Neo HTML Protector 0.3.4 - source to nl translation catalogue (349 entries)

source: 設定
nl: Instelling

source: IPログリーダー
nl: IP-logboeklezer

source: IPアドレスログ
nl: IP-adres log

source: 全クリア
nl: Alles veilig.

source: IPログが全て削除されました
nl: Alle IP-logs zijn verwijderd.

source: タイムスタンプ
nl: Tijdstempel

source: IPアドレス
nl: IP-adres

source: ユーザーエージェント
nl: Gebruikersagent

source: イベント
nl: Evenement

source: IPアドレスのデータはありません
nl: Geen IP-adresgegevens beschikbaar.

source: EU GDPR対応
nl: EU GDPR-compliance

source: 無効
nl: Ongeldig

source: 有効
nl: Geldigheid

source: EU圏内でWordpressを使用する場合、並びにEU圏内を対象とするには必ず有効にしてください
nl: Moet Wordpress kunnen gebruiken in de EU en gericht zijn op EU-landen.

source: 確認のボタンが同意する、同意しないのボタンになります
nl: De bevestigingsknop wordt de knop 'Akkoord' of 'Oneens'.

source: 同意画面の色
nl: Kleur van toestemmingsscherm.

source: 自動
nl: Automatisch

source: ライトモード
nl: Lichtmodus

source: ダークモード
nl: Donkere modus

source: 同意画面表示中の配色を設定します
nl: Stel het kleurenschema in terwijl het toestemmingsscherm wordt weergegeven.

source: 同意画面中のコンテンツのぼかし
nl: Vervaging van inhoud tijdens toestemmingsschermen.

source: なし
nl: Zonder

source: 同意画面表示中のコンテンツのぼかし具合を設定します
nl: Stelt het vervagingsniveau van de inhoud in tijdens de weergave van het toestemmingsscherm.

source: 同意画面の透過
nl: Transparantie van toestemmingsscherm.

source: 透過なし
nl: Zonder transparantie

source: 同意画面の透過具合を設定します
nl: Stel de transparantie van het toestemmingsscherm in.

source: お知らせの1行目
nl: Regel 1 van de aankondiging.

source: 初回表示で必ず表示されるメッセージです
nl: Dit bericht wordt altijd op het eerste scherm weergegeven.

source: お知らせの2行目
nl: Regel 2 van de aankondiging.

source: EU GDPRが有効の際のみ初回表示で必ず表示されるメッセージです
nl: Dit bericht wordt altijd weergegeven op het eerste scherm, alleen wanneer EU GDPR is ingeschakeld.

source: お知らせの3行目
nl: Regel 3 van de aankondiging.

source: プライバシーポリシーのリンクの右側に表示されます
nl: Het verschijnt aan de rechterkant van de link naar het privacybeleid

source: 非EU向け確認の文字列
nl: Bevestigingsstring voor niet-EU

source: EU GDPR向け同意するの文字列
nl: Toestemmingsreeks voor EU GDPR

source: EU GDPR向け同意しないの文字列
nl: Strenge meningsverschillen voor EU GDPR

source: プライバシーポリシーの文字列
nl: Privacybeleid

source: プライバシーポリシーのURLはこちらから設定して下さい
nl: Stel hier uw URL voor het privacybeleid in

source: プライバシーポリシーには以下の内容を追加して下さい
nl: Voeg het volgende toe aan uw privacybeleid

source: 不正操作検知のため、CookieおよびデータベースにIPアドレス等の識別子を保存する。保存されたデータは、管理者の任意のタイミングで削除を行う。
nl: Om ongeoorloofde handelingen te detecteren, worden cookies en identificatiegegevens zoals IP-adressen opgeslagen in de database. De opgeslagen gegevens kunnen op elk moment door de beheerder worden verwijderd.

source: 画像保護が有効な場合のみ、画像を正常に配信するため、IPアドレスと画像ファイル名をハッシュ化したデータをデータベースに最大60分間保存する。
nl: Alleen wanneer beeldbeveiliging is ingeschakeld, worden de gehashte gegevens van het IP-adres en de bestandsnaam van de afbeelding maximaal 60 minuten in de database opgeslagen om de afbeelding met succes te kunnen leveren.

source: 利用規約を設定する場合、必ずプライバシーポリシーに利用規約のリンクを設置して下さい
nl: Als je een Gebruiksvoorwaarden instelt, zorg er dan voor dat je een link naar de Gebruiksvoorwaarden plaatst in het Privacybeleid.

source: 検索エンジン等のURL
nl: URL's van zoekmachines enz.

source: 同意しなかった時に画面遷移する検索エンジンなどのURLを設定します
nl: Stel de URL's van zoekmachines en andere zoekmachines in waarnaar het scherm overgaat als de gebruiker niet akkoord gaat.

source: デバッグモード、コンソールの警告メッセージ
nl: Debugmodus, waarschuwingsberichten op de console.

source: 右クリックの警告メッセージ
nl: Klik met de rechtermuisknop op waarschuwingsberichten.

source: 印刷、PDF保存の警告メッセージ
nl: Waarschuwingsberichten voor het afdrukken en opslaan van PDF's.

source: スクリーンショットの警告メッセージ
nl: Schermafbeelding van waarschuwingsberichten.

source: スクリーンショットの疑いの警告メッセージ
nl: Vermeend waarschuwingsbericht van schermafbeelding.

source: テキスト全選択時の警告メッセージ
nl: Waarschuwingsbericht wanneer alle tekst is geselecteerd.

source: ページ保存の警告メッセージ
nl: Waarschuwing voor opslaan pagina.

source: コピー・カットした時に表示するメッセージ
nl: Bericht dat wordt weergegeven tijdens het kopiëren of snijden.

source: HTMLソース表示時に表示するメッセージ
nl: Bericht dat moet worden weergegeven bij het weergeven van HTML-bron

source: HTML難読化・保護時にソースの先頭に表示するメッセージ
nl: Bericht dat aan het begin van de broncode moet worden weergegeven wanneer HTML geobfusculeerd en beschermd is.

source: HTML保護時に一度限りの認証トークンが異常の場合に表示するメッセージ
nl: Bericht dat wordt weergegeven als het token voor eenmalige authenticatie abnormaal is tijdens de HTML-beveiliging.

source: CookieやJavascriptが有効でない場合に表示するメッセージ
nl: Bericht wordt weergegeven als cookies en Javascript niet zijn ingeschakeld.

source: 実際にはJavascriptが無効時のみ表示されます
nl: In de praktijk is dit alleen zichtbaar als Javascript is uitgeschakeld.

source: 画像保護時に画像がダウンロードされ、その画像に表示するメッセージ 英語のみ
nl: Bericht dat op de afbeelding wordt weergegeven wanneer de afbeelding wordt gedownload en de afbeelding is beveiligd Alleen in het Engels

source: HTML難読化 (圧縮)
nl: HTML-verduistering

source: 一般的なHTML圧縮です、難読化解除のサイトもあります
nl: Algemene HTML-compressie, sommige sites hebben de-obfuscatie.

source: このオプションを有効にするとview-sourceのログが取得できます
nl: Schakel deze optie in om view-source te loggen

source: HTML保護
nl: HTML-bescherming

source: HTML圧縮以上に最小限のHTMLしか出力せず、BODYタグ内の内容が全く出力されなくなります
nl: Er wordt alleen minimale HTML uitgevoerd voorbij HTML-compressie en de inhoud in de BODY-tag wordt helemaal niet uitgevoerd.

source: Firefoxに対しては無効です
nl: Niet geldig voor Firefox.

source: SEOに著しく影響があります
nl: Heeft een aanzienlijke invloed op SEO.

source: HTMLをJavaScriptで描画
nl: HTML renderen met JavaScript

source: Firefox対策としてHTMLをJavaScriptで描画をします
nl: HTML renderen met JavaScript als een Firefox-maatregel

source: JavaScript描画で有効にするとウェブサイトの表示速度が著しく遅くなります
nl: Het inschakelen van JavaScript rendering zal de weergavesnelheid van de website aanzienlijk vertragen.

source: 画像の保護
nl: Beeldbescherming.

source: imgタグが呼び出されるごとに画像を保護
nl: Bescherm de afbeelding telkens wanneer de tag img wordt aangeroepen.

source: 出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護
nl: Bescherm alle afbeeldingen die zijn geüpload naar Wordpress in alle HTML-uitvoer

source: 画像をダウンロードから保護します
nl: Beschermt afbeeldingen tegen downloaden.

source: 画像データを保護した時にはほぼ完全なるダウンロードを阻止し、完全なるワンタイムURLを発行し、セッションに保存されたトークンで認証し、phpから画像を表示します、その為ほぼ完全な画像盗用を防ぎます
nl: Voorkomt bijna volledig het downloaden als de afbeeldingsgegevens beschermd zijn, geeft een volledige eenmalige URL uit, verifieert met een token dat is opgeslagen in de sessie en geeft de afbeelding van php weer, waardoor diefstal van afbeeldingen bijna volledig wordt voorkomen.

source: 画像データを保護した時には画像のキャッシュが効かないため、次回訪問時にサイトの読み込みが遅くなるため、SEOに影響があります
nl: Wanneer afbeeldingsgegevens zijn afgeschermd, werkt image caching niet, waardoor de site langzamer laadt bij het volgende bezoek, wat invloed heeft op SEO

source: 画像データを保護した時には、データベースの負荷が高くなる可能性があります
nl: Databasebelasting kan hoger zijn wanneer afbeeldingsgegevens worden beschermd

source: 「imgタグが呼び出されるごとに画像を保護」の場合は、add_filterを使用し、imgタグの発行時にフィルタリングを行います、テーマによっては正しく動作しません
nl: Voor 'Bescherm afbeelding telkens wanneer img-tag wordt aangeroepen', gebruik add_filter en filter bij het publiceren van img-tags, sommige thema's werken niet correct.

source: 「出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護」の場合は、Wordpressのほぼすべての動作をキャプチャし、コンテンツ内のimgタグについてすべて処理します。テーマによっては正しく動作しません
nl: Bescherm alle afbeeldingen die naar Wordpress worden geüpload uit alle HTML-uitvoer' zal bijna alle Wordpress-activiteit vastleggen en alles over de img-tags in de inhoud verwerken. Sommige thema's zullen niet correct werken

source: なお、アイキャッチに指定した画像はOGPとして拡散されますので保護できません。どうしても保護すべき場合は高度な設定でHTML保護時のHEADタグの出力の選択を変更してください
nl: Merk op dat afbeeldingen die zijn gespecificeerd als opvallend worden verspreid als OGP en niet kunnen worden beschermd. Als je ze moet beschermen, wijzig dan de selectie van de uitvoer van de HEAD-tag bij het beschermen van HTML in de geavanceerde instellingen.

source: OS標準搭載のスクリーンショット機能を保護することはできません
nl: De standaard OS-schermopnamefunctie kan niet worden beschermd

source: 画像URLの保護
nl: Bescherming van URL's voor afbeeldingen

source: 画像の保護と組み合わせて使用します、単体では意味がありません
nl: Gebruikt in combinatie met beeldbeveiliging, is het op zichzelf niet zinvol.

source: JavaScriptにより遅延読まれますのでSEOに影響があります
nl: Vertraagd lezen door JavaScript, wat SEO beïnvloedt

source: HTML難読化・保護時のHTMLソースコードのアスキーアートの出力
nl: Uitvoer van ASCII-kunst in HTML-broncode tijdens HTML-verduistering en -beveiliging.

source: 表示なし
nl: Geen indicatie

source: view-sourceでHTMLソース表示をした時に警告の意思を示すアスキーアートを表示します
nl: ASCII-teken weergeven dat de intentie om te waarschuwen aangeeft bij het weergeven van HTML-broncode met view-source.

source: 対象アクションを起こした時の表示デザイン
nl: Weergaveontwerp wanneer de doelactie wordt geactiveerd.

source: 黄色の背景の黒文字のベーシックデザイン
nl: Basisontwerp met zwarte letters op gele achtergrond

source: 黒色の背景の赤文字のホラー風デザイン
nl: Ontwerp in horrorstijl met rode tekst op zwarte achtergrond.

source: 黒色の背景の赤文字の光る文字のデザイン
nl: Ontwerp van gloeiende rode letters op een zwarte achtergrond.

source: 対象アクションを起こした時のBGM
nl: BGM wanneer de doelactie wordt uitgevoerd.

source: サウンドなし
nl: Geluidloos

source: 戦闘＆戦闘勝利 - 1分16.3秒 - 630,056bytes - 64kbps - ライセンス：CC2.1 or later
nl: Combat & Battle Victory - 1 min 16.3 sec - 630.056 bytes - 64 kbps - Licentie: CC2.1 of hoger

source: おやじ ショート - 3.8秒 - 32,364bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
nl: Father Short - 3.8 seconden - 32.364bytes - 64kbps - licentie GPL2.0 of hoger

source: おやじ ロング - 23.5秒 - 195,578bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
nl: Vader Lang - 23.5 seconden - 195.578bytes - 64kbps - licentie GPL2.0 of hoger

source: ショパン エチュード Op.10-5 黒鍵 打ち込み版 高速版 - 1分0.0秒 - 369,778bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
nl: Chopin Etude, Op.10-5, zwarte toetsen, getypte versie, snelle versie - 1 min 0.0 sec - 369.778 bytes - 48 kbps - Licentie: CC BY-ND 4.0 of hoger

source: ショパン エチュード Op.10-12 革命 打ち込み版 高速版 - 1分57.6秒 - 724,457bytes - 48kbps -  ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
nl: Chopin Etude, Op.10-12 Revolutie, getypte versie, snelle versie - 1 min 57.6 sec - 724.457 bytes - 48 kbps - Licentie: CC BY-ND 4.0 of hoger

source: ショパン スケルツォ 変ロ短調 Op2 打ち込み版 高速短縮版 - 1分48.0秒 - 665,369bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
nl: Chopin Scherzo in Bes klein, Op2, getypte versie, snelle korte versie - 1 min 48.0 sec - 665.369 bytes - 48 kbps - licentie: CC BY-ND 4.0 of hoger

source: ファンファーレ - 22.3秒 - 183,926bytes - 64kbps - ライセンス：パブリックドメイン
nl: Fanfare - 22.3 seconden - 183.926 bytes - 64 kbps - Licentie: publiek domein

source: レトロ風ファンファーレ - 2.2秒 - 10,536bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
nl: Fanfare in retrostijl - 2,2 seconden - 10.536 bytes - 32 kbps - Licentie: publiek domein

source: レトロ風オープン - 42.1秒 - 179,138bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
nl: Retrostijl open - 42.1 seconden - 179.138 bytes - 32 kbps - Licentie: publiek domein

source: 警告 by ChatGPT - 3.8秒 - 109,700bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
nl: Waarschuwing door ChatGPT - 3.8 seconden - 109.700bytes - 256kbps - Licentie: publiek domein

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その１ by ChatGPT - 3.3秒 - 102,850bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
nl: Klinkt dringend als malwaredetectie Deel 1 door ChatGPT - 3.3 seconden - 102.850bytes - 256kbps - Licentie: publiek domein

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その２ by ChatGPT - 3.3秒 - 103,122bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
nl: Klinkt urgent als malwaredetectie Deel 2 door ChatGPT - 3.3 seconden - 103.122bytes - 256kbps - Licentie: publiek domein

source: MRI風サウンド by ChatGPT - 1分14.9秒 - 3,340,392bytes - 320kbps - ライセンス：パブリックドメイン
nl: MRI-stijl geluid door ChatGPT - 1 min 14.9 sec - 3.340.392 bytes - 320 kbps - Licentie: publiek domein

source: 警告表示中のBGMを選択します
nl: Selecteer de achtergrondmuziek tijdens de waarschuwingsweergave.

source: びっくりするような雰囲気を作ります
nl: Creëer een verrassende sfeer

source: Firefoxでは音声ブロックされます
nl: Firefox blokkeert audio.

source: 対象アクションを起こした時のビープ音
nl: Piepgeluid wanneer doelactie wordt uitgevoerd.

source: 有効 音量小さ目
nl: Ingeschakeld Laag volume

source: 有効 音量大き目
nl: Ingeschakeld Luidste volume

source: 警告表示中にすべてのキー・マウスイベントでビープ音を鳴らします
nl: Pieptonen bij alle toets-/muisbewegingen tijdens waarschuwingsweergave

source: 警告表示中に端末が暴走したかのような雰囲気を作ります
nl: Creëer een sfeer alsof het apparaat uit de hand is gelopen tijdens de waarschuwingsweergave

source: 対象アクションを起こした時のマウスカーソルの消去
nl: De muiscursor wissen wanneer de doelactie wordt uitgevoerd.

source: 警告表示中にブラウザのエリアのマウスカーソルを消去します
nl: Verwijder de muiscursor in het browsergebied tijdens het weergeven van de waarschuwing

source: デバッグモード
nl: Debugmodus

source: 妨害＋記録のみ
nl: Alleen storing + opname.

source: 妨害＋記録＋表示＋リダイレクト
nl: Onderscheppen + opnemen + weergeven + omleiden

source: メニューからは操作できてしまいます
nl: Het kan worden bediend via het menu.

source: Firefoxにおけるデバッグモード
nl: Debugmodus in Firefox

source: ブラウザーコンソール
nl: Browserconsole

source: 事実上デバッグモードから操作できてしまいます
nl: In feite kun je werken vanuit debugmodus.

source: HTMLソース表示
nl: HTML-bron weergeven

source: view-source:から始まるURLを入力すれば操作できてしまいます
nl: Het kan worden bediend door een URL in te voeren die begint met view-source:.

source: HTML保護と組み合わせることでコンテンツを保護することができます
nl: In combinatie met HTML-bescherming kan inhoud worden beschermd

source: 印刷
nl: Afdrukken

source: 印刷阻止をするもものの、ブラウザによってはうまく動作しません
nl: Afdrukken blokkeren, maar werkt niet goed in sommige browsers

source: スクリーンショット
nl: Screenshot

source: OSやブラウザ、方法によっては妨害できず、もしくは検出しないことがあります
nl: Wordt mogelijk niet onderschept of gedetecteerd, afhankelijk van het besturingssysteem, de browser of de methode

source: ウインドウが背面に移動した時スクリーンショットの疑い
nl: Verdenking van schermafbeeldingen wanneer de ramen naar achteren worden verplaatst.

source: あわせて、スクリーンショット以外の機能（タブ切り替え・ウィンドウ切り替え）にも反応してしまいます。
nl: Daarnaast reageert het ook op andere functies dan schermafbeeldingen

source: 2キー押下のスクリーンショットの疑い
nl: Verdenking van screenshots met twee toetsaanslagen.

source: 上の項目の検出方法は完全ではありません、予防的に検出を行います
nl: De detectiemethode voor de bovenstaande items is niet perfect, er wordt preventieve detectie gebruikt.

source: スクリーンショットだけではなく、デバッグモード等も検出します
nl: Het detecteert schermafbeeldingen en debugmodi, enz.

source: ページ保存
nl: Pagina opslaan

source: 右クリック
nl: Klik met de rechtermuisknop op

source: アドオンがインストールされていると操作できてしまいます
nl: Het kan worden bediend als add-ons zijn geïnstalleerd.

source: コピー・カット
nl: Copy-cut

source: 本プラグインの設定によってはこのイベントにたどり着くことはほとんどない場合があります
nl: Afhankelijk van de configuratie van deze plug-in kan deze gebeurtenis zelden worden bereikt

source: テキスト全選択
nl: Selectie volledige tekst

source: テキスト選択
nl: Tekstselectie

source: デバッガー妨害
nl: Debugger-interferentie

source: デバッグモードの使い勝手を少し悪くします、ブラウザによってはこの挙動が止められてしまいます
nl: Maakt de debugmodus iets minder gebruiksvriendelijk, sommige browsers stoppen dit gedrag

source: リダイレクトするURL
nl: URL omleiden naar

source: 利用規約などのページに転送すると良いでしょう
nl: Je kunt ze doorsturen naar pagina's zoals de Gebruiksvoorwaarden.

source: 空欄にすると元のURLにリダイレクトをします
nl: Als deze leeg wordt gelaten, wordt er doorverwezen naar de oorspronkelijke URL

source: リダイレクトまでの時間
nl: Tijd om te heroriënteren.

source: リダイレクトなし
nl: Geen omleiding

source: 1秒
nl: 1 seconde

source: 2秒
nl: 2 sec.

source: 3秒
nl: 3 sec.

source: 4秒
nl: 4 sec.

source: 5秒
nl: 5 sec.

source: 6秒
nl: 6 sec.

source: 7秒
nl: 7 sec.

source: 8秒
nl: 8 sec.

source: 9秒
nl: 9 sec.

source: 10秒
nl: 10 sec.

source: 15秒
nl: 15 seconden.

source: 20秒
nl: 20 sec.

source: 25秒
nl: 25 sec.

source: 30秒
nl: 30 seconden.

source: 35秒
nl: 35 seconden.

source: 40秒
nl: 40 seconden.

source: 45秒
nl: 45 seconden.

source: 50秒
nl: 50 sec.

source: 55秒
nl: 55 sec.

source: 1分
nl: één minuut

source: 1分10秒
nl: 1 min 10 sec.

source: 1分20秒
nl: 1 min 20 sec.

source: 1分30秒
nl: 1 minuut 30 seconden.

source: 1分40秒
nl: 1 minuut 40 seconden.

source: 1分50秒
nl: 1 minuut 50 seconden.

source: 2分
nl: 2 minuten

source: ソース表示を許可する権限
nl: Autoriteit om bronweergave toe te staan.

source: ADMINログイン時のみ通常のソース出力
nl: Normale bronuitvoer alleen bij inloggen ADMIN

source: USERログインで通常のソース出力
nl: Normale bronuitvoer met USER-login

source: 通常のHTML出力を管理者のみかユーザーログインかを選択します
nl: Selecteer of de normale HTML-uitvoer alleen voor beheerders of alleen voor gebruikers is

source: 画像を無理やりダウンロードして実際にダウンロードされるもの
nl: Wat daadwerkelijk wordt gedownload door de afbeelding te forceren om te worden gedownload.

source: GIF形式で1×1ピクセルの透過画像
nl: 1 x 1 pixel transparante afbeelding in GIF-formaat.

source: PNG形式で1×1ピクセルの透過画像
nl: 1 x 1 pixel transparante afbeelding in PNG-formaat.

source: PNG形式で黄色い背景の警告画面
nl: Waarschuwingsscherm met gele achtergrond in PNG-formaat.

source: 意味のないHTMLドキュメント
nl: Zinloze HTML-documenten

source: HTML保護時のHEADタグの出力
nl: Uitvoer van HEAD-tags tijdens HTML-beveiliging

source: 出力しない
nl: Geen uitvoer

source: TITLEタグのみ
nl: Alleen TITLE-tag

source: WordpressのHEADタグより取得
nl: Opgehaald uit de HEAD-tag in Wordpress

source: 企業用途の会員専用ページや社内ページなどでは「出力しない」、「TITLEタグのみ」で良いでしょう
nl: Voor zakelijk gebruik, zoals alleen voor leden of interne pagina's, is 'geen uitvoer' of 'alleen TITLE-tag' prima.

source: WordpressのHEADタグから取得しないと、SNSのシェアでOGP画像が表示されません
nl: Afbeeldingen van OGP worden niet weergegeven op sociale netwerken tenzij ze afkomstig zijn van de Wordpress HEAD-tag

source: 画像botをアクセス禁止にする
nl: De image bot verbieden.

source: 画像botをHTMLに対し避けることにより、画像検索から直接リンクされることによって守れなかったコンテンツを守ることができます、ただし完全には対処することはできません
nl: Het vermijden van image bots ten opzichte van HTML beschermt inhoud die niet beschermd zou kunnen worden door directe links vanuit image search, hoewel dit niet volledig kan worden aangepakt.

source: AI学習用botをアクセス禁止にする
nl: Toegang tot AI-leerbotten verbieden.

source: AIの学習用のbotをHTMLに対し避けることにより、AIで利用されないようにします、ただし完全には対処することはできません
nl: Het vermijden van de leerbot van de AI tegen HTML voorkomt dat het wordt gebruikt door de AI, maar pakt het niet volledig aan

source: 無効なUAをアクセス禁止にする
nl: Toegang tot ongeldige UA's uitschakelen.

source: ユーザーエイジェントの文字に不正な文字列があった場合のアクセスを避けます
nl: Vermijd toegang als er een ongeldige tekenreeks in de user agent staat.

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edge(EdgeHTML)のアクセスに警告を表示する
nl: Waarschuwing voor toegang tot Internet Explorer en voormalig Microsoft Edge

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edgeのアクセスを避けます
nl: Vermijd toegang tot Internet Explorer en het voormalige Microsoft Edge.

source: alertメッセージを表示する言語
nl: Taal waarin het waarschuwingsbericht wordt weergegeven.

source: Wordpressの言語
nl: Wordpress talen.

source: ブラウザの設定言語
nl: Taal browserinstelling

source: メッセージをカスタム設定されている場合は言語を変更できません
nl: De taal kan niet worden gewijzigd als het bericht is aangepast

source: 同意画面の言語
nl: Taal van toestemmingsscherm.

source: view-sourceメッセージを表示する言語
nl: Taal waarin bronberichten worden weergegeven.

source: 一時使用トークンの有効期限
nl: Vervaldatum van tokens voor tijdelijk gebruik.

source: 3分
nl: 3 min.

source: 4分
nl: 4 min.

source: 5分
nl: 5 min.

source: 6分
nl: 6 min.

source: 7分
nl: 7 minuten

source: 8分
nl: 8 min.

source: 9分
nl: 9 min.

source: 10分
nl: 10 min.

source: 15分
nl: 15 min.

source: 20分
nl: 20 minuten.

source: 25分
nl: 25 minuten.

source: 30分
nl: 30 minuten.

source: 35分
nl: 35 minuten.

source: 40分
nl: 40 minuten.

source: 45分
nl: 45 minuten.

source: 50分
nl: 50 minuten.

source: 55分
nl: 55 minuten.

source: 1時間
nl: 1 uur

source: 画像URL情報の有効期限を設定します
nl: Stelt de vervaldatum in van de URL-informatie van de afbeelding.

source: 一度読み込まれると画像URL情報と一時使用トークンは無効化されます
nl: Na het laden worden de URL-informatie van de afbeelding en de tokens voor tijdelijk gebruik uitgeschakeld.

source: 画像は遅延読み込みされますが、この指定した時間の30秒前に強制的に画像が読み込まれます
nl: De afbeelding wordt lui geladen, maar de afbeelding wordt gedwongen om 30 seconden voor deze opgegeven tijd te worden geladen.

source: 一時使用トークンのビット数
nl: Aantal bits in tokens voor tijdelijk gebruik

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その強度を指定します
nl: Specificeert de sterkte van het tijdelijke gebruikstoken dat wordt gebruikt als wachtwoord om de URL-informatie van de afbeelding te coderen.

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなり、HTML転送量が多くなることがあります
nl: Hoewel de intensiteit toeneemt naarmate je naar de opties onder het vervolgkeuzemenu gaat, is de belasting van de server hoger en kan de hoeveelheid overgedragen HTML hoger zijn.

source: ハッシュ化アルゴリズム
nl: Hashing-algoritme

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その時ハッシュ化が必要です、その強度を設定します
nl: Tijdelijke tokens worden gebruikt als wachtwoorden om de URL-informatie van de afbeelding te versleutelen, maar ze moeten worden gehasht en de sterkte van de hashing moet worden ingesteld.

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなります
nl: De intensiteit neemt toe naarmate je naar de opties onder het vervolgkeuzemenu gaat, maar de belasting van de server neemt toe

source: 基本設定
nl: Basisinstelling

source: 高度な設定
nl: Geavanceerde instellingen

source: 初期設定に戻す
nl: Standaardinstellingen herstellen

source: デザイン・音の設定
nl: Ontwerp en geluidsinstellingen

source: イベントの設定
nl: Gebeurtenisconfiguratie.

source: 初回訪問時のお知らせの設定
nl: Meldingen instellen voor het eerste bezoek.

source: メッセージの設定
nl: Berichtinstellingen

source: 右クリックやソースコード表示時に転送する URL を設定します
nl: Stel de URL in die moet worden doorgestuurd wanneer u met de rechtermuisknop klikt of de broncode bekijkt.

source: 警告メッセージにはHTMLは使用できません
nl: HTML kan niet worden gebruikt voor waarschuwingsberichten

source: この画面で設定すると、高度な設定タブにある言語設定が無視されます
nl: Als dit scherm is ingesteld, worden de taalinstellingen op het tabblad geavanceerde instellingen genegeerd.

source: 以下の文字列が使用できます
nl: De volgende strings kunnen worden gebruikt

source: 改行
nl: Nieuwe lijn

source: 押下されたキー
nl: Ingedrukte toets

source: Neo HTML Protector 設定
nl: Neo HTML beschermer instellingen

source: お知らせ
nl: Opmerking.

source: メッセージ
nl: Bericht.

source: デザイン・音
nl: Ontwerp en geluid

source: 初期化
nl: Initialisatie

source: このプラグインについて
nl: Over deze plugin.

source: 設定が初期化されました
nl: Instellingen zijn geïnitialiseerd.

source: プラグインを初期化します なおIPログリーダーのデータはここでは削除されません
nl: Initialiseert de plugin Merk op dat de IP-logboeklezergegevens hier niet worden verwijderd.

source: Neo HTML Protectorについて
nl: Over Neo HTML beschermer

source: このプラグインはあなたのWordpressから出力されるHTMLや画像等を保護し、コンテンツの不正利用から守ることを目的としています。
nl: Deze plugin beschermt de HTML, afbeeldingen, enz. uitvoer van je Wordpress en beschermt het tegen ongeautoriseerd gebruik van de inhoud.

source: コンテンツを完璧に守ることはできません。しかし可能な限りの方法において警告し、もし何かがあった場合に備えて準備することにより国で定められている方法で解決することができるはずです。
nl: Inhoud kan niet perfect worden beschermd. Maar door ze op alle mogelijke manieren te waarschuwen en voorbereid te zijn als er toch iets gebeurt, zou je het op een nationaal voorgeschreven manier moeten kunnen oplossen.

source: もちろん、利用規約やサイトポリシーを充実させる必要があります。このプラグインは利用規約生成アプリではありませんが、そのヒントを与えることができます。
nl: Natuurlijk moet je je gebruiksvoorwaarden en sitebeleid verbeteren. Deze plugin is geen app om gebruiksvoorwaarden te genereren, maar het kan je wel een hint geven.

source: 開発者: 夜桜　なの
nl: Ontwikkelaar: Nano Yozakura

source: バージョン
nl: Versie

source: ビルド
nl: Bouwen

source: サポートページ
nl: Ondersteuningspagina

source: ISISちゃん
nl: ISIS chan

source: Miss. 裏まにら氏歌唱
nl: Miss. gezongen door Mr. Uramanira

source: 支援のお願い
nl: Verzoek om assistentie.

source: Neo HTML Protectorをご利用いただき、ありがとうございます！
nl: Bedankt voor het gebruik van Neo HTML Protector!

source: 本プラグインの開発と維持には多くの時間と知恵の絞りだしがかかっており、引き続き改善と更新を行っていくための資金を集めるために、もしご支援いただける方がいれば、寄付をお願いできればと思います。
nl: Er is veel tijd en wijsheid gestoken in de ontwikkeling en het onderhoud van deze plugin, en we zouden dankbaar zijn voor eventuele donaties om ons te helpen fondsen te werven voor voortdurende verbeteringen en updates.

source: 寄付について
nl: Over donaties

source: 寄付は任意であり、強制ではありません。プラグインを無料でご利用いただけるように、どなたでも利用可能です。しかし、開発を継続するためにはご支援が大変ありがたく、少しでもご協力いただけると嬉しいです。
nl: Donaties zijn vrijwillig en niet verplicht. Het staat open voor iedereen zodat de plugin gratis gebruikt kan worden. Je steun wordt echter zeer op prijs gesteld om de ontwikkeling voort te zetten en we helpen je graag op elke mogelijke manier.

source: ご寄付は、下記のリンクから行っていただけます。日本の方であれば無料で寄付をすることも可能で、更にはアマゾンギフト券で気軽に寄付をすることが可能です。
nl: Je kunt doneren via de onderstaande link. Als je uit Japan komt, kun je ook gratis doneren en bovendien kun je eenvoudig doneren met cadeaubonnen van Amazon.

source: 寄付先
nl: Donor

source: 皆様のご支援があれば、今後も素晴らしいアップデートをお届けできるよう頑張ります！
nl: Met jullie steun zullen we ons best doen om jullie in de toekomst geweldige updates te bieden!

source: ご支援いただけることに感謝し、今後ともよろしくお願いいたします。
nl: We danken u voor uw steun en kijken ernaar uit om in de toekomst met u samen te werken.

source: ライセンス
nl: Licentie

source: 本プラグインはオープンソースで開発されており、GPL2.0以降のバージョンのライセンスを適用しています。
nl: De plug-in is ontwikkeld als open source en heeft een licentie onder GPL 2.0 of latere versies.

source: このプラグインに含まれるいくつかの技術は特許保護の対象です。
nl: Sommige technologieën in deze plug-in zijn beschermd door patenten.

source: 特許技術の使用は、このプラグイン内での使用に限って認められます。
nl: Het gebruik van de gepatenteerde technologie is alleen toegestaan binnen deze plug-in.

source: その他の使用については、作者に連絡して商用ライセンスを取得してください。
nl: Neem voor ander gebruik contact op met de auteur voor een commerciële licentie.

source: 本プラグインには以下のライブラリを同梱しています
nl: De volgende bibliotheken worden met deze plug-in meegeleverd

source: 本プラグインには以下で生成したアスキーアートのフォント、並びにフォントファイルを同梱しています
nl: Deze invoegtoepassing bevat het lettertype en de lettertypebestanden voor de ASCII-kunst die wordt gegenereerd door

source: このプラグインには有限会社イージェーが開発を行い、本プラグイン製作者が作曲した、スーパーファミコン非公認ゲーム「SM調教師瞳3」の楽曲を含んでおり、正式にライセンスされています
nl: Deze plug-in bevat muziek uit het niet-geautoriseerde Super Nintendo Entertainment System

source: このプラグインには、Keppy氏（KaleidonKep99）によって作成された「Keppy s YAMAHA C7」を使用した楽曲が含まれており、正式にライセンスされています
nl: Deze plugin bevat muziek met 'Keppy s YAMAHA C7' gemaakt door Keppy

source: その他本プラグインの開発にRaspberry Pi5とChatGPTとdeeplを使用しています
nl: Andere Raspberry Pi5, ChatGPT en deepl zijn gebruikt bij de ontwikkeling van deze plugin

source: キャッシュプラグインを検出しました キャッシュプラグインが有効化されていると本プラグインは正しく動作しません
nl: Cache-plugin gedetecteerd Deze plugin werkt niet correct als de cache-plugin is ingeschakeld.

source: 無効なIPアドレス
nl: Ongeldig IP-adres.

source: https://google.co.jp
nl: https://google.com

source: このウェブサイトをご利用いただくには、CookieとJavaScriptを有効にしていただく必要があります
nl: Cookies en JavaScript moeten ingeschakeld zijn om deze website te kunnen gebruiken.

source: このサイトでは、不正利用の防止およびサービスの安全な運営のために、IPアドレス・閲覧履歴・操作ログなどの情報をCookieとデータベースに保存することがあります。これらの情報は、サイトの運営や法的対応にのみ使用され、第三者に提供することはありません。
nl: Deze website kan informatie zoals IP-adressen, browsergeschiedenis en logbestanden opslaan in cookies en databases om ongeoorloofd gebruik te voorkomen en een veilige werking van de service te garanderen. Deze informatie wordt alleen gebruikt voor de werking van de site en voor juridische correspondentie en wordt niet aan derden verstrekt.

source: サービスをご利用いただくには、これらの処理に同意いただく必要があります。
nl: Om de service te kunnen gebruiken, moet u akkoord gaan met deze processen.

source: プライバシーポリシーの内容は、同意の有無に関わらずご確認いただけます。
nl: De inhoud van het privacybeleid kan met of zonder toestemming worden bekeken.

source: 同意する
nl: Mee eens.

source: 同意しない
nl: Oneens.

source: 確認
nl: Bevestiging

source: プライバシーポリシー
nl: Privacybeleid.

source: 通常とは異なる方法でのアクセスや操作が検出されました
nl: Er zijn ongebruikelijke toegangs- of bedieningsmethoden gedetecteerd.

source: セキュリティ並びにコンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
nl: Sommige functies zijn beperkt voor beveiliging en inhoudsbescherming.

source: デバッグモード、コンソールの起動は禁止されています
nl: Debugmodus en consoleactivering zijn verboden

source: 以下の情報がサーバーに送信されました
nl: De volgende informatie is naar de server verzonden

source: あなたのIPアドレス
nl: Je IP-adres.

source: あなたの端末とブラウザ
nl: Uw apparaat en browser

source: あなたの押下したキー
nl: Je ingedrukte toetsen.

source: リダイレクトをします
nl: Omleidingen.

source: コンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
nl: Sommige functies zijn beperkt om inhoud te beschermen.

source: 右クリックは禁止されています
nl: Rechts klikken is verboden.

source: あなたが押下したキー
nl: Toets die je hebt ingedrukt.

source: 印刷、PDFへの保存は禁止されています
nl: Afdrukken en opslaan als PDF is verboden

source: スクリーンショットは禁止されています
nl: Screenshots zijn verboden.

source: スクリーンショット、デバッグモード等の起動は禁止されています
nl: Het activeren van schermafbeeldingen, debugmodus, enz. is verboden.

source: ページの保存は禁止されています
nl: Pagina's opslaan is verboden.

source: コピー、カットは禁止されています
nl: Kopiëren of knippen is verboden.

source: あなたが起こしたイベント
nl: Gebeurtenissen die je hebt veroorzaakt.

source: テキストの選択は禁止されています
nl: Tekstselectie is verboden.

source: HTMLソース表示は禁止されています
nl: HTML-bronweergave is verboden.

source: 不正アクセスは禁止されています
nl: Ongeoorloofde toegang is verboden.

source: アラビア語
nl: Arabisch

source: ブルガリア語
nl: Bulgaars

source: チェコ語
nl: Tsjechisch

source: デンマーク語
nl: Deens

source: ドイツ語
nl: Duits

source: 現代ギリシア語
nl: Modern Grieks

source: 英語
nl: Engels

source: イギリス英語
nl: Brits Engels

source: アメリカ英語
nl: Amerikaans Engels

source: スペイン語
nl: Spaans

source: エストニア語
nl: Ests

source: フィンランド語
nl: Fins

source: フランス語
nl: Frans

source: ハンガリー語
nl: Hongaars

source: インドネシア語
nl: Indonesisch

source: イタリア語
nl: Italiaans

source: 日本語
nl: Japans

source: 朝鮮語
nl: Koreaans

source: リトアニア語
nl: Litouws

source: ラトビア語
nl: Lets

source: ノルウェー語
nl: Noors

source: オランダ語
nl: Nederlands

source: ポーランド語
nl: Pools

source: ポルトガリア語
nl: Portugees

source: ブラジルポルトガル語
nl: Braziliaans Portugees

source: ヨーロピアンポルトガル語
nl: Europees Portugees

source: ルーマニア語
nl: Roemeens

source: ロシア語
nl: Russisch

source: スロバキア語
nl: Slowaaks

source: スロベニア語
nl: Sloveens

source: スウェーデン語
nl: Zweeds

source: トルコ語
nl: Turks

source: ウクライナ語
nl: Oekraïens

source: 中国語
nl: Chinees

source: 簡体中国語
nl: Vereenvoudigd Chinees

source: 繁体中国語
nl: Traditioneel Chinees

source: 現在ご利用のブラウザーはサポート対象外の旧バージョンです。より安全で快適な閲覧環境のため、最新のブラウザーへのアップデートをお願いいたします
nl: De browser die je momenteel gebruikt is een oudere versie die niet langer wordt ondersteund. Voor een veiligere en comfortabelere browse-omgeving kunt u het beste updaten naar de nieuwste browser.

source: 不正なリクエストです
nl: Onjuist verzoek.

source: 画像が見つかりません
nl: Afbeelding niet gevonden.
