod nadzora.

source: 警告表示中のBGMを選択します
sl: Izberite glasbo v ozadju med prikazom opozorila.

source: 透過なし
sl: Brez preglednosti

source: 通常とは異なる方法でのアクセスや操作が検出されました
sl: Odkrite so bile nenavadne metode dostopa ali delovanja.

source: 通常のHTML出力を管理者のみかユーザーログインかを選択します
sl: Izberite, ali je običajni izpis HTML namenjen samo skrbnikom ali tudi prijavi uporabnika.

source: 開発者: 夜桜　なの
sl: Razvijalec: Nano Yozakura

source: 非EU向け確認の文字列
sl: Potrditveni niz za države zunaj EU

source: 高度な設定
sl: Napredne nastavitve

source: 黄色の背景の黒文字のベーシックデザイン
sl: Osnovno oblikovanje s črnimi črkami na rumenem ozadju

source: 黒色の背景の赤文字のホラー風デザイン
sl: Zasnova v slogu grozljivke z rdečim besedilom na črnem ozadju.

source: 黒色の背景の赤文字の光る文字のデザイン
sl: Oblikovanje svetlečih rdečih črk na črnem ozadju.
