Neo HTML Protector 0.3.4 - source to bg translation catalogue (349 entries)

source: 10分
bg: 10 минути.

source: 10秒
bg: 10 сек.

source: 15分
bg: 15 минути.

source: 15秒
bg: 15 секунди.

source: 1分
bg: една минута

source: 1分10秒
bg: 1 мин. и 10 сек.

source: 1分20秒
bg: 1 мин. и 20 сек.

source: 1分30秒
bg: 1 минута и 30 секунди.

source: 1分40秒
bg: 1 минута и 40 секунди.

source: 1分50秒
bg: 1 минута и 50 секунди.

source: 1時間
bg: 1 час

source: 1秒
bg: 1 секунда

source: 20分
bg: 20 минути.

source: 20秒
bg: 20 сек.

source: 25分
bg: 25 минути.

source: 25秒
bg: 25 сек.

source: 2キー押下のスクリーンショットの疑い
bg: Подозрение за снимки на екрана с две натискания на клавиши.

source: 2分
bg: 2 минути

source: 2秒
bg: 2 сек.

source: 30分
bg: 30 минути.

source: 30秒
bg: 30 секунди.

source: 35分
bg: 35 минути.

source: 35秒
bg: 35 секунди.

source: 3分
bg: 3 мин.

source: 3秒
bg: 3 сек.

source: 40分
bg: 40 минути.

source: 40秒
bg: 40 секунди.

source: 45分
bg: 45 минути.

source: 45秒
bg: 45 секунди.

source: 4分
bg: 4 мин.

source: 4秒
bg: 4 сек.

source: 50分
bg: 50 минути.

source: 50秒
bg: 50 сек.

source: 55分
bg: 55 минути.

source: 55秒
bg: 55 сек.

source: 5分
bg: 5 минути.

source: 5秒
bg: 5 сек.

source: 6分
bg: 6 мин.

source: 6秒
bg: 6 сек.

source: 7分
bg: 7 минути

source: 7秒
bg: 7 сек.

source: 8分
bg: 8 мин.

source: 8秒
bg: 8 сек.

source: 9分
bg: 9 мин.

source: 9秒
bg: 9 сек.

source: ADMINログイン時のみ通常のソース出力
bg: Нормален изход на източника само при влизане в системата ADMIN

source: AIの学習用のbotをHTMLに対し避けることにより、AIで利用されないようにします、ただし完全には対処することはできません
bg: Избягването на обучаващия бот на ИИ срещу HTML предотвратява използването му от ИИ, но не решава напълно проблема.

source: AI学習用botをアクセス禁止にする
bg: забрана на достъпа до ботове за обучение с изкуствен интелект.

source: CookieやJavascriptが有効でない場合に表示するメッセージ
bg: Съобщение, което се показва, ако бисквитките и Javascript не са разрешени.

source: EU GDPRが有効の際のみ初回表示で必ず表示されるメッセージです
bg: Това съобщение се показва винаги на първия екран, само когато е активиран EU GDPR.

source: EU GDPR向け同意しないの文字列
bg: Редица разногласия за GDPR на ЕС

source: EU GDPR向け同意するの文字列
bg: Поредица от съгласия за GDPR на ЕС

source: EU GDPR対応
bg: Съответствие с GDPR на ЕС

source: EU圏内でWordpressを使用する場合、並びにEU圏内を対象とするには必ず有効にしてください
bg: Трябва да имате възможност да използвате Wordpress в ЕС и да се насочвате към страни от ЕС.

source: Firefoxでは音声ブロックされます
bg: Firefox ще блокира звука.

source: Firefoxにおけるデバッグモード
bg: Режим за отстраняване на грешки във Firefox

source: Firefoxに対しては無効です
bg: Не е валидно за Firefox.

source: Firefox対策としてHTMLをJavaScriptで描画をします
bg: Изобразяване на HTML с JavaScript като мярка на Firefox

source: GIF形式で1×1ピクセルの透過画像
bg: Прозрачно изображение с размер 1 x 1 пиксел във формат GIF.

source: HTMLをJavaScriptで描画
bg: Изобразяване на HTML с JavaScript

source: HTMLソース表示
bg: Показване на източника на HTML

source: HTMLソース表示は禁止されています
bg: Показването на HTML източника е забранено.

source: HTMLソース表示時に表示するメッセージ
bg: Съобщение, което да се показва при показване на HTML източник

source: HTML保護
bg: Защита на HTML

source: HTML保護と組み合わせることでコンテンツを保護することができます
bg: В комбинация със защитата на HTML съдържанието може да бъде защитено

source: HTML保護時に一度限りの認証トークンが異常の場合に表示するメッセージ
bg: Съобщение, което се показва, ако еднократният токен за удостоверяване е анормален по време на защитата на HTML.

source: HTML保護時のHEADタグの出力
bg: Извеждане на таговете HEAD при защита на HTML

source: HTML圧縮以上に最小限のHTMLしか出力せず、BODYタグ内の内容が全く出力されなくなります
bg: Отвъд HTML компресията се извежда само минимално количество HTML, а съдържанието в тага BODY изобщо не се извежда.

source: HTML難読化 (圧縮)
bg: Обфускация на HTML

source: HTML難読化・保護時にソースの先頭に表示するメッセージ
bg: Съобщение, което да се показва в началото на източника, когато HTML е защитен.

source: HTML難読化・保護時のHTMLソースコードのアスキーアートの出力
bg: Извеждане на ASCII изкуство в изходния код на HTML по време на обфускация и защита на HTML.

source: IPアドレス
bg: IP адрес

source: IPアドレスのデータはありません
bg: Няма налични данни за IP адреса.

source: IPアドレスログ
bg: Регистър на IP адресите

source: IPログが全て削除されました
bg: Всички IP дневници са изтрити.

source: IPログリーダー
bg: Четене на IP дневник

source: ISISちゃん
bg: ISIS chan

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edge(EdgeHTML)のアクセスに警告を表示する
bg: Предупреждение за достъп до Internet Explorer и бившия Microsoft Edge

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edgeのアクセスを避けます
bg: Избягвайте достъп до Internet Explorer и бившия Microsoft Edge.

source: JavaScriptにより遅延読まれますのでSEOに影響があります
bg: Забавено четене поради JavaScript, което влияе на SEO

source: JavaScript描画で有効にするとウェブサイトの表示速度が著しく遅くなります
bg: Активирането на рендирането на JavaScript ще забави значително скоростта на показване на уебсайта

source: MRI風サウンド by ChatGPT - 1分14.9秒 - 3,340,392bytes - 320kbps - ライセンス：パブリックドメイン
bg: MRI-style sound by ChatGPT - 1 min 14.9 sec - 3,340,392 байта - 320 kbps - Лиценз: public domain

source: Miss. 裏まにら氏歌唱
bg: Miss. изпята от г-н Uramanira Uramanira

source: Neo HTML Protector 設定
bg: Настройки на Neo HTML Protector

source: Neo HTML Protectorについて
bg: За Neo HTML Protector

source: Neo HTML Protectorをご利用いただき、ありがとうございます！
bg: Благодарим ви, че използвате Neo HTML Protector!

source: OSやブラウザ、方法によっては妨害できず、もしくは検出しないことがあります
bg: Може да не бъде прихванат или открит в зависимост от операционната система, браузъра и метода.

source: OS標準搭載のスクリーンショット機能を保護することはできません
bg: Функцията за стандартна екранна снимка на операционната система не може да бъде защитена

source: PNG形式で1×1ピクセルの透過画像
bg: Прозрачно изображение с размер 1 x 1 пиксел във формат PNG.

source: PNG形式で黄色い背景の警告画面
bg: Предупредителен екран с жълт фон във формат PNG.

source: SEOに著しく影響があります
bg: Влияе значително на SEO оптимизацията.

source: TITLEタグのみ
bg: Само таг TITLE

source: USERログインで通常のソース出力
bg: Нормален изход на източника с вход от страна на ПОТРЕБИТЕЛЯ

source: WordpressのHEADタグから取得しないと、SNSのシェアでOGP画像が表示されません
bg: Изображенията на OGP няма да се показват в социалните мрежи, освен ако не са взети от тага HEAD на Wordpress

source: WordpressのHEADタグより取得
bg: Извлечено от тага HEAD в Wordpress

source: Wordpressの言語
bg: Езици на Wordpress.

source: alertメッセージを表示する言語
bg: Език, на който се показва предупредителното съобщение.

source: https://google.co.jp
bg: https://google.com

source: imgタグが呼び出されるごとに画像を保護
bg: Защита на изображението при всяко извикване на тага img.

source: view-source:から始まるURLを入力すれば操作できてしまいます
bg: Тя може да бъде използвана чрез въвеждане на URL адрес, започващ с view-source:.

source: view-sourceでHTMLソース表示をした時に警告の意思を示すアスキーアートを表示します
bg: Показване на ASCII изкуство, указващо намерението за предупреждение при показване на HTML източник с view-source.

source: view-sourceメッセージを表示する言語
bg: Език, на който се показват съобщенията на източника на изгледа.

source: 「imgタグが呼び出されるごとに画像を保護」の場合は、add_filterを使用し、imgタグの発行時にフィルタリングを行います、テーマによっては正しく動作しません
bg: За Защита на изображението всеки път, когато се извика таг img, използвайте add_filter и филтър при публикуване на тагове img, в зависимост от темата това може да не работи правилно

source: 「出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護」の場合は、Wordpressのほぼすべての動作をキャプチャし、コンテンツ内のimgタグについてすべて処理します。テーマによっては正しく動作しません
bg: Защитете всички изображения, качени в Wordpress, от целия HTML изход ще улови почти цялата дейност на Wordpress и ще обработи всичко за таговете img в съдържанието. Някои теми няма да работят правилно

source: あなたが押下したキー
bg: Клавиш, който сте натиснали.

source: あなたが起こしたイベント
bg: Събития, които сте причинили.

source: あなたのIPアドレス
bg: Вашият IP адрес.

source: あなたの押下したキー
bg: Вашите натиснати клавиши.

source: あなたの端末とブラウザ
bg: Вашето устройство и браузър

source: あわせて、スクリーンショット以外の機能（タブ切り替え・ウィンドウ切り替え）にも反応してしまいます。
bg: Освен това тя реагира и на функции, различни от снимки на екрана

source: おやじ ショート - 3.8秒 - 32,364bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
bg: Father Short - 3,8 секунди - 32,364байта - 64kbps - лиценз GPL2.0 или по-нов

source: おやじ ロング - 23.5秒 - 195,578bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
bg: Баща Дълъг - 23,5 секунди - 195,578байта - 64kbps - лиценз GPL2.0 или по-нов

source: お知らせ
bg: Известие.

source: お知らせの1行目
bg: Ред 1 на известието.

source: お知らせの2行目
bg: Ред 2 от известието.

source: お知らせの3行目
bg: Ред 3 от известието.

source: このウェブサイトをご利用いただくには、CookieとJavaScriptを有効にしていただく必要があります
bg: Бисквитките и JavaScript трябва да са разрешени, за да използвате този уебсайт.

source: このオプションを有効にするとview-sourceのログが取得できます
bg: Активирайте тази опция, за да регистрирате view-source

source: このサイトでは、不正利用の防止およびサービスの安全な運営のために、IPアドレス・閲覧履歴・操作ログなどの情報をCookieとデータベースに保存することがあります。これらの情報は、サイトの運営や法的対応にのみ使用され、第三者に提供することはありません。
bg: Този уебсайт може да съхранява информация, като например IP адреси, история на сърфиране и оперативни логове, в бисквитки и бази данни, за да предотврати неоторизирано използване и да осигури безопасното функциониране на услугата. Тази информация се използва само за функционирането на сайта и за правна кореспонденция и не се предоставя на трети страни.

source: このプラグインについて
bg: За тази приставка.

source: このプラグインには、Keppy氏（KaleidonKep99）によって作成された「Keppy s YAMAHA C7」を使用した楽曲が含まれており、正式にライセンスされています
bg: Този плъгин съдържа музика, използваща 'Keppy s YAMAHA C7', създадена от Keppy

source: このプラグインには有限会社イージェーが開発を行い、本プラグイン製作者が作曲した、スーパーファミコン非公認ゲーム「SM調教師瞳3」の楽曲を含んでおり、正式にライセンスされています
bg: Тази приставка съдържа музика от неразрешената игра за Super Nintendo Entertainment System

source: このプラグインに含まれるいくつかの技術は特許保護の対象です。
bg: Някои от технологиите, включени в тази приставка, са обект на патентна защита.

source: このプラグインはあなたのWordpressから出力されるHTMLや画像等を保護し、コンテンツの不正利用から守ることを目的としています。
bg: Този плъгин има за цел да защити HTML, изображенията и т.н., изведени от вашия Wordpress, и да го предпази от неразрешено използване на съдържанието му.

source: この画面で設定すると、高度な設定タブにある言語設定が無視されます
bg: Ако е зададено на този екран, езиковите настройки в раздела за разширени настройки се игнорират.

source: ご寄付は、下記のリンクから行っていただけます。日本の方であれば無料で寄付をすることも可能で、更にはアマゾンギフト券で気軽に寄付をすることが可能です。
bg: Даренията могат да бъдат направени чрез връзката по-долу. Ако сте от Япония, можете да направите дарение безплатно, а освен това можете лесно да направите дарение, като използвате ваучери за подарък от Amazon.

source: ご支援いただけることに感謝し、今後ともよろしくお願いいたします。
bg: Благодарим ви за подкрепата и с нетърпение очакваме да работим с вас в бъдеще.

source: その他の使用については、作者に連絡して商用ライセンスを取得してください。
bg: За други употреби се свържете с автора, за да получите търговски лиценз.

source: その他本プラグインの開発にRaspberry Pi5とChatGPTとdeeplを使用しています
bg: Други Raspberry Pi5, ChatGPT и deepl се използват при разработването на тази приставка

source: なお、アイキャッチに指定した画像はOGPとして拡散されますので保護できません。どうしても保護すべき場合は高度な設定でHTML保護時のHEADタグの出力の選択を変更してください
bg: Имайте предвид, че изображенията, определени като привличащи вниманието, се разпространяват като OGP и не могат да бъдат защитени. Ако трябва да ги защитите, променете избора на изхода на тага HEAD при защита на HTML в разширените настройки.

source: なし
bg: без

source: びっくりするような雰囲気を作ります
bg: Създаване на изненадваща атмосфера

source: もちろん、利用規約やサイトポリシーを充実させる必要があります。このプラグインは利用規約生成アプリではありませんが、そのヒントを与えることができます。
bg: Разбира се, ще трябва да подобрите условията за ползване и политиките на сайта. Тази приставка не е приложение за генериране на условия за ползване, но може да ви подскаже.

source: アドオンがインストールされていると操作できてしまいます
bg: Тя може да бъде използвана, ако са инсталирани допълнения.

source: アメリカ英語
bg: Американски английски

source: アラビア語
bg: Арабски

source: イギリス英語
bg: Британски английски

source: イタリア語
bg: Италиански

source: イベント
bg: Събитие

source: イベントの設定
bg: Конфигурация на събитието.

source: インドネシア語
bg: Индонезийски

source: ウインドウが背面に移動した時スクリーンショットの疑い
bg: Подозрение за снимки на екрана, когато прозорците са преместени назад.

source: ウクライナ語
bg: Украински

source: エストニア語
bg: Естонски

source: オランダ語
bg: Холандски

source: キャッシュプラグインを検出しました キャッシュプラグインが有効化されていると本プラグインは正しく動作しません
bg: Открит плъгин за кеш Този плъгин няма да работи правилно, ако е активиран плъгинът за кеш.

source: コピー、カットは禁止されています
bg: Копирането или рязането е забранено.

source: コピー・カット
bg: копи-пейст

source: コピー・カットした時に表示するメッセージ
bg: Съобщение, показано при копиране или рязане.

source: コンテンツを完璧に守ることはできません。しかし可能な限りの方法において警告し、もし何かがあった場合に備えて準備することにより国で定められている方法で解決することができるはずです。
bg: Съдържанието не може да бъде напълно защитено. Въпреки това, като ги предупреждавате по всички възможни начини и сте подготвени, ако нещо се случи, би трябвало да сте в състояние да го разрешите по предписания от държавата начин.

source: コンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
bg: Някои функции са ограничени с цел защита на съдържанието.

source: サウンドなし
bg: Без звук

source: サポートページ
bg: Страница за поддръжка

source: サービスをご利用いただくには、これらの処理に同意いただく必要があります。
bg: За да използвате услугата, трябва да се съгласите с тези процеси.

source: ショパン エチュード Op.10-12 革命 打ち込み版 高速版 - 1分57.6秒 - 724,457bytes - 48kbps -  ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
bg: Етюд на Шопен, оп.10-12 Революция, печатна версия, бърза версия - 1 мин., 57.6 сек - 724,457 байта - 48 kbps - Лиценз: CC BY-ND 4.0 или по-нов

source: ショパン エチュード Op.10-5 黒鍵 打ち込み版 高速版 - 1分0.0秒 - 369,778bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
bg: Етюд на Шопен, оп.10-5, черни клавиши, печатна версия, бърза версия - 1 мин. 0.0 сек - 369,778 байта - 48 kbps - Лиценз: CC BY-ND 4.0 или по-нов

source: ショパン スケルツォ 変ロ短調 Op2 打ち込み版 高速短縮版 - 1分48.0秒 - 665,369bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
bg: Шопен Скерцо в си бемол минор, оп. 2, напечатана версия, бърза кратка версия - 1 мин. 48.0 сек - 665,369 байта - 48 kbps - лиценз: CC BY-ND 4.0 или по-нов

source: スウェーデン語
bg: Шведски

source: スクリーンショット
bg: снимка на екрана

source: スクリーンショット、デバッグモード等の起動は禁止されています
bg: Активирането на скрийншоти, режим за отстраняване на грешки и др. е забранено.

source: スクリーンショットだけではなく、デバッグモード等も検出します
bg: Той открива снимки на екрана, както и режими за отстраняване на грешки и др.

source: スクリーンショットの疑いの警告メッセージ
bg: Предупредително съобщение за предполагаема снимка на екрана.

source: スクリーンショットの警告メッセージ
bg: Предупредителни съобщения на екрана.

source: スクリーンショットは禁止されています
bg: Снимките на екрана са забранени.

source: スペイン語
bg: Испански

source: スロバキア語
bg: Словашки

source: スロベニア語
bg: Словенски

source: セキュリティ並びにコンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
bg: Някои функции са ограничени с цел сигурност и защита на съдържанието.

source: ソース表示を許可する権限
bg: Орган за разрешаване на показването на източника.

source: タイムスタンプ
bg: маркиране на времето

source: ダークモード
bg: тъмен режим

source: チェコ語
bg: Чешки

source: テキストの選択は禁止されています
bg: Избирането на текст е забранено.

source: テキスト全選択
bg: избор на пълен текст

source: テキスト全選択時の警告メッセージ
bg: Предупредително съобщение, когато е избран целият текст.

source: テキスト選択
bg: избор на текст

source: デザイン・音
bg: Дизайн и звук

source: デザイン・音の設定
bg: Дизайн и настройки на звука

source: デバッガー妨害
bg: намеса на дебъгъра

source: デバッグモード
bg: режим за отстраняване на грешки

source: デバッグモード、コンソールの警告メッセージ
bg: Режим за отстраняване на грешки, конзолни предупредителни съобщения.

source: デバッグモード、コンソールの起動は禁止されています
bg: Режимът за отстраняване на грешки и активирането на конзолата са забранени

source: デバッグモードの使い勝手を少し悪くします、ブラウザによってはこの挙動が止められてしまいます
bg: Прави режима за отстраняване на грешки малко по-малко удобен за потребителя, някои браузъри спират това поведение

source: デンマーク語
bg: Датски

source: トルコ語
bg: Турски език

source: ドイツ語
bg: Немски

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなり、HTML転送量が多くなることがあります
bg: Въпреки че интензивността се увеличава с преминаването към опциите, изброени под падащото меню, натоварването на сървъра е по-голямо и количеството на прехвърления HTML може да е по-голямо.

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなります
bg: Интензивността се увеличава, когато преминете към опциите, изброени под падащото меню, но натоварването на сървъра се увеличава.

source: ノルウェー語
bg: Норвежки

source: ハッシュ化アルゴリズム
bg: алгоритъм за хеширане

source: ハンガリー語
bg: Унгарски

source: バージョン
bg: версия

source: ビルド
bg: изграждане на

source: ファンファーレ - 22.3秒 - 183,926bytes - 64kbps - ライセンス：パブリックドメイン
bg: Fanfare - 22.3 секунди - 183,926 байта - 64 kbps - Лиценз: публично достояние

source: フィンランド語
bg: Финландски

source: フランス語
bg: Френски

source: ブラウザの設定言語
bg: Език на настройките на браузъра

source: ブラウザーコンソール
bg: конзола на браузъра

source: ブラジルポルトガル語
bg: Бразилски португалски

source: ブルガリア語
bg: Български

source: プライバシーポリシー
bg: Политика за поверителност.

source: プライバシーポリシーには以下の内容を追加して下さい
bg: Моля, добавете следното към вашата политика за поверителност

source: プライバシーポリシーのURLはこちらから設定して下さい
bg: Моля, задайте своя URL адрес на политиката за поверителност тук

source: プライバシーポリシーのリンクの右側に表示されます
bg: Той се появява в дясната страна на връзката към политиката за поверителност

source: プライバシーポリシーの内容は、同意の有無に関わらずご確認いただけます。
bg: Съдържанието на декларацията за поверителност може да бъде разгледано със или без съгласие.

source: プライバシーポリシーの文字列
bg: Редица правила за поверителност

source: プラグインを初期化します なおIPログリーダーのデータはここでは削除されません
bg: Инициира приставката Обърнете внимание, че тук не се изтриват данните от четеца на IP дневника.

source: ページの保存は禁止されています
bg: Запазването на страници е забранено.

source: ページ保存
bg: запазване на страницата

source: ページ保存の警告メッセージ
bg: Предупредително съобщение за запазване на страницата.

source: ポルトガリア語
bg: Португалски

source: ポーランド語
bg: Полски

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その１ by ChatGPT - 3.3秒 - 102,850bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
bg: Звучи спешно като откриване на зловреден софтуер Част 1 от ChatGPT - 3.3 секунди - 102,850bytes - 256kbps - Лиценз: публично достояние

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その２ by ChatGPT - 3.3秒 - 103,122bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
bg: Звучи спешно като откриване на зловреден софтуер Част 2 от ChatGPT - 3.3 секунди - 103,122bytes - 256kbps - Лиценз: публично достояние

source: メッセージ
bg: Съобщение.

source: メッセージの設定
bg: Настройки на съобщението

source: メッセージをカスタム設定されている場合は言語を変更できません
bg: Езикът не може да бъде променен, ако съобщението е персонализирано.

source: メニューからは操作できてしまいます
bg: Тя може да се управлява от менюто.

source: ユーザーエイジェントの文字に不正な文字列があった場合のアクセスを避けます
bg: Избягвайте достъп, ако в потребителския агент има невалиден низ от символи.

source: ユーザーエージェント
bg: Потребителски агент

source: ヨーロピアンポルトガル語
bg: Европейски португалски

source: ライセンス
bg: лиценз

source: ライトモード
bg: режим на светлина

source: ラトビア語
bg: Латвийски

source: リダイレクトするURL
bg: URL адрес за пренасочване към

source: リダイレクトなし
bg: Без пренасочване

source: リダイレクトまでの時間
bg: Време е да се пренасочите.

source: リダイレクトをします
bg: Пренасочвания.

source: リトアニア語
bg: Литовски

source: ルーマニア語
bg: Румънски

source: レトロ風オープン - 42.1秒 - 179,138bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
bg: Retro-style open - 42,1 секунди - 179,138 байта - 32 kbps - Лиценз: публично достояние

source: レトロ風ファンファーレ - 2.2秒 - 10,536bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
bg: Фанфари в ретро стил - 2,2 секунди - 10,536 байта - 32 kbps - Лиценз: публично достояние

source: ロシア語
bg: Руски език

source: 一度読み込まれると画像URL情報と一時使用トークンは無効化されます
bg: След като бъде заредена, информацията за URL адреса на изображението и маркерите за временно използване се деактивират.

source: 一時使用トークンのビット数
bg: Брой битове в символите за временно използване

source: 一時使用トークンの有効期限
bg: Дата на изтичане на срока на валидност на токените за временно използване.

source: 一般的なHTML圧縮です、難読化解除のサイトもあります
bg: Обща компресия на HTML, някои сайтове имат функция за деобфускация.

source: 上の項目の検出方法は完全ではありません、予防的に検出を行います
bg: Методът за откриване на горните елементи не е съвършен, използва се превантивно откриване.

source: 不正なリクエストです
bg: Неправилна заявка.

source: 不正アクセスは禁止されています
bg: Неоторизираният достъп е забранен.

source: 不正操作検知のため、CookieおよびデータベースにIPアドレス等の識別子を保存する。保存されたデータは、管理者の任意のタイミングで削除を行う。
bg: За откриване на неразрешени операции в базата данни се съхраняват бисквитки и идентификатори, като например IP адреси. Съхранените данни се изтриват по всяко време от администратора.

source: 中国語
bg: Китайски

source: 事実上デバッグモードから操作できてしまいます
bg: На практика можете да работите в режим на отстраняване на грешки.

source: 以下の情報がサーバーに送信されました
bg: На сървъра е изпратена следната информация

source: 以下の文字列が使用できます
bg: Могат да се използват следните низове

source: 企業用途の会員専用ページや社内ページなどでは「出力しない」、「TITLEタグのみ」で良いでしょう
bg: За корпоративна употреба, като например страници само за членове или вътрешни страници, е добре да се използва без извеждане или само таг TITLE.

source: 全クリア
bg: Всичко е ясно.

source: 出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護
bg: Защита на всички изображения, качени в Wordpress, във всички HTML изходи

source: 出力しない
bg: Няма изход

source: 初回表示で必ず表示されるメッセージです
bg: Това съобщение се показва винаги на първия дисплей.

source: 初回訪問時のお知らせの設定
bg: Настройване на известия за първото посещение.

source: 初期化
bg: инициализация

source: 初期設定に戻す
bg: възстановяване на настройките по подразбиране

source: 利用規約などのページに転送すると良いでしょう
bg: Може да искате да ги препратите към страници като Условията за ползване.

source: 利用規約を設定する場合、必ずプライバシーポリシーに利用規約のリンクを設置して下さい
bg: Ако създадете Условия за ползване, не забравяйте да поставите връзка към Условията за ползване в Политиката за поверителност.

source: 印刷
bg: Отпечатване

source: 印刷、PDFへの保存は禁止されています
bg: Отпечатването и записването в PDF е забранено

source: 印刷、PDF保存の警告メッセージ
bg: Предупредителни съобщения за отпечатване и запазване на PDF файлове.

source: 印刷阻止をするもものの、ブラウザによってはうまく動作しません
bg: Блокиране на печата, но не работи добре в някои браузъри

source: 右クリック
bg: щракване с десния бутон на мишката върху

source: 右クリックの警告メッセージ
bg: Кликнете с десния бутон на мишката върху предупредителните съобщения.

source: 右クリックは禁止されています
bg: Кликването с десния бутон на мишката е забранено.

source: 右クリックやソースコード表示時に転送する URL を設定します
bg: Задаване на URL адреса, който да се препраща при щракване с десния бутон на мишката или при преглед на изходния код.

source: 同意しない
bg: Не съм съгласен.

source: 同意しなかった時に画面遷移する検索エンジンなどのURLを設定します
bg: Задаване на URL адресите на търсачките и другите търсачки, към които се преминава, когато потребителят не се съгласи.

source: 同意する
bg: Съгласен съм.

source: 同意画面の色
bg: Цвят на екрана за съгласие.

source: 同意画面の言語
bg: Език на екрана за съгласие.

source: 同意画面の透過
bg: Прозрачност на екрана за съгласие.

source: 同意画面の透過具合を設定します
bg: Задайте прозрачността на екрана за съгласие.

source: 同意画面中のコンテンツのぼかし
bg: Размиване на съдържанието по време на екраните за съгласие.

source: 同意画面表示中のコンテンツのぼかし具合を設定します
bg: Задава нивото на размазване на съдържанието по време на показването на екрана за съгласие.

source: 同意画面表示中の配色を設定します
bg: Задайте цветовата схема, докато се показва екранът за съгласие.

source: 基本設定
bg: основна настройка

source: 妨害＋記録のみ
bg: Само намеса + запис.

source: 妨害＋記録＋表示＋リダイレクト
bg: Прихващане + запис + показване + пренасочване

source: 実際にはJavascriptが無効時のみ表示されます
bg: На практика това е видимо само когато Javascript е изключен.

source: 寄付について
bg: За даренията

source: 寄付は任意であり、強制ではありません。プラグインを無料でご利用いただけるように、どなたでも利用可能です。しかし、開発を継続するためにはご支援が大変ありがたく、少しでもご協力いただけると嬉しいです。
bg: Даренията са доброволни и не са задължителни. То е отворено за всички, за да може плъгинът да се използва безплатно. Въпреки това вашата подкрепа е много ценна, за да продължим разработката, и ще се радваме да помогнем по всякакъв начин.

source: 寄付先
bg: донор

source: 対象アクションを起こした時のBGM
bg: BGM, когато се предприеме целевото действие.

source: 対象アクションを起こした時のビープ音
bg: Звуков сигнал при предприемане на целево действие.

source: 対象アクションを起こした時のマウスカーソルの消去
bg: Изтриване на курсора на мишката при извършване на целевото действие.

source: 対象アクションを起こした時の表示デザイン
bg: Показване на дизайна, когато се задейства целевото действие.

source: 意味のないHTMLドキュメント
bg: Безсмислени HTML документи

source: 戦闘＆戦闘勝利 - 1分16.3秒 - 630,056bytes - 64kbps - ライセンス：CC2.1 or later
bg: Combat & Battle Victory - 1 мин 16.3 сек - 630,056 байта - 64 kbps - Лиценз: CC2.1 или по-нов

source: 押下されたキー
bg: Натиснат клавиш

source: 支援のお願い
bg: Молба за помощ.

source: 改行
bg: нов ред

source: 日本語
bg: Японски

source: 有効
bg: валидност

source: 有効 音量大き目
bg: Активирано Най-силната сила на звука

source: 有効 音量小さ目
bg: Разрешен Нисък обем

source: 朝鮮語
bg: Корейски

source: 本プラグインには以下で生成したアスキーアートのフォント、並びにフォントファイルを同梱しています
bg: Този плъгин включва шрифта и файловете с шрифтове за ASCII изкуството, генерирано от

source: 本プラグインには以下のライブラリを同梱しています
bg: Следните библиотеки са включени в този плъгин

source: 本プラグインの設定によってはこのイベントにたどり着くことはほとんどない場合があります
bg: В зависимост от конфигурацията на този плъгин това събитие може да бъде достигнато рядко

source: 本プラグインの開発と維持には多くの時間と知恵の絞りだしがかかっており、引き続き改善と更新を行っていくための資金を集めるために、もしご支援いただける方がいれば、寄付をお願いできればと思います。
bg: За разработването и поддръжката на този плъгин е отделено много време и мъдрост и ще бъдем благодарни за дарения, ако има такива, които да ни помогнат да съберем средства за непрекъснати подобрения и актуализации.

source: 本プラグインはオープンソースで開発されており、GPL2.0以降のバージョンのライセンスを適用しています。
bg: Приставката е разработена с отворен код и е лицензирана под GPL 2.0 или по-нови версии.

source: 検索エンジン等のURL
bg: URL адреси на търсачки и др.

source: 無効
bg: невалиден

source: 無効なIPアドレス
bg: Невалиден IP адрес.

source: 無効なUAをアクセス禁止にする
bg: Деактивиране на достъпа до невалидни ВД.

source: 特許技術の使用は、このプラグイン内での使用に限って認められます。
bg: Използването на патентованата технология е разрешено само в рамките на този плъгин.

source: 現代ギリシア語
bg: съвременен гръцки език

source: 現在ご利用のブラウザーはサポート対象外の旧バージョンです。より安全で快適な閲覧環境のため、最新のブラウザーへのアップデートをお願いいたします
bg: Браузърът, който използвате в момента, е по-стара версия, която вече не се поддържа. За по-безопасна и по-удобна среда за сърфиране, моля, актуализирайте браузъра до най-новата версия.

source: 画像URLの保護
bg: Защита на URL адресите на изображенията

source: 画像URL情報の有効期限を設定します
bg: Задава датата на изтичане на валидността на информацията за URL адреса на изображението.

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その強度を指定します
bg: Посочва силата на временния токен за използване, използван като парола за криптиране на информацията за URL адреса на изображението.

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その時ハッシュ化が必要です、その強度を設定します
bg: Временните токени се използват като пароли за криптиране на информацията за URL адреса на изображението, но трябва да бъдат хеширани, като се зададе силата на хеширането.

source: 画像botをHTMLに対し避けることにより、画像検索から直接リンクされることによって守れなかったコンテンツを守ることができます、ただし完全には対処することはできません
bg: Избягването на ботовете за изображения спрямо HTML защитава съдържанието, което не би могло да бъде защитено чрез преки връзки от търсенето на изображения, въпреки че това не може да бъде решено напълно.

source: 画像botをアクセス禁止にする
bg: Забрана на бота за изображения.

source: 画像が見つかりません
bg: Изображението не е намерено.

source: 画像の保護
bg: Защита на изображенията.

source: 画像の保護と組み合わせて使用します、単体では意味がありません
bg: Използва се в комбинация със защита на изображението, но сам по себе си не е значим.

source: 画像は遅延読み込みされますが、この指定した時間の30秒前に強制的に画像が読み込まれます
bg: Изображението ще бъде заредено лениво, но ще бъде принудено да бъде заредено 30 секунди преди посоченото време.

source: 画像をダウンロードから保護します
bg: Защитава изображенията от изтегляне.

source: 画像を無理やりダウンロードして実際にダウンロードされるもの
bg: Какво всъщност се изтегля чрез принудително изтегляне на изображението.

source: 画像データを保護した時には、データベースの負荷が高くなる可能性があります
bg: Натоварването на базата данни може да е по-голямо, когато данните за изображенията са защитени

source: 画像データを保護した時にはほぼ完全なるダウンロードを阻止し、完全なるワンタイムURLを発行し、セッションに保存されたトークンで認証し、phpから画像を表示します、その為ほぼ完全な画像盗用を防ぎます
bg: Почти напълно предотвратява изтеглянето, когато данните за изображението са защитени, издава пълен еднократен URL адрес, удостоверява се с токън, съхранен в сесията, и показва изображението от php, като по този начин почти напълно предотвратява кражбата на изображения.

source: 画像データを保護した時には画像のキャッシュが効かないため、次回訪問時にサイトの読み込みが遅くなるため、SEOに影響があります
bg: Когато данните за изображенията са защитени, кеширането на изображенията не работи, така че сайтът се зарежда по-бавно при следващото посещение, което се отразява на SEO.

source: 画像保護が有効な場合のみ、画像を正常に配信するため、IPアドレスと画像ファイル名をハッシュ化したデータをデータベースに最大60分間保存する。
bg: Само когато е активирана защитата на изображението, хешираните данни за IP адреса и името на файла с изображението се съхраняват в базата данни до 60 минути, за да се достави успешно изображението.

source: 画像保護時に画像がダウンロードされ、その画像に表示するメッセージ 英語のみ
bg: Съобщение, показано върху изображението, когато изображението е изтеглено и е защитено Само на английски език

source: 皆様のご支援があれば、今後も素晴らしいアップデートをお届けできるよう頑張ります！
bg: С вашата подкрепа ще направим всичко възможно, за да ви предоставим страхотни актуализации в бъдеще!

source: 確認
bg: потвърждение

source: 確認のボタンが同意する、同意しないのボタンになります
bg: Бутонът за потвърждаване става бутон Съгласен съм или Не съм съгласен.

source: 空欄にすると元のURLにリダイレクトをします
bg: Ако остане празен, той ще пренасочи към оригиналния URL адрес.

source: 簡体中国語
bg: Опростен китайски

source: 繁体中国語
bg: традиционен китайски език

source: 自動
bg: автоматичен

source: 英語
bg: Английски

source: 表示なし
bg: Няма индикация

source: 設定
bg: настройка

source: 設定が初期化されました
bg: Настройките са инициализирани.

source: 警告 by ChatGPT - 3.8秒 - 109,700bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
bg: Сигнал от ChatGPT - 3.8 секунди - 109,700bytes - 256kbps - Лиценз: обществено достояние

source: 警告メッセージにはHTMLは使用できません
bg: HTML не може да се използва за предупредителни съобщения

source: 警告表示中にすべてのキー・マウスイベントでビープ音を鳴らします
bg: Звукови сигнали при всички събития с клавиш/мишка по време на предупредителния дисплей

source: 警告表示中にブラウザのエリアのマウスカーソルを消去します
bg: Изчистване на курсора на мишката в областта на браузъра по време на показването на предупреждението

source: 警告表示中に端末が暴走したかのような雰囲気を作ります
bg: Създаване на атмосфера, сякаш устройството е излязло извън контрол по време на показването на предупреждението

source: 警告表示中のBGMを選択します
bg: Изберете музикалния фон по време на показването на предупреждението.

source: 透過なし
bg: без прозрачност

source: 通常とは異なる方法でのアクセスや操作が検出されました
bg: Открити са необичайни методи за достъп или работа.

source: 通常のHTML出力を管理者のみかユーザーログインかを選択します
bg: Изберете дали нормалният HTML изход да е само за администратори или за влизане на потребители

source: 開発者: 夜桜　なの
bg: Разработчик: Nano Yozakura

source: 非EU向け確認の文字列
bg: Потвърдителен низ за държави извън ЕС

source: 高度な設定
bg: Разширени настройки

source: 黄色の背景の黒文字のベーシックデザイン
bg: Основен дизайн с черни букви на жълт фон

source: 黒色の背景の赤文字のホラー風デザイン
bg: Дизайн в хорър стил с червен текст на черен фон.

source: 黒色の背景の赤文字の光る文字のデザイン
bg: Дизайн на светещи червени букви на черен фон.
