Neo HTML Protector 0.3.4 - source to cs translation catalogue (349 entries)

source: 設定
cs: Nastavení

source: IPログリーダー
cs: Čtečka protokolu IP

source: IPアドレスログ
cs: Protokol IP adres

source: 全クリア
cs: Všude čisto.

source: IPログが全て削除されました
cs: Všechny protokoly IP byly odstraněny.

source: タイムスタンプ
cs: časové razítko

source: IPアドレス
cs: IP adresa

source: ユーザーエージェント
cs: Uživatelský agent

source: イベント
cs: Událost

source: IPアドレスのデータはありません
cs: Nejsou k dispozici žádné údaje o IP adrese.

source: EU GDPR対応
cs: Soulad s nařízením EU GDPR

source: 無効
cs: Neplatné

source: 有効
cs: Platnost

source: EU圏内でWordpressを使用する場合、並びにEU圏内を対象とするには必ず有効にしてください
cs: Musí být povoleno používat Wordpress v EU a cílit na země EU.

source: 確認のボタンが同意する、同意しないのボタンになります
cs: Z potvrzovacího tlačítka se stane tlačítko Souhlasím nebo Nesouhlasím.

source: 同意画面の色
cs: Barva obrazovky souhlasu.

source: 自動
cs: Automatické

source: ライトモード
cs: Světelný režim

source: ダークモード
cs: Tmavý režim

source: 同意画面表示中の配色を設定します
cs: Nastavení barevného schématu při zobrazení obrazovky souhlasu.

source: 同意画面中のコンテンツのぼかし
cs: Rozmazání obsahu během obrazovek souhlasu.

source: なし
cs: Bez

source: 同意画面表示中のコンテンツのぼかし具合を設定します
cs: Nastaví úroveň rozmazání obsahu během zobrazení obrazovky souhlasu.

source: 同意画面の透過
cs: Průhlednost obrazovky souhlasu.

source: 透過なし
cs: Bez transparentnosti

source: 同意画面の透過具合を設定します
cs: Nastavení průhlednosti obrazovky souhlasu.

source: お知らせの1行目
cs: Řádek 1 oznámení.

source: 初回表示で必ず表示されるメッセージです
cs: Tato zpráva se vždy zobrazí na prvním displeji.

source: お知らせの2行目
cs: Řádek 2 oznámení.

source: EU GDPRが有効の際のみ初回表示で必ず表示されるメッセージです
cs: Toto hlášení se zobrazí vždy na prvním displeji, pouze pokud je povoleno GDPR EU.

source: お知らせの3行目
cs: Řádek 3 oznámení.

source: プライバシーポリシーのリンクの右側に表示されます
cs: Zobrazuje se na pravé straně odkazu na zásady ochrany osobních údajů.

source: 非EU向け確認の文字列
cs: Potvrzovací řetězec pro země mimo EU

source: EU GDPR向け同意するの文字列
cs: Řetězec souhlasů pro GDPR EU

source: EU GDPR向け同意しないの文字列
cs: Řetězec neshod pro GDPR EU

source: プライバシーポリシーの文字列
cs: Zásady ochrany osobních údajů

source: プライバシーポリシーのURLはこちらから設定して下さい
cs: Zde prosím nastavte adresu URL zásad ochrany osobních údajů

source: プライバシーポリシーには以下の内容を追加して下さい
cs: Doplňte prosím do svých zásad ochrany osobních údajů následující informace

source: 不正操作検知のため、CookieおよびデータベースにIPアドレス等の識別子を保存する。保存されたデータは、管理者の任意のタイミングで削除を行う。
cs: Pro odhalení neoprávněných operací se do databáze ukládají soubory cookie a identifikátory, jako jsou IP adresy. Uložené údaje může správce kdykoli vymazat.

source: 画像保護が有効な場合のみ、画像を正常に配信するため、IPアドレスと画像ファイル名をハッシュ化したデータをデータベースに最大60分間保存する。
cs: Pouze pokud je povolena ochrana obrazu, jsou hashovaná data IP adresy a názvu souboru obrazu uložena v databázi až na 60 minut, aby bylo možné obraz úspěšně doručit.

source: 利用規約を設定する場合、必ずプライバシーポリシーに利用規約のリンクを設置して下さい
cs: Pokud nastavíte podmínky používání, nezapomeňte umístit odkaz na podmínky používání do zásad ochrany osobních údajů.

source: 検索エンジン等のURL
cs: Adresy URL vyhledávačů atd.

source: 同意しなかった時に画面遷移する検索エンジンなどのURLを設定します
cs: Nastavení adres URL vyhledávačů a dalších vyhledávačů, na které se obrazovka přepne, když uživatel nesouhlasí.

source: デバッグモード、コンソールの警告メッセージ
cs: Režim ladění, varovné zprávy v konzole.

source: 右クリックの警告メッセージ
cs: Výstražné zprávy kliknutím pravým tlačítkem myši.

source: 印刷、PDF保存の警告メッセージ
cs: Upozornění při tisku a ukládání souborů PDF.

source: スクリーンショットの警告メッセージ
cs: Výstražné zprávy na obrazovce.

source: スクリーンショットの疑いの警告メッセージ
cs: Údajná varovná zpráva na snímku obrazovky.

source: テキスト全選択時の警告メッセージ
cs: Výstražná zpráva při výběru celého textu.

source: ページ保存の警告メッセージ
cs: Varovná zpráva o uložení stránky.

source: コピー・カットした時に表示するメッセージ
cs: Zpráva zobrazená při kopírování nebo řezání.

source: HTMLソース表示時に表示するメッセージ
cs: Zpráva, která se zobrazí při zobrazení zdroje HTML

source: HTML難読化・保護時にソースの先頭に表示するメッセージ
cs: Zpráva, která se zobrazí na začátku zdrojového kódu, pokud je kód HTML obfuskován a chráněn.

source: HTML保護時に一度限りの認証トークンが異常の場合に表示するメッセージ
cs: Zpráva se zobrazí, pokud je jednorázový ověřovací token během ochrany HTML abnormální.

source: CookieやJavascriptが有効でない場合に表示するメッセージ
cs: Zpráva se zobrazí, pokud nejsou povoleny soubory cookie a Javascript.

source: 実際にはJavascriptが無効時のみ表示されます
cs: V praxi je to viditelné pouze při vypnutém Javascriptu.

source: 画像保護時に画像がダウンロードされ、その画像に表示するメッセージ 英語のみ
cs: Zpráva zobrazená na obrázku při stahování obrázku, který je chráněn Pouze v angličtině

source: HTML難読化 (圧縮)
cs: Obfuskace HTML

source: 一般的なHTML圧縮です、難読化解除のサイトもあります
cs: Obecná komprese HTML, některé weby mají funkci de-obfuskace.

source: このオプションを有効にするとview-sourceのログが取得できます
cs: Povolte tuto možnost pro protokolování view-source

source: HTML保護
cs: Ochrana HTML

source: HTML圧縮以上に最小限のHTMLしか出力せず、BODYタグ内の内容が全く出力されなくなります
cs: Nad rámec komprese HTML je vypsáno pouze minimální množství HTML a obsah značky BODY není vypsán vůbec.

source: Firefoxに対しては無効です
cs: Neplatí pro Firefox.

source: SEOに著しく影響があります
cs: Významně ovlivňuje SEO.

source: HTMLをJavaScriptで描画
cs: Vykreslování HTML pomocí JavaScriptu

source: Firefox対策としてHTMLをJavaScriptで描画をします
cs: Vykreslování HTML pomocí JavaScriptu jako opatření Firefoxu

source: JavaScript描画で有効にするとウェブサイトの表示速度が著しく遅くなります
cs: Povolení vykreslování v JavaScriptu výrazně zpomalí rychlost zobrazování webových stránek.

source: 画像の保護
cs: Ochrana obrazu.

source: imgタグが呼び出されるごとに画像を保護
cs: Chrání obrázek při každém volání značky img.

source: 出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護
cs: Ochrana všech obrázků nahraných do Wordpressu ve všech výstupech HTML

source: 画像をダウンロードから保護します
cs: Chrání obrázky před stahováním.

source: 画像データを保護した時にはほぼ完全なるダウンロードを阻止し、完全なるワンタイムURLを発行し、セッションに保存されたトークンで認証し、phpから画像を表示します、その為ほぼ完全な画像盗用を防ぎます
cs: Téměř zcela zabrání stahování, pokud jsou data obrázku chráněna, vydá kompletní jednorázovou adresu URL, ověří se pomocí tokenu uloženého v relaci a zobrazí obrázek z php, čímž téměř zcela zabrání krádeži obrázku.

source: 画像データを保護した時には画像のキャッシュが効かないため、次回訪問時にサイトの読み込みが遅くなるため、SEOに影響があります
cs: Pokud jsou data obrázků chráněna, nefunguje ukládání obrázků do mezipaměti, takže se web při další návštěvě načítá pomaleji, což ovlivňuje SEO.

source: 画像データを保護した時には、データベースの負荷が高くなる可能性があります
cs: Zatížení databáze může být vyšší, pokud jsou obrazová data chráněna.

source: 「imgタグが呼び出されるごとに画像を保護」の場合は、add_filterを使用し、imgタグの発行時にフィルタリングを行います、テーマによっては正しく動作しません
cs: Pro 'Chránit obrázek při každém volání tagu img' použijte add_filter a filtr při publikování tagů img, v závislosti na tématu to nemusí fungovat správně.

source: 「出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護」の場合は、Wordpressのほぼすべての動作をキャプチャし、コンテンツ内のimgタグについてすべて処理します。テーマによっては正しく動作しません
cs: 'Chránit všechny obrázky nahrané do Wordpressu ze všech výstupů HTML' zachytí téměř veškerou činnost Wordpressu a zpracuje vše o značkách img v obsahu. Některá témata nebudou fungovat správně

source: なお、アイキャッチに指定した画像はOGPとして拡散されますので保護できません。どうしても保護すべき場合は高度な設定でHTML保護時のHEADタグの出力の選択を変更してください
cs: Všimněte si, že obrázky zadané jako poutavé se šíří jako OGP a nelze je chránit. Pokud je musíte chránit, změňte prosím výběr výstupu značky HEAD při ochraně HTML v pokročilém nastavení.

source: OS標準搭載のスクリーンショット機能を保護することはできません
cs: Standardní funkci snímku obrazovky operačního systému nelze chránit

source: 画像URLの保護
cs: Ochrana adres URL obrázků

source: 画像の保護と組み合わせて使用します、単体では意味がありません
cs: Používá se v kombinaci s ochranou obrazu, sama o sobě nemá význam.

source: JavaScriptにより遅延読まれますのでSEOに影響があります
cs: Zpožděné čtení kvůli JavaScriptu, které ovlivňuje SEO

source: HTML難読化・保護時のHTMLソースコードのアスキーアートの出力
cs: Výstup umění ASCII ve zdrojovém kódu HTML při obfuskaci a ochraně HTML.

source: 表示なし
cs: Žádný údaj

source: view-sourceでHTMLソース表示をした時に警告の意思を示すアスキーアートを表示します
cs: Zobrazení obrázku ASCII označujícího záměr varovat při zobrazení zdroje HTML pomocí view-source.

source: 対象アクションを起こした時の表示デザイン
cs: Návrh zobrazení při spuštění cílové akce.

source: 黄色の背景の黒文字のベーシックデザイン
cs: Základní design s černými písmeny na žlutém pozadí

source: 黒色の背景の赤文字のホラー風デザイン
cs: Design v hororovém stylu s červeným textem na černém pozadí.

source: 黒色の背景の赤文字の光る文字のデザイン
cs: Design svítících červených písmen na černém pozadí.

source: 対象アクションを起こした時のBGM
cs: BGM, když je provedena cílová akce.

source: サウンドなし
cs: Bez zvuku

source: 戦闘＆戦闘勝利 - 1分16.3秒 - 630,056bytes - 64kbps - ライセンス：CC2.1 or later
cs: Combat & Battle Victory - 1 min 16,3 s - 630 056 bajtů - 64 kb/s - Licence: CC2.1 nebo novější

source: おやじ ショート - 3.8秒 - 32,364bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
cs: Father Short - 3,8 sekundy - 32,364bytů - 64kbps - licence GPL2.0 nebo novější

source: おやじ ロング - 23.5秒 - 195,578bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
cs: Otec Long - 23,5 sekundy - 195,578bytů - 64kbps - licence GPL2.0 nebo novější

source: ショパン エチュード Op.10-5 黒鍵 打ち込み版 高速版 - 1分0.0秒 - 369,778bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
cs: Chopinova etuda, op.10-5, černé klávesy, psaná verze, rychlá verze - 1 min 0,0 s - 369 778 bajtů - 48 kbps - Licence: CC BY-ND 4.0 nebo novější

source: ショパン エチュード Op.10-12 革命 打ち込み版 高速版 - 1分57.6秒 - 724,457bytes - 48kbps -  ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
cs: Chopinova etuda, op.10-12 Revolution, strojová verze, rychlá verze - 1 min 57,6 s - 724,457 bajtů - 48 kbps - Licence: CC BY-ND 4.0 nebo novější

source: ショパン スケルツォ 変ロ短調 Op2 打ち込み版 高速短縮版 - 1分48.0秒 - 665,369bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
cs: Chopinovo Scherzo b moll, op. 2, strojopisná verze, rychlá zkrácená verze - 1 min 48,0 s - 665,369 bajtů - 48 kb/s - licence: CC BY-ND 4.0 nebo novější

source: ファンファーレ - 22.3秒 - 183,926bytes - 64kbps - ライセンス：パブリックドメイン
cs: Fanfára - 22,3 sekundy - 183 926 bajtů - 64 kbps - Licence: public domain

source: レトロ風ファンファーレ - 2.2秒 - 10,536bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
cs: Fanfára v retro stylu - 2,2 sekundy - 10 536 bajtů - 32 kb/s - Licence: public domain

source: レトロ風オープン - 42.1秒 - 179,138bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
cs: Retro-style open - 42,1 sekundy - 179 138 bajtů - 32 kbps - Licence: public domain

source: 警告 by ChatGPT - 3.8秒 - 109,700bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
cs: Upozornění od ChatGPT - 3,8 sekundy - 109 700bytů - 256kbps - Licence: public domain

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その１ by ChatGPT - 3.3秒 - 102,850bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
cs: Sounds urgent like malware detection Part 1 by ChatGPT - 3.3 seconds - 102,850bytes - 256kbps - Licence: public domain

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その２ by ChatGPT - 3.3秒 - 103,122bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
cs: Sounds urgent like malware detection Part 2 by ChatGPT - 3.3 seconds - 103,122bytes - 256kbps - Licence: public domain

source: MRI風サウンド by ChatGPT - 1分14.9秒 - 3,340,392bytes - 320kbps - ライセンス：パブリックドメイン
cs: MRI-style sound by ChatGPT - 1 min 14,9 s - 3 340 392 bajtů - 320 kbps - Licence: public domain

source: 警告表示中のBGMを選択します
cs: Výběr hudby na pozadí během zobrazení výstrahy.

source: びっくりするような雰囲気を作ります
cs: Vytvoření překvapivé atmosféry

source: Firefoxでは音声ブロックされます
cs: Firefox zablokuje zvuk.

source: 対象アクションを起こした時のビープ音
cs: Pípnutí při provedení cílové akce.

source: 有効 音量小さ目
cs: Povoleno Nízká hlasitost

source: 有効 音量大き目
cs: Povoleno Nejvyšší hlasitost

source: 警告表示中にすべてのキー・マウスイベントでビープ音を鳴らします
cs: Pípnutí při všech událostech kláves/myši během zobrazení varování

source: 警告表示中に端末が暴走したかのような雰囲気を作ります
cs: Vytvoření atmosféry, jako by se zařízení během zobrazení výstrahy vymklo kontrole.

source: 対象アクションを起こした時のマウスカーソルの消去
cs: Vymazání kurzoru myši při provedení cílové akce.

source: 警告表示中にブラウザのエリアのマウスカーソルを消去します
cs: Vymazání kurzoru myši v oblasti prohlížeče během zobrazení varování

source: デバッグモード
cs: Režim ladění

source: 妨害＋記録のみ
cs: Pouze rušení + záznam.

source: 妨害＋記録＋表示＋リダイレクト
cs: Zachycení + záznam + zobrazení + přesměrování

source: メニューからは操作できてしまいます
cs: Lze jej ovládat z nabídky.

source: Firefoxにおけるデバッグモード
cs: Režim ladění ve Firefoxu

source: ブラウザーコンソール
cs: Konzola prohlížeče

source: 事実上デバッグモードから操作できてしまいます
cs: V podstatě můžete pracovat v režimu ladění.

source: HTMLソース表示
cs: Zobrazení zdroje HTML

source: view-source:から始まるURLを入力すれば操作できてしまいます
cs: Lze ji ovládat zadáním adresy URL začínající na view-source:.

source: HTML保護と組み合わせることでコンテンツを保護することができます
cs: V kombinaci s ochranou HTML lze chránit obsah.

source: 印刷
cs: Tisk

source: 印刷阻止をするもものの、ブラウザによってはうまく動作しません
cs: Blokování tisku, ale v některých prohlížečích nefunguje dobře

source: スクリーンショット
cs: Snímek obrazovky

source: OSやブラウザ、方法によっては妨害できず、もしくは検出しないことがあります
cs: V závislosti na operačním systému, prohlížeči a metodě nemusí být zachyceny nebo detekovány.

source: ウインドウが背面に移動した時スクリーンショットの疑い
cs: Podezření na snímky obrazovky při posunutí oken dozadu.

source: あわせて、スクリーンショット以外の機能（タブ切り替え・ウィンドウ切り替え）にも反応してしまいます。
cs: Kromě toho reaguje i na jiné funkce než snímky obrazovky

source: 2キー押下のスクリーンショットの疑い
cs: Podezření na snímky obrazovky se dvěma stisky kláves.

source: 上の項目の検出方法は完全ではありません、予防的に検出を行います
cs: Metoda detekce výše uvedených položek není dokonalá, používá se preventivní detekce.

source: スクリーンショットだけではなく、デバッグモード等も検出します
cs: Detekuje snímky obrazovky i režimy ladění atd.

source: ページ保存
cs: Uložení stránky

source: 右クリック
cs: Klikněte pravým tlačítkem myši na

source: アドオンがインストールされていると操作できてしまいます
cs: Pokud jsou nainstalovány doplňky, lze jej provozovat.

source: コピー・カット
cs: Kopírování

source: 本プラグインの設定によってはこのイベントにたどり着くことはほとんどない場合があります
cs: V závislosti na konfiguraci tohoto modulu plug-in může být tato událost dosažena jen zřídka.

source: テキスト全選択
cs: Výběr celého textu

source: テキスト選択
cs: Výběr textu

source: デバッガー妨害
cs: Rušení ladicího programu

source: デバッグモードの使い勝手を少し悪くします、ブラウザによってはこの挙動が止められてしまいます
cs: Režim ladění je méně uživatelsky přívětivý, některé prohlížeče toto chování zastavují.

source: リダイレクトするURL
cs: URL pro přesměrování na

source: 利用規約などのページに転送すると良いでしょう
cs: Možná je budete chtít přesměrovat na stránky, jako jsou například Podmínky používání.

source: 空欄にすると元のURLにリダイレクトをします
cs: Pokud zůstane prázdná, přesměruje na původní adresu URL.

source: リダイレクトまでの時間
cs: Čas na přesměrování.

source: リダイレクトなし
cs: Žádné přesměrování

source: 1秒
cs: 1 sekunda

source: 2秒
cs: 2 sekundy.

source: 3秒
cs: 3 sekundy.

source: 4秒
cs: 4 sec.

source: 5秒
cs: 5 s.

source: 6秒
cs: 6 s.

source: 7秒
cs: 7 sec.

source: 8秒
cs: 8 sec.

source: 9秒
cs: 9 sec.

source: 10秒
cs: 10 s.

source: 15秒
cs: 15 sekund.

source: 20秒
cs: 20 s.

source: 25秒
cs: 25 s.

source: 30秒
cs: 30 sekund.

source: 35秒
cs: 35 sekund.

source: 40秒
cs: 40 sekund.

source: 45秒
cs: 45 sekund.

source: 50秒
cs: 50 s.

source: 55秒
cs: 55 s.

source: 1分
cs: Jedna minuta

source: 1分10秒
cs: 1 min 10 s.

source: 1分20秒
cs: 1 min 20 s.

source: 1分30秒
cs: 1 minuta 30 sekund.

source: 1分40秒
cs: 1 minuta 40 sekund.

source: 1分50秒
cs: 1 minuta a 50 sekund.

source: 2分
cs: 2 minuty

source: ソース表示を許可する権限
cs: Autorita pro povolení zobrazení zdroje.

source: ADMINログイン時のみ通常のソース出力
cs: Normální výstup zdroje pouze při přihlášení ADMIN

source: USERログインで通常のソース出力
cs: Normální výstup zdroje s přihlášením USER

source: 通常のHTML出力を管理者のみかユーザーログインかを選択します
cs: Vyberte, zda je normální výstup HTML určen pouze pro správce nebo pro přihlášení uživatelů.

source: 画像を無理やりダウンロードして実際にダウンロードされるもの
cs: Co se vlastně stahuje vynucením stažení obrázku.

source: GIF形式で1×1ピクセルの透過画像
cs: Průhledný obrázek 1 x 1 pixel ve formátu GIF.

source: PNG形式で1×1ピクセルの透過画像
cs: 1 x 1 pixel průhledný obrázek ve formátu PNG.

source: PNG形式で黄色い背景の警告画面
cs: Výstražná obrazovka se žlutým pozadím ve formátu PNG.

source: 意味のないHTMLドキュメント
cs: Nesmyslné dokumenty HTML

source: HTML保護時のHEADタグの出力
cs: Výstup značek HEAD při ochraně HTML

source: 出力しない
cs: Žádný výstup

source: TITLEタグのみ
cs: Pouze značka TITLE

source: WordpressのHEADタグより取得
cs: Získáno z tagu HEAD v aplikaci Wordpress

source: 企業用途の会員専用ページや社内ページなどでは「出力しない」、「TITLEタグのみ」で良いでしょう
cs: Pro firemní použití, jako jsou stránky určené pouze pro členy nebo interní stránky, je vhodné použít bez výstupu nebo pouze značka TITLE.

source: WordpressのHEADタグから取得しないと、SNSのシェアでOGP画像が表示されません
cs: Obrázky OGP se nebudou zobrazovat ve sdíleních na sociálních sítích, pokud nebudou převzaty z tagu HEAD ve Wordpressu.

source: 画像botをアクセス禁止にする
cs: Zákaz obrazového bota.

source: 画像botをHTMLに対し避けることにより、画像検索から直接リンクされることによって守れなかったコンテンツを守ることができます、ただし完全には対処することはできません
cs: Vyhnutí se obrázkovým botům vůči HTML chrání obsah, který by nemohl být chráněn přímými odkazy z vyhledávání obrázků, i když to nelze zcela vyřešit.

source: AI学習用botをアクセス禁止にする
cs: Zákaz přístupu k botům pro učení umělé inteligence.

source: AIの学習用のbotをHTMLに対し避けることにより、AIで利用されないようにします、ただし完全には対処することはできません
cs: Vyhnutí se učícímu se botovi umělé inteligence proti jazyku HTML zabraňuje jeho použití umělou inteligencí, ale neřeší zcela.

source: 無効なUAをアクセス禁止にする
cs: Zakázat přístup k neplatným UA.

source: ユーザーエイジェントの文字に不正な文字列があった場合のアクセスを避けます
cs: Zamezení přístupu, pokud je v uživatelském agentu neplatný řetězec znaků.

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edge(EdgeHTML)のアクセスに警告を表示する
cs: Upozornění pro přístup k Internet Exploreru a bývalému prohlížeči Microsoft Edge

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edgeのアクセスを避けます
cs: Vyhněte se přístupu k Internet Exploreru a bývalému prohlížeči Microsoft Edge.

source: alertメッセージを表示する言語
cs: Jazyk, ve kterém se zobrazuje výstražná zpráva.

source: Wordpressの言語
cs: Jazyky Wordpressu.

source: ブラウザの設定言語
cs: Jazyk nastavení prohlížeče

source: メッセージをカスタム設定されている場合は言語を変更できません
cs: Jazyk nelze změnit, pokud je zpráva přizpůsobena.

source: 同意画面の言語
cs: Jazyk obrazovky souhlasu.

source: view-sourceメッセージを表示する言語
cs: Jazyk, ve kterém se zobrazují zprávy zdroje zobrazení.

source: 一時使用トークンの有効期限
cs: Datum vypršení platnosti tokenů pro dočasné použití.

source: 3分
cs: 3 min.

source: 4分
cs: 4 min.

source: 5分
cs: 5 minut.

source: 6分
cs: 6 min.

source: 7分
cs: 7 minut

source: 8分
cs: 8 min.

source: 9分
cs: 9 min.

source: 10分
cs: 10 minut.

source: 15分
cs: 15 minut.

source: 20分
cs: 20 minut.

source: 25分
cs: 25 minut.

source: 30分
cs: 30 minut.

source: 35分
cs: 35 minut.

source: 40分
cs: 40 minut.

source: 45分
cs: 45 minut.

source: 50分
cs: 50 minut.

source: 55分
cs: 55 minut.

source: 1時間
cs: 1 hodina

source: 画像URL情報の有効期限を設定します
cs: Nastaví datum vypršení platnosti informací o adrese URL obrázku.

source: 一度読み込まれると画像URL情報と一時使用トークンは無効化されます
cs: Po načtení jsou informace o adrese URL obrázku a tokeny pro dočasné použití zakázány.

source: 画像は遅延読み込みされますが、この指定した時間の30秒前に強制的に画像が読み込まれます
cs: Obrázek bude načten líně, ale bude vynuceno jeho načtení 30 sekund před tímto zadaným časem.

source: 一時使用トークンのビット数
cs: Počet bitů v žetonech pro dočasné použití

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その強度を指定します
cs: Určuje sílu tokenu dočasného použití, který se používá jako heslo pro šifrování informací o adrese URL obrázku.

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなり、HTML転送量が多くなることがあります
cs: Ačkoli se intenzita zvyšuje s přechodem na možnosti uvedené pod rozevírací nabídkou, zatížení serveru je vyšší a množství přeneseného HTML může být vyšší.

source: ハッシュ化アルゴリズム
cs: Algoritmus hashování

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その時ハッシュ化が必要です、その強度を設定します
cs: Dočasné tokeny se používají jako hesla k šifrování informací o adrese URL obrázku, ale musí být zaheslovány, nastavte sílu zaheslování.

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなります
cs: Intenzita se zvyšuje s přechodem na možnosti uvedené pod rozevírací nabídkou, ale zvyšuje se zatížení serveru.

source: 基本設定
cs: Základní nastavení

source: 高度な設定
cs: Rozšířená nastavení

source: 初期設定に戻す
cs: Obnovení výchozího nastavení

source: デザイン・音の設定
cs: Design a nastavení zvuku

source: イベントの設定
cs: Konfigurace události.

source: 初回訪問時のお知らせの設定
cs: Nastavení oznámení pro první návštěvu.

source: メッセージの設定
cs: Nastavení zpráv

source: 右クリックやソースコード表示時に転送する URL を設定します
cs: Nastavení adresy URL, která se má předávat při kliknutí pravým tlačítkem myši nebo při zobrazení zdrojového kódu.

source: 警告メッセージにはHTMLは使用できません
cs: HTML nelze použít pro varovné zprávy

source: この画面で設定すると、高度な設定タブにある言語設定が無視されます
cs: Pokud je na této obrazovce nastaveno, nastavení jazyka na kartě pokročilých nastavení se ignoruje.

source: 以下の文字列が使用できます
cs: Lze použít následující řetězce

source: 改行
cs: Nový řádek

source: 押下されたキー
cs: Stisknutá klávesa

source: Neo HTML Protector 設定
cs: Nastavení nástroje Neo HTML Protector

source: お知らせ
cs: Upozornění.

source: メッセージ
cs: Zpráva.

source: デザイン・音
cs: Design a zvuk

source: 初期化
cs: Inicializace

source: このプラグインについて
cs: O tomto zásuvném modulu.

source: 設定が初期化されました
cs: Nastavení bylo inicializováno.

source: プラグインを初期化します なおIPログリーダーのデータはここでは削除されません
cs: Inicializuje zásuvný modul Všimněte si, že data čtečky protokolu IP se zde neodstraní.

source: Neo HTML Protectorについて
cs: O produktu Neo HTML Protector

source: このプラグインはあなたのWordpressから出力されるHTMLや画像等を保護し、コンテンツの不正利用から守ることを目的としています。
cs: Tento zásuvný modul chrání HTML, obrázky atd. vycházející z vašeho Wordpressu a chrání jej před neoprávněným použitím jeho obsahu.

source: コンテンツを完璧に守ることはできません。しかし可能な限りの方法において警告し、もし何かがあった場合に備えて準備することにより国で定められている方法で解決することができるはずです。
cs: Obsah nelze dokonale chránit. Pokud je však budete všemožně varovat a budete připraveni na to, že se něco stane, měli byste být schopni to vyřešit národně předepsaným způsobem.

source: もちろん、利用規約やサイトポリシーを充実させる必要があります。このプラグインは利用規約生成アプリではありませんが、そのヒントを与えることができます。
cs: Samozřejmě budete muset vylepšit podmínky používání a zásady webu. Tento doplněk není aplikací pro generování podmínek používání, ale může vám napovědět.

source: 開発者: 夜桜　なの
cs: Vývojář: Nano Yozakura

source: バージョン
cs: Verze

source: ビルド
cs: Sestavit

source: サポートページ
cs: Stránka podpory

source: ISISちゃん
cs: ISIS chan

source: Miss. 裏まにら氏歌唱
cs: Miss. zpívá pan Uramanira

source: 支援のお願い
cs: Žádost o pomoc.

source: Neo HTML Protectorをご利用いただき、ありがとうございます！
cs: Děkujeme, že používáte Neo HTML Protector!

source: 本プラグインの開発と維持には多くの時間と知恵の絞りだしがかかっており、引き続き改善と更新を行っていくための資金を集めるために、もしご支援いただける方がいれば、寄付をお願いできればと思います。
cs: Vývoji a údržbě tohoto pluginu bylo věnováno mnoho času a moudrosti a byli bychom vděčni za případné dary, které by nám pomohly získat prostředky na další vylepšování a aktualizace.

source: 寄付について
cs: O darech

source: 寄付は任意であり、強制ではありません。プラグインを無料でご利用いただけるように、どなたでも利用可能です。しかし、開発を継続するためにはご支援が大変ありがたく、少しでもご協力いただけると嬉しいです。
cs: Dary jsou dobrovolné a nepovinné. Je otevřen všem, aby mohl být zásuvný modul používán zdarma. Vaši podporu však velmi oceníme, abychom mohli pokračovat ve vývoji, a rádi vám pomůžeme, jak jen to bude možné.

source: ご寄付は、下記のリンクから行っていただけます。日本の方であれば無料で寄付をすることも可能で、更にはアマゾンギフト券で気軽に寄付をすることが可能です。
cs: Přispět můžete prostřednictvím níže uvedeného odkazu. Pokud jste z Japonska, můžete přispět zdarma a navíc můžete snadno přispět pomocí dárkových poukazů Amazon.

source: 寄付先
cs: Dárce

source: 皆様のご支援があれば、今後も素晴らしいアップデートをお届けできるよう頑張ります！
cs: S vaší podporou se budeme snažit, abychom vám v budoucnu přinášeli skvělé aktualizace!

source: ご支援いただけることに感謝し、今後ともよろしくお願いいたします。
cs: Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se na další spolupráci.

source: ライセンス
cs: Licence

source: 本プラグインはオープンソースで開発されており、GPL2.0以降のバージョンのライセンスを適用しています。
cs: Zásuvný modul byl vyvinut jako open source a je licencován pod licencí GPL 2.0 nebo novějšími verzemi.

source: このプラグインに含まれるいくつかの技術は特許保護の対象です。
cs: Některé z technologií obsažených v tomto modulu plug-in podléhají patentové ochraně.

source: 特許技術の使用は、このプラグイン内での使用に限って認められます。
cs: Použití patentované technologie je povoleno pouze v rámci tohoto modulu plug-in.

source: その他の使用については、作者に連絡して商用ライセンスを取得してください。
cs: Pro další použití kontaktujte autora a získejte komerční licenci.

source: 本プラグインには以下のライブラリを同梱しています
cs: Součástí tohoto modulu plug-in jsou následující knihovny

source: 本プラグインには以下で生成したアスキーアートのフォント、並びにフォントファイルを同梱しています
cs: Tento zásuvný modul obsahuje písmo a soubory písma pro grafiku ASCII generovanou nástrojem

source: このプラグインには有限会社イージェーが開発を行い、本プラグイン製作者が作曲した、スーパーファミコン非公認ゲーム「SM調教師瞳3」の楽曲を含んでおり、正式にライセンスされています
cs: Tento plug-in obsahuje hudbu z neautorizované hry pro Super Nintendo Entertainment System

source: このプラグインには、Keppy氏（KaleidonKep99）によって作成された「Keppy s YAMAHA C7」を使用した楽曲が含まれており、正式にライセンスされています
cs: Tento plugin obsahuje hudbu používající 'Keppy s YAMAHA C7' vytvořenou Keppy

source: その他本プラグインの開発にRaspberry Pi5とChatGPTとdeeplを使用しています
cs: Ostatní Raspberry Pi5, ChatGPT a deepl jsou použity při vývoji tohoto pluginu

source: キャッシュプラグインを検出しました キャッシュプラグインが有効化されていると本プラグインは正しく動作しません
cs: Zjištěn zásuvný modul mezipaměti Tento zásuvný modul nebude fungovat správně, pokud je povolen zásuvný modul mezipaměti.

source: 無効なIPアドレス
cs: Neplatná IP adresa.

source: https://google.co.jp
cs: https://google.com

source: このウェブサイトをご利用いただくには、CookieとJavaScriptを有効にしていただく必要があります
cs: Pro používání těchto webových stránek musí být povoleny soubory cookie a JavaScript.

source: このサイトでは、不正利用の防止およびサービスの安全な運営のために、IPアドレス・閲覧履歴・操作ログなどの情報をCookieとデータベースに保存することがあります。これらの情報は、サイトの運営や法的対応にのみ使用され、第三者に提供することはありません。
cs: Tyto webové stránky mohou ukládat informace, jako jsou IP adresy, historie prohlížení a záznamy o provozu, do souborů cookie a databází, aby se zabránilo neoprávněnému použití a zajistil se bezpečný provoz služby. Tyto informace se používají pouze pro provoz stránek a pro právní korespondenci a nebudou poskytovány třetím stranám.

source: サービスをご利用いただくには、これらの処理に同意いただく必要があります。
cs: Abyste mohli službu používat, musíte s těmito procesy souhlasit.

source: プライバシーポリシーの内容は、同意の有無に関わらずご確認いただけます。
cs: Obsah zásad ochrany osobních údajů lze zobrazit se souhlasem nebo bez něj.

source: 同意する
cs: Souhlasím.

source: 同意しない
cs: Nesouhlasím.

source: 確認
cs: Potvrzení

source: プライバシーポリシー
cs: Zásady ochrany osobních údajů.

source: 通常とは異なる方法でのアクセスや操作が検出されました
cs: Byly zjištěny neobvyklé metody přístupu nebo provozu.

source: セキュリティ並びにコンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
cs: Některé funkce jsou omezeny z důvodu bezpečnosti a ochrany obsahu.

source: デバッグモード、コンソールの起動は禁止されています
cs: Režim ladění a aktivace konzoly je zakázána.

source: 以下の情報がサーバーに送信されました
cs: Na server byly odeslány následující informace

source: あなたのIPアドレス
cs: Vaše IP adresa.

source: あなたの端末とブラウザ
cs: Vaše zařízení a prohlížeč

source: あなたの押下したキー
cs: Vaše stisknuté klávesy.

source: リダイレクトをします
cs: Přesměrování.

source: コンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
cs: Některé funkce jsou z důvodu ochrany obsahu omezeny.

source: 右クリックは禁止されています
cs: Klikání pravým tlačítkem myši je zakázáno.

source: あなたが押下したキー
cs: Stisknutá klávesa.

source: 印刷、PDFへの保存は禁止されています
cs: Tisk a ukládání do PDF je zakázáno

source: スクリーンショットは禁止されています
cs: Snímky obrazovky jsou zakázány.

source: スクリーンショット、デバッグモード等の起動は禁止されています
cs: Aktivace snímků obrazovky, režimu ladění atd. je zakázána.

source: ページの保存は禁止されています
cs: Ukládání stránek je zakázáno.

source: コピー、カットは禁止されています
cs: Kopírování nebo stříhání je zakázáno.

source: あなたが起こしたイベント
cs: Události, které jste způsobili.

source: テキストの選択は禁止されています
cs: Výběr textu je zakázán.

source: HTMLソース表示は禁止されています
cs: Zobrazení zdroje HTML je zakázáno.

source: 不正アクセスは禁止されています
cs: Neoprávněný přístup je zakázán.

source: アラビア語
cs: Arabština

source: ブルガリア語
cs: Bulharština

source: チェコ語
cs: Čeština

source: デンマーク語
cs: Dánština

source: ドイツ語
cs: Němčina

source: 現代ギリシア語
cs: Moderní řečtina

source: 英語
cs: Angličtina

source: イギリス英語
cs: Britská angličtina

source: アメリカ英語
cs: Americká angličtina

source: スペイン語
cs: Španělština

source: エストニア語
cs: Estonština

source: フィンランド語
cs: Finština

source: フランス語
cs: Francouzština

source: ハンガリー語
cs: Maďarština

source: インドネシア語
cs: Indonéština

source: イタリア語
cs: Italština

source: 日本語
cs: Japonština

source: 朝鮮語
cs: Korejština

source: リトアニア語
cs: Litevština

source: ラトビア語
cs: Lotyšština

source: ノルウェー語
cs: Norština

source: オランダ語
cs: Nizozemština

source: ポーランド語
cs: Polština

source: ポルトガリア語
cs: Portugalština

source: ブラジルポルトガル語
cs: Brazilská portugalština

source: ヨーロピアンポルトガル語
cs: Evropská portugalština

source: ルーマニア語
cs: Rumunština

source: ロシア語
cs: Ruština

source: スロバキア語
cs: Slovenská

source: スロベニア語
cs: Slovinština

source: スウェーデン語
cs: Švédština

source: トルコ語
cs: Turečtina

source: ウクライナ語
cs: Ukrajinština

source: 中国語
cs: Čínština

source: 簡体中国語
cs: Zjednodušená čínština

source: 繁体中国語
cs: Tradiční čínština

source: 現在ご利用のブラウザーはサポート対象外の旧バージョンです。より安全で快適な閲覧環境のため、最新のブラウザーへのアップデートをお願いいたします
cs: Prohlížeč, který právě používáte, je starší verze, která již není podporována. Pro bezpečnější a pohodlnější prohlížení stránek aktualizujte prohlížeč na nejnovější verzi.

source: 不正なリクエストです
cs: Nesprávný požadavek.

source: 画像が見つかりません
cs: Obrázek nebyl nalezen.
