Neo HTML Protector 0.3.4 - source to lt translation catalogue (349 entries)

source: 10分
lt: 10 min.

source: 10秒
lt: 10 sek.

source: 15分
lt: 15 min.

source: 15秒
lt: 15 sekundžių.

source: 1分
lt: Viena minutė

source: 1分10秒
lt: 1 min. 10 sek.

source: 1分20秒
lt: 1 min. 20 sek.

source: 1分30秒
lt: 1 minutė 30 sekundžių.

source: 1分40秒
lt: 1 minutė 40 sekundžių.

source: 1分50秒
lt: 1 minutė 50 sekundžių.

source: 1時間
lt: 1 val.

source: 1秒
lt: 1 sekundė

source: 20分
lt: 20 minučių.

source: 20秒
lt: 20 sek.

source: 25分
lt: 25 minutės.

source: 25秒
lt: 25 sek.

source: 2キー押下のスクリーンショットの疑い
lt: Įtarimas dėl ekrano nuotraukų su dviem klavišų paspaudimais.

source: 2分
lt: 2 minutės

source: 2秒
lt: 2 sek.

source: 30分
lt: 30 minučių.

source: 30秒
lt: 30 sekundžių.

source: 35分
lt: 35 minutės.

source: 35秒
lt: 35 sekundės.

source: 3分
lt: 3 min.

source: 3秒
lt: 3 sek.

source: 40分
lt: 40 minučių.

source: 40秒
lt: 40 sekundžių.

source: 45分
lt: 45 minutės.

source: 45秒
lt: 45 sekundės.

source: 4分
lt: 4 min.

source: 4秒
lt: 4 sek.

source: 50分
lt: 50 minučių.

source: 50秒
lt: 50 sek.

source: 55分
lt: 55 minutės.

source: 55秒
lt: 55 sek.

source: 5分
lt: 5 min.

source: 5秒
lt: 5 sek.

source: 6分
lt: 6 min.

source: 6秒
lt: 6 sek.

source: 7分
lt: 7 minutės

source: 7秒
lt: 7 sek.

source: 8分
lt: 8 min.

source: 8秒
lt: 8 sek.

source: 9分
lt: 9 min.

source: 9秒
lt: 9 sek.

source: ADMINログイン時のみ通常のソース出力
lt: Įprastas šaltinio išėjimas tik ADMIN prisijungimo metu

source: AIの学習用のbotをHTMLに対し避けることにより、AIで利用されないようにします、ただし完全には対処することはできません
lt: Jei dirbtinis intelektas vengia mokymosi boto prieš HTML, jis negali juo naudotis, tačiau visiškai nesprendžia

source: AI学習用botをアクセス禁止にする
lt: Draudimas naudotis dirbtinio intelekto mokymosi robotais.

source: CookieやJavascriptが有効でない場合に表示するメッセージ
lt: Pranešimas rodomas, jei slapukai ir Javascript nėra įjungti.

source: EU GDPRが有効の際のみ初回表示で必ず表示されるメッセージです
lt: Šis pranešimas visada rodomas pirmajame ekrane tik tada, kai įjungtas ES BDAR.

source: EU GDPR向け同意しないの文字列
lt: Daugybė nesutarimų dėl ES BDAR

source: EU GDPR向け同意するの文字列
lt: Sutikimo eilutė pagal ES BDAR

source: EU GDPR対応
lt: ES BDAR atitiktis

source: EU圏内でWordpressを使用する場合、並びにEU圏内を対象とするには必ず有効にしてください
lt: Turi būti suteikta galimybė naudoti Wordpress ES ir orientuotis į ES šalis.

source: Firefoxでは音声ブロックされます
lt: Firefox blokuos garsą.

source: Firefoxにおけるデバッグモード
lt: Firefox derinimo režimas

source: Firefoxに対しては無効です
lt: Negalioja Firefox.

source: Firefox対策としてHTMLをJavaScriptで描画をします
lt: HTML atvaizdavimas naudojant JavaScript kaip Firefox priemonė

source: GIF形式で1×1ピクセルの透過画像
lt: 1 x 1 pikselio skaidrus GIF formato vaizdas.

source: HTMLをJavaScriptで描画
lt: HTML atvaizdavimas naudojant JavaScript

source: HTMLソース表示
lt: HTML šaltinio rodymas

source: HTMLソース表示は禁止されています
lt: HTML šaltinį rodyti draudžiama.

source: HTMLソース表示時に表示するメッセージ
lt: Pranešimas, rodomas rodant HTML šaltinį

source: HTML保護
lt: HTML apsauga

source: HTML保護と組み合わせることでコンテンツを保護することができます
lt: Kartu su HTML apsauga turinį galima apsaugoti

source: HTML保護時に一度限りの認証トークンが異常の場合に表示するメッセージ
lt: Pranešimas rodomas, jei HTML apsaugos metu vienkartinis autentifikavimo simbolis yra nenormalus.

source: HTML保護時のHEADタグの出力
lt: Žymos HEAD išvedimas HTML apsaugos metu

source: HTML圧縮以上に最小限のHTMLしか出力せず、BODYタグ内の内容が全く出力されなくなります
lt: Už HTML suspaudimo ribų išvedamas tik minimalus HTML tekstas, o žymės BODY turinys iš viso neišvedamas.

source: HTML難読化 (圧縮)
lt: HTML užgožimas

source: HTML難読化・保護時にソースの先頭に表示するメッセージ
lt: Pranešimas, kuris bus rodomas šaltinio pradžioje, kai HTML yra užtušuotas ir apsaugotas.

source: HTML難読化・保護時のHTMLソースコードのアスキーアートの出力
lt: ASCII meno išvedimas į HTML šaltinio kodą, kai atliekamas HTML užgožimas ir apsauga.

source: IPアドレス
lt: IP adresas

source: IPアドレスのデータはありません
lt: IP adreso duomenų nėra.

source: IPアドレスログ
lt: IP adresų žurnalas

source: IPログが全て削除されました
lt: Visi IP žurnalai buvo ištrinti.

source: IPログリーダー
lt: IP žurnalo skaitytuvas

source: ISISちゃん
lt: ISIS chan

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edge(EdgeHTML)のアクセスに警告を表示する
lt: Įspėjimas dėl Internet Explorer ir buvusios Microsoft Edge

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edgeのアクセスを避けます
lt: Venkite prieigos prie Internet Explorer ir buvusio Microsoft Edge.

source: JavaScriptにより遅延読まれますのでSEOに影響があります
lt: Vėluojantis skaitymas dėl JavaScript, kuris turi įtakos SEO

source: JavaScript描画で有効にするとウェブサイトの表示速度が著しく遅くなります
lt: Įjungus JavaScript atvaizdavimą, gerokai sulėtės svetainės rodymo greitis.

source: MRI風サウンド by ChatGPT - 1分14.9秒 - 3,340,392bytes - 320kbps - ライセンス：パブリックドメイン
lt: MRT stiliaus garsas, kurį sukūrė ChatGPT - 1 min. 14,9 sek. - 3 340 392 baitai - 320 kbps - Licencija: viešoji nuosavybė

source: Miss. 裏まにら氏歌唱
lt: Miss. dainuoja p. Uramanira

source: Neo HTML Protector 設定
lt: Neo HTML Protector nustatymai

source: Neo HTML Protectorについて
lt: Apie Neo HTML Protector

source: Neo HTML Protectorをご利用いただき、ありがとうございます！
lt: Dėkojame, kad naudojate Neo HTML Protector!

source: OSやブラウザ、方法によっては妨害できず、もしくは検出しないことがあります
lt: Priklausomai nuo operacinės sistemos, naršyklės ir metodo, gali būti neperimta arba neaptikta.

source: OS標準搭載のスクリーンショット機能を保護することはできません
lt: Standartinė OS ekrano nuotraukos funkcija negali būti apsaugota

source: PNG形式で1×1ピクセルの透過画像
lt: 1 x 1 pikselio skaidrus vaizdas PNG formatu.

source: PNG形式で黄色い背景の警告画面
lt: Įspėjamasis ekranas geltoname fone PNG formatu.

source: SEOに著しく影響があります
lt: Ženkliai veikia SEO.

source: TITLEタグのみ
lt: Tik žyma TITLE

source: USERログインで通常のソース出力
lt: Įprastas šaltinio išėjimas su vartotojo prisijungimu

source: WordpressのHEADタグから取得しないと、SNSのシェアでOGP画像が表示されません
lt: OGP vaizdai nebus rodomi socialiniuose tinkluose, nebent jie būtų paimti iš Wordpress HEAD žymos.

source: WordpressのHEADタグより取得
lt: Gauta iš Wordpress žymos HEAD

source: Wordpressの言語
lt: Wordpress kalbos.

source: alertメッセージを表示する言語
lt: Kalba, kuria rodomas įspėjimo pranešimas.

source: https://google.co.jp
lt: https://google.com

source: imgタグが呼び出されるごとに画像を保護
lt: Apsaugokite paveikslėlį kiekvieną kartą, kai iškviečiama žyma img.

source: view-source:から始まるURLを入力すれば操作できてしまいます
lt: Ją galima naudoti įvedus URL, prasidedantį žodžiais view-source:.

source: view-sourceでHTMLソース表示をした時に警告の意思を示すアスキーアートを表示します
lt: Rodyti ASCII meną, nurodantį ketinimą įspėti, kai HTML šaltinis rodomas naudojant view-source.

source: view-sourceメッセージを表示する言語
lt: Kalba, kuria rodomi peržiūros šaltinio pranešimai.

source: 「imgタグが呼び出されるごとに画像を保護」の場合は、add_filterを使用し、imgタグの発行時にフィルタリングを行います、テーマによっては正しく動作しません
lt: Dėl Apsaugoti vaizdą kiekvieną kartą, kai iškviečiama img žyma, naudokite add_filter ir filtrą skelbdami img žymas, priklausomai nuo temos tai gali neveikti teisingai.

source: 「出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護」の場合は、Wordpressのほぼすべての動作をキャプチャし、コンテンツ内のimgタグについてすべて処理します。テーマによっては正しく動作しません
lt: Apsaugoti visus vaizdus, įkeltus į Wordpress, iš visų HTML išvesties užfiksuos beveik visą Wordpress veiklą ir apdoros viską, kas susiję su turinio img žymėmis. Kai kurios temos neveiks teisingai

source: あなたが押下したキー
lt: Paspaustas klavišas.

source: あなたが起こしたイベント
lt: Įvykiai, kuriuos sukėlėte.

source: あなたのIPアドレス
lt: Jūsų IP adresas.

source: あなたの押下したキー
lt: Jūsų paspausti klavišai.

source: あなたの端末とブラウザ
lt: Jūsų prietaisas ir naršyklė

source: あわせて、スクリーンショット以外の機能（タブ切り替え・ウィンドウ切り替え）にも反応してしまいます。
lt: Be to, ji reaguoja ir į kitas funkcijas, ne tik į ekrano nuotraukas

source: おやじ ショート - 3.8秒 - 32,364bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
lt: Tėvas Trumpas - 3,8 sekundės - 32,364bytes - 64kbps - licencija GPL2.0 arba vėlesnė

source: おやじ ロング - 23.5秒 - 195,578bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
lt: Tėvas Ilgas - 23,5 sekundės - 195,578bytes - 64kbps - licencija GPL2.0 arba vėlesnė

source: お知らせ
lt: Pranešimas.

source: お知らせの1行目
lt: Pranešimo 1 eilutė.

source: お知らせの2行目
lt: Pranešimo 2 eilutė.

source: お知らせの3行目
lt: Pranešimo 3 eilutė.

source: このウェブサイトをご利用いただくには、CookieとJavaScriptを有効にしていただく必要があります
lt: Norint naudotis šia svetaine, turi būti įjungti slapukai ir JavaScript.

source: このオプションを有効にするとview-sourceのログが取得できます
lt: Įjunkite šią parinktį, kad būtų galima prisijungti prie peržiūros šaltinio

source: このサイトでは、不正利用の防止およびサービスの安全な運営のために、IPアドレス・閲覧履歴・操作ログなどの情報をCookieとデータベースに保存することがあります。これらの情報は、サイトの運営や法的対応にのみ使用され、第三者に提供することはありません。
lt: Ši svetainė slapukų ir duomenų bazėse gali saugoti tokią informaciją kaip IP adresai, naršymo istorija ir operacijų žurnalai, kad būtų užkirstas kelias neteisėtam naudojimui ir užtikrintas saugus paslaugos veikimas. Ši informacija naudojama tik svetainės veikimui ir teisiniam susirašinėjimui ir nebus teikiama trečiosioms šalims.

source: このプラグインについて
lt: Apie šį įskiepį.

source: このプラグインには、Keppy氏（KaleidonKep99）によって作成された「Keppy s YAMAHA C7」を使用した楽曲が含まれており、正式にライセンスされています
lt: Šiame įskiepyje yra muzikos, kurioje naudojama Keppy s YAMAHA C7, sukurta Keppy

source: このプラグインには有限会社イージェーが開発を行い、本プラグイン製作者が作曲した、スーパーファミコン非公認ゲーム「SM調教師瞳3」の楽曲を含んでおり、正式にライセンスされています
lt: Šiame įskiepyje yra neautorizuoto Super Nintendo Entertainment System

source: このプラグインに含まれるいくつかの技術は特許保護の対象です。
lt: Kai kurioms į šį papildinį įtrauktoms technologijoms taikoma patentinė apsauga.

source: このプラグインはあなたのWordpressから出力されるHTMLや画像等を保護し、コンテンツの不正利用から守ることを目的としています。
lt: Šiuo įskiepiu siekiama apsaugoti Wordpress išvedamą HTML, paveikslėlius ir kt. ir apsaugoti jį nuo neteisėto turinio naudojimo.

source: この画面で設定すると、高度な設定タブにある言語設定が無視されます
lt: Jei nustatyta šiame ekrane, kalbos nustatymai išplėstinių nustatymų skirtuke ignoruojami.

source: ご寄付は、下記のリンクから行っていただけます。日本の方であれば無料で寄付をすることも可能で、更にはアマゾンギフト券で気軽に寄付をすることが可能です。
lt: Paaukoti galite naudodamiesi toliau pateikta nuoroda. Jei esate iš Japonijos, taip pat galite aukoti nemokamai, be to, galite lengvai aukoti naudodami Amazon dovanų kuponus.

source: ご支援いただけることに感謝し、今後ともよろしくお願いいたします。
lt: Dėkojame jums už paramą ir tikimės bendradarbiauti ateityje.

source: その他の使用については、作者に連絡して商用ライセンスを取得してください。
lt: Norėdami naudoti kitais tikslais, susisiekite su autoriumi, kad gautumėte komercinę licenciją.

source: その他本プラグインの開発にRaspberry Pi5とChatGPTとdeeplを使用しています
lt: Kiti Aviečių Pi5, ChatGPT ir deepl naudojami kuriant šį įskiepį

source: なお、アイキャッチに指定した画像はOGPとして拡散されますので保護できません。どうしても保護すべき場合は高度な設定でHTML保護時のHEADタグの出力の選択を変更してください
lt: Atkreipkite dėmesį, kad vaizdai, nurodyti kaip akį traukiantys, skleidžiami kaip OGP ir jų negalima apsaugoti. Jei turite juos apsaugoti, išplėstiniuose nustatymuose pakeiskite išvesties žymės HEAD pasirinkimą, kai saugote HTML.

source: なし
lt: Be

source: びっくりするような雰囲気を作ります
lt: Sukurkite netikėtą atmosferą

source: もちろん、利用規約やサイトポリシーを充実させる必要があります。このプラグインは利用規約生成アプリではありませんが、そのヒントを与えることができます。
lt: Žinoma, turėsite patobulinti naudojimo sąlygas ir svetainės politiką. Šis įskiepis nėra naudojimo sąlygų kūrimo programa, tačiau jis gali suteikti jums užuominą.

source: アドオンがインストールされていると操作できてしまいます
lt: Jį galima naudoti, jei yra įdiegta priedų.

source: アメリカ英語
lt: Amerikiečių anglų kalba

source: アラビア語
lt: Arabų kalba

source: イギリス英語
lt: Britų anglų kalba

source: イタリア語
lt: Italų kalba

source: イベント
lt: Renginys

source: イベントの設定
lt: Įvykio konfigūracija.

source: インドネシア語
lt: Indoneziečių kalba

source: ウインドウが背面に移動した時スクリーンショットの疑い
lt: Įtarimas dėl ekrano nuotraukų, kai langai perkeliami į galą.

source: ウクライナ語
lt: Ukrainiečių kalba

source: エストニア語
lt: Estų kalba

source: オランダ語
lt: Olandų kalba

source: キャッシュプラグインを検出しました キャッシュプラグインが有効化されていると本プラグインは正しく動作しません
lt: Aptiktas talpyklos įskiepis Šis įskiepis neveiks tinkamai, jei įjungtas talpyklos įskiepis.

source: コピー、カットは禁止されています
lt: Draudžiama kopijuoti ar karpyti.

source: コピー・カット
lt: Kopijuoti-išpjauti

source: コピー・カットした時に表示するメッセージ
lt: Kopijuojant arba pjaustant rodomas pranešimas.

source: コンテンツを完璧に守ることはできません。しかし可能な限りの方法において警告し、もし何かがあった場合に備えて準備することにより国で定められている方法で解決することができるはずです。
lt: Turinys negali būti puikiai apsaugotas. Vis dėlto, visais įmanomais būdais įspėję ir pasiruošę, jei kas nors nutiktų, turėtumėte sugebėti išspręsti problemą nacionaliniu mastu.

source: コンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
lt: Siekiant apsaugoti turinį, kai kurios funkcijos yra ribojamos.

source: サウンドなし
lt: Be garso

source: サポートページ
lt: Paramos puslapis

source: サービスをご利用いただくには、これらの処理に同意いただく必要があります。
lt: Norėdami naudotis paslauga, turite sutikti su šiais procesais.

source: ショパン エチュード Op.10-12 革命 打ち込み版 高速版 - 1分57.6秒 - 724,457bytes - 48kbps -  ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
lt: Šopeno etiudas, op.10-12 Revoliucija, spausdinta versija, greita versija - 1 min 57,6 sek - 724,457 baitų - 48 kbps - Licencija: CC BY-ND 4.0 arba vėlesnė

source: ショパン エチュード Op.10-5 黒鍵 打ち込み版 高速版 - 1分0.0秒 - 369,778bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
lt: Šopeno etiudas, op. 10-5, juodi klavišai, spausdinta versija, greita versija - 1 min 0.0 sek - 369,778 baitų - 48 kbps - Licencija: CC BY-ND 4.0 arba vėlesnė

source: ショパン スケルツォ 変ロ短調 Op2 打ち込み版 高速短縮版 - 1分48.0秒 - 665,369bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
lt: Šopeno Scherzo b-moll, op. 2, spausdinta versija, greita trumpoji versija - 1 min 48,0 sek - 665,369 baitų - 48 kbps - licencija: CC BY-ND 4.0 arba vėlesnė

source: スウェーデン語
lt: Švedų kalba

source: スクリーンショット
lt: Ekrano kopija

source: スクリーンショット、デバッグモード等の起動は禁止されています
lt: Draudžiama įjungti ekrano nuotraukas, derinimo režimą ir pan.

source: スクリーンショットだけではなく、デバッグモード等も検出します
lt: Ji aptinka ekrano nuotraukas, taip pat derinimo režimus ir kt.

source: スクリーンショットの疑いの警告メッセージ
lt: Tariamas ekrano nuotraukos įspėjamasis pranešimas.

source: スクリーンショットの警告メッセージ
lt: Ekrano nuotraukos įspėjamieji pranešimai.

source: スクリーンショットは禁止されています
lt: Ekrano nuotraukos draudžiamos.

source: スペイン語
lt: Ispanų kalba

source: スロバキア語
lt: Slovakų

source: スロベニア語
lt: Slovėnų kalba

source: セキュリティ並びにコンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
lt: Kai kurios funkcijos yra ribojamos dėl saugumo ir turinio apsaugos.

source: ソース表示を許可する権限
lt: Įgaliojimas leisti rodyti šaltinį.

source: タイムスタンプ
lt: Laiko žymėjimas

source: ダークモード
lt: Tamsusis režimas

source: チェコ語
lt: čekų kalba

source: テキストの選択は禁止されています
lt: Teksto pasirinkimas draudžiamas.

source: テキスト全選択
lt: Viso teksto atranka

source: テキスト全選択時の警告メッセージ
lt: Įspėjamasis pranešimas, kai pasirenkamas visas tekstas.

source: テキスト選択
lt: Teksto pasirinkimas

source: デザイン・音
lt: Dizainas ir garsas

source: デザイン・音の設定
lt: Dizainas ir garso nustatymai

source: デバッガー妨害
lt: Derintuvo trukdžiai

source: デバッグモード
lt: Derinimo režimas

source: デバッグモード、コンソールの警告メッセージ
lt: Derinimo režimas, konsolės įspėjamieji pranešimai.

source: デバッグモード、コンソールの起動は禁止されています
lt: Draudžiama įjungti derinimo režimą ir konsolę

source: デバッグモードの使い勝手を少し悪くします、ブラウザによってはこの挙動が止められてしまいます
lt: Derinimo režimas tampa šiek tiek mažiau patogus vartotojui, kai kurios naršyklės sustabdo šį elgesį.

source: デンマーク語
lt: Danų kalba

source: トルコ語
lt: Turkų kalba

source: ドイツ語
lt: Vokiečių kalba

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなり、HTML転送量が多くなることがあります
lt: Nors intensyvumas didėja pereinant prie parinkčių, išvardytų po išskleidžiamojo meniu, serverio apkrova yra didesnė, o perduodamo HTML kiekis gali būti didesnis.

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなります
lt: Intensyvumas didėja pereinant prie parinkčių, išvardytų po išskleidžiamojo meniu, tačiau didėja serverio apkrova.

source: ノルウェー語
lt: Norvegų kalba

source: ハッシュ化アルゴリズム
lt: šifravimo algoritmas

source: ハンガリー語
lt: Vengrų

source: バージョン
lt: Versija

source: ビルド
lt: Sukurti

source: ファンファーレ - 22.3秒 - 183,926bytes - 64kbps - ライセンス：パブリックドメイン
lt: Fanfaros - 22,3 sekundės - 183 926 baitai - 64 kbps - Licencija: viešoji nuosavybė

source: フィンランド語
lt: Suomių kalba

source: フランス語
lt: Prancūzų kalba

source: ブラウザの設定言語
lt: Naršyklės nustatymų kalba

source: ブラウザーコンソール
lt: Naršyklės konsolė

source: ブラジルポルトガル語
lt: Brazilijos portugalų kalba

source: ブルガリア語
lt: Bulgarų kalba

source: プライバシーポリシー
lt: Privatumo politika.

source: プライバシーポリシーには以下の内容を追加して下さい
lt: Prašome į privatumo politiką įtraukti šią informaciją

source: プライバシーポリシーのURLはこちらから設定して下さい
lt: Čia nustatykite savo privatumo politikos URL adresą

source: プライバシーポリシーのリンクの右側に表示されます
lt: Jis pateikiamas privatumo politikos nuorodos dešinėje pusėje

source: プライバシーポリシーの内容は、同意の有無に関わらずご確認いただけます。
lt: Su privatumo politikos turiniu galima susipažinti su sutikimu arba be jo.

source: プライバシーポリシーの文字列
lt: Privatumo politikos eilutė

source: プラグインを初期化します なおIPログリーダーのデータはここでは削除されません
lt: Inicializuoja įskiepį Atkreipkite dėmesį, kad IP žurnalo skaitytuvo duomenys čia nėra ištrinami.

source: ページの保存は禁止されています
lt: Draudžiama išsaugoti puslapius.

source: ページ保存
lt: Puslapio išsaugojimas

source: ページ保存の警告メッセージ
lt: Puslapio išsaugojimo įspėjamasis pranešimas.

source: ポルトガリア語
lt: Portugalų kalba

source: ポーランド語
lt: Lenkų kalba

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その１ by ChatGPT - 3.3秒 - 102,850bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
lt: Skamba skubiai kaip kenkėjiškos programinės įrangos aptikimas 1 dalis ChatGPT - 3.3 sekundės - 102,850bytes - 256kbps - Licencija: viešoji nuosavybė

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その２ by ChatGPT - 3.3秒 - 103,122bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
lt: Skamba skubiai kaip kenkėjiškos programinės įrangos aptikimas 2 dalis ChatGPT - 3.3 sekundės - 103,122bytes - 256kbps - Licencija: viešoji nuosavybė

source: メッセージ
lt: Pranešimas.

source: メッセージの設定
lt: Pranešimų nustatymai

source: メッセージをカスタム設定されている場合は言語を変更できません
lt: Kalbos negalima keisti, jei pranešimas yra pritaikytas

source: メニューからは操作できてしまいます
lt: Jį galima valdyti iš meniu.

source: ユーザーエイジェントの文字に不正な文字列があった場合のアクセスを避けます
lt: Venkite prieigos, jei naudotojo agentas turi negaliojančią simbolių eilutę.

source: ユーザーエージェント
lt: Vartotojo agentas

source: ヨーロピアンポルトガル語
lt: Europos portugalų kalba

source: ライセンス
lt: Licencija

source: ライトモード
lt: šviesos režimas

source: ラトビア語
lt: Latvių kalba

source: リダイレクトするURL
lt: URL, į kurį reikia nukreipti

source: リダイレクトなし
lt: Nėra nukreipimo

source: リダイレクトまでの時間
lt: Laikas persiorientuoti.

source: リダイレクトをします
lt: Peradresavimai.

source: リトアニア語
lt: Lietuvių kalba

source: ルーマニア語
lt: Rumunų kalba

source: レトロ風オープン - 42.1秒 - 179,138bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
lt: Retro-style open - 42,1 sekundės - 179 138 baitai - 32 kbps - Licencija: public domain

source: レトロ風ファンファーレ - 2.2秒 - 10,536bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
lt: Retro stiliaus fanfaros - 2,2 sekundės - 10 536 baitai - 32 kbps - Licencija: viešoji nuosavybė

source: ロシア語
lt: Rusų kalba

source: 一度読み込まれると画像URL情報と一時使用トークンは無効化されます
lt: Kai vaizdas įkeliamas, paveikslėlio URL informacija ir laikino naudojimo žetonai išjungiami.

source: 一時使用トークンのビット数
lt: Laikino naudojimo žetonų bitų skaičius

source: 一時使用トークンの有効期限
lt: Laikino naudojimo žetonų galiojimo pabaigos data.

source: 一般的なHTML圧縮です、難読化解除のサイトもあります
lt: Bendrasis HTML suspaudimas, kai kuriose svetainėse pašalinta obfuskacija.

source: 上の項目の検出方法は完全ではありません、予防的に検出を行います
lt: Minėtų elementų aptikimo metodas nėra tobulas, naudojamas prevencinis aptikimas.

source: 不正なリクエストです
lt: Neteisingas prašymas.

source: 不正アクセスは禁止されています
lt: Neteisėta prieiga draudžiama.

source: 不正操作検知のため、CookieおよびデータベースにIPアドレス等の識別子を保存する。保存されたデータは、管理者の任意のタイミングで削除を行う。
lt: Kad būtų galima aptikti neteisėtas operacijas, duomenų bazėje saugomi slapukai ir identifikatoriai, pavyzdžiui, IP adresai. Saugomus duomenis administratorius gali bet kada ištrinti.

source: 中国語
lt: Kinų kalba

source: 事実上デバッグモードから操作できてしまいます
lt: Iš tikrųjų galite dirbti derinimo režimu.

source: 以下の情報がサーバーに送信されました
lt: Į serverį buvo išsiųsta ši informacija

source: 以下の文字列が使用できます
lt: Galima naudoti šias eilutes

source: 企業用途の会員専用ページや社内ページなどでは「出力しない」、「TITLEタグのみ」で良いでしょう
lt: Įmonių reikmėms, pvz., tik nariams skirtiems arba vidiniams puslapiams, tinka be išvesties arba tik TITLE žyma.

source: 全クリア
lt: Viskas aišku.

source: 出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護
lt: Apsaugokite visus į Wordpress įkeltus paveikslėlius visuose HTML išvedimuose

source: 出力しない
lt: Nėra išvesties

source: 初回表示で必ず表示されるメッセージです
lt: Šis pranešimas visada rodomas pirmajame ekrane.

source: 初回訪問時のお知らせの設定
lt: Pirmojo apsilankymo pranešimų nustatymas.

source: 初期化
lt: Iniciacija

source: 初期設定に戻す
lt: Numatytųjų nustatymų atkūrimas

source: 利用規約などのページに転送すると良いでしょう
lt: Galbūt norėsite nukreipti juos į puslapius, pvz., Naudojimo sąlygos.

source: 利用規約を設定する場合、必ずプライバシーポリシーに利用規約のリンクを設置して下さい
lt: Jei nustatote naudojimo sąlygas, privatumo politikoje būtinai pateikite nuorodą į naudojimo sąlygas.

source: 印刷
lt: Spausdinimas

source: 印刷、PDFへの保存は禁止されています
lt: Draudžiama spausdinti ir išsaugoti PDF formatu

source: 印刷、PDF保存の警告メッセージ
lt: Įspėjamieji pranešimai spausdinant ir išsaugant PDF failus.

source: 印刷阻止をするもものの、ブラウザによってはうまく動作しません
lt: Spausdinimo blokavimas, tačiau kai kuriose naršyklėse jis neveikia gerai

source: 右クリック
lt: Dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite

source: 右クリックの警告メッセージ
lt: Dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite įspėjamuosius pranešimus.

source: 右クリックは禁止されています
lt: Draudžiama spausti dešiniuoju pelės klavišu.

source: 右クリックやソースコード表示時に転送する URL を設定します
lt: Nustatykite URL adresą, kuris bus persiunčiamas spustelėjus dešinįjį pelės klavišą arba peržiūrint šaltinio kodą.

source: 同意しない
lt: Nesutikite.

source: 同意しなかった時に画面遷移する検索エンジンなどのURLを設定します
lt: Nustatykite paieškos ir kitų paieškos sistemų URL adresus, į kuriuos pereinama ekrane, kai naudotojas nesutinka.

source: 同意する
lt: Sutikite.

source: 同意画面の色
lt: Sutikimo ekrano spalva.

source: 同意画面の言語
lt: Sutikimo ekrano kalba.

source: 同意画面の透過
lt: Sutikimo ekrano skaidrumas.

source: 同意画面の透過具合を設定します
lt: Nustatykite sutikimo ekrano skaidrumą.

source: 同意画面中のコンテンツのぼかし
lt: Turinio suliejimas sutikimo ekranuose.

source: 同意画面表示中のコンテンツのぼかし具合を設定します
lt: Nustatomas turinio suliejimo lygis rodant sutikimo ekraną.

source: 同意画面表示中の配色を設定します
lt: Nustatykite spalvų schemą, kai rodomas sutikimo ekranas.

source: 基本設定
lt: Pagrindinis nustatymas

source: 妨害＋記録のみ
lt: Tik trukdžiai + įrašas.

source: 妨害＋記録＋表示＋リダイレクト
lt: Perėmimas + įrašymas + rodymas + nukreipimas

source: 実際にはJavascriptが無効時のみ表示されます
lt: Praktiškai tai matoma tik tada, kai Javascript yra išjungtas.

source: 寄付について
lt: Apie aukas

source: 寄付は任意であり、強制ではありません。プラグインを無料でご利用いただけるように、どなたでも利用可能です。しかし、開発を継続するためにはご支援が大変ありがたく、少しでもご協力いただけると嬉しいです。
lt: Aukos yra savanoriškos ir neprivalomos. Ji yra atvira visiems, kad įskiepiu būtų galima naudotis nemokamai. Tačiau jūsų parama labai vertinama, kad būtų galima tęsti plėtrą, ir mes mielai padėsime, kuo tik galėsime.

source: 寄付先
lt: Donoras

source: 対象アクションを起こした時のBGM
lt: BGM, kai atliekamas tikslinis veiksmas.

source: 対象アクションを起こした時のビープ音
lt: Pyptelėjimas, kai atliekamas tikslinis veiksmas.

source: 対象アクションを起こした時のマウスカーソルの消去
lt: Pelės žymeklio ištrynimas, kai atliekamas tikslinis veiksmas.

source: 対象アクションを起こした時の表示デザイン
lt: Rodyti dizainą, kai suveikia tikslinis veiksmas.

source: 意味のないHTMLドキュメント
lt: Bereikšmiai HTML dokumentai

source: 戦闘＆戦闘勝利 - 1分16.3秒 - 630,056bytes - 64kbps - ライセンス：CC2.1 or later
lt: Kovos ir mūšio pergalė - 1 min. 16,3 sek. - 630 056 baitų - 64 kbps - Licencija: CC2.1 arba vėlesnė

source: 押下されたキー
lt: Paspaustas klavišas

source: 支援のお願い
lt: Pagalbos prašymas.

source: 改行
lt: Nauja eilutė

source: 日本語
lt: Japonų kalba

source: 有効
lt: Galiojimas

source: 有効 音量大き目
lt: Įjungta Garsiausias garsumas

source: 有効 音量小さ目
lt: Įjungta Mažas garsumas

source: 朝鮮語
lt: Korėjiečių kalba

source: 本プラグインには以下で生成したアスキーアートのフォント、並びにフォントファイルを同梱しています
lt: Šis papildinys apima šriftą ir šrifto failus, skirtus ASCII menui, sukurtam

source: 本プラグインには以下のライブラリを同梱しています
lt: Į šį papildinį įtrauktos šios bibliotekos

source: 本プラグインの設定によってはこのイベントにたどり着くことはほとんどない場合があります
lt: Priklausomai nuo šio papildinio konfigūracijos, šis įvykis gali būti pasiekiamas retai

source: 本プラグインの開発と維持には多くの時間と知恵の絞りだしがかかっており、引き続き改善と更新を行っていくための資金を集めるために、もしご支援いただける方がいれば、寄付をお願いできればと思います。
lt: Šio įskiepio kūrimui ir priežiūrai skirta daug laiko ir išminties, todėl būtume dėkingi už aukas, jei tokių būtų, kurios padėtų mums surinkti lėšų tolesniam tobulinimui ir atnaujinimams.

source: 本プラグインはオープンソースで開発されており、GPL2.0以降のバージョンのライセンスを適用しています。
lt: Įskiepis sukurtas kaip atvirojo kodo programa ir licencijuojamas pagal GPL 2.0 arba vėlesnę versiją.

source: 検索エンジン等のURL
lt: Paieškos sistemų URL adresai ir kt.

source: 無効
lt: Negalioja

source: 無効なIPアドレス
lt: Netinkamas IP adresas.

source: 無効なUAをアクセス禁止にする
lt: Išjungti prieigą prie negaliojančių UA.

source: 特許技術の使用は、このプラグイン内での使用に限って認められます。
lt: Patentuotą technologiją leidžiama naudoti tik šiame įskiepyje.

source: 現代ギリシア語
lt: šiuolaikinė graikų kalba

source: 現在ご利用のブラウザーはサポート対象外の旧バージョンです。より安全で快適な閲覧環境のため、最新のブラウザーへのアップデートをお願いいたします
lt: Šiuo metu naudojama naršyklė yra senesnės versijos, kuri nebėra palaikoma. Kad naršymas būtų saugesnis ir patogesnis, atnaujinkite naršyklę į naujausią.

source: 画像URLの保護
lt: Paveikslėlių URL adresų apsauga

source: 画像URL情報の有効期限を設定します
lt: Nustato vaizdo URL informacijos galiojimo datą.

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その強度を指定します
lt: Nurodo laikino naudojimo simbolio, naudojamo kaip slaptažodis vaizdo URL informacijai užšifruoti, stiprumą.

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その時ハッシュ化が必要です、その強度を設定します
lt: Laikinieji žetonai naudojami kaip slaptažodžiai vaizdo URL informacijai užšifruoti, tačiau jie turi būti šifruojami, nustatykite šifravimo stiprumą.

source: 画像botをHTMLに対し避けることにより、画像検索から直接リンクされることによって守れなかったコンテンツを守ることができます、ただし完全には対処することはできません
lt: Vengimas naudoti vaizdų botus, palyginti su HTML, apsaugo turinį, kurio nebūtų galima apsaugoti tiesioginėmis nuorodomis iš vaizdų paieškos, nors to negalima visiškai išspręsti.

source: 画像botをアクセス禁止にする
lt: Vaizdo boto uždraudimas.

source: 画像が見つかりません
lt: Vaizdas nerastas.

source: 画像の保護
lt: Vaizdo apsauga.

source: 画像の保護と組み合わせて使用します、単体では意味がありません
lt: Naudojama kartu su vaizdo apsauga, tačiau pati savaime ji nėra reikšminga.

source: 画像は遅延読み込みされますが、この指定した時間の30秒前に強制的に画像が読み込まれます
lt: Vaizdas bus įkeliamas tingiai, tačiau vaizdas bus priverstinai įkeltas likus 30 sekundžių iki nurodyto laiko.

source: 画像をダウンロードから保護します
lt: Apsaugo vaizdus nuo atsisiuntimo.

source: 画像を無理やりダウンロードして実際にダウンロードされるもの
lt: Kas iš tikrųjų atsisiunčiama priverčiant atsisiųsti atvaizdą.

source: 画像データを保護した時には、データベースの負荷が高くなる可能性があります
lt: Duomenų bazės apkrova gali būti didesnė, kai saugomi vaizdo duomenys

source: 画像データを保護した時にはほぼ完全なるダウンロードを阻止し、完全なるワンタイムURLを発行し、セッションに保存されたトークンで認証し、phpから画像を表示します、その為ほぼ完全な画像盗用を防ぎます
lt: Beveik visiškai užkerta kelią atsisiuntimui, kai paveikslėlio duomenys yra apsaugoti, išduoda visą vienkartinį URL adresą, autentifikuoja pagal sesijoje saugomą simbolį ir rodo paveikslėlį iš php, taip beveik visiškai užkerta kelią paveikslėlio vagystei.

source: 画像データを保護した時には画像のキャッシュが効かないため、次回訪問時にサイトの読み込みが遅くなるため、SEOに影響があります
lt: Kai paveikslėlių duomenys yra apsaugoti, neveikia paveikslėlių spartinančioji atmintinė, todėl svetainė kito apsilankymo metu įkeliama lėčiau, o tai turi įtakos SEO.

source: 画像保護が有効な場合のみ、画像を正常に配信するため、IPアドレスと画像ファイル名をハッシュ化したデータをデータベースに最大60分間保存する。
lt: Tik įjungus vaizdo apsaugą, IP adreso ir vaizdo failo pavadinimo duomenys saugomi duomenų bazėje iki 60 minučių, kad vaizdas būtų sėkmingai pristatytas.

source: 画像保護時に画像がダウンロードされ、その画像に表示するメッセージ 英語のみ
lt: Pranešimas, rodomas ant atvaizdo, kai atvaizdas atsisiunčiamas ir atvaizdas yra apsaugotas Tik anglų kalba

source: 皆様のご支援があれば、今後も素晴らしいアップデートをお届けできるよう頑張ります！
lt: Su jūsų palaikymu stengsimės, kad ateityje galėtumėte naudotis puikiais atnaujinimais!

source: 確認
lt: Patvirtinimas

source: 確認のボタンが同意する、同意しないのボタンになります
lt: Patvirtinimo mygtukas tampa sutikimo arba nesutikimo mygtuku.

source: 空欄にすると元のURLにリダイレクトをします
lt: Jei paliksite tuščią langą, jis bus nukreipiamas į pradinį URL adresą.

source: 簡体中国語
lt: Supaprastinta kinų kalba

source: 繁体中国語
lt: Tradicinė kinų kalba

source: 自動
lt: Automatinis

source: 英語
lt: Anglų kalba

source: 表示なし
lt: Jokių požymių

source: 設定
lt: Nustatymas

source: 設定が初期化されました
lt: Nustatymai inicializuoti.

source: 警告 by ChatGPT - 3.8秒 - 109,700bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
lt: Perspėjimas pagal ChatGPT - 3.8 sekundės - 109,700bytes - 256kbps - Licencija: viešoji nuosavybė

source: 警告メッセージにはHTMLは使用できません
lt: HTML negalima naudoti įspėjamiesiems pranešimams

source: 警告表示中にすべてのキー・マウスイベントでビープ音を鳴らします
lt: Įspėjimo rodymo metu skleidžiami garsiniai signalai, kai rodomi visi klaviatūros klavišų ir pelės paspaudimai

source: 警告表示中にブラウザのエリアのマウスカーソルを消去します
lt: Išvalyti pelės žymeklį naršyklės srityje, kai rodomas įspėjimas

source: 警告表示中に端末が暴走したかのような雰囲気を作ります
lt: įspėjamojo ekrano rodymo metu sukuriama atmosfera, tarsi prietaisas būtų nekontroliuojamas.

source: 警告表示中のBGMを選択します
lt: Pasirinkite foninę muziką įspėjimo rodymo metu.

source: 透過なし
lt: Be skaidrumo

source: 通常とは異なる方法でのアクセスや操作が検出されました
lt: Aptikti neįprasti prieigos ar veikimo būdai.

source: 通常のHTML出力を管理者のみかユーザーログインかを選択します
lt: Pasirinkite, ar įprasta HTML išvestis skirta tik administratoriams, ar tik naudotojo prisijungimui

source: 開発者: 夜桜　なの
lt: Kūrėjas: Nano Yozakura

source: 非EU向け確認の文字列
lt: Patvirtinimo eilutė ne ES šalims

source: 高度な設定
lt: Išplėstiniai nustatymai

source: 黄色の背景の黒文字のベーシックデザイン
lt: Pagrindinis dizainas su juodomis raidėmis geltoname fone

source: 黒色の背景の赤文字のホラー風デザイン
lt: Siaubo stiliaus dizainas su raudonu tekstu juodame fone.

source: 黒色の背景の赤文字の光る文字のデザイン
lt: Dizainas su šviečiančiomis raudonomis raidėmis juodame fone.
