Neo HTML Protector 0.3.4 - source to hu translation catalogue (349 entries)

source: 設定
hu: Beállítás

source: IPログリーダー
hu: IP napló olvasó

source: IPアドレスログ
hu: IP cím napló

source: 全クリア
hu: Minden tiszta.

source: IPログが全て削除されました
hu: Minden IP-naplót töröltek.

source: タイムスタンプ
hu: Időbélyegzés

source: IPアドレス
hu: IP-cím

source: ユーザーエージェント
hu: Felhasználói ügynök

source: イベント
hu: Esemény

source: IPアドレスのデータはありません
hu: Nem állnak rendelkezésre IP-címadatok.

source: EU GDPR対応
hu: EU GDPR megfelelés

source: 無効
hu: érvénytelen

source: 有効
hu: érvényesség

source: EU圏内でWordpressを使用する場合、並びにEU圏内を対象とするには必ず有効にしてください
hu: Engedélyezni kell a Wordpress használatát az EU-ban, és az EU országait kell megcélozni.

source: 確認のボタンが同意する、同意しないのボタンになります
hu: A megerősítő gomb az Egyetértek vagy Nem értek gomb lesz.

source: 同意画面の色
hu: A hozzájárulás képernyőjének színe.

source: 自動
hu: Automatikus

source: ライトモード
hu: Fény mód

source: ダークモード
hu: Sötét üzemmód

source: 同意画面表示中の配色を設定します
hu: Állítsa be a színsémát, miközben a beleegyezési képernyő megjelenik.

source: 同意画面中のコンテンツのぼかし
hu: A tartalom elmosódása a beleegyezési képernyők alatt.

source: なし
hu: Nélkül

source: 同意画面表示中のコンテンツのぼかし具合を設定します
hu: Beállítja a tartalom elmosódási szintjét a beleegyezés képernyő megjelenítésénél.

source: 同意画面の透過
hu: A beleegyezési képernyő átláthatósága.

source: 透過なし
hu: átláthatóság nélkül

source: 同意画面の透過具合を設定します
hu: A beleegyezési képernyő átláthatóságának beállítása.

source: お知らせの1行目
hu: A közlemény 1. sora.

source: 初回表示で必ず表示されるメッセージです
hu: Ez az üzenet mindig az első kijelzőn jelenik meg.

source: お知らせの2行目
hu: A közlemény 2. sora.

source: EU GDPRが有効の際のみ初回表示で必ず表示されるメッセージです
hu: Ez az üzenet csak akkor jelenik meg mindig az első kijelzőn, ha az EU GDPR engedélyezve van.

source: お知らせの3行目
hu: A közlemény 3. sora.

source: プライバシーポリシーのリンクの右側に表示されます
hu: Az adatvédelmi irányelvek link jobb oldalán jelenik meg.

source: 非EU向け確認の文字列
hu: Megerősítő karakterlánc nem EU-tagállamok esetében

source: EU GDPR向け同意するの文字列
hu: Hozzájárulás az EU GDPR-hez

source: EU GDPR向け同意しないの文字列
hu: Véleménykülönbségek sora az EU GDPR-rel kapcsolatban

source: プライバシーポリシーの文字列
hu: Adatvédelmi szabályzat string

source: プライバシーポリシーのURLはこちらから設定して下さい
hu: Kérjük, állítsa be az adatvédelmi irányelvek URL-címét itt

source: プライバシーポリシーには以下の内容を追加して下さい
hu: Kérjük, egészítse ki adatvédelmi szabályzatát a következőkkel

source: 不正操作検知のため、CookieおよびデータベースにIPアドレス等の識別子を保存する。保存されたデータは、管理者の任意のタイミングで削除を行う。
hu: A jogosulatlan műveletek észlelése érdekében az adatbázisban cookie-k és azonosítók, például IP-címek tárolódnak. A tárolt adatokat a rendszergazda bármikor törölheti.

source: 画像保護が有効な場合のみ、画像を正常に配信するため、IPアドレスと画像ファイル名をハッシュ化したデータをデータベースに最大60分間保存する。
hu: Csak akkor, ha a képvédelem engedélyezve van, az IP-cím és a képfájlnév hashelt adatai legfeljebb 60 percig tárolódnak az adatbázisban a kép sikeres kézbesítése érdekében.

source: 利用規約を設定する場合、必ずプライバシーポリシーに利用規約のリンクを設置して下さい
hu: Ha használati feltételeket állít be, mindenképpen helyezzen el egy linket a használati feltételekre az adatvédelmi szabályzatban.

source: 検索エンジン等のURL
hu: Keresőmotorok URL címei stb.

source: 同意しなかった時に画面遷移する検索エンジンなどのURLを設定します
hu: Állítsa be a keresőmotorok és egyéb keresőmotorok URL-címeit, amelyekre a képernyő átvált, ha a felhasználó nem ért egyet.

source: デバッグモード、コンソールの警告メッセージ
hu: Hibakeresési mód, konzol figyelmeztető üzenetek.

source: 右クリックの警告メッセージ
hu: Figyelmeztető üzenetek jobb gombbal történő kattintása.

source: 印刷、PDF保存の警告メッセージ
hu: Figyelmeztető üzenetek a PDF-ek nyomtatásához és mentéséhez.

source: スクリーンショットの警告メッセージ
hu: Pillanatkép figyelmeztető üzenetek.

source: スクリーンショットの疑いの警告メッセージ
hu: Állítólagos képernyőkép figyelmeztető üzenet.

source: テキスト全選択時の警告メッセージ
hu: Figyelmeztető üzenet, ha az összes szöveg ki van jelölve.

source: ページ保存の警告メッセージ
hu: Oldal mentése figyelmeztető üzenet.

source: コピー・カットした時に表示するメッセージ
hu: Másolás vagy vágás közben megjelenő üzenet.

source: HTMLソース表示時に表示するメッセージ
hu: HTML forrás megjelenítésekor megjelenítendő üzenet

source: HTML難読化・保護時にソースの先頭に表示するメッセージ
hu: A forrás elején megjelenítendő üzenet, ha a HTML kódot homályosítják és védik.

source: HTML保護時に一度限りの認証トークンが異常の場合に表示するメッセージ
hu: A megjelenő üzenet, ha az egyszeri hitelesítési token rendellenes a HTML-védelem során.

source: CookieやJavascriptが有効でない場合に表示するメッセージ
hu: Üzenet jelenik meg, ha a cookie-k és a Javascript nem engedélyezett.

source: 実際にはJavascriptが無効時のみ表示されます
hu: A gyakorlatban ez csak akkor látható, ha a Javascript le van tiltva.

source: 画像保護時に画像がダウンロードされ、その画像に表示するメッセージ 英語のみ
hu: A képen megjelenő üzenet a kép letöltésekor és a kép védett Csak angol nyelven

source: HTML難読化 (圧縮)
hu: HTML homályosítás

source: 一般的なHTML圧縮です、難読化解除のサイトもあります
hu: Általános HTML tömörítés, néhány webhelyen van de-obfuszkálás.

source: このオプションを有効にするとview-sourceのログが取得できます
hu: Engedélyezze ezt az opciót a view-source naplózásához

source: HTML保護
hu: HTML védelem

source: HTML圧縮以上に最小限のHTMLしか出力せず、BODYタグ内の内容が全く出力されなくなります
hu: A HTML tömörítésen túl csak minimális HTML kerül kimenetre, és a BODY tagben lévő tartalom egyáltalán nem kerül kimenetre.

source: Firefoxに対しては無効です
hu: Firefoxra nem érvényes.

source: SEOに著しく影響があります
hu: Jelentősen befolyásolja a SEO-t.

source: HTMLをJavaScriptで描画
hu: HTML renderelése JavaScript segítségével

source: Firefox対策としてHTMLをJavaScriptで描画をします
hu: HTML renderelése JavaScript mint Firefox intézkedés

source: JavaScript描画で有効にするとウェブサイトの表示速度が著しく遅くなります
hu: A JavaScript renderelés engedélyezése jelentősen lelassítja a weboldal megjelenítési sebességét.

source: 画像の保護
hu: Képvédelem.

source: imgタグが呼び出されるごとに画像を保護
hu: Védi a képet minden egyes img tag meghívásakor.

source: 出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護
hu: Védje az összes Wordpressbe feltöltött képet minden HTML kimeneten

source: 画像をダウンロードから保護します
hu: Védi a képeket a letöltéstől.

source: 画像データを保護した時にはほぼ完全なるダウンロードを阻止し、完全なるワンタイムURLを発行し、セッションに保存されたトークンで認証し、phpから画像を表示します、その為ほぼ完全な画像盗用を防ぎます
hu: Szinte teljesen megakadályozza a letöltést, ha a képadatok védettek, kiad egy teljes egyszeri URL-t, hitelesíti a munkamenetben tárolt tokennel, és megjeleníti a képet a php-ból, így szinte teljesen megakadályozza a képlopást.

source: 画像データを保護した時には画像のキャッシュが効かないため、次回訪問時にサイトの読み込みが遅くなるため、SEOに影響があります
hu: Ha a képadatok védettek, a képek gyorsítótárazása nem működik, így az oldal lassabban töltődik be a következő látogatáskor, ami hatással van a SEO-ra.

source: 画像データを保護した時には、データベースの負荷が高くなる可能性があります
hu: Az adatbázis terhelése nagyobb lehet, ha a képadatok védettek

source: 「imgタグが呼び出されるごとに画像を保護」の場合は、add_filterを使用し、imgタグの発行時にフィルタリングを行います、テーマによっては正しく動作しません
hu: A 'Kép védelme minden alkalommal, amikor az img tag meghívásra kerül', használja az add_filter és a szűrőt az img tagek publikálásakor, a témától függően ez nem biztos, hogy helyesen működik.

source: 「出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護」の場合は、Wordpressのほぼすべての動作をキャプチャし、コンテンツ内のimgタグについてすべて処理します。テーマによっては正しく動作しません
hu: A Védje az összes Wordpressbe feltöltött képet az összes HTML kimenetből szinte az összes Wordpress tevékenységet rögzíti, és mindent feldolgoz a tartalomban lévő img címkékről. Néhány téma nem fog megfelelően működni

source: なお、アイキャッチに指定した画像はOGPとして拡散されますので保護できません。どうしても保護すべき場合は高度な設定でHTML保護時のHEADタグの出力の選択を変更してください
hu: Vegye figyelembe, hogy a szemet gyönyörködtetőnek megadott képek OGP-ként terjednek, és nem védhetők. Ha védeni kell őket, akkor a HTML védelménél a HEAD tag kimenetének kiválasztását módosítsa a speciális beállításokban.

source: OS標準搭載のスクリーンショット機能を保護することはできません
hu: Az operációs rendszer standard képernyőkép funkciója nem védhető

source: 画像URLの保護
hu: A kép URL-címek védelme

source: 画像の保護と組み合わせて使用します、単体では意味がありません
hu: A képvédelemmel együtt használva, önmagában nincs értelme.

source: JavaScriptにより遅延読まれますのでSEOに影響があります
hu: Késleltetett olvasás a JavaScript miatt, ami befolyásolja a SEO-t

source: HTML難読化・保護時のHTMLソースコードのアスキーアートの出力
hu: Az ASCII-művészet kimenete a HTML-forráskódban a HTML elfedése és védelme során.

source: 表示なし
hu: Nincs jelzés

source: view-sourceでHTMLソース表示をした時に警告の意思を示すアスキーアートを表示します
hu: A HTML-forrás view-source segítségével történő megjelenítésekor a figyelmeztetés szándékát jelző ASCII-kép megjelenítése.

source: 対象アクションを起こした時の表示デザイン
hu: A célművelet kiváltásakor megjelenő dizájn.

source: 黄色の背景の黒文字のベーシックデザイン
hu: Alapvető design fekete betűkkel sárga háttéren

source: 黒色の背景の赤文字のホラー風デザイン
hu: Horror stílusú design, fekete alapon piros szöveggel.

source: 黒色の背景の赤文字の光る文字のデザイン
hu: Fekete háttéren izzó piros betűkkel.

source: 対象アクションを起こした時のBGM
hu: BGM, amikor a célművelet végrehajtásra kerül.

source: サウンドなし
hu: Hangtalan

source: 戦闘＆戦闘勝利 - 1分16.3秒 - 630,056bytes - 64kbps - ライセンス：CC2.1 or later
hu: Combat & Battle Victory - 1 perc 16,3 másodperc - 630,056 byte - 64 kbps - Licenc: CC2.1 vagy újabb licenc

source: おやじ ショート - 3.8秒 - 32,364bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
hu: Father Short - 3,8 másodperc - 32,364bájt - 64kbps - licenc GPL2.0 vagy újabb

source: おやじ ロング - 23.5秒 - 195,578bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
hu: Father Long - 23,5 másodperc - 195,578bájt - 64kbps - licenc GPL2.0 vagy újabb

source: ショパン エチュード Op.10-5 黒鍵 打ち込み版 高速版 - 1分0.0秒 - 369,778bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
hu: Chopin Etűd, Op.10-5, fekete billentyűk, gépelt változat, gyors változat - 1 perc 0,0 másodperc - 369,778 byte - 48 kbps - Licenc: CC BY-ND 4.0 vagy újabb verzió

source: ショパン エチュード Op.10-12 革命 打ち込み版 高速版 - 1分57.6秒 - 724,457bytes - 48kbps -  ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
hu: Chopin Etűd, Op.10-12 Forradalom, gépelt változat, gyors változat - 1 perc 57,6 másodperc - 724,457 byte - 48 kbps - Licenc: CC BY-ND 4.0 vagy újabb licenc

source: ショパン スケルツォ 変ロ短調 Op2 打ち込み版 高速短縮版 - 1分48.0秒 - 665,369bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
hu: Chopin b-moll scherzo, Op2, gépelt változat, gyors rövid változat - 1 perc 48,0 másodperc - 665,369 bájt - 48 kbps - licenc: CC BY-ND 4.0 vagy újabb verzió

source: ファンファーレ - 22.3秒 - 183,926bytes - 64kbps - ライセンス：パブリックドメイン
hu: Fanfare - 22,3 másodperc - 183,926 byte - 64 kbps - Licence: public domain

source: レトロ風ファンファーレ - 2.2秒 - 10,536bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
hu: Retro stílusú fanfár - 2,2 másodperc - 10,536 byte - 32 kbps - Licence: public domain

source: レトロ風オープン - 42.1秒 - 179,138bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
hu: Retro-style open - 42,1 másodperc - 179,138 byte - 32 kbps - Licence: public domain

source: 警告 by ChatGPT - 3.8秒 - 109,700bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
hu: Riasztás: ChatGPT - 3.8 másodperc - 109,700bytes - 256kbps - Licence: public domain

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その１ by ChatGPT - 3.3秒 - 102,850bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
hu: Sürgősnek hangzik, mint a malware felderítése 1. rész ChatGPT - 3.3 másodperc - 102,850bytes - 256kbps - Licence: public domain

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その２ by ChatGPT - 3.3秒 - 103,122bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
hu: Sürgősnek hangzik, mint a malware felderítése 2. rész ChatGPT - 3.3 másodperc - 103,122bytes - 256kbps - Licence: public domain

source: MRI風サウンド by ChatGPT - 1分14.9秒 - 3,340,392bytes - 320kbps - ライセンス：パブリックドメイン
hu: MRI-style sound by ChatGPT - 1 perc 14,9 másodperc - 3,340,392 byte - 320 kbps - Licence: public domain

source: 警告表示中のBGMを選択します
hu: Válassza ki a háttérzenét a figyelmeztető kijelzés alatt.

source: びっくりするような雰囲気を作ります
hu: Meglepő légkör létrehozása

source: Firefoxでは音声ブロックされます
hu: A Firefox blokkolja a hangot.

source: 対象アクションを起こした時のビープ音
hu: Sípoló hangjelzés, amikor a célzott művelet végrehajtásra kerül.

source: 有効 音量小さ目
hu: Engedélyezve Alacsony hangerő

source: 有効 音量大き目
hu: Engedélyezve Legnagyobb hangerő

source: 警告表示中にすべてのキー・マウスイベントでビープ音を鳴らします
hu: Hangjelzés minden billentyű/egér eseményre a figyelmeztető kijelző alatt

source: 警告表示中に端末が暴走したかのような雰囲気を作ります
hu: Olyan hangulatot teremt, mintha a készülék elszabadult volna a figyelmeztető kijelző alatt.

source: 対象アクションを起こした時のマウスカーソルの消去
hu: Az egérkurzor törlése a célművelet végrehajtásakor.

source: 警告表示中にブラウザのエリアのマウスカーソルを消去します
hu: Az egérkurzor törlése a böngésző területén a figyelmeztetés megjelenítése közben

source: デバッグモード
hu: Hibakeresési mód

source: 妨害＋記録のみ
hu: Csak interferencia + felvétel.

source: 妨害＋記録＋表示＋リダイレクト
hu: Elfogás + rögzítés + megjelenítés + átirányítás

source: メニューからは操作できてしまいます
hu: A menüből működtethető.

source: Firefoxにおけるデバッグモード
hu: Hibakeresési mód a Firefoxban

source: ブラウザーコンソール
hu: Böngésző konzol

source: 事実上デバッグモードから操作できてしまいます
hu: Gyakorlatilag hibakeresési üzemmódban dolgozhat.

source: HTMLソース表示
hu: HTML forrás megjelenítése

source: view-source:から始まるURLを入力すれば操作できてしまいます
hu: A view-source: kezdetű URL megadásával működtethető.

source: HTML保護と組み合わせることでコンテンツを保護することができます
hu: A HTML-védelemmel kombinálva a tartalom védhető

source: 印刷
hu: Nyomtatás

source: 印刷阻止をするもものの、ブラウザによってはうまく動作しません
hu: Nyomtatás blokkolás, de nem működik jól néhány böngészőben

source: スクリーンショット
hu: Képernyőkép

source: OSやブラウザ、方法によっては妨害できず、もしくは検出しないことがあります
hu: Az operációs rendszertől, a böngészőtől és a módszertől függően előfordulhat, hogy nem kerül elfogásra vagy észlelésre.

source: ウインドウが背面に移動した時スクリーンショットの疑い
hu: A képernyőképek gyanúja, amikor az ablakok hátrafelé mozognak.

source: あわせて、スクリーンショット以外の機能（タブ切り替え・ウィンドウ切り替え）にも反応してしまいます。
hu: Ezenkívül a képernyőképeken kívül más funkciókra is reagál

source: 2キー押下のスクリーンショットの疑い
hu: Két billentyű lenyomásával készült képernyőképek gyanúja.

source: 上の項目の検出方法は完全ではありません、予防的に検出を行います
hu: A fenti tételek észlelési módszere nem tökéletes, megelőző észlelést alkalmaznak.

source: スクリーンショットだけではなく、デバッグモード等も検出します
hu: Felismeri a képernyőképeket, valamint a hibakeresési módokat stb.

source: ページ保存
hu: Oldal mentése

source: 右クリック
hu: Jobb gombbal kattintva

source: アドオンがインストールされていると操作できてしまいます
hu: Akkor működtethető, ha a bővítmények telepítve vannak.

source: コピー・カット
hu: Copy-cut

source: 本プラグインの設定によってはこのイベントにたどり着くことはほとんどない場合があります
hu: A bővítmény konfigurációjától függően ez az esemény ritkán érhető el.

source: テキスト全選択
hu: Teljes szöveg kiválasztása

source: テキスト選択
hu: Szövegkijelölés

source: デバッガー妨害
hu: Hibakereső interferencia

source: デバッグモードの使い勝手を少し悪くします、ブラウザによってはこの挙動が止められてしまいます
hu: A hibakeresési mód kissé kevésbé felhasználóbarát, néhány böngésző leállítja ezt a viselkedést.

source: リダイレクトするURL
hu: URL, ahová átirányítani kell

source: 利用規約などのページに転送すると良いでしょう
hu: Érdemes továbbítani őket olyan oldalakra, mint például a Felhasználási feltételek.

source: 空欄にすると元のURLにリダイレクトをします
hu: Ha üresen hagyja, akkor az eredeti URL-re irányít át.

source: リダイレクトまでの時間
hu: Ideje átirányítani.

source: リダイレクトなし
hu: Nincs átirányítás

source: 1秒
hu: 1 másodperc

source: 2秒
hu: 2 sec.

source: 3秒
hu: 3 sec.

source: 4秒
hu: 4 sec.

source: 5秒
hu: 5 sec.

source: 6秒
hu: 6 sec.

source: 7秒
hu: 7 sec.

source: 8秒
hu: 8 sec.

source: 9秒
hu: 9 sec.

source: 10秒
hu: 10 sec.

source: 15秒
hu: 15 másodperc.

source: 20秒
hu: 20 sec.

source: 25秒
hu: 25 sec.

source: 30秒
hu: 30 másodperc.

source: 35秒
hu: 35 másodperc.

source: 40秒
hu: 40 másodperc.

source: 45秒
hu: 45 másodperc.

source: 50秒
hu: 50 mp.

source: 55秒
hu: 55 sec.

source: 1分
hu: Egy perc

source: 1分10秒
hu: 1 perc 10 másodperc.

source: 1分20秒
hu: 1 perc 20 másodperc.

source: 1分30秒
hu: 1 perc 30 másodperc.

source: 1分40秒
hu: 1 perc 40 másodperc.

source: 1分50秒
hu: 1 perc 50 másodperc.

source: 2分
hu: 2 perc

source: ソース表示を許可する権限
hu: Hatóság a forrásmegjelenítés engedélyezéséhez.

source: ADMINログイン時のみ通常のソース出力
hu: Normál forráskimenet csak ADMIN bejelentkezéskor

source: USERログインで通常のソース出力
hu: Normál forráskimenet USER bejelentkezéssel

source: 通常のHTML出力を管理者のみかユーザーログインかを選択します
hu: Válassza ki, hogy a normál HTML kimenet csak a rendszergazdáknak vagy a felhasználóknak is szóljon.

source: 画像を無理やりダウンロードして実際にダウンロードされるもの
hu: Ami ténylegesen letöltésre kerül a kép letöltésének kikényszerítésével.

source: GIF形式で1×1ピクセルの透過画像
hu: 1 x 1 pixeles átlátszó kép GIF formátumban.

source: PNG形式で1×1ピクセルの透過画像
hu: 1 x 1 képpontos átlátszó kép PNG formátumban.

source: PNG形式で黄色い背景の警告画面
hu: Figyelmeztető képernyő sárga háttérrel PNG formátumban.

source: 意味のないHTMLドキュメント
hu: Értelmetlen HTML dokumentumok

source: HTML保護時のHEADタグの出力
hu: HEAD címkék kimenete a HTML-védelem során

source: 出力しない
hu: Nincs kimenet

source: TITLEタグのみ
hu: Csak a TITLE címke

source: WordpressのHEADタグより取得
hu: A Wordpress HEAD címkéjéből lekérdezve

source: 企業用途の会員専用ページや社内ページなどでは「出力しない」、「TITLEタグのみ」で良いでしょう
hu: Vállalati használatra, például csak tagoknak vagy belső oldalakra a nincs kimenet vagy a csak TITLE tag megfelelő.

source: WordpressのHEADタグから取得しないと、SNSのシェアでOGP画像が表示されません
hu: Az OGP képek nem jelennek meg a közösségi oldalakon, hacsak nem a Wordpress HEAD tagből származnak.

source: 画像botをアクセス禁止にする
hu: A képrobot betiltása.

source: 画像botをHTMLに対し避けることにより、画像検索から直接リンクされることによって守れなかったコンテンツを守ることができます、ただし完全には対処することはできません
hu: A képrobotok elkerülése a HTML-hez képest megvédi azokat a tartalmakat, amelyeket a képkeresésből származó közvetlen linkek nem tudnának megvédeni, bár ezt nem lehet teljesen kiküszöbölni.

source: AI学習用botをアクセス禁止にする
hu: A mesterséges intelligenciát tanuló botokhoz való hozzáférés betiltása.

source: AIの学習用のbotをHTMLに対し避けることにより、AIで利用されないようにします、ただし完全には対処することはできません
hu: A mesterséges intelligencia tanulási botjának HTML elleni elkerülése megakadályozza, hogy a mesterséges intelligencia felhasználja, de nem kezeli teljesen a

source: 無効なUAをアクセス禁止にする
hu: Az érvénytelen UA-k elérésének letiltása.

source: ユーザーエイジェントの文字に不正な文字列があった場合のアクセスを避けます
hu: Kerülje a hozzáférést, ha a felhasználói ügynökben érvénytelen karaktersorozat van.

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edge(EdgeHTML)のアクセスに警告を表示する
hu: Figyelmeztetés az Internet Explorer és a korábbi Microsoft Edge

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edgeのアクセスを避けます
hu: Kerülje az Internet Explorer és a korábbi Microsoft Edge elérését.

source: alertメッセージを表示する言語
hu: A figyelmeztető üzenet megjelenítésének nyelve.

source: Wordpressの言語
hu: Wordpress nyelvek.

source: ブラウザの設定言語
hu: Böngésző beállítási nyelv

source: メッセージをカスタム設定されている場合は言語を変更できません
hu: A nyelv nem változtatható, ha az üzenet testreszabása történik

source: 同意画面の言語
hu: A beleegyezés nyelve képernyő.

source: view-sourceメッセージを表示する言語
hu: Az a nyelv, amelyen a nézet-forrás üzenetek megjelennek.

source: 一時使用トークンの有効期限
hu: Az ideiglenes használatú tokenek lejárati dátuma.

source: 3分
hu: 3 perc.

source: 4分
hu: 4 perc.

source: 5分
hu: 5 perc.

source: 6分
hu: 6 perc.

source: 7分
hu: 7 perc

source: 8分
hu: 8 perc.

source: 9分
hu: 9 perc.

source: 10分
hu: 10 perc.

source: 15分
hu: 15 perc.

source: 20分
hu: 20 perc.

source: 25分
hu: 25 perc.

source: 30分
hu: 30 perc.

source: 35分
hu: 35 perc.

source: 40分
hu: 40 perc.

source: 45分
hu: 45 perc.

source: 50分
hu: 50 perc.

source: 55分
hu: 55 perc.

source: 1時間
hu: 1 óra

source: 画像URL情報の有効期限を設定します
hu: Beállítja a kép URL-információjának lejárati dátumát.

source: 一度読み込まれると画像URL情報と一時使用トークンは無効化されます
hu: A betöltés után a kép URL-információ és az ideiglenes használatra vonatkozó tokenek letiltásra kerülnek.

source: 画像は遅延読み込みされますが、この指定した時間の30秒前に強制的に画像が読み込まれます
hu: A kép lustán töltődik be, de a képet 30 másodperccel a megadott idő előtt be kell tölteni.

source: 一時使用トークンのビット数
hu: Az ideiglenes használatú tokenek bitjeinek száma

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その強度を指定します
hu: Megadja a kép URL-információjának titkosításához jelszóként használt ideiglenes használati jelszó erősségét.

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなり、HTML転送量が多くなることがあります
hu: Bár az intenzitás nő, ahogy a legördülő menü alatt felsorolt opciók felé halad, a szerver terhelése nagyobb, és az átvitt HTML mennyisége is nagyobb lehet.

source: ハッシュ化アルゴリズム
hu: Hashing algoritmus

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その時ハッシュ化が必要です、その強度を設定します
hu: Az ideiglenes tokeneket jelszóként használják a kép URL-információjának titkosítására, de azokat hash-olni kell, állítsa be a hash erősségét.

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなります
hu: Az intenzitás növekszik, ahogy a legördülő menü alatt felsorolt opciókat választja, de a szerver terhelése is nő

source: 基本設定
hu: Alapbeállítás

source: 高度な設定
hu: Speciális beállítások

source: 初期設定に戻す
hu: Alapértelmezettre visszaállítása

source: デザイン・音の設定
hu: Tervezés és hangbeállítások

source: イベントの設定
hu: Eseménykonfiguráció.

source: 初回訪問時のお知らせの設定
hu: Értesítések beállítása az első látogatáshoz.

source: メッセージの設定
hu: Üzenet beállítások

source: 右クリックやソースコード表示時に転送する URL を設定します
hu: Állítsa be a jobb gombbal történő kattintáskor vagy a forráskód megtekintésekor továbbítandó URL-címet.

source: 警告メッセージにはHTMLは使用できません
hu: A HTML nem használható figyelmeztető üzenetekhez

source: この画面で設定すると、高度な設定タブにある言語設定が無視されます
hu: Ha ezen a képernyőn van beállítva, a Speciális beállítások lapon található nyelvi beállítások figyelmen kívül maradnak.

source: 以下の文字列が使用できます
hu: A következő karakterláncok használhatók

source: 改行
hu: új vonal

source: 押下されたキー
hu: Megnyomott gomb

source: Neo HTML Protector 設定
hu: Neo HTML Protector beállítások

source: お知らせ
hu: Értesítés.

source: メッセージ
hu: Üzenet.

source: デザイン・音
hu: Tervezés és hangzás

source: 初期化
hu: Inicializálás

source: このプラグインについて
hu: Erről a pluginról.

source: 設定が初期化されました
hu: A beállítások inicializálása megtörtént.

source: プラグインを初期化します なおIPログリーダーのデータはここでは削除されません
hu: A bővítmény inicializálása Megjegyzendő, hogy az IP-napló olvasó adatai itt nem törlődnek.

source: Neo HTML Protectorについて
hu: A Neo HTML Protectorról

source: このプラグインはあなたのWordpressから出力されるHTMLや画像等を保護し、コンテンツの不正利用から守ることを目的としています。
hu: Ennek a bővítménynek a célja, hogy megvédje a Wordpress által kimenő HTML-t, képeket stb., és megvédje a tartalom jogosulatlan felhasználásától.

source: コンテンツを完璧に守ることはできません。しかし可能な限りの方法において警告し、もし何かがあった場合に備えて準備することにより国で定められている方法で解決することができるはずです。
hu: A tartalom nem védhető tökéletesen. Azzal azonban, hogy minden lehetséges módon figyelmezteti őket, és felkészül, ha valami mégis megtörténik, képesnek kell lennie arra, hogy azt országosan előírt módon megoldja.

source: もちろん、利用規約やサイトポリシーを充実させる必要があります。このプラグインは利用規約生成アプリではありませんが、そのヒントを与えることができます。
hu: Természetesen javítania kell a felhasználási feltételeket és a webhelyre vonatkozó irányelveket. Ez a bővítmény nem egy felhasználási feltételeket generáló alkalmazás, de adhat egy tippet.

source: 開発者: 夜桜　なの
hu: Fejlesztő: Nano Yozakura

source: バージョン
hu: Verzió

source: ビルド
hu: építeni

source: サポートページ
hu: Támogatási oldal

source: ISISちゃん
hu: ISIS chan

source: Miss. 裏まにら氏歌唱
hu: Uramanira úr által énekelt Miss.

source: 支援のお願い
hu: Segítségkérés.

source: Neo HTML Protectorをご利用いただき、ありがとうございます！
hu: Köszönjük, hogy a Neo HTML Protector-t használja!

source: 本プラグインの開発と維持には多くの時間と知恵の絞りだしがかかっており、引き続き改善と更新を行っていくための資金を集めるために、もしご支援いただける方がいれば、寄付をお願いできればと思います。
hu: Sok időt és bölcsességet fordítottunk ennek a bővítménynek a fejlesztésére és karbantartására, és hálásak lennénk az adományokért, ha van ilyen, hogy segítsen nekünk a folyamatos fejlesztések és frissítések finanszírozásában.

source: 寄付について
hu: Az adományokról

source: 寄付は任意であり、強制ではありません。プラグインを無料でご利用いただけるように、どなたでも利用可能です。しかし、開発を継続するためにはご支援が大変ありがたく、少しでもご協力いただけると嬉しいです。
hu: Az adományozás önkéntes és nem kötelező. Mindenki számára nyitott, hogy a plugin ingyenesen használható legyen. Azonban a támogatásodat nagyon nagyra értékeljük a fejlesztés folytatásához, és örömmel segítünk mindenben, amiben csak tudunk.

source: ご寄付は、下記のリンクから行っていただけます。日本の方であれば無料で寄付をすることも可能で、更にはアマゾンギフト券で気軽に寄付をすることが可能です。
hu: Adományokat az alábbi linken keresztül lehet tenni. Ha Ön Japánból érkezik, ingyenesen is adományozhat, ráadásul Amazon ajándékutalványokkal is könnyedén adományozhat.

source: 寄付先
hu: Donor

source: 皆様のご支援があれば、今後も素晴らしいアップデートをお届けできるよう頑張ります！
hu: A támogatásoddal mindent megteszünk, hogy a jövőben is nagyszerű frissítéseket hozzunk neked!

source: ご支援いただけることに感謝し、今後ともよろしくお願いいたします。
hu: Köszönjük támogatását, és örömmel várjuk a jövőbeni együttműködést.

source: ライセンス
hu: Engedély

source: 本プラグインはオープンソースで開発されており、GPL2.0以降のバージョンのライセンスを適用しています。
hu: A bővítményt nyílt forráskóddal fejlesztették ki, és a GPL 2.0 vagy későbbi verziók alatt áll.

source: このプラグインに含まれるいくつかの技術は特許保護の対象です。
hu: A beépülő modulban szereplő egyes technológiák szabadalmi oltalom alatt állnak.

source: 特許技術の使用は、このプラグイン内での使用に限って認められます。
hu: A szabadalmaztatott technológia használata csak ebben a beépülő modulban engedélyezett.

source: その他の使用については、作者に連絡して商用ライセンスを取得してください。
hu: Egyéb felhasználás esetén a szerzővel kell kapcsolatba lépni a kereskedelmi licenc megszerzése érdekében.

source: 本プラグインには以下のライブラリを同梱しています
hu: A következő könyvtárakat tartalmazza ez a beépülő modul

source: 本プラグインには以下で生成したアスキーアートのフォント、並びにフォントファイルを同梱しています
hu: Ez a beépülő modul tartalmazza a betűtípust és a betűtípus fájlokat a következő program által generált ASCII arthoz

source: このプラグインには有限会社イージェーが開発を行い、本プラグイン製作者が作曲した、スーパーファミコン非公認ゲーム「SM調教師瞳3」の楽曲を含んでおり、正式にライセンスされています
hu: Ez a plug-in az EJ Ltd. által fejlesztett, nem engedélyezett Super Nintendo Entertainment System

source: このプラグインには、Keppy氏（KaleidonKep99）によって作成された「Keppy s YAMAHA C7」を使用した楽曲が含まれており、正式にライセンスされています
hu: Ez a bővítmény a Keppy

source: その他本プラグインの開発にRaspberry Pi5とChatGPTとdeeplを使用しています
hu: Egyéb Raspberry Pi5, ChatGPT és deepl használják a fejlesztés során a plugin

source: キャッシュプラグインを検出しました キャッシュプラグインが有効化されていると本プラグインは正しく動作しません
hu: Cache plugin észlelve Ez a plugin nem fog megfelelően működni, ha a cache plugin engedélyezve van.

source: 無効なIPアドレス
hu: Érvénytelen IP-cím.

source: https://google.co.jp
hu: https://google.com

source: このウェブサイトをご利用いただくには、CookieとJavaScriptを有効にしていただく必要があります
hu: A weboldal használatához engedélyezni kell a sütiket és a JavaScriptet.

source: このサイトでは、不正利用の防止およびサービスの安全な運営のために、IPアドレス・閲覧履歴・操作ログなどの情報をCookieとデータベースに保存することがあります。これらの情報は、サイトの運営や法的対応にのみ使用され、第三者に提供することはありません。
hu: Ez a weboldal olyan információkat tárolhat sütikben és adatbázisokban, mint az IP-címek, a böngészési előzmények és a működési naplók, hogy megakadályozza a jogosulatlan használatot és biztosítsa a szolgáltatás biztonságos működését. Ezeket az információkat kizárólag a weboldal működéséhez és a jogi levelezéshez használjuk fel, és nem adjuk át harmadik félnek.

source: サービスをご利用いただくには、これらの処理に同意いただく必要があります。
hu: A szolgáltatás használatához bele kell egyeznie ezekbe az eljárásokba.

source: プライバシーポリシーの内容は、同意の有無に関わらずご確認いただけます。
hu: Az adatvédelmi irányelvek tartalma beleegyezéssel vagy anélkül is megtekinthető.

source: 同意する
hu: Egyetértek.

source: 同意しない
hu: Nem értek egyet.

source: 確認
hu: Visszaigazolás

source: プライバシーポリシー
hu: Adatvédelmi irányelvek.

source: 通常とは異なる方法でのアクセスや操作が検出されました
hu: Szokatlan hozzáférési vagy működési módszereket észleltek.

source: セキュリティ並びにコンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
hu: Bizonyos funkciók a biztonság és a tartalomvédelem érdekében korlátozottak.

source: デバッグモード、コンソールの起動は禁止されています
hu: A hibakeresési mód és a konzol aktiválása tilos.

source: 以下の情報がサーバーに送信されました
hu: A következő információkat küldték el a kiszolgálónak

source: あなたのIPアドレス
hu: Az Ön IP-címe.

source: あなたの端末とブラウザ
hu: Az Ön eszköze és böngészője

source: あなたの押下したキー
hu: A megnyomott billentyűk.

source: リダイレクトをします
hu: Átirányítások.

source: コンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
hu: Egyes funkciók a tartalom védelme érdekében korlátozottak.

source: 右クリックは禁止されています
hu: A jobb gombbal való kattintás tilos.

source: あなたが押下したキー
hu: Megnyomott billentyű.

source: 印刷、PDFへの保存は禁止されています
hu: A nyomtatás és a PDF-be mentés tilos

source: スクリーンショットは禁止されています
hu: Képernyőképek készítése tilos.

source: スクリーンショット、デバッグモード等の起動は禁止されています
hu: A képernyőképek, hibakeresési mód stb. aktiválása tilos.

source: ページの保存は禁止されています
hu: Az oldalak mentése tilos.

source: コピー、カットは禁止されています
hu: A másolás és a vágás tilos.

source: あなたが起こしたイベント
hu: Az általad okozott események.

source: テキストの選択は禁止されています
hu: A szöveg kiválasztása tilos.

source: HTMLソース表示は禁止されています
hu: A HTML-forrás megjelenítése tilos.

source: 不正アクセスは禁止されています
hu: Tilos az illetéktelen hozzáférés.

source: アラビア語
hu: Arab

source: ブルガリア語
hu: Bolgár

source: チェコ語
hu: Cseh

source: デンマーク語
hu: Dán

source: ドイツ語
hu: Német

source: 現代ギリシア語
hu: újgörög nyelv

source: 英語
hu: Angol

source: イギリス英語
hu: Brit angol

source: アメリカ英語
hu: Amerikai angol

source: スペイン語
hu: Spanyol

source: エストニア語
hu: Észt

source: フィンランド語
hu: Finn

source: フランス語
hu: Francia

source: ハンガリー語
hu: Magyar

source: インドネシア語
hu: Indonéz

source: イタリア語
hu: Olasz

source: 日本語
hu: Japán

source: 朝鮮語
hu: Koreai

source: リトアニア語
hu: Litván

source: ラトビア語
hu: Lett

source: ノルウェー語
hu: Norvég

source: オランダ語
hu: Holland

source: ポーランド語
hu: Lengyel

source: ポルトガリア語
hu: Portugál

source: ブラジルポルトガル語
hu: Brazil portugál

source: ヨーロピアンポルトガル語
hu: Európai portugál

source: ルーマニア語
hu: Román

source: ロシア語
hu: Orosz

source: スロバキア語
hu: Szlovák

source: スロベニア語
hu: Szlovén

source: スウェーデン語
hu: Svéd

source: トルコ語
hu: Török

source: ウクライナ語
hu: Ukrán

source: 中国語
hu: Kínai

source: 簡体中国語
hu: Egyszerűsített kínai

source: 繁体中国語
hu: Hagyományos kínai

source: 現在ご利用のブラウザーはサポート対象外の旧バージョンです。より安全で快適な閲覧環境のため、最新のブラウザーへのアップデートをお願いいたします
hu: A jelenleg használt böngésző egy régebbi verzió, amely már nem támogatott. A biztonságosabb és kényelmesebb böngészési környezet érdekében frissítsen a legújabb böngészőre.

source: 不正なリクエストです
hu: Helytelen kérés.

source: 画像が見つかりません
hu: A kép nem található.
