Neo HTML Protector 0.3.4 - source to el translation catalogue (349 entries)

source: 10分
el: 10 λεπτά.

source: 10秒
el: 10 δευτερόλεπτα.

source: 15分
el: 15 λεπτά.

source: 15秒
el: 15 δευτερόλεπτα.

source: 1分
el: ένα λεπτό

source: 1分10秒
el: 1 λεπτό 10 δευτερόλεπτα.

source: 1分20秒
el: 1 λεπτό 20 δευτερόλεπτα.

source: 1分30秒
el: 1 λεπτό και 30 δευτερόλεπτα.

source: 1分40秒
el: 1 λεπτό και 40 δευτερόλεπτα.

source: 1分50秒
el: 1 λεπτό και 50 δευτερόλεπτα.

source: 1時間
el: 1 ώρα

source: 1秒
el: 1 δευτερόλεπτο

source: 20分
el: 20 λεπτά.

source: 20秒
el: 20 δευτερόλεπτα.

source: 25分
el: 25 λεπτά.

source: 25秒
el: 25 δευτερόλεπτα.

source: 2キー押下のスクリーンショットの疑い
el: Υποψία για στιγμιότυπα οθόνης με δύο πατήματα πλήκτρων.

source: 2分
el: 2 λεπτά

source: 2秒
el: 2 δευτερόλεπτα.

source: 30分
el: 30 λεπτά.

source: 30秒
el: 30 δευτερόλεπτα.

source: 35分
el: 35 λεπτά.

source: 35秒
el: 35 δευτερόλεπτα.

source: 3分
el: 3 λεπτά.

source: 3秒
el: 3 δευτερόλεπτα.

source: 40分
el: 40 λεπτά.

source: 40秒
el: 40 δευτερόλεπτα.

source: 45分
el: 45 λεπτά.

source: 45秒
el: 45 δευτερόλεπτα.

source: 4分
el: 4 λεπτά.

source: 4秒
el: 4 δευτερόλεπτα.

source: 50分
el: 50 λεπτά.

source: 50秒
el: 50 δευτερόλεπτα.

source: 55分
el: 55 λεπτά.

source: 55秒
el: 55 δευτερόλεπτα.

source: 5分
el: 5 λεπτά.

source: 5秒
el: 5 δευτερόλεπτα.

source: 6分
el: 6 λεπτά.

source: 6秒
el: 6 δευτερόλεπτα.

source: 7分
el: 7 λεπτά

source: 7秒
el: 7 δευτερόλεπτα.

source: 8分
el: 8 λεπτά.

source: 8秒
el: 8 δευτερόλεπτα.

source: 9分
el: 9 λεπτά.

source: 9秒
el: 9 δευτερόλεπτα.

source: ADMINログイン時のみ通常のソース出力
el: Κανονική έξοδος πηγής μόνο κατά τη σύνδεση ADMIN

source: AIの学習用のbotをHTMLに対し避けることにより、AIで利用されないようにします、ただし完全には対処することはできません
el: Η αποφυγή της μάθησης του bot της ΤΝ έναντι της HTML αποτρέπει τη χρήση της από την ΤΝ, αλλά δεν αντιμετωπίζει πλήρως

source: AI学習用botをアクセス禁止にする
el: Απαγόρευση της πρόσβασης σε ρομπότ εκμάθησης τεχνητής νοημοσύνης.

source: CookieやJavascriptが有効でない場合に表示するメッセージ
el: Μήνυμα που εμφανίζεται εάν τα cookies και η Javascript δεν είναι ενεργοποιημένα.

source: EU GDPRが有効の際のみ初回表示で必ず表示されるメッセージです
el: Αυτό το μήνυμα εμφανίζεται πάντα στην πρώτη οθόνη μόνο όταν είναι ενεργοποιημένο το EU GDPR.

source: EU GDPR向け同意しないの文字列
el: Σειρά διαφωνιών για τον ΓΚΠΔ της ΕΕ

source: EU GDPR向け同意するの文字列
el: Συμβολοσειρά συγκατάθεσης για τον GDPR της ΕΕ

source: EU GDPR対応
el: Συμμόρφωση με τον GDPR της ΕΕ

source: EU圏内でWordpressを使用する場合、並びにEU圏内を対象とするには必ず有効にしてください
el: Πρέπει να είναι δυνατή η χρήση του Wordpress στην ΕΕ και η στόχευση σε χώρες της ΕΕ.

source: Firefoxでは音声ブロックされます
el: Ο Firefox θα μπλοκάρει τον ήχο.

source: Firefoxにおけるデバッグモード
el: Λειτουργία εντοπισμού σφαλμάτων στο Firefox

source: Firefoxに対しては無効です
el: Δεν ισχύει για τον Firefox.

source: Firefox対策としてHTMLをJavaScriptで描画をします
el: Απόδοση HTML με JavaScript ως μέτρο του Firefox

source: GIF形式で1×1ピクセルの透過画像
el: Διαφανής εικόνα 1 x 1 pixel σε μορφή GIF.

source: HTMLをJavaScriptで描画
el: Απόδοση HTML με JavaScript

source: HTMLソース表示
el: Εμφάνιση πηγής HTML

source: HTMLソース表示は禁止されています
el: Απαγορεύεται η εμφάνιση της πηγής HTML.

source: HTMLソース表示時に表示するメッセージ
el: Μήνυμα που θα εμφανίζεται κατά την εμφάνιση της πηγής HTML

source: HTML保護
el: Προστασία HTML

source: HTML保護と組み合わせることでコンテンツを保護することができます
el: Σε συνδυασμό με την προστασία HTML, το περιεχόμενο μπορεί να προστατευθεί

source: HTML保護時に一度限りの認証トークンが異常の場合に表示するメッセージ
el: Μήνυμα που εμφανίζεται εάν το διακριτικό ελέγχου ταυτότητας μιας χρήσης είναι μη φυσιολογικό κατά τη διάρκεια της προστασίας HTML.

source: HTML保護時のHEADタグの出力
el: Έξοδος ετικετών HEAD κατά την προστασία HTML

source: HTML圧縮以上に最小限のHTMLしか出力せず、BODYタグ内の内容が全く出力されなくなります
el: Μόνο η ελάχιστη HTML εξάγεται πέρα από τη συμπίεση HTML και το περιεχόμενο στην ετικέτα BODY δεν εξάγεται καθόλου.

source: HTML難読化 (圧縮)
el: Αποκρυπτογράφηση HTML

source: HTML難読化・保護時にソースの先頭に表示するメッセージ
el: Μήνυμα που θα εμφανίζεται στην αρχή της πηγής όταν η HTML είναι συγκεκαλυμμένη και προστατευμένη.

source: HTML難読化・保護時のHTMLソースコードのアスキーアートの出力
el: Έξοδος της τέχνης ASCII στον πηγαίο κώδικα HTML κατά τη διάρκεια της θόλωσης και της προστασίας της HTML.

source: IPアドレス
el: Διεύθυνση IP

source: IPアドレスのデータはありません
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα διεύθυνσης IP.

source: IPアドレスログ
el: Ημερολόγιο διευθύνσεων IP

source: IPログが全て削除されました
el: Όλα τα αρχεία καταγραφής IP έχουν διαγραφεί.

source: IPログリーダー
el: Αναγνώστης αρχείων καταγραφής IP

source: ISISちゃん
el: ISIS chan

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edge(EdgeHTML)のアクセスに警告を表示する
el: Προειδοποίηση για πρόσβαση στον Internet Explorer και τον πρώην Microsoft Edge

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edgeのアクセスを避けます
el: Αποφύγετε την πρόσβαση στον Internet Explorer και τον πρώην Microsoft Edge.

source: JavaScriptにより遅延読まれますのでSEOに影響があります
el: Καθυστερημένη ανάγνωση λόγω JavaScript, η οποία επηρεάζει το SEO

source: JavaScript描画で有効にするとウェブサイトの表示速度が著しく遅くなります
el: Η ενεργοποίηση της απόδοσης με JavaScript θα επιβραδύνει σημαντικά την ταχύτητα εμφάνισης του ιστότοπου

source: MRI風サウンド by ChatGPT - 1分14.9秒 - 3,340,392bytes - 320kbps - ライセンス：パブリックドメイン
el: Ήχος MRI-style από ChatGPT - 1 λεπτό 14,9 δευτερόλεπτα - 3.340.392 bytes - 320 kbps - Άδεια: public domain

source: Miss. 裏まにら氏歌唱
el: Miss. τραγουδισμένο από τον κ. Uramanira

source: Neo HTML Protector 設定
el: Ρυθμίσεις Neo HTML Protector

source: Neo HTML Protectorについて
el: Σχετικά με το Neo HTML Protector

source: Neo HTML Protectorをご利用いただき、ありがとうございます！
el: Σας ευχαριστούμε που χρησιμοποιείτε το Neo HTML Protector!

source: OSやブラウザ、方法によっては妨害できず、もしくは検出しないことがあります
el: Ενδέχεται να μην αναχαιτιστεί ή να μην ανιχνευτεί ανάλογα με το λειτουργικό σύστημα, το πρόγραμμα περιήγησης και τη μέθοδο

source: OS標準搭載のスクリーンショット機能を保護することはできません
el: Η τυπική λειτουργία screenshot του λειτουργικού συστήματος δεν μπορεί να προστατευτεί

source: PNG形式で1×1ピクセルの透過画像
el: Διαφανής εικόνα 1 x 1 pixel σε μορφή PNG.

source: PNG形式で黄色い背景の警告画面
el: Προειδοποιητική οθόνη με κίτρινο φόντο σε μορφή PNG.

source: SEOに著しく影響があります
el: Επηρεάζει σημαντικά το SEO.

source: TITLEタグのみ
el: Μόνο η ετικέτα TITLE

source: USERログインで通常のソース出力
el: Κανονική έξοδος πηγής με σύνδεση USER

source: WordpressのHEADタグから取得しないと、SNSのシェアでOGP画像が表示されません
el: Οι εικόνες του OGP δεν θα εμφανίζονται στις μετοχές κοινωνικής δικτύωσης, εκτός αν προέρχονται από την ετικέτα HEAD του Wordpress.

source: WordpressのHEADタグより取得
el: Ανακτήθηκε από την ετικέτα HEAD στο Wordpress

source: Wordpressの言語
el: Γλώσσες Wordpress.

source: alertメッセージを表示する言語
el: Γλώσσα στην οποία εμφανίζεται το μήνυμα ειδοποίησης.

source: https://google.co.jp
el: https://google.com

source: imgタグが呼び出されるごとに画像を保護
el: Προστατεύει την εικόνα κάθε φορά που καλείται η ετικέτα img.

source: view-source:から始まるURLを入力すれば操作できてしまいます
el: Μπορεί να χρησιμοποιηθεί εισάγοντας μια διεύθυνση URL που αρχίζει με view-source:.

source: view-sourceでHTMLソース表示をした時に警告の意思を示すアスキーアートを表示します
el: Εμφάνιση τέχνης ASCII που υποδεικνύει την πρόθεση προειδοποίησης κατά την εμφάνιση της πηγής HTML με view-source.

source: view-sourceメッセージを表示する言語
el: Γλώσσα στην οποία εμφανίζονται τα μηνύματα της πηγής προβολής.

source: 「imgタグが呼び出されるごとに画像を保護」の場合は、add_filterを使用し、imgタグの発行時にフィルタリングを行います、テーマによっては正しく動作しません
el: Για το 'Προστασία εικόνας κάθε φορά που καλείται η ετικέτα img', χρησιμοποιήστε το add_filter και το φίλτρο κατά τη δημοσίευση ετικετών img, ανάλογα με το θέμα αυτό μπορεί να μην λειτουργεί σωστά.

source: 「出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護」の場合は、Wordpressのほぼすべての動作をキャプチャし、コンテンツ内のimgタグについてすべて処理します。テーマによっては正しく動作しません
el: Η επιλογή Προστασία όλων των εικόνων που μεταφορτώνονται στο Wordpress από όλες τις εξόδους HTML θα συλλάβει σχεδόν όλη τη δραστηριότητα του Wordpress και θα επεξεργαστεί τα πάντα σχετικά με τις ετικέτες img στο περιεχόμενο. Ορισμένα θέματα δεν θα λειτουργούν σωστά

source: あなたが押下したキー
el: Πλήκτρο που πατήσατε.

source: あなたが起こしたイベント
el: Γεγονότα που προκάλεσες.

source: あなたのIPアドレス
el: Η διεύθυνση IP σας.

source: あなたの押下したキー
el: Τα πατημένα πλήκτρα σας.

source: あなたの端末とブラウザ
el: Η συσκευή και το πρόγραμμα περιήγησής σας

source: あわせて、スクリーンショット以外の機能（タブ切り替え・ウィンドウ切り替え）にも反応してしまいます。
el: Επιπλέον, αντιδρά και σε άλλες λειτουργίες εκτός από τα στιγμιότυπα οθόνης

source: おやじ ショート - 3.8秒 - 32,364bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
el: Father Short - 3,8 δευτερόλεπτα - 32,364bytes - 64kbps - άδεια χρήσης GPL2.0 ή μεταγενέστερη

source: おやじ ロング - 23.5秒 - 195,578bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
el: Father Long - 23,5 δευτερόλεπτα - 195,578bytes - 64kbps - άδεια χρήσης GPL2.0 ή μεταγενέστερη

source: お知らせ
el: Ανακοίνωση.

source: お知らせの1行目
el: Γραμμή 1 της ειδοποίησης.

source: お知らせの2行目
el: Γραμμή 2 της ειδοποίησης.

source: お知らせの3行目
el: Γραμμή 3 της ειδοποίησης.

source: このウェブサイトをご利用いただくには、CookieとJavaScriptを有効にしていただく必要があります
el: Τα cookies και η JavaScript πρέπει να είναι ενεργοποιημένα για να χρησιμοποιήσετε αυτόν τον ιστότοπο.

source: このオプションを有効にするとview-sourceのログが取得できます
el: Ενεργοποιήστε αυτήν την επιλογή για να καταγράφετε view-source

source: このサイトでは、不正利用の防止およびサービスの安全な運営のために、IPアドレス・閲覧履歴・操作ログなどの情報をCookieとデータベースに保存することがあります。これらの情報は、サイトの運営や法的対応にのみ使用され、第三者に提供することはありません。
el: Αυτός ο ιστότοπος μπορεί να αποθηκεύει πληροφορίες όπως διευθύνσεις IP, ιστορικό περιήγησης και αρχεία καταγραφής λειτουργίας σε cookies και βάσεις δεδομένων για την αποτροπή μη εξουσιοδοτημένης χρήσης και την ασφαλή λειτουργία της υπηρεσίας. Οι πληροφορίες αυτές χρησιμοποιούνται μόνο για τη λειτουργία του ιστότοπου και για τη νομική αλληλογραφία και δεν παρέχονται σε τρίτους.

source: このプラグインについて
el: Σχετικά με αυτό το πρόσθετο.

source: このプラグインには、Keppy氏（KaleidonKep99）によって作成された「Keppy s YAMAHA C7」を使用した楽曲が含まれており、正式にライセンスされています
el: Αυτό το πρόσθετο περιέχει μουσική χρησιμοποιώντας το 'Keppy s YAMAHA C7' που δημιουργήθηκε από τον Keppy

source: このプラグインには有限会社イージェーが開発を行い、本プラグイン製作者が作曲した、スーパーファミコン非公認ゲーム「SM調教師瞳3」の楽曲を含んでおり、正式にライセンスされています
el: Αυτό το πρόσθετο περιέχει μουσική από το μη εξουσιοδοτημένο παιχνίδι 'SM Trainer Hitomi 3' του Super Nintendo Entertainment System

source: このプラグインに含まれるいくつかの技術は特許保護の対象です。
el: Ορισμένες από τις τεχνολογίες που περιλαμβάνονται σε αυτό το πρόσθετο υπόκεινται σε προστασία πατεντών.

source: このプラグインはあなたのWordpressから出力されるHTMLや画像等を保護し、コンテンツの不正利用から守ることを目的としています。
el: Αυτό το πρόσθετο στοχεύει στην προστασία της HTML, των εικόνων κ.λπ. που εξάγονται από το Wordpress σας και στην προστασία του από μη εξουσιοδοτημένη χρήση του περιεχομένου του.

source: この画面で設定すると、高度な設定タブにある言語設定が無視されます
el: Εάν οριστεί σε αυτήν την οθόνη, οι ρυθμίσεις γλώσσας στην καρτέλα Σύνθετες ρυθμίσεις αγνοούνται.

source: ご寄付は、下記のリンクから行っていただけます。日本の方であれば無料で寄付をすることも可能で、更にはアマゾンギフト券で気軽に寄付をすることが可能です。
el: Οι δωρεές μπορούν να γίνουν μέσω του παρακάτω συνδέσμου. Εάν είστε από την Ιαπωνία, μπορείτε επίσης να κάνετε δωρεά δωρεάν, και επιπλέον, μπορείτε εύκολα να κάνετε δωρεά χρησιμοποιώντας δωροεπιταγές Amazon.

source: ご支援いただけることに感謝し、今後ともよろしくお願いいたします。
el: Σας ευχαριστούμε για την υποστήριξή σας και ανυπομονούμε να συνεργαστούμε μαζί σας στο μέλλον.

source: その他の使用については、作者に連絡して商用ライセンスを取得してください。
el: Για άλλες χρήσεις, επικοινωνήστε με τον συγγραφέα για να λάβετε εμπορική άδεια χρήσης.

source: その他本プラグインの開発にRaspberry Pi5とChatGPTとdeeplを使用しています
el: Άλλα Raspberry Pi5, ChatGPT και deepl χρησιμοποιούνται στην ανάπτυξη αυτού του plugin

source: なお、アイキャッチに指定した画像はOGPとして拡散されますので保護できません。どうしても保護すべき場合は高度な設定でHTML保護時のHEADタグの出力の選択を変更してください
el: Σημειώστε ότι οι εικόνες που ορίζονται ως εντυπωσιακές διαδίδονται ως OGP και δεν μπορούν να προστατευθούν. Εάν πρέπει να τις προστατεύσετε, αλλάξτε την επιλογή της εξόδου της ετικέτας HEAD κατά την προστασία της HTML στις ρυθμίσεις για προχωρημένους.

source: なし
el: χωρίς

source: びっくりするような雰囲気を作ります
el: Δημιουργήστε μια εκπληκτική ατμόσφαιρα

source: もちろん、利用規約やサイトポリシーを充実させる必要があります。このプラグインは利用規約生成アプリではありませんが、そのヒントを与えることができます。
el: Φυσικά, θα πρέπει να βελτιώσετε τους όρους χρήσης και τις πολιτικές του ιστότοπού σας. Αυτό το πρόσθετο δεν είναι μια εφαρμογή δημιουργίας όρων χρήσης, αλλά μπορεί να σας δώσει μια ιδέα.

source: アドオンがインストールされていると操作できてしまいます
el: Μπορεί να λειτουργήσει εάν έχουν εγκατασταθεί πρόσθετα.

source: アメリカ英語
el: Αμερικανικά Αγγλικά

source: アラビア語
el: Αραβικά

source: イギリス英語
el: Βρετανικά Αγγλικά

source: イタリア語
el: Ιταλικά

source: イベント
el: Εκδήλωση

source: イベントの設定
el: Διαμόρφωση συμβάντος.

source: インドネシア語
el: Ινδονησιακά

source: ウインドウが背面に移動した時スクリーンショットの疑い
el: Υποψία στιγμιότυπων οθόνης όταν τα παράθυρα μετακινούνται προς τα πίσω.

source: ウクライナ語
el: Ουκρανικά

source: エストニア語
el: Εσθονικά

source: オランダ語
el: Ολλανδικά

source: キャッシュプラグインを検出しました キャッシュプラグインが有効化されていると本プラグインは正しく動作しません
el: Εντοπίστηκε το πρόσθετο cache Αυτό το πρόσθετο δεν θα λειτουργήσει σωστά αν το πρόσθετο cache είναι ενεργοποιημένο.

source: コピー、カットは禁止されています
el: Απαγορεύεται η αντιγραφή ή η κοπή.

source: コピー・カット
el: Copy-cut

source: コピー・カットした時に表示するメッセージ
el: Μήνυμα που εμφανίζεται κατά την αντιγραφή ή την κοπή.

source: コンテンツを完璧に守ることはできません。しかし可能な限りの方法において警告し、もし何かがあった場合に備えて準備することにより国で定められている方法で解決することができるはずです。
el: Το περιεχόμενο δεν μπορεί να προστατευθεί απόλυτα. Ωστόσο, προειδοποιώντας τους με κάθε δυνατό τρόπο και όντας προετοιμασμένοι αν συμβεί κάτι, θα πρέπει να είστε σε θέση να το επιλύσετε με έναν εθνικά προβλεπόμενο τρόπο.

source: コンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
el: Ορισμένες λειτουργίες περιορίζονται για την προστασία του περιεχομένου.

source: サウンドなし
el: Αθόρυβη

source: サポートページ
el: Σελίδα υποστήριξης

source: サービスをご利用いただくには、これらの処理に同意いただく必要があります。
el: Για να χρησιμοποιήσετε την υπηρεσία, πρέπει να συναινέσετε σε αυτές τις διαδικασίες.

source: ショパン エチュード Op.10-12 革命 打ち込み版 高速版 - 1分57.6秒 - 724,457bytes - 48kbps -  ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
el: Etude Chopin, Op.10-12 Επανάσταση, δακτυλογραφημένη έκδοση, γρήγορη έκδοση - 1 λεπτό 57,6 δευτερόλεπτα - 724,457 bytes - 48 kbps - Άδεια χρήσης: CC BY-ND 4.0 ή μεταγενέστερη

source: ショパン エチュード Op.10-5 黒鍵 打ち込み版 高速版 - 1分0.0秒 - 369,778bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
el: Etude Chopin, Op.10-5, μαύρα πλήκτρα, δακτυλογραφημένη έκδοση, γρήγορη έκδοση - 1 min 0.0 sec - 369,778 bytes - 48 kbps - Άδεια χρήσης: CC BY-ND 4.0 ή μεταγενέστερη

source: ショパン スケルツォ 変ロ短調 Op2 打ち込み版 高速短縮版 - 1分48.0秒 - 665,369bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
el: Σκέρτσο του Σοπέν σε σι ελάσσονα, Op2, δακτυλογραφημένη έκδοση, γρήγορη σύντομη έκδοση - 1 λεπτό 48,0 δευτερόλεπτα - 665,369 bytes - 48 kbps - άδεια χρήσης: CC BY-ND 4.0 ή μεταγενέστερη

source: スウェーデン語
el: Σουηδικά

source: スクリーンショット
el: στιγμιότυπο οθόνης

source: スクリーンショット、デバッグモード等の起動は禁止されています
el: Απαγορεύεται η ενεργοποίηση στιγμιότυπων οθόνης, λειτουργίας εντοπισμού σφαλμάτων κ.λπ.

source: スクリーンショットだけではなく、デバッグモード等も検出します
el: Ανιχνεύει στιγμιότυπα οθόνης καθώς και λειτουργίες εντοπισμού σφαλμάτων κ.λπ.

source: スクリーンショットの疑いの警告メッセージ
el: Υποτιθέμενο προειδοποιητικό μήνυμα οθόνης.

source: スクリーンショットの警告メッセージ
el: Προειδοποιητικά μηνύματα οθόνης.

source: スクリーンショットは禁止されています
el: Απαγορεύονται τα στιγμιότυπα οθόνης.

source: スペイン語
el: Ισπανικά

source: スロバキア語
el: Σλοβακική

source: スロベニア語
el: Σλοβένικα

source: セキュリティ並びにコンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
el: Ορισμένες λειτουργίες είναι περιορισμένες για λόγους ασφαλείας και προστασίας του περιεχομένου.

source: ソース表示を許可する権限
el: Αρχή που επιτρέπει την εμφάνιση της πηγής.

source: タイムスタンプ
el: χρονοσήμανση

source: ダークモード
el: σκοτεινή λειτουργία

source: チェコ語
el: Τσέχικα

source: テキストの選択は禁止されています
el: Απαγορεύεται η επιλογή κειμένου.

source: テキスト全選択
el: επιλογή πλήρους κειμένου

source: テキスト全選択時の警告メッセージ
el: Προειδοποιητικό μήνυμα όταν επιλέγεται όλο το κείμενο.

source: テキスト選択
el: επιλογή κειμένου

source: デザイン・音
el: Σχεδιασμός και ήχος

source: デザイン・音の設定
el: Σχεδιασμός και ρυθμίσεις ήχου

source: デバッガー妨害
el: παρεμβολή του αποσφαλματωτή

source: デバッグモード
el: λειτουργία εντοπισμού σφαλμάτων

source: デバッグモード、コンソールの警告メッセージ
el: Λειτουργία εντοπισμού σφαλμάτων, προειδοποιητικά μηνύματα στην κονσόλα.

source: デバッグモード、コンソールの起動は禁止されています
el: Απαγορεύεται η λειτουργία εντοπισμού σφαλμάτων και η ενεργοποίηση της κονσόλας

source: デバッグモードの使い勝手を少し悪くします、ブラウザによってはこの挙動が止められてしまいます
el: Κάνει τη λειτουργία εντοπισμού σφαλμάτων λίγο λιγότερο φιλική προς το χρήστη, ορισμένα προγράμματα περιήγησης σταματούν αυτή τη συμπεριφορά

source: デンマーク語
el: Δανικά

source: トルコ語
el: Τουρκικά

source: ドイツ語
el: Γερμανικά

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなり、HTML転送量が多くなることがあります
el: Παρόλο που η ένταση αυξάνεται καθώς πηγαίνετε στις επιλογές που αναφέρονται κάτω από το αναπτυσσόμενο μενού, ο φόρτος στον διακομιστή είναι υψηλότερος και η ποσότητα της HTML που μεταφέρεται μπορεί να είναι υψηλότερη.

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなります
el: Η ένταση αυξάνεται όσο πηγαίνετε στις επιλογές που αναφέρονται κάτω από το αναπτυσσόμενο μενού, αλλά ο φόρτος στον διακομιστή αυξάνεται.

source: ノルウェー語
el: Νορβηγικά

source: ハッシュ化アルゴリズム
el: αλγόριθμος κατακερματισμού

source: ハンガリー語
el: Ουγγρικό

source: バージョン
el: έκδοση

source: ビルド
el: χτίσει

source: ファンファーレ - 22.3秒 - 183,926bytes - 64kbps - ライセンス：パブリックドメイン
el: Fanfare - 22,3 δευτερόλεπτα - 183,926 bytes - 64 kbps - Άδεια χρήσης: public domain

source: フィンランド語
el: Φινλανδικά

source: フランス語
el: Γαλλικά

source: ブラウザの設定言語
el: Γλώσσα ρύθμισης του προγράμματος περιήγησης

source: ブラウザーコンソール
el: κονσόλα προγράμματος περιήγησης

source: ブラジルポルトガル語
el: Πορτογαλικά Βραζιλίας

source: ブルガリア語
el: Βουλγαρικά

source: プライバシーポリシー
el: Πολιτική απορρήτου.

source: プライバシーポリシーには以下の内容を追加して下さい
el: Προσθέστε τα ακόλουθα στην πολιτική απορρήτου σας

source: プライバシーポリシーのURLはこちらから設定して下さい
el: Παρακαλούμε ορίστε τη διεύθυνση URL της πολιτικής απορρήτου σας εδώ

source: プライバシーポリシーのリンクの右側に表示されます
el: Εμφανίζεται στη δεξιά πλευρά του συνδέσμου της πολιτικής απορρήτου

source: プライバシーポリシーの内容は、同意の有無に関わらずご確認いただけます。
el: Το περιεχόμενο της πολιτικής απορρήτου μπορεί να προβληθεί με ή χωρίς συγκατάθεση.

source: プライバシーポリシーの文字列
el: Συμβολοσειρά πολιτικής απορρήτου

source: プラグインを初期化します なおIPログリーダーのデータはここでは削除されません
el: Αρχικοποιεί το πρόσθετο Σημειώστε ότι τα δεδομένα ανάγνωσης αρχείων καταγραφής IP δεν διαγράφονται εδώ.

source: ページの保存は禁止されています
el: Απαγορεύεται η αποθήκευση σελίδων.

source: ページ保存
el: αποθήκευση σελίδας

source: ページ保存の警告メッセージ
el: Προειδοποιητικό μήνυμα αποθήκευσης σελίδας.

source: ポルトガリア語
el: Πορτογαλικά

source: ポーランド語
el: Πολωνικά

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その１ by ChatGPT - 3.3秒 - 102,850bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
el: Ακούγεται επείγον όπως η ανίχνευση κακόβουλου λογισμικού Μέρος 1 από ChatGPT - 3,3 δευτερόλεπτα - 102,850bytes - 256kbps - Άδεια: public domain

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その２ by ChatGPT - 3.3秒 - 103,122bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
el: Ακούγεται επείγον όπως η ανίχνευση κακόβουλου λογισμικού Part 2 από ChatGPT - 3.3 δευτερόλεπτα - 103,122bytes - 256kbps - Licence: public domain

source: メッセージ
el: Μήνυμα.

source: メッセージの設定
el: Ρυθμίσεις μηνυμάτων

source: メッセージをカスタム設定されている場合は言語を変更できません
el: Η γλώσσα δεν μπορεί να αλλάξει εάν το μήνυμα είναι προσαρμοσμένο.

source: メニューからは操作できてしまいます
el: Μπορεί να λειτουργήσει από το μενού.

source: ユーザーエイジェントの文字に不正な文字列があった場合のアクセスを避けます
el: Αποφύγετε την πρόσβαση εάν υπάρχει μια μη έγκυρη συμβολοσειρά χαρακτήρων στον πράκτορα χρήστη.

source: ユーザーエージェント
el: Πράκτορας χρήστη

source: ヨーロピアンポルトガル語
el: Ευρωπαϊκά πορτογαλικά

source: ライセンス
el: άδεια

source: ライトモード
el: λειτουργία φωτισμού

source: ラトビア語
el: Λετονία

source: リダイレクトするURL
el: URL για ανακατεύθυνση σε

source: リダイレクトなし
el: Δεν υπάρχει ανακατεύθυνση

source: リダイレクトまでの時間
el: Ώρα για αναπροσανατολισμό.

source: リダイレクトをします
el: Ανακατευθύνσεις.

source: リトアニア語
el: Λιθουανικά

source: ルーマニア語
el: Ρουμανικά

source: レトロ風オープン - 42.1秒 - 179,138bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
el: Retro-style open - 42,1 δευτερόλεπτα - 179,138 bytes - 32 kbps - Άδεια χρήσης: public domain

source: レトロ風ファンファーレ - 2.2秒 - 10,536bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
el: Φανφάρα σε στυλ ρετρό - 2,2 δευτερόλεπτα - 10.536 bytes - 32 kbps - Άδεια χρήσης: public domain

source: ロシア語
el: Ρωσικά

source: 一度読み込まれると画像URL情報と一時使用トークンは無効化されます
el: Μόλις φορτωθούν, οι πληροφορίες URL της εικόνας και τα κουπόνια προσωρινής χρήσης απενεργοποιούνται.

source: 一時使用トークンのビット数
el: Αριθμός bits σε μάρκες προσωρινής χρήσης

source: 一時使用トークンの有効期限
el: Ημερομηνία λήξης των κουπονιών προσωρινής χρήσης.

source: 一般的なHTML圧縮です、難読化解除のサイトもあります
el: Γενική συμπίεση HTML, ορισμένες τοποθεσίες έχουν αποσυμπίεση.

source: 上の項目の検出方法は完全ではありません、予防的に検出を行います
el: Η μέθοδος ανίχνευσης για τα παραπάνω στοιχεία δεν είναι τέλεια, χρησιμοποιείται προληπτική ανίχνευση.

source: 不正なリクエストです
el: Λανθασμένο αίτημα.

source: 不正アクセスは禁止されています
el: Απαγορεύεται η μη εξουσιοδοτημένη πρόσβαση.

source: 不正操作検知のため、CookieおよびデータベースにIPアドレス等の識別子を保存する。保存されたデータは、管理者の任意のタイミングで削除を行う。
el: Για την ανίχνευση μη εξουσιοδοτημένων λειτουργιών, τα cookies και τα αναγνωριστικά όπως οι διευθύνσεις IP αποθηκεύονται στη βάση δεδομένων. Τα αποθηκευμένα δεδομένα διαγράφονται ανά πάσα στιγμή από τον διαχειριστή.

source: 中国語
el: Κινέζικα

source: 事実上デバッグモードから操作できてしまいます
el: Στην πραγματικότητα, μπορείτε να λειτουργείτε από τη λειτουργία εντοπισμού σφαλμάτων.

source: 以下の情報がサーバーに送信されました
el: Οι ακόλουθες πληροφορίες έχουν σταλεί στο διακομιστή

source: 以下の文字列が使用できます
el: Μπορούν να χρησιμοποιηθούν οι ακόλουθες συμβολοσειρές

source: 企業用途の会員専用ページや社内ページなどでは「出力しない」、「TITLEタグのみ」で良いでしょう
el: Για εταιρική χρήση, όπως σελίδες μόνο για μέλη ή εσωτερικές σελίδες, η επιλογή 'no output' ή 'TITLE tag only' είναι μια χαρά.

source: 全クリア
el: Όλα εντάξει.

source: 出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護
el: Προστασία όλων των εικόνων που μεταφορτώνονται στο Wordpress σε όλες τις εξόδους HTML

source: 出力しない
el: Δεν υπάρχει έξοδος

source: 初回表示で必ず表示されるメッセージです
el: Αυτό το μήνυμα εμφανίζεται πάντα στην πρώτη οθόνη.

source: 初回訪問時のお知らせの設定
el: Ρύθμιση ειδοποιήσεων για την πρώτη επίσκεψη.

source: 初期化
el: αρχικοποίηση

source: 初期設定に戻す
el: επαναφορά στις προεπιλογές

source: 利用規約などのページに転送すると良いでしょう
el: Μπορεί να θέλετε να τους προωθήσετε σε σελίδες όπως οι Όροι χρήσης.

source: 利用規約を設定する場合、必ずプライバシーポリシーに利用規約のリンクを設置して下さい
el: Εάν δημιουργήσετε Όρους χρήσης, φροντίστε να τοποθετήσετε έναν σύνδεσμο προς τους Όρους χρήσης στην Πολιτική απορρήτου.

source: 印刷
el: Εκτύπωση

source: 印刷、PDFへの保存は禁止されています
el: Απαγορεύεται η εκτύπωση και η αποθήκευση σε PDF

source: 印刷、PDF保存の警告メッセージ
el: Προειδοποιητικά μηνύματα για την εκτύπωση και την αποθήκευση αρχείων PDF.

source: 印刷阻止をするもものの、ブラウザによってはうまく動作しません
el: Αποκλεισμός εκτύπωσης αλλά δεν λειτουργεί καλά σε ορισμένα προγράμματα περιήγησης

source: 右クリック
el: δεξί κλικ στο

source: 右クリックの警告メッセージ
el: Δεξί κλικ σε προειδοποιητικά μηνύματα.

source: 右クリックは禁止されています
el: Απαγορεύεται το δεξί κλικ.

source: 右クリックやソースコード表示時に転送する URL を設定します
el: Ορίστε τη διεύθυνση URL που θα προωθείται όταν κάνετε δεξί κλικ ή προβάλλετε τον πηγαίο κώδικα.

source: 同意しない
el: Διαφωνώ.

source: 同意しなかった時に画面遷移する検索エンジンなどのURLを設定します
el: Ορίστε τις διευθύνσεις URL των μηχανών αναζήτησης και άλλων μηχανών αναζήτησης στις οποίες μεταβαίνει η οθόνη όταν ο χρήστης δεν συμφωνεί.

source: 同意する
el: Συμφωνώ.

source: 同意画面の色
el: Χρώμα της οθόνης συγκατάθεσης.

source: 同意画面の言語
el: Γλώσσα της οθόνης συγκατάθεσης.

source: 同意画面の透過
el: Διαφάνεια της οθόνης συγκατάθεσης.

source: 同意画面の透過具合を設定します
el: Ορίστε τη διαφάνεια της οθόνης συγκατάθεσης.

source: 同意画面中のコンテンツのぼかし
el: Θόλωση του περιεχομένου κατά τη διάρκεια των οθονών συγκατάθεσης.

source: 同意画面表示中のコンテンツのぼかし具合を設定します
el: Ρυθμίζει το επίπεδο θόλωσης του περιεχομένου κατά την προβολή της οθόνης συναίνεσης.

source: 同意画面表示中の配色を設定します
el: Ρυθμίστε το συνδυασμό χρωμάτων ενώ εμφανίζεται η οθόνη συγκατάθεσης.

source: 基本設定
el: βασική ρύθμιση

source: 妨害＋記録のみ
el: Παρέμβαση + εγγραφή μόνο.

source: 妨害＋記録＋表示＋リダイレクト
el: Αναχαίτιση + καταγραφή + εμφάνιση + ανακατεύθυνση

source: 実際にはJavascriptが無効時のみ表示されます
el: Στην πράξη, αυτό είναι ορατό μόνο όταν η Javascript είναι απενεργοποιημένη.

source: 寄付について
el: Σχετικά με τις δωρεές

source: 寄付は任意であり、強制ではありません。プラグインを無料でご利用いただけるように、どなたでも利用可能です。しかし、開発を継続するためにはご支援が大変ありがたく、少しでもご協力いただけると嬉しいです。
el: Οι δωρεές είναι εθελοντικές και όχι υποχρεωτικές. Είναι ανοικτή σε όλους, ώστε το πρόσθετο να μπορεί να χρησιμοποιηθεί δωρεάν. Ωστόσο, η υποστήριξή σας εκτιμάται πολύ για τη συνέχιση της ανάπτυξης και θα χαρούμε να βοηθήσουμε με οποιονδήποτε τρόπο μπορούμε.

source: 寄付先
el: δωρητής

source: 対象アクションを起こした時のBGM
el: BGM όταν πραγματοποιείται η ενέργεια-στόχος.

source: 対象アクションを起こした時のビープ音
el: Ήχος μπιπ όταν πραγματοποιείται η ενέργεια στόχου.

source: 対象アクションを起こした時のマウスカーソルの消去
el: Διαγραφή του δρομέα του ποντικιού όταν εκτελείται η ενέργεια-στόχος.

source: 対象アクションを起こした時の表示デザイン
el: Εμφάνιση σχεδίου όταν ενεργοποιείται η ενέργεια-στόχος.

source: 意味のないHTMLドキュメント
el: Έγγραφα HTML χωρίς νόημα

source: 戦闘＆戦闘勝利 - 1分16.3秒 - 630,056bytes - 64kbps - ライセンス：CC2.1 or later
el: Combat & Battle Victory - 1 λεπτό 16,3 δευτερόλεπτα - 630.056 bytes - 64 kbps - Άδεια χρήσης: CC2.1 ή νεότερη έκδοση

source: 押下されたキー
el: Πατημένο πλήκτρο

source: 支援のお願い
el: Αίτημα για βοήθεια.

source: 改行
el: νέα γραμμή

source: 日本語
el: Ιαπωνικά

source: 有効
el: εγκυρότητα

source: 有効 音量大き目
el: Ενεργοποιημένη Πιο δυνατή ένταση

source: 有効 音量小さ目
el: Ενεργοποιημένη Χαμηλή ένταση

source: 朝鮮語
el: Κορεάτικα

source: 本プラグインには以下で生成したアスキーアートのフォント、並びにフォントファイルを同梱しています
el: Αυτό το πρόσθετο περιλαμβάνει τη γραμματοσειρά και τα αρχεία γραμματοσειρών για την τέχνη ASCII που παράγεται από το

source: 本プラグインには以下のライブラリを同梱しています
el: Οι ακόλουθες βιβλιοθήκες περιλαμβάνονται σε αυτό το πρόσθετο

source: 本プラグインの設定によってはこのイベントにたどり着くことはほとんどない場合があります
el: Ανάλογα με τη διαμόρφωση αυτού του πρόσθετου προγράμματος, αυτό το συμβάν μπορεί να επιτευχθεί σπάνια

source: 本プラグインの開発と維持には多くの時間と知恵の絞りだしがかかっており、引き続き改善と更新を行っていくための資金を集めるために、もしご支援いただける方がいれば、寄付をお願いできればと思います。
el: Πολύς χρόνος και σοφία έχει αφιερωθεί στην ανάπτυξη και συντήρηση αυτού του πρόσθετου και θα ήμασταν ευγνώμονες για δωρεές, αν υπάρχουν, που θα μας βοηθήσουν να συγκεντρώσουμε χρήματα για συνεχείς βελτιώσεις και ενημερώσεις.

source: 本プラグインはオープンソースで開発されており、GPL2.0以降のバージョンのライセンスを適用しています。
el: Το πρόσθετο έχει αναπτυχθεί ως ανοικτού κώδικα και έχει άδεια χρήσης υπό την GPL 2.0 ή νεότερες εκδόσεις.

source: 検索エンジン等のURL
el: URLs μηχανών αναζήτησης κ.λπ.

source: 無効
el: άκυρο

source: 無効なIPアドレス
el: Μη έγκυρη διεύθυνση IP.

source: 無効なUAをアクセス禁止にする
el: Απενεργοποιήστε την πρόσβαση σε άκυρα UAs.

source: 特許技術の使用は、このプラグイン内での使用に限って認められます。
el: Η χρήση της κατοχυρωμένης με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας τεχνολογίας επιτρέπεται μόνο στο πλαίσιο αυτού του πρόσθετου.

source: 現代ギリシア語
el: νέα ελληνικά

source: 現在ご利用のブラウザーはサポート対象外の旧バージョンです。より安全で快適な閲覧環境のため、最新のブラウザーへのアップデートをお願いいたします
el: Το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε σήμερα είναι μια παλαιότερη έκδοση που δεν υποστηρίζεται πλέον. Για ένα ασφαλέστερο και πιο άνετο περιβάλλον περιήγησης, ενημερώστε το πρόγραμμα περιήγησης στην πιο πρόσφατη έκδοση.

source: 画像URLの保護
el: Προστασία των διευθύνσεων URL εικόνας

source: 画像URL情報の有効期限を設定します
el: Ορίζει την ημερομηνία λήξης των πληροφοριών URL της εικόνας.

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その強度を指定します
el: Καθορίζει την ισχύ του κουπονιού προσωρινής χρήσης που χρησιμοποιείται ως κωδικός πρόσβασης για την κρυπτογράφηση των πληροφοριών της διεύθυνσης URL της εικόνας.

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その時ハッシュ化が必要です、その強度を設定します
el: Τα προσωρινά διακριτικά χρησιμοποιούνται ως κωδικοί πρόσβασης για την κρυπτογράφηση των πληροφοριών URL της εικόνας, αλλά πρέπει να κατακερματιστούν, ορίζοντας την ισχύ του κατακερματισμού.

source: 画像botをHTMLに対し避けることにより、画像検索から直接リンクされることによって守れなかったコンテンツを守ることができます、ただし完全には対処することはできません
el: Η αποφυγή των bots εικόνας έναντι της HTML προστατεύει το περιεχόμενο που δεν θα μπορούσε να προστατευθεί από άμεσους συνδέσμους από την αναζήτηση εικόνας, αν και αυτό δεν μπορεί να αντιμετωπιστεί πλήρως.

source: 画像botをアクセス禁止にする
el: Απαγόρευση του bot εικόνας.

source: 画像が見つかりません
el: Η εικόνα δεν βρέθηκε.

source: 画像の保護
el: Προστασία εικόνας.

source: 画像の保護と組み合わせて使用します、単体では意味がありません
el: Χρησιμοποιείται σε συνδυασμό με την προστασία της εικόνας, ενώ από μόνη της δεν έχει νόημα.

source: 画像は遅延読み込みされますが、この指定した時間の30秒前に強制的に画像が読み込まれます
el: Η εικόνα θα φορτωθεί νωχελικά, αλλά η εικόνα θα αναγκαστεί να φορτωθεί 30 δευτερόλεπτα πριν από τον καθορισμένο χρόνο.

source: 画像をダウンロードから保護します
el: Προστατεύει τις εικόνες από τη λήψη.

source: 画像を無理やりダウンロードして実際にダウンロードされるもの
el: Τι πραγματικά κατεβαίνει με την αναγκαστική λήψη της εικόνας.

source: 画像データを保護した時には、データベースの負荷が高くなる可能性があります
el: Το φορτίο της βάσης δεδομένων μπορεί να είναι υψηλότερο όταν τα δεδομένα εικόνας προστατεύονται

source: 画像データを保護した時にはほぼ完全なるダウンロードを阻止し、完全なるワンタイムURLを発行し、セッションに保存されたトークンで認証し、phpから画像を表示します、その為ほぼ完全な画像盗用を防ぎます
el: Αποτρέπει σχεδόν πλήρως τη λήψη, όταν τα δεδομένα της εικόνας προστατεύονται, εκδίδει μια πλήρη URL μιας χρήσης, πιστοποιείται με ένα token που είναι αποθηκευμένο στη σύνοδο και εμφανίζει την εικόνα από τη php, αποτρέποντας έτσι σχεδόν πλήρως την κλοπή εικόνων.

source: 画像データを保護した時には画像のキャッシュが効かないため、次回訪問時にサイトの読み込みが遅くなるため、SEOに影響があります
el: Όταν τα δεδομένα εικόνας προστατεύονται, η προσωρινή αποθήκευση εικόνων δεν λειτουργεί, οπότε ο ιστότοπος φορτώνει πιο αργά στην επόμενη επίσκεψη, γεγονός που επηρεάζει το SEO.

source: 画像保護が有効な場合のみ、画像を正常に配信するため、IPアドレスと画像ファイル名をハッシュ化したデータをデータベースに最大60分間保存する。
el: Μόνο όταν είναι ενεργοποιημένη η προστασία εικόνας, τα κατακερματισμένα δεδομένα της διεύθυνσης IP και του ονόματος του αρχείου εικόνας αποθηκεύονται στη βάση δεδομένων για έως και 60 λεπτά, προκειμένου να παραδοθεί η εικόνα με επιτυχία.

source: 画像保護時に画像がダウンロードされ、その画像に表示するメッセージ 英語のみ
el: Μήνυμα που εμφανίζεται στην εικόνα κατά τη λήψη της εικόνας και η εικόνα είναι προστατευμένη μόνο στα Αγγλικά

source: 皆様のご支援があれば、今後も素晴らしいアップデートをお届けできるよう頑張ります！
el: Με την υποστήριξή σας, θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να σας φέρουμε υπέροχες ενημερώσεις στο μέλλον!

source: 確認
el: επιβεβαίωση

source: 確認のボタンが同意する、同意しないのボタンになります
el: Το κουμπί επιβεβαίωσης γίνεται το κουμπί Συμφωνώ ή Διαφωνώ.

source: 空欄にすると元のURLにリダイレクトをします
el: Αν παραμείνει κενό, θα γίνει ανακατεύθυνση στην αρχική διεύθυνση URL

source: 簡体中国語
el: Απλοποιημένα Κινέζικα

source: 繁体中国語
el: παραδοσιακά κινέζικα

source: 自動
el: αυτόματο

source: 英語
el: Αγγλικά

source: 表示なし
el: Καμία ένδειξη

source: 設定
el: ρύθμιση

source: 設定が初期化されました
el: Οι ρυθμίσεις έχουν αρχικοποιηθεί.

source: 警告 by ChatGPT - 3.8秒 - 109,700bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
el: Συναγερμός από ChatGPT - 3,8 δευτερόλεπτα - 109,700bytes - 256kbps - Άδεια χρήσης: public domain

source: 警告メッセージにはHTMLは使用できません
el: Η HTML δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί για προειδοποιητικά μηνύματα

source: 警告表示中にすべてのキー・マウスイベントでビープ音を鳴らします
el: Ηχητικά σήματα σε όλα τα συμβάντα πλήκτρου/ποντικιού κατά τη διάρκεια της προειδοποιητικής οθόνης

source: 警告表示中にブラウザのエリアのマウスカーソルを消去します
el: Καθαρισμός του δρομέα του ποντικιού στην περιοχή του προγράμματος περιήγησης κατά τη διάρκεια της εμφάνισης της προειδοποίησης

source: 警告表示中に端末が暴走したかのような雰囲気を作ります
el: Δημιουργήστε μια ατμόσφαιρα σαν να έχει βγει εκτός ελέγχου η συσκευή κατά τη διάρκεια της εμφάνισης της προειδοποίησης

source: 警告表示中のBGMを選択します
el: Επιλέξτε τη μουσική υπόκρουση κατά τη διάρκεια της προειδοποιητικής οθόνης.

source: 透過なし
el: χωρίς διαφάνεια

source: 通常とは異なる方法でのアクセスや操作が検出されました
el: Εντοπίστηκαν ασυνήθιστες μέθοδοι πρόσβασης ή λειτουργίας.

source: 通常のHTML出力を管理者のみかユーザーログインかを選択します
el: Επιλέξτε αν η κανονική έξοδος HTML είναι μόνο για τους διαχειριστές ή για τη σύνδεση των χρηστών

source: 開発者: 夜桜　なの
el: Προγραμματιστής: Nano Yozakura

source: 非EU向け確認の文字列
el: Συμβολοσειρά επιβεβαίωσης για χώρες εκτός ΕΕ

source: 高度な設定
el: Προηγμένες ρυθμίσεις

source: 黄色の背景の黒文字のベーシックデザイン
el: Βασικό σχέδιο με μαύρα γράμματα σε κίτρινο φόντο

source: 黒色の背景の赤文字のホラー風デザイン
el: Σχεδιασμός σε στυλ τρόμου με κόκκινο κείμενο σε μαύρο φόντο.

source: 黒色の背景の赤文字の光る文字のデザイン
el: Σχέδιο με λαμπερά κόκκινα γράμματα σε μαύρο φόντο.
