Neo HTML Protector 0.3.4 - source to et translation catalogue (349 entries)

source: 10分
et: 10 minutit.

source: 10秒
et: 10 sek.

source: 15分
et: 15 minutit.

source: 15秒
et: 15 sekundit.

source: 1分
et: üks minut

source: 1分10秒
et: 1 min 10 sek.

source: 1分20秒
et: 1 min 20 sek.

source: 1分30秒
et: 1 minut 30 sekundit.

source: 1分40秒
et: 1 minut 40 sekundit.

source: 1分50秒
et: 1 minut 50 sekundit.

source: 1時間
et: 1 tund

source: 1秒
et: 1 sekund

source: 20分
et: 20 minutit.

source: 20秒
et: 20 sek.

source: 25分
et: 25 minutit.

source: 25秒
et: 25 sek.

source: 2キー押下のスクリーンショットの疑い
et: Kahtlus, et ekraanipilte tehakse kahe klahvivajutusega.

source: 2分
et: 2 minutit

source: 2秒
et: 2 sek.

source: 30分
et: 30 minutit.

source: 30秒
et: 30 sekundit.

source: 35分
et: 35 minutit.

source: 35秒
et: 35 sekundit.

source: 3分
et: 3 min.

source: 3秒
et: 3 sek.

source: 40分
et: 40 minutit.

source: 40秒
et: 40 sekundit.

source: 45分
et: 45 minutit.

source: 45秒
et: 45 sekundit.

source: 4分
et: 4 min.

source: 4秒
et: 4 sek.

source: 50分
et: 50 minutit.

source: 50秒
et: 50 sek.

source: 55分
et: 55 minutit.

source: 55秒
et: 55 sek.

source: 5分
et: 5 minutit.

source: 5秒
et: 5 sek.

source: 6分
et: 6 min.

source: 6秒
et: 6 sek.

source: 7分
et: 7 minutit

source: 7秒
et: 7 sek.

source: 8分
et: 8 min.

source: 8秒
et: 8 sek.

source: 9分
et: 9 min.

source: 9秒
et: 9 sek.

source: ADMINログイン時のみ通常のソース出力
et: Tavaline allikas väljund ainult ADMIN sisselogimisel

source: AIの学習用のbotをHTMLに対し避けることにより、AIで利用されないようにします、ただし完全には対処することはできません
et: Tehisintellekti õpiboti HTML-i vastu vältimine takistab selle kasutamist tehisintellekti poolt, kuid ei lahenda täielikult

source: AI学習用botをアクセス禁止にする
et: Tehisintellekti õppivate robotite juurdepääsu keelamine.

source: CookieやJavascriptが有効でない場合に表示するメッセージ
et: Kui küpsised ja Javascript ei ole lubatud, kuvatakse teade.

source: EU GDPRが有効の際のみ初回表示で必ず表示されるメッセージです
et: See teade kuvatakse alati esimesel ekraanil ainult siis, kui ELi GDPR on lubatud.

source: EU GDPR向け同意しないの文字列
et: ELi GDPRi jaoks eriarvamuste jada

source: EU GDPR向け同意するの文字列
et: ELi GDPRi nõusolekute jada

source: EU GDPR対応
et: ELi GDPRi järgimine

source: EU圏内でWordpressを使用する場合、並びにEU圏内を対象とするには必ず有効にしてください
et: Peab olema lubatud Wordpressi kasutamine ELis ja sihtrühmaks ELi riigid.

source: Firefoxでは音声ブロックされます
et: Firefox blokeerib heli.

source: Firefoxにおけるデバッグモード
et: Firefoxi tõrjerežiim

source: Firefoxに対しては無効です
et: Ei kehti Firefoxi puhul.

source: Firefox対策としてHTMLをJavaScriptで描画をします
et: HTML-i renderdamine JavaScriptiga Firefoxi meetmena

source: GIF形式で1×1ピクセルの透過画像
et: 1 x 1 piksline läbipaistev pilt GIF-formaadis.

source: HTMLをJavaScriptで描画
et: HTML-i renderdamine JavaScriptiga

source: HTMLソース表示
et: HTML-allika kuvamine

source: HTMLソース表示は禁止されています
et: HTML-allika kuvamine on keelatud.

source: HTMLソース表示時に表示するメッセージ
et: HTML-allika kuvamisel kuvatav sõnum

source: HTML保護
et: HTML kaitse

source: HTML保護と組み合わせることでコンテンツを保護することができます
et: Kombineerituna HTML-kaitsega saab sisu kaitsta

source: HTML保護時に一度限りの認証トークンが異常の場合に表示するメッセージ
et: Teade, mis kuvatakse, kui ühekordse autentimise märgis on HTML-kaitsesüsteemi ajal ebanormaalne.

source: HTML保護時のHEADタグの出力
et: HEAD-siltide väljastamine HTML-kaitsmise ajal

source: HTML圧縮以上に最小限のHTMLしか出力せず、BODYタグ内の内容が全く出力されなくなります
et: Väljastatakse ainult minimaalne HTML, mis ületab HTML-kompressiooni, ja BODY-tähe sisu ei väljastata üldse.

source: HTML難読化 (圧縮)
et: HTML-i hägustamine

source: HTML難読化・保護時にソースの先頭に表示するメッセージ
et: Sõnum, mis kuvatakse lähtekoodi alguses, kui HTML on varjatud ja kaitstud.

source: HTML難読化・保護時のHTMLソースコードのアスキーアートの出力
et: ASCII kunsti väljastamine HTML lähtekoodis HTML varjutamise ja kaitse ajal.

source: IPアドレス
et: IP-aadress

source: IPアドレスのデータはありません
et: IP-aadressi andmed puuduvad.

source: IPアドレスログ
et: IP-aadressi logi

source: IPログが全て削除されました
et: Kõik IP-logid on kustutatud.

source: IPログリーダー
et: IP Logi lugeja

source: ISISちゃん
et: ISIS chan

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edge(EdgeHTML)のアクセスに警告を表示する
et: Hoiatus Internet Exploreri ja endise Microsoft Edge'i

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edgeのアクセスを避けます
et: Vältige juurdepääsu Internet Explorerile ja endisele Microsoft Edge'ile.

source: JavaScriptにより遅延読まれますのでSEOに影響があります
et: Viivitatud lugemine JavaScript'i tõttu, mis mõjutab SEO-d.

source: JavaScript描画で有効にするとウェブサイトの表示速度が著しく遅くなります
et: JavaScripti renderdamise lubamine aeglustab oluliselt veebilehe kuvamiskiirust.

source: MRI風サウンド by ChatGPT - 1分14.9秒 - 3,340,392bytes - 320kbps - ライセンス：パブリックドメイン
et: MRI-style sound by ChatGPT - 1 min 14,9 sek - 3,340,392 baiti - 320 kbps - Licence: public domain

source: Miss. 裏まにら氏歌唱
et: Miss. laulis hr Uramanira

source: Neo HTML Protector 設定
et: Neo HTML Protector seaded

source: Neo HTML Protectorについて
et: Neo HTML Protectori kohta

source: Neo HTML Protectorをご利用いただき、ありがとうございます！
et: Täname teid Neo HTML Protectori kasutamise eest!

source: OSやブラウザ、方法によっては妨害できず、もしくは検出しないことがあります
et: Ei pruugi sõltuvalt operatsioonisüsteemist, veebilehitsejast ja meetodist olla pealtkuulatud või tuvastatud.

source: OS標準搭載のスクリーンショット機能を保護することはできません
et: OS-i standardset ekraanipildi funktsiooni ei saa kaitsta

source: PNG形式で1×1ピクセルの透過画像
et: 1 x 1 piksli suurune läbipaistev pilt PNG-vormingus.

source: PNG形式で黄色い背景の警告画面
et: Kollase taustaga hoiatusekraan PNG-formaadis.

source: SEOに著しく影響があります
et: Mõjutab oluliselt SEO-d.

source: TITLEタグのみ
et: Ainult TITLE silt

source: USERログインで通常のソース出力
et: Tavaline allikas väljund koos USER sisselogimisega

source: WordpressのHEADタグから取得しないと、SNSのシェアでOGP画像が表示されません
et: OGP pilte ei kuvata sotsiaalvõrgustikes, välja arvatud juhul, kui need on võetud Wordpressi HEAD-tagist.

source: WordpressのHEADタグより取得
et: Wordpressi HEAD tagist välja otsitud

source: Wordpressの言語
et: Wordpressi keeled.

source: alertメッセージを表示する言語
et: Keel, milles hoiatusteade kuvatakse.

source: https://google.co.jp
et: https://google.com

source: imgタグが呼び出されるごとに画像を保護
et: Kaitseb pilti iga kord, kui img tagi kutsutakse.

source: view-source:から始まるURLを入力すれば操作できてしまいます
et: Seda saab kasutada, sisestades URL-i, mis algab sõnaga view-source:.

source: view-sourceでHTMLソース表示をした時に警告の意思を示すアスキーアートを表示します
et: Kuvada ASCII-art, mis näitab hoiatuse esitamise kavatsust HTML-allika kuvamisel koos view-source'iga.

source: view-sourceメッセージを表示する言語
et: Keel, milles kuvatakse vaateallika sõnumeid.

source: 「imgタグが呼び出されるごとに画像を保護」の場合は、add_filterを使用し、imgタグの発行時にフィルタリングを行います、テーマによっては正しく動作しません
et: 'Kaitske pilti iga kord, kui img sildi kutsutakse', kasutage add_filter ja filtrit, kui avaldate img sildid, sõltuvalt teemast ei pruugi see õigesti toimida.

source: 「出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護」の場合は、Wordpressのほぼすべての動作をキャプチャし、コンテンツ内のimgタグについてすべて処理します。テーマによっては正しく動作しません
et: 'Kaitske kõik Wordpressi üleslaetud pildid kõigist HTML-väljunditest' hõivab peaaegu kogu Wordpressi tegevuse ja töötleb kõik img-tähed sisu kohta. Mõned teemad ei tööta õigesti

source: あなたが押下したキー
et: Klahv, mida vajutasite.

source: あなたが起こしたイベント
et: Teie põhjustatud sündmused.

source: あなたのIPアドレス
et: Teie IP-aadress.

source: あなたの押下したキー
et: Teie vajutatud klahvid.

source: あなたの端末とブラウザ
et: Teie seade ja brauser

source: あわせて、スクリーンショット以外の機能（タブ切り替え・ウィンドウ切り替え）にも反応してしまいます。
et: Lisaks sellele reageerib see ka muudele funktsioonidele kui ekraanipiltidele

source: おやじ ショート - 3.8秒 - 32,364bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
et: Isa Short - 3,8 sekundit - 32,364 baiti - 64kbps - litsents GPL2.0 või uuem

source: おやじ ロング - 23.5秒 - 195,578bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
et: Isa Long - 23,5 sekundit - 195,578 baiti - 64kbps - litsents GPL2.0 või uuem

source: お知らせ
et: Teatis.

source: お知らせの1行目
et: Teatise rida 1.

source: お知らせの2行目
et: Teatise 2. rida.

source: お知らせの3行目
et: Teatise rida 3.

source: このウェブサイトをご利用いただくには、CookieとJavaScriptを有効にしていただく必要があります
et: Selle veebisaidi kasutamiseks peavad küpsised ja JavaScript olema lubatud.

source: このオプションを有効にするとview-sourceのログが取得できます
et: Lülita see valik sisse, et logida view-source

source: このサイトでは、不正利用の防止およびサービスの安全な運営のために、IPアドレス・閲覧履歴・操作ログなどの情報をCookieとデータベースに保存することがあります。これらの情報は、サイトの運営や法的対応にのみ使用され、第三者に提供することはありません。
et: See veebisait võib salvestada küpsiseid ja andmebaase, et vältida loata kasutamist ja tagada teenuse turvaline toimimine, näiteks IP-aadressid, sirvimisajalugu ja tegevusloogid. Seda teavet kasutatakse ainult veebilehe toimimiseks ja õiguslikuks kirjavahetuseks ning seda ei edastata kolmandatele isikutele.

source: このプラグインについて
et: Sellest pluginast.

source: このプラグインには、Keppy氏（KaleidonKep99）によって作成された「Keppy s YAMAHA C7」を使用した楽曲が含まれており、正式にライセンスされています
et: See plugin sisaldab muusikat kasutades 'Keppy s YAMAHA C7' loodud Keppy

source: このプラグインには有限会社イージェーが開発を行い、本プラグイン製作者が作曲した、スーパーファミコン非公認ゲーム「SM調教師瞳3」の楽曲を含んでおり、正式にライセンスされています
et: See pistikprogramm sisaldab muusikat Super Nintendo Entertainment System

source: このプラグインに含まれるいくつかの技術は特許保護の対象です。
et: Mõned selles pistikprogrammis sisalduvad tehnoloogiad on patendikaitse all.

source: このプラグインはあなたのWordpressから出力されるHTMLや画像等を保護し、コンテンツの不正利用から守ることを目的としています。
et: Selle plugina eesmärk on kaitsta teie Wordpressi HTML-i, pilte jms väljundit ja kaitsta seda selle sisu loata kasutamise eest.

source: この画面で設定すると、高度な設定タブにある言語設定が無視されます
et: Kui see on sellel ekraanil määratud, ignoreeritakse edasiste seadete vahekaardil olevaid keeleseadeid.

source: ご寄付は、下記のリンクから行っていただけます。日本の方であれば無料で寄付をすることも可能で、更にはアマゾンギフト券で気軽に寄付をすることが可能です。
et: Annetusi saab teha allpool oleva lingi kaudu. Kui olete Jaapanist, saate annetada ka tasuta ja lisaks saate hõlpsasti annetada Amazoni kinkekaartide abil.

source: ご支援いただけることに感謝し、今後ともよろしくお願いいたします。
et: Täname teid toetuse eest ja ootame teiega koostööd ka tulevikus.

source: その他の使用については、作者に連絡して商用ライセンスを取得してください。
et: Muude kasutusviiside puhul võtke autoriga ühendust, et saada kommertslitsents.

source: その他本プラグインの開発にRaspberry Pi5とChatGPTとdeeplを使用しています
et: Muud Raspberry Pi5, ChatGPT ja deepl kasutatakse selle plugina arendamisel

source: なお、アイキャッチに指定した画像はOGPとして拡散されますので保護できません。どうしても保護すべき場合は高度な設定でHTML保護時のHEADタグの出力の選択を変更してください
et: Pange tähele, et pilte, mis on määratud silmatorkavaks, levitatakse OGP-na ja neid ei saa kaitsta. Kui peate neid kaitsma, muutke HEAD-tähe väljundi valikut HTML-i kaitsmisel täiustatud seadetes.

source: なし
et: Ilma

source: びっくりするような雰囲気を作ります
et: Luua üllatav atmosfäär

source: もちろん、利用規約やサイトポリシーを充実させる必要があります。このプラグインは利用規約生成アプリではありませんが、そのヒントを与えることができます。
et: Loomulikult peate täiustama oma kasutustingimusi ja saidi poliitikaid. See plugin ei ole kasutustingimuste loomise rakendus, kuid see võib teile vihjeid anda.

source: アドオンがインストールされていると操作できてしまいます
et: Seda saab kasutada, kui on paigaldatud lisaseadmed.

source: アメリカ英語
et: Ameerika inglise keel

source: アラビア語
et: Araabia keel

source: イギリス英語
et: Briti inglise keel

source: イタリア語
et: Itaalia keel

source: イベント
et: Sündmus

source: イベントの設定
et: Sündmuse konfiguratsioon.

source: インドネシア語
et: Indoneesia keel

source: ウインドウが背面に移動した時スクリーンショットの疑い
et: Kahtlus, et ekraanipilte saab teha, kui aknad on viidud tahapoole.

source: ウクライナ語
et: Ukraina keel

source: エストニア語
et: Eesti keel

source: オランダ語
et: Hollandi keel

source: キャッシュプラグインを検出しました キャッシュプラグインが有効化されていると本プラグインは正しく動作しません
et: Cache plugin tuvastatud See plugin ei tööta õigesti, kui cache plugin on lubatud.

source: コピー、カットは禁止されています
et: Kopeerimine või lõikamine on keelatud.

source: コピー・カット
et: Copy-cut

source: コピー・カットした時に表示するメッセージ
et: Kopeerimise või lõikamise ajal kuvatav teade.

source: コンテンツを完璧に守ることはできません。しかし可能な限りの方法において警告し、もし何かがあった場合に備えて準備することにより国で定められている方法で解決することができるはずです。
et: Sisu ei saa olla täiuslikult kaitstud. Kuid hoiatades neid igal võimalikul viisil ja olles valmis, kui midagi juhtub, peaksite olema võimeline seda lahendama riiklikult ettenähtud viisil.

source: コンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
et: Mõned funktsioonid on sisu kaitsmiseks piiratud.

source: サウンドなし
et: Soundless

source: サポートページ
et: Tugileht

source: サービスをご利用いただくには、これらの処理に同意いただく必要があります。
et: Teenuse kasutamiseks peate nõustuma nende protsessidega.

source: ショパン エチュード Op.10-12 革命 打ち込み版 高速版 - 1分57.6秒 - 724,457bytes - 48kbps -  ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
et: Chopini etüüd, op.10-12 Revolutsioon, trükitud versioon, kiire versioon - 1 min 57,6 sek - 724,457 baiti - 48 kbps - Litsents: CC BY-ND 4.0 või uuemal kujul

source: ショパン エチュード Op.10-5 黒鍵 打ち込み版 高速版 - 1分0.0秒 - 369,778bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
et: Chopini etüüd, op.10-5, mustad klahvid, trükitud versioon, kiire versioon - 1 min 0,0 sek - 369,778 baiti - 48 kbps - Litsents: CC BY-ND 4.0 või uuemal kujul

source: ショパン スケルツォ 変ロ短調 Op2 打ち込み版 高速短縮版 - 1分48.0秒 - 665,369bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
et: Chopini šerzo h-moll, op2, trükitud versioon, kiire lühiversioon - 1 min 48,0 sek - 665,369 baiti - 48 kbps - litsents: CC BY-ND 4.0 või uuemal kujul

source: スウェーデン語
et: Rootsi keel

source: スクリーンショット
et: Ekraanipilt

source: スクリーンショット、デバッグモード等の起動は禁止されています
et: Ekraanipiltide, silumisrežiimi jms aktiveerimine on keelatud.

source: スクリーンショットだけではなく、デバッグモード等も検出します
et: See tuvastab nii ekraanipilte kui ka silumisrežiime jne.

source: スクリーンショットの疑いの警告メッセージ
et: Väidetav ekraanipildi hoiatussõnum.

source: スクリーンショットの警告メッセージ
et: Ekraanipiltide hoiatussõnumid.

source: スクリーンショットは禁止されています
et: Ekraanipildid on keelatud.

source: スペイン語
et: Hispaania

source: スロバキア語
et: Slovakkia

source: スロベニア語
et: Sloveeni keel

source: セキュリティ並びにコンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
et: Mõned funktsioonid on turvalisuse ja sisukaitse eesmärgil piiratud.

source: ソース表示を許可する権限
et: Allikate kuvamist lubav asutus.

source: タイムスタンプ
et: Ajamärgistus

source: ダークモード
et: Tumedas režiimis

source: チェコ語
et: Tšehhi keel

source: テキストの選択は禁止されています
et: Teksti valimine on keelatud.

source: テキスト全選択
et: Täisteksti valik

source: テキスト全選択時の警告メッセージ
et: Hoiatussõnum, kui kogu tekst on valitud.

source: テキスト選択
et: Tekstivalik

source: デザイン・音
et: Disain ja heli

source: デザイン・音の設定
et: Disain ja heliseadistused

source: デバッガー妨害
et: Tõrje häireid

source: デバッグモード
et: Silitusrežiim

source: デバッグモード、コンソールの警告メッセージ
et: Debugirežiim, konsooli hoiatusteated.

source: デバッグモード、コンソールの起動は禁止されています
et: Debugimisrežiim ja konsooli aktiveerimine on keelatud.

source: デバッグモードの使い勝手を少し悪くします、ブラウザによってはこの挙動が止められてしまいます
et: Muudab veaotsingurežiimi veidi vähem kasutajasõbralikuks, mõned brauserid lõpetavad selle käitumise

source: デンマーク語
et: Taani keel

source: トルコ語
et: Türgi keel

source: ドイツ語
et: Saksa keel

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなり、HTML転送量が多くなることがあります
et: Kuigi intensiivsus suureneb, kui minna rippmenüüst allpool loetletud valikute juurde, on serveri koormus suurem ja ülekantava HTML-i kogus võib olla suurem.

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなります
et: Intensiivsus suureneb, kui minna rippmenüüst allpool loetletud valikute juurde, kuid koormus serverile suureneb

source: ノルウェー語
et: Norra keel

source: ハッシュ化アルゴリズム
et: Hashing algoritm

source: ハンガリー語
et: Ungari

source: バージョン
et: Versioon

source: ビルド
et: Ehitada

source: ファンファーレ - 22.3秒 - 183,926bytes - 64kbps - ライセンス：パブリックドメイン
et: Fanfare - 22,3 sekundit - 183,926 baiti - 64 kbps - litsents: public domain

source: フィンランド語
et: Soome keel

source: フランス語
et: Prantsuse keel

source: ブラウザの設定言語
et: Brauseri seadistuse keel

source: ブラウザーコンソール
et: Brauseri konsool

source: ブラジルポルトガル語
et: Brasiilia portugali keel

source: ブルガリア語
et: Bulgaaria

source: プライバシーポリシー
et: Privaatsuspoliitika.

source: プライバシーポリシーには以下の内容を追加して下さい
et: Palun lisage oma privaatsuspoliitikasse järgmine teave

source: プライバシーポリシーのURLはこちらから設定して下さい
et: Palun määrake oma privaatsuspoliitika URL siin

source: プライバシーポリシーのリンクの右側に表示されます
et: See kuvatakse privaatsuspoliitika lingi paremal poolel.

source: プライバシーポリシーの内容は、同意の有無に関わらずご確認いただけます。
et: Privaatsuspoliitika sisu saab vaadata nii nõusolekuga kui ka ilma.

source: プライバシーポリシーの文字列
et: Privaatsuspoliitika string.

source: プラグインを初期化します なおIPログリーダーのデータはここでは削除されません
et: Plugina initsialiseerimine Pange tähele, et IP-logi lugeja andmeid siin ei kustutata.

source: ページの保存は禁止されています
et: Lehekülgede salvestamine on keelatud.

source: ページ保存
et: Lehekülje salvestamine

source: ページ保存の警告メッセージ
et: Lehekülje salvestamise hoiatusteade.

source: ポルトガリア語
et: Portugali keel

source: ポーランド語
et: Poola keel

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その１ by ChatGPT - 3.3秒 - 102,850bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
et: Kõlab kiiresti nagu pahavara tuvastamine Osa 1 by ChatGPT - 3.3 sekundit - 102,850bytes - 256kbps - Licence: public domain

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その２ by ChatGPT - 3.3秒 - 103,122bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
et: Kõlab kiiresti nagu pahavara tuvastamine Osa 2, mille autor on ChatGPT - 3,3 sekundit - 103,122 baiti - 256kbps - Licence: public domain

source: メッセージ
et: Sõnum.

source: メッセージの設定
et: Sõnumite seaded

source: メッセージをカスタム設定されている場合は言語を変更できません
et: Keelt ei saa muuta, kui sõnum on kohandatud.

source: メニューからは操作できてしまいます
et: Seda saab kasutada menüüst.

source: ユーザーエイジェントの文字に不正な文字列があった場合のアクセスを避けます
et: Vältige juurdepääsu, kui kasutajaagent on kehtetu tähemärkide jada.

source: ユーザーエージェント
et: Kasutaja agent

source: ヨーロピアンポルトガル語
et: Euroopa portugali keel

source: ライセンス
et: Litsents

source: ライトモード
et: Valgusrežiim

source: ラトビア語
et: Läti keel

source: リダイレクトするURL
et: URL, millele suunata ümber

source: リダイレクトなし
et: Ümbersuunamist ei toimu

source: リダイレクトまでの時間
et: Aeg ümber suunata.

source: リダイレクトをします
et: Ümbersuunamised.

source: リトアニア語
et: Leedu keel

source: ルーマニア語
et: Rumeenia keel

source: レトロ風オープン - 42.1秒 - 179,138bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
et: Retro-stiilis avatud - 42,1 sekundit - 179,138 baiti - 32 kbps - litsents: üldkasutatav

source: レトロ風ファンファーレ - 2.2秒 - 10,536bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
et: Retro stiilis fanfaar - 2,2 sekundit - 10,536 baiti - 32 kbps - litsents: public domain

source: ロシア語
et: Vene keel

source: 一度読み込まれると画像URL情報と一時使用トークンは無効化されます
et: Pärast laadimist on pildi URL-teave ja ajutise kasutamise märgised keelatud.

source: 一時使用トークンのビット数
et: Bittide arv ajutiselt kasutatavates märkides

source: 一時使用トークンの有効期限
et: Ajutise kasutamise märgiste kehtivusaeg.

source: 一般的なHTML圧縮です、難読化解除のサイトもあります
et: Üldine HTML-kompressioon, mõnedel saitidel on de-obfuscation.

source: 上の項目の検出方法は完全ではありません、予防的に検出を行います
et: Eespool nimetatud elementide tuvastamise meetod ei ole täiuslik, kasutatakse ennetavat tuvastamist.

source: 不正なリクエストです
et: Ebaõige taotlus.

source: 不正アクセスは禁止されています
et: Loata juurdepääs on keelatud.

source: 不正操作検知のため、CookieおよびデータベースにIPアドレス等の識別子を保存する。保存されたデータは、管理者の任意のタイミングで削除を行う。
et: Lubamatute toimingute tuvastamiseks salvestatakse andmebaasi küpsised ja tunnused, näiteks IP-aadressid. Administraator kustutab salvestatud andmed igal ajal.

source: 中国語
et: Hiina

source: 事実上デバッグモードから操作できてしまいます
et: Tegelikult saate tegutseda veaotsingurežiimil.

source: 以下の情報がサーバーに送信されました
et: Serverile on saadetud järgmine teave

source: 以下の文字列が使用できます
et: Kasutada võib järgmisi stringisid

source: 企業用途の会員専用ページや社内ページなどでは「出力しない」、「TITLEタグのみ」で良いでしょう
et: Ettevõtte kasutamisel, näiteks ainult liikmetele mõeldud või siselehekülgedel, sobib no output või TITLE tag only.

source: 全クリア
et: Kõik selge.

source: 出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護
et: Kaitse kõik Wordpressi üleslaetud pildid kõigis HTML-väljundites

source: 出力しない
et: Väljund puudub

source: 初回表示で必ず表示されるメッセージです
et: See teade kuvatakse alati esimesel ekraanil.

source: 初回訪問時のお知らせの設定
et: Teavituste seadistamine esimese külastuse jaoks.

source: 初期化
et: Initsialiseerimine

source: 初期設定に戻す
et: Lähtestamine vaikimisi

source: 利用規約などのページに転送すると良いでしょう
et: Sa võid neid edastada sellistele lehekülgedele nagu kasutustingimused.

source: 利用規約を設定する場合、必ずプライバシーポリシーに利用規約のリンクを設置して下さい
et: Kui te kehtestate kasutustingimused, lisage kindlasti link kasutustingimustele privaatsuspoliitikasse.

source: 印刷
et: Trükkimine

source: 印刷、PDFへの保存は禁止されています
et: Printimine ja PDF-formaadis salvestamine on keelatud

source: 印刷、PDF保存の警告メッセージ
et: Hoiatusteated PDF-failide printimisel ja salvestamisel.

source: 印刷阻止をするもものの、ブラウザによってはうまく動作しません
et: Prindi blokeerimine, kuid ei tööta hästi mõnes brauseris

source: 右クリック
et: Paremklikk

source: 右クリックの警告メッセージ
et: Parema hiireklõpsuga hoiatussõnumid.

source: 右クリックは禁止されています
et: Parempoolne klõpsamine on keelatud.

source: 右クリックやソースコード表示時に転送する URL を設定します
et: Määrake URL, mida edastatakse parempoolse hiireklõpsu või lähtekoodi vaatamise korral.

source: 同意しない
et: Ei ole nõus.

source: 同意しなかった時に画面遷移する検索エンジンなどのURLを設定します
et: Määrake otsingumootorite ja muude otsingumootorite URL-d, millele ekraan läheb üle, kui kasutaja ei nõustu.

source: 同意する
et: Nõus.

source: 同意画面の色
et: Nõusoleku ekraani värv.

source: 同意画面の言語
et: Nõusoleku keelekuva.

source: 同意画面の透過
et: Nõusoleku ekraani läbipaistvus.

source: 同意画面の透過具合を設定します
et: Määrake nõusoleku ekraani läbipaistvus.

source: 同意画面中のコンテンツのぼかし
et: Sisu ähmastumine nõusoleku-ekraanide ajal.

source: 同意画面表示中のコンテンツのぼかし具合を設定します
et: Seadistab sisu hägususe taseme nõusoleku ekraani kuvamise ajal.

source: 同意画面表示中の配色を設定します
et: Määrake värviskeem, kui nõusoleku ekraan on kuvatud.

source: 基本設定
et: Põhiülesanne

source: 妨害＋記録のみ
et: Ainult sekkumine + salvestamine.

source: 妨害＋記録＋表示＋リダイレクト
et: Kinnipidamine + salvestamine + kuvamine + ümbersuunamine

source: 実際にはJavascriptが無効時のみ表示されます
et: Praktikas on see nähtav ainult siis, kui Javascript on välja lülitatud.

source: 寄付について
et: Annetuste kohta

source: 寄付は任意であり、強制ではありません。プラグインを無料でご利用いただけるように、どなたでも利用可能です。しかし、開発を継続するためにはご支援が大変ありがたく、少しでもご協力いただけると嬉しいです。
et: Annetused on vabatahtlikud ja mitte kohustuslikud. See on avatud kõigile, et pluginat saaks kasutada tasuta. Siiski on teie toetus väga teretulnud, et jätkata arendamist ja me aitame hea meelega igal võimalikul viisil.

source: 寄付先
et: Doonor

source: 対象アクションを起こした時のBGM
et: BGM, kui sihttegevus on tehtud.

source: 対象アクションを起こした時のビープ音
et: Helisignaal, kui sihttegevus on tehtud.

source: 対象アクションを起こした時のマウスカーソルの消去
et: Hiirekursori kustutamine, kui sihttoiming on sooritatud.

source: 対象アクションを起こした時の表示デザイン
et: Näita kujundust, kui sihtmõju käivitub.

source: 意味のないHTMLドキュメント
et: Tähenduseta HTML-dokumendid

source: 戦闘＆戦闘勝利 - 1分16.3秒 - 630,056bytes - 64kbps - ライセンス：CC2.1 or later
et: Combat & Battle Victory - 1 min 16,3 sek - 630,056 baiti - 64 kbps - Litsents: CC2.1 või uuemal litsentsil

source: 押下されたキー
et: Vajutatud klahv

source: 支援のお願い
et: Abitaotlus.

source: 改行
et: Uus rida

source: 日本語
et: Jaapani keel

source: 有効
et: Kehtivus

source: 有効 音量大き目
et: Lubatud Suurim helitugevus

source: 有効 音量小さ目
et: Lubatud Madal helitugevus

source: 朝鮮語
et: Korea keel

source: 本プラグインには以下で生成したアスキーアートのフォント、並びにフォントファイルを同梱しています
et: See pistikprogramm sisaldab kirjastiili ja kirjastiili faile ASCII kunsti jaoks, mis on genereeritud programmi

source: 本プラグインには以下のライブラリを同梱しています
et: Selle pistikprogrammiga on kaasas järgmised raamatukogud

source: 本プラグインの設定によってはこのイベントにたどり着くことはほとんどない場合があります
et: Sõltuvalt selle pistikprogrammi konfiguratsioonist võib see sündmus harva toimuda

source: 本プラグインの開発と維持には多くの時間と知恵の絞りだしがかかっており、引き続き改善と更新を行っていくための資金を集めるために、もしご支援いただける方がいれば、寄付をお願いできればと思います。
et: Palju aega ja tarkust on kulunud selle plugina arendamisele ja hooldamisele ning me oleksime tänulikud annetuste eest, kui neid on, et aidata meil koguda raha jätkuvateks parandusteks ja uuendusteks.

source: 本プラグインはオープンソースで開発されており、GPL2.0以降のバージョンのライセンスを適用しています。
et: Plug-in on välja töötatud avatud lähtekoodiga ja on litsentsitud GPL 2.0 või hilisemate versioonide alusel.

source: 検索エンジン等のURL
et: Otsingumootorite URL-d jne.

source: 無効
et: Kehtetu

source: 無効なIPアドレス
et: Vale IP-aadress.

source: 無効なUAをアクセス禁止にする
et: Keelake juurdepääs kehtetutele UA-dele.

source: 特許技術の使用は、このプラグイン内での使用に限って認められます。
et: Patenteeritud tehnoloogia kasutamine on lubatud ainult selles pistikprogrammis.

source: 現代ギリシア語
et: Tänapäeva kreeka keel

source: 現在ご利用のブラウザーはサポート対象外の旧バージョンです。より安全で快適な閲覧環境のため、最新のブラウザーへのアップデートをお願いいたします
et: Praegu kasutatav brauser on vanem versioon, mida enam ei toetata. Turvalisemaks ja mugavamaks sirvimiskeskkonnaks uuendage palun uusima brauseri versioonile.

source: 画像URLの保護
et: Pildi URL-ide kaitse

source: 画像URL情報の有効期限を設定します
et: Määrab pildi URL-i teabe aegumiskuupäeva.

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その強度を指定します
et: Määrab ajutise kasutustunnuse tugevuse, mida kasutatakse paroolina pildi URL-teabe krüpteerimiseks.

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その時ハッシュ化が必要です、その強度を設定します
et: Ajutisi märgiseid kasutatakse paroolidena pildi URL-teabe krüpteerimiseks, kuid neid tuleb hashteldada, määrata hashteldamise tugevus.

source: 画像botをHTMLに対し避けることにより、画像検索から直接リンクされることによって守れなかったコンテンツを守ることができます、ただし完全には対処することはできません
et: Pildibootide vältimine HTML-i suhtes kaitseb sisu, mida ei saa kaitsta otselinkide abil pildiotsingust, kuigi seda ei saa täielikult lahendada.

source: 画像botをアクセス禁止にする
et: Pildiboti keelustamine.

source: 画像が見つかりません
et: Pilti ei leitud.

source: 画像の保護
et: Pildi kaitse.

source: 画像の保護と組み合わせて使用します、単体では意味がありません
et: Kasutatakse koos kujutise kaitsega, kuid see ei ole üksi mõttekas.

source: 画像は遅延読み込みされますが、この指定した時間の30秒前に強制的に画像が読み込まれます
et: Pilt laaditakse laisalt, kuid pilt on sunnitud laadima 30 sekundit enne seda määratud aega.

source: 画像をダウンロードから保護します
et: Kaitseb pilte allalaadimise eest.

source: 画像を無理やりダウンロードして実際にダウンロードされるもの
et: Mida tegelikult alla laetakse, sundides pilti alla laadima.

source: 画像データを保護した時には、データベースの負荷が高くなる可能性があります
et: Andmebaasi koormus võib olla suurem, kui pildiandmed on kaitstud

source: 画像データを保護した時にはほぼ完全なるダウンロードを阻止し、完全なるワンタイムURLを発行し、セッションに保存されたトークンで認証し、phpから画像を表示します、その為ほぼ完全な画像盗用を防ぎます
et: Peaaegu täielikult takistab allalaadimist, kui pildiandmed on kaitstud, väljastab täieliku ühekordse URL-i, autentib seansis salvestatud sümboliga ja kuvab pildi php-st, seega takistab peaaegu täielikult pildivargust.

source: 画像データを保護した時には画像のキャッシュが効かないため、次回訪問時にサイトの読み込みが遅くなるため、SEOに影響があります
et: Kui pildiandmed on kaitstud, ei tööta pildi vahemälu, mistõttu veebileht laadib järgmisel külastusel aeglasemalt, mis mõjutab SEO-d.

source: 画像保護が有効な場合のみ、画像を正常に配信するため、IPアドレスと画像ファイル名をハッシュ化したデータをデータベースに最大60分間保存する。
et: Ainult siis, kui pildi kaitse on lubatud, salvestatakse IP-aadressi ja pildifaili nime räsitud andmed andmebaasis kuni 60 minutiks, et pilt edukalt edastada.

source: 画像保護時に画像がダウンロードされ、その画像に表示するメッセージ 英語のみ
et: Pildi allalaadimisel kuvatav teade ja pilt on kaitstud ainult inglise keeles

source: 皆様のご支援があれば、今後も素晴らしいアップデートをお届けできるよう頑張ります！
et: Teie toetusega anname endast parima, et tuua teile tulevikus suurepäraseid uuendusi!

source: 確認
et: Kinnitus

source: 確認のボタンが同意する、同意しないのボタンになります
et: Kinnitusnupust saab nupp Nõustun või ei nõustu.

source: 空欄にすると元のURLにリダイレクトをします
et: Kui see jäetakse tühjaks, suunatakse see ümber algsele URL-ile.

source: 簡体中国語
et: Lihtsustatud hiina keel

source: 繁体中国語
et: Traditsiooniline hiina keel

source: 自動
et: Automaatne

source: 英語
et: Inglise keel

source: 表示なし
et: Märgistus puudub

source: 設定
et: Seade

source: 設定が初期化されました
et: Seaded on initsialiseeritud.

source: 警告 by ChatGPT - 3.8秒 - 109,700bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
et: Hoiatus: ChatGPT - 3.8 sekundit - 109,700bytes - 256kbps - Licence: public domain

source: 警告メッセージにはHTMLは使用できません
et: HTML-i ei saa kasutada hoiatusteadete jaoks

source: 警告表示中にすべてのキー・マウスイベントでビープ音を鳴らします
et: Helisignaalid kõikide klahvi/hiire sündmuste korral hoiatuste kuvamise ajal

source: 警告表示中にブラウザのエリアのマウスカーソルを消去します
et: Hiirekursori kustutamine brauseri piirkonnas hoiatuse kuvamise ajal

source: 警告表示中に端末が暴走したかのような雰囲気を作ります
et: Looge õhkkonda, nagu oleks seade hoiatusnäidiku ajal kontrolli alt väljunud

source: 警告表示中のBGMを選択します
et: Valige taustamuusika hoiatusekraani ajal.

source: 透過なし
et: Ilma läbipaistvuseta

source: 通常とは異なる方法でのアクセスや操作が検出されました
et: On tuvastatud ebatavalised juurdepääsu- või toimimisviisid.

source: 通常のHTML出力を管理者のみかユーザーログインかを選択します
et: Valige, kas tavaline HTML-väljund on mõeldud ainult administraatoritele või ka kasutajale sisselogimiseks.

source: 開発者: 夜桜　なの
et: Arendaja: Nano Yozakura

source: 非EU向け確認の文字列
et: Kinnitusstring ELi-väliste riikide puhul

source: 高度な設定
et: Täiustatud seaded

source: 黄色の背景の黒文字のベーシックデザイン
et: Põhiline mustade tähtedega disain kollasel taustal

source: 黒色の背景の赤文字のホラー風デザイン
et: Horror-stiilis kujundus punase tekstiga mustal taustal.

source: 黒色の背景の赤文字の光る文字のデザイン
et: Kujundus hõõguvatest punastest tähtedest mustal taustal.
