Neo HTML Protector 0.3.4 - source to tr translation catalogue (332 entries)

source: 10分
tr: 10 dakika.

source: 10秒
tr: 10 saniye.

source: 15分
tr: 15 dakika.

source: 15秒
tr: 15 saniye.

source: 1分
tr: Bir dakika

source: 1分10秒
tr: 1 dakika 10 saniye.

source: 1分20秒
tr: 1 dakika 20 saniye.

source: 1分30秒
tr: 1 dakika 30 saniye.

source: 1分40秒
tr: 1 dakika 40 saniye.

source: 1分50秒
tr: 1 dakika 50 saniye.

source: 1時間
tr: 1 saat

source: 1秒
tr: 1 saniye

source: 20分
tr: 20 dakika.

source: 20秒
tr: 20 saniye.

source: 25分
tr: 25 dakika.

source: 25秒
tr: 25 saniye.

source: 2キー押下のスクリーンショットの疑い
tr: İki tuşa basarak ekran görüntüsü alma şüphesi.

source: 2分
tr: 2 dakika

source: 2秒
tr: 2 saniye.

source: 30分
tr: 30 dakika.

source: 30秒
tr: 30 saniye.

source: 35分
tr: 35 dakika.

source: 35秒
tr: 35 saniye.

source: 3分
tr: 3 dakika.

source: 3秒
tr: 3 saniye.

source: 40分
tr: 40 dakika.

source: 40秒
tr: 40 saniye.

source: 45分
tr: 45 dakika.

source: 45秒
tr: 45 saniye.

source: 4分
tr: 4 dakika.

source: 4秒
tr: 4 saniye.

source: 50分
tr: 50 dakika.

source: 50秒
tr: 50 saniye.

source: 55分
tr: 55 dakika.

source: 55秒
tr: 55 saniye.

source: 5分
tr: 5 dakika.

source: 5秒
tr: 5 saniye.

source: 6分
tr: 6 dakika.

source: 6秒
tr: 6 saniye.

source: 7分
tr: 7 dakika

source: 7秒
tr: 7 saniye.

source: 8分
tr: 8 dakika.

source: 8秒
tr: 8 saniye.

source: 9分
tr: 9 dakika.

source: 9秒
tr: 9 saniye.

source: ADMINログイン時のみ通常のソース出力
tr: Yalnızca ADMIN girişinde normal kaynak çıkışı

source: AIの学習用のbotをHTMLに対し避けることにより、AIで利用されないようにします、ただし完全には対処することはできません
tr: YZ'nin HTML'ye karşı öğrenme botundan kaçınmak, bunun YZ tarafından kullanılmasını önler, ancak tamamen ele almaz

source: AI学習用botをアクセス禁止にする
tr: Yapay zeka öğrenme botlarına erişimin yasaklanması.

source: CookieやJavascriptが有効でない場合に表示するメッセージ
tr: Çerezler ve Javascript etkinleştirilmemişse görüntülenen mesaj.

source: EU GDPRが有効の際のみ初回表示で必ず表示されるメッセージです
tr: Bu mesaj yalnızca EU GDPR etkinleştirildiğinde her zaman ilk ekranda görüntülenir.

source: EU GDPR向け同意しないの文字列
tr: AB GDPR için anlaşmazlık dizisi

source: EU GDPR向け同意するの文字列
tr: AB GDPR için onay dizisi

source: EU GDPR対応
tr: AB GDPR uyumluluğu

source: EU圏内でWordpressを使用するには必ず有効にしてください
tr: AB'de Wordpress kullanmak için etkinleştirilmelidir

source: Firefoxでは音声ブロックされます
tr: Firefox sesi engelleyecektir.

source: Firefoxにおけるデバッグモード
tr: Firefox'ta hata ayıklama modu

source: Firefoxに対しては無効です
tr: Firefox için geçerli değildir.

source: Firefox対策としてHTMLをJavaScriptで描画をします
tr: Firefox ölçütü olarak JavaScript ile HTML oluşturma

source: GIF形式で1×1ピクセルの透過画像
tr: GIF formatında 1 x 1 piksel şeffaf görüntü.

source: HTMLをJavaScriptで描画
tr: JavaScript ile HTML Oluşturma

source: HTMLソース表示
tr: HTML kaynak gösterimi

source: HTMLソース表示は禁止されています
tr: HTML kaynak gösterimi yasaktır.

source: HTMLソース表示時に表示するメッセージ
tr: HTML kaynağı görüntülenirken görüntülenecek mesaj

source: HTML保護
tr: HTML Koruması

source: HTML保護と組み合わせることでコンテンツを保護することができます
tr: HTML koruması ile birlikte içerik korunabilir

source: HTML保護時に一度限りの認証トークンが異常の場合に表示するメッセージ
tr: HTML koruması sırasında tek seferlik kimlik doğrulama belirteci anormalse görüntülenen mesaj.

source: HTML保護時のHEADタグの出力
tr: HTML koruması sırasında HEAD etiketlerinin çıktısı

source: HTML圧縮以上に最小限のHTMLしか出力せず、BODYタグ内の内容が全く出力されなくなります
tr: HTML sıkıştırmasının ötesinde yalnızca minimum HTML çıktısı verilir ve BODY etiketindeki içerik hiç çıktılanmaz.

source: HTML難読化 (圧縮)
tr: HTML gizleme

source: HTML難読化・保護時にソースの先頭に表示するメッセージ
tr: HTML gizlendiğinde ve korunduğunda kaynağın başında görüntülenecek mesaj.

source: HTML難読化・保護時のHTMLソースコードのアスキーアートの出力
tr: HTML gizleme ve koruma sırasında HTML kaynak kodundaki ASCII sanatının çıktısı.

source: ID
tr: KIMLIK

source: IPアドレス
tr: IP adresi

source: IPアドレスのデータはありません
tr: IP adresi verisi mevcut değil.

source: IPアドレスログ
tr: IP adresi günlüğü

source: IPログが全て削除されました
tr: Tüm IP günlükleri silinmiştir.

source: IPログリーダー
tr: IP Günlük Okuyucu

source: ISISちゃん
tr: ISIS chan

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edge(EdgeHTML)のアクセスに警告を表示する
tr: Internet Explorer ve eski Microsoft Edge

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edgeのアクセスを避けます
tr: Internet Explorer ve eski Microsoft Edge'e erişimden kaçının.

source: JavaScriptにより遅延読まれますのでSEOに影響があります
tr: SEO'yu etkileyen JavaScript nedeniyle gecikmeli okuma

source: JavaScript描画で有効にするとウェブサイトの表示速度が著しく遅くなります
tr: JavaScript oluşturmayı etkinleştirmek web sitesinin görüntülenme hızını önemli ölçüde yavaşlatacaktır

source: MRI風サウンド by ChatGPT - 1分14.9秒 - 3,340,392bytes - 320kbps - ライセンス：パブリックドメイン
tr: ChatGPT tarafından MRI-style sound - 1 dakika 14,9 saniye - 3.340.392 bayt - 320 kbps - Lisans: kamu malı

source: Miss. 裏まにら氏歌唱
tr: Bayan. Bay Uramanira tarafından söylendi

source: Neo HTML Protector 設定
tr: Neo HTML Koruyucu Ayarları

source: Neo HTML Protectorについて
tr: Neo HTML Protector Hakkında

source: Neo HTML Protectorをご利用いただき、ありがとうございます！
tr: Neo HTML Protector kullandığınız için teşekkür ederiz!

source: OSやブラウザ、方法によっては妨害できず、もしくは検出しないことがあります
tr: İşletim sistemine, tarayıcıya ve yönteme bağlı olarak engellenmeyebilir veya tespit edilemeyebilir

source: OS標準搭載のスクリーンショット機能を保護することはできません
tr: Standart işletim sistemi ekran görüntüsü işlevi korunamaz

source: PNG形式で1×1ピクセルの透過画像
tr: PNG formatında 1 x 1 piksel şeffaf görüntü.

source: PNG形式で黄色い背景の警告画面
tr: PNG formatında sarı arka planlı uyarı ekranı.

source: SEOに著しく影響があります
tr: SEO'yu önemli ölçüde etkiler.

source: TITLEタグのみ
tr: Yalnızca TITLE etiketi

source: USERログインで通常のソース出力
tr: KULLANICI girişi ile normal kaynak çıkışı

source: WordpressのHEADタグから取得しないと、SNSのシェアでOGP画像が表示されません
tr: OGP görselleri Wordpress HEAD etiketinden alınmadığı sürece sosyal ağ paylaşımlarında gösterilmeyecektir

source: WordpressのHEADタグより取得
tr: Wordpress'teki HEAD etiketinden alındı

source: Wordpressの言語
tr: Wordpress dilleri.

source: alertメッセージを表示する言語
tr: Uyarı mesajının görüntülendiği dil.

source: https://google.co.jp
tr: https://google.com

source: imgタグが呼び出されるごとに画像を保護
tr: Img etiketi her çağrıldığında görüntüyü korur.

source: view-source:から始まるURLを入力すれば操作できてしまいます
tr: View-source: ile başlayan bir URL girilerek çalıştırılabilir.

source: view-sourceでHTMLソース表示をした時に警告の意思を示すアスキーアートを表示します
tr: HTML kaynağını view-source ile görüntülerken uyarma niyetini belirten ASCII resmini görüntüleyin.

source: view-sourceメッセージを表示する言語
tr: Görünüm kaynağı mesajlarının görüntülendiği dil.

source: 「imgタグが呼び出されるごとに画像を保護」の場合は、add_filterを使用し、imgタグの発行時にフィルタリングを行います、テーマによっては正しく動作しません
tr: 'img etiketi her çağrıldığında görüntüyü koru' için, img etiketlerini yayınlarken add_filter ve filtre kullanın, temaya bağlı olarak bu doğru çalışmayabilir

source: 「出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護」の場合は、Wordpressのほぼすべての動作をキャプチャし、コンテンツ内のimgタグについてすべて処理します。テーマによっては正しく動作しません
tr: 'Wordpress'e yüklenen tüm resimleri tüm HTML çıktılarının dışında koru' neredeyse tüm Wordpress etkinliklerini yakalayacak ve içerikteki img etiketleriyle ilgili her şeyi işleyecektir. Bazı temalar düzgün çalışmayacaktır

source: あなたが押下したキー
tr: Bastığınız tuş.

source: あなたが起こしたイベント
tr: Sebep olduğunuz olaylar.

source: あなたのIPアドレス
tr: IP adresiniz.

source: あなたの押下したキー
tr: Basılı tuşlarınız.

source: あなたの端末とブラウザ
tr: Cihazınız ve tarayıcınız

source: あわせて、スクリーンショット以外の機能（タブ切り替え・ウィンドウ切り替え）にも反応してしまいます。
tr: Ayrıca, ekran görüntüleri dışındaki işlevlere de tepki verir

source: おやじ ショート - 3.8秒 - 32,364bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
tr: Kısa Baba - 3,8 saniye - 32.364 bayt - 64kbps - lisans GPL2.0 veya üstü

source: おやじ ロング - 23.5秒 - 195,578bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
tr: Baba Uzun - 23,5 saniye - 195.578 bayt - 64kbps - lisans GPL2.0 veya üstü

source: お知らせ
tr: Dikkat edin.

source: お知らせの1行目
tr: Bildirimin 1. satırı.

source: お知らせの2行目
tr: Bildirimin 2. satırı.

source: このウェブサイトをご利用いただくには、CookieとJavaScriptを有効にしていただく必要があります
tr: Bu web sitesini kullanabilmek için çerezler ve JavaScript etkinleştirilmelidir.

source: このオプションを有効にするとview-sourceのログが取得できます
tr: Görünüm kaynağını günlüğe kaydetmek için bu seçeneği etkinleştirin

source: このサイトでは、不正利用の防止や規約の順守を目的に、IPアドレス・閲覧履歴・操作ログなどの情報をCookieとデータベースに保存することがあります。これらの情報は、サイトの運営や法的対応にのみ使用され、第三者に提供することはありません。
tr: Bu web sitesi, yetkisiz kullanımı önlemek ve hüküm ve koşullara uymak amacıyla IP adresleri, tarama geçmişi ve işlem günlükleri gibi bilgileri çerezlerde ve veritabanlarında saklayabilir. Bu bilgiler sadece sitenin işleyişi ve yasal yazışmalar için kullanılır ve üçüncü şahıslara aktarılmaz.

source: このプラグインについて
tr: Bu eklenti hakkında.

source: このプラグインには、Keppy氏（KaleidonKep99）によって作成された「Keppy s YAMAHA C7」を使用した楽曲が含まれており、正式にライセンスされています
tr: Bu eklenti, Keppy

source: このプラグインには有限会社イージェーが開発を行い、本プラグイン製作者が作曲した、スーパーファミコン非公認ゲーム「SM調教師瞳3」の楽曲を含んでおり、正式にライセンスされています
tr: Bu eklenti, EJ Ltd. tarafından geliştirilen ve eklenti yaratıcısı tarafından bestelenen izinsiz Super Nintendo Entertainment System

source: このプラグインはあなたのWordpressから出力されるHTMLや画像等を保護し、コンテンツの不正利用から守ることを目的としています。
tr: Bu eklenti, Wordpress'inizin HTML, resim vb. çıktılarını korumayı ve içeriğinin izinsiz kullanımından korumayı amaçlamaktadır.

source: この画面で設定すると、高度な設定タブにある言語設定が無視されます
tr: Bu ekranda ayarlanırsa, gelişmiş ayarlar sekmesindeki dil ayarları yok sayılır

source: ご寄付は、下記のリンクから行っていただけます。日本の方であれば無料で寄付をすることも可能で、更にはアマゾンギフト券で気軽に寄付をすることが可能です。
tr: Bağışlar aşağıdaki link üzerinden yapılabilir. Japonya'dan geliyorsanız, ücretsiz bağış yapabilir ve ayrıca Amazon hediye çeklerini kullanarak kolayca bağışta bulunabilirsiniz.

source: ご支援いただけることに感謝し、今後ともよろしくお願いいたします。
tr: Desteğiniz için teşekkür ediyor ve gelecekte sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

source: その他本プラグインの開発にRaspberry Pi5とChatGPTとdeeplを使用しています
tr: Bu eklentinin geliştirilmesinde diğer Raspberry Pi5, ChatGPT ve deepl kullanılmıştır

source: なお、アイキャッチに指定した画像はOGPとして拡散されますので保護できません。どうしても保護すべき場合は高度な設定でHTML保護時のHEADタグの出力の選択を変更してください
tr: Göz alıcı olarak belirtilen görüntülerin OGP olarak yayıldığını ve korunamayacağını unutmayın. Bunları korumanız gerekiyorsa, lütfen gelişmiş ayarlarda HTML'yi korurken HEAD etiketinin çıktısının seçimini değiştirin.

source: びっくりするような雰囲気を作ります
tr: Şaşırtıcı bir atmosfer yaratın

source: もちろん、利用規約やサイトポリシーを充実させる必要があります。このプラグインは利用規約生成アプリではありませんが、そのヒントを与えることができます。
tr: Elbette, kullanım koşullarınızı ve site politikalarınızı geliştirmeniz gerekecektir. Bu eklenti bir kullanım koşulları oluşturma uygulaması değildir, ancak size bir ipucu verebilir.

source: アドオンがインストールされていると操作できてしまいます
tr: Eklentiler yüklüyse çalıştırılabilir.

source: アメリカ英語
tr: Amerikan İngilizcesi

source: アラビア語
tr: Arapça

source: イギリス英語
tr: İngiliz İngilizcesi

source: イタリア語
tr: İtalyanca

source: イベント
tr: Etkinlik

source: イベントの設定
tr: Olay yapılandırması.

source: インドネシア語
tr: Endonezce

source: ウインドウが背面に移動した時スクリーンショットの疑い
tr: Pencereler arkaya taşındığında ekran görüntüsü şüphesi.

source: ウクライナ語
tr: Ukraynaca

source: エストニア語
tr: Estonca

source: オランダ語
tr: Hollandaca

source: キャッシュプラグインを検出しました キャッシュプラグインが有効化されていると本プラグインは正しく動作しません
tr: Önbellek eklentisi algılandı Önbellek eklentisi etkinse bu eklenti düzgün çalışmayacaktır.

source: コピー、カットは禁止されています
tr: Kopyalanması veya kesilmesi yasaktır.

source: コピー・カット
tr: Kopyala-kes

source: コピー・カットした時に表示するメッセージ
tr: Kopyalama veya kesme sırasında görüntülenen mesaj.

source: コンテンツを完璧に守ることはできません。しかし可能な限りの方法において警告し、もし何かがあった場合に備えて準備することにより国で定められている方法で解決することができるはずです。
tr: İçerik mükemmel bir şekilde korunamaz. Ancak, onları mümkün olan her şekilde uyararak ve bir şey olursa hazırlıklı olarak, bunu ulusal olarak öngörülen bir şekilde çözebilmelisiniz.

source: コンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
tr: İçeriği korumak için bazı işlevler kısıtlanmıştır.

source: サウンドなし
tr: Sessiz

source: サポートページ
tr: Destek sayfası

source: サービスの利用には、これらのデータ処理への同意が必要です。不同意の場合、サービスのご利用ができません。
tr: Hizmeti kullanmak için bu verilerin işlenmesine rıza gösterilmesi gerekmektedir. Onay verilmemesi durumunda hizmet kullanılamaz.

source: ショパン エチュード Op.10-12 革命 打ち込み版 高速版 - 1分57.6秒 - 724,457bytes - 48kbps -  ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
tr: Chopin Etude, Op.10-12 Revolution, daktilo edilmiş versiyon, hızlı versiyon - 1 dakika 57,6 saniye - 724.457 bayt - 48 kbps - Lisans: CC BY-ND 4.0 veya üstü

source: ショパン エチュード Op.10-5 黒鍵 打ち込み版 高速版 - 1分0.0秒 - 369,778bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
tr: Chopin Etude, Op.10-5, siyah tuşlar, daktilo edilmiş versiyon, hızlı versiyon - 1 dk 0.0 sn - 369,778 bayt - 48 kbps - Lisans: CC BY-ND 4.0 veya üstü

source: ショパン スケルツォ 変ロ短調 Op2 打ち込み版 高速短縮版 - 1分48.0秒 - 665,369bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
tr: Chopin Scherzo in B flat minor, Op2, daktilo edilmiş versiyon, hızlı kısa versiyon - 1 dakika 48,0 saniye - 665.369 bayt - 48 kbps - lisans: CC BY-ND 4.0 veya üstü

source: スウェーデン語
tr: İsveççe

source: スクリーンショット
tr: Ekran görüntüsü

source: スクリーンショット、デバッグモード等の起動は禁止されています
tr: Ekran görüntülerinin, hata ayıklama modunun vb. etkinleştirilmesi yasaktır.

source: スクリーンショットだけではなく、デバッグモード等も検出します
tr: Ekran görüntülerinin yanı sıra hata ayıklama modlarını vb. algılar.

source: スクリーンショットの疑いの警告メッセージ
tr: İddia edilen ekran görüntüsü uyarı mesajı.

source: スクリーンショットの警告メッセージ
tr: Ekran görüntüsü uyarı mesajları.

source: スクリーンショットは禁止されています
tr: Ekran görüntüleri yasaktır.

source: スペイン語
tr: İspanyolca

source: スロバキア語
tr: Slovakça

source: スロベニア語
tr: Slovence

source: セキュリティ並びにコンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
tr: Bazı işlevler güvenlik ve içerik koruması için kısıtlanmıştır.

source: ソース表示を許可する権限
tr: Kaynak gösterimine izin verme yetkisi.

source: タイムスタンプ
tr: Zaman damgası

source: チェコ語
tr: Çekçe

source: テキストの選択は禁止されています
tr: Metin seçimi yasaktır.

source: テキスト全選択
tr: Tam metin seçimi

source: テキスト全選択時の警告メッセージ
tr: Tüm metin seçildiğinde uyarı mesajı.

source: テキスト選択
tr: Metin seçimi

source: デザイン・音
tr: Tasarım ve ses

source: デザイン・音の設定
tr: Tasarım ve ses ayarları

source: デバッガー妨害
tr: Hata ayıklayıcı müdahalesi

source: デバッグモード
tr: Hata ayıklama modu

source: デバッグモード、コンソールの警告メッセージ
tr: Hata ayıklama modu, konsol uyarı mesajları.

source: デバッグモード、コンソールの起動は禁止されています
tr: Hata ayıklama modu ve konsol aktivasyonu yasaktır

source: デバッグモードの使い勝手を少し悪くします、ブラウザによってはこの挙動が止められてしまいます
tr: Hata ayıklama modunu biraz daha az kullanıcı dostu yapar, bazı tarayıcılar bu davranışı durdurur

source: デンマーク語
tr: Danca

source: トルコ語
tr: Türkçe

source: ドイツ語
tr: Almanca

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなり、HTML転送量が多くなることがあります
tr: Açılır menünün altında listelenen seçeneklere gittikçe yoğunluk artsa da, sunucu üzerindeki yük daha yüksektir ve aktarılan HTML miktarı daha yüksek olabilir

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなります
tr: Açılır menünün altında listelenen seçeneklere gittikçe yoğunluk artar, ancak sunucu üzerindeki yük artar

source: ノルウェー語
tr: Norveççe

source: ハッシュ化アルゴリズム
tr: Hashing algoritması

source: ハンガリー語
tr: Macarca

source: バージョン
tr: Versiyon

source: ビルド
tr: Inşa etmek

source: ファンファーレ - 22.3秒 - 183,926bytes - 64kbps - ライセンス：パブリックドメイン
tr: Fanfare - 22.3 saniye - 183,926 bayt - 64 kbps - Lisans: kamu malı

source: フィンランド語
tr: Fince

source: フランス語
tr: Fransızca

source: ブラウザの設定言語
tr: Tarayıcı ayar dili

source: ブラウザーコンソール
tr: Tarayıcı konsolu

source: ブラジルポルトガル語
tr: Brezilya Portekizcesi

source: ブルガリア語
tr: Bulgarca

source: プライバシーポリシー
tr: Gizlilik Politikası.

source: プライバシーポリシーには以下の内容を追加して下さい
tr: Lütfen gizlilik politikanıza aşağıdakileri ekleyin

source: プライバシーポリシーのURLはこちらから設定して下さい
tr: Lütfen gizlilik politikası URL'nizi buradan ayarlayın

source: プライバシーポリシーの文字列
tr: Gizlilik politikası dizesi

source: プラグインを初期化します なおIPログリーダーのデータはここでは削除されません
tr: Eklentiyi başlatır IP günlük okuyucu verilerinin burada silinmediğini unutmayın.

source: ページの保存は禁止されています
tr: Sayfaların kaydedilmesi yasaktır.

source: ページ保存
tr: Sayfa kaydet

source: ページ保存の警告メッセージ
tr: Sayfa kaydetme uyarı mesajı.

source: ポルトガリア語
tr: Portekizce

source: ポーランド語
tr: Lehçe

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その１ by ChatGPT - 3.3秒 - 102,850bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
tr: Kötü amaçlı yazılım tespiti gibi acil sesler Bölüm 1 by ChatGPT - 3.3 saniye - 102,850byte - 256kbps - Lisans: kamu malı

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その２ by ChatGPT - 3.3秒 - 103,122bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
tr: Kötü amaçlı yazılım tespiti gibi acil sesler Bölüm 2 by ChatGPT - 3.3 saniye - 103,122byte - 256kbps - Lisans: kamu malı

source: メッセージ
tr: Mesaj.

source: メッセージの設定
tr: Mesaj ayarları

source: メッセージをカスタム設定されている場合は言語を変更できません
tr: Mesaj özelleştirilmişse dil değiştirilemez

source: メニューからは操作できてしまいます
tr: Menüden çalıştırılabilir.

source: ユーザーエイジェントの文字に不正な文字列があった場合のアクセスを避けます
tr: Kullanıcı aracısında geçersiz bir karakter dizisi varsa erişimi önleyin.

source: ユーザーエージェント
tr: Kullanıcı Aracısı

source: ヨーロピアンポルトガル語
tr: Avrupa Portekizcesi

source: ライセンス
tr: Ruhsat

source: ラトビア語
tr: Letonca

source: リダイレクトするURL
tr: Yönlendirilecek URL

source: リダイレクトなし
tr: Yönlendirme yok

source: リダイレクトまでの時間
tr: Yönlendirme zamanı.

source: リダイレクトをします
tr: Yönlendirmeler.

source: リトアニア語
tr: Litvanca

source: ルーマニア語
tr: Romence

source: レトロ風オープン - 42.1秒 - 179,138bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
tr: Retro tarzı açık - 42,1 saniye - 179.138 bayt - 32 kbps - Lisans: kamu malı

source: レトロ風ファンファーレ - 2.2秒 - 10,536bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
tr: Retro tarzı fanfare - 2,2 saniye - 10.536 bayt - 32 kbps - Lisans: kamu malı

source: ロシア語
tr: Rusça

source: 一度読み込まれると画像URL情報と一時使用トークンは無効化されます
tr: Yüklendikten sonra, görüntü URL bilgileri ve geçici kullanım belirteçleri devre dışı bırakılır

source: 一時使用トークンのビット数
tr: Geçici kullanım belirteçlerindeki bit sayısı

source: 一時使用トークンの有効期限
tr: Geçici kullanım belirteçlerinin son kullanma tarihi.

source: 一般的なHTML圧縮です、難読化解除のサイトもあります
tr: Genel HTML sıkıştırma, bazı sitelerde de-obfuscation vardır.

source: 上の項目の検出方法は完全ではありません、予防的に検出を行います
tr: Yukarıdaki maddeler için tespit yöntemi mükemmel değildir, önleyici tespit kullanılır.

source: 不正なリクエストです
tr: Yanlış istek.

source: 不正アクセスは禁止されています
tr: Yetkisiz erişim yasaktır.

source: 不正操作検知のため、CookieおよびデータベースにIPアドレス等の識別子を保存する。保存されたデータは、管理者の任意のタイミングで削除を行う。
tr: Yetkisiz işlemlerin tespiti için, çerezler ve IP adresleri gibi tanımlayıcılar veritabanında saklanır. Saklanan veriler yönetici tarafından istenildiği zaman silinir.

source: 中国語
tr: Çince

source: 事実上デバッグモードから操作できてしまいます
tr: Aslında, hata ayıklama modunda çalışabilirsiniz.

source: 以下の情報がサーバーに送信されました
tr: Aşağıdaki bilgiler sunucuya gönderilmiştir

source: 以下の文字列が使用できます
tr: Aşağıdaki dizeler kullanılabilir

source: 企業用途の会員専用ページや社内ページなどでは「出力しない」、「TITLEタグのみ」で良いでしょう
tr: Yalnızca üyelere özel veya dahili sayfalar gibi kurumsal kullanım için 'çıktı yok' veya 'yalnızca TITLE etiketi' uygundur.

source: 全クリア
tr: Temiz.

source: 出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護
tr: Wordpress'e yüklenen tüm görüntüleri tüm HTML çıktılarında koruyun

source: 出力しない
tr: Çıktı yok

source: 初回表示で必ず表示されるメッセージです
tr: Bu mesaj her zaman ilk ekranda görüntülenir.

source: 初回訪問時のお知らせの設定
tr: İlk ziyaret için bildirimlerin ayarlanması.

source: 初期化
tr: Başlatma

source: 初期設定に戻す
tr: Varsayılana sıfırlama

source: 利用規約などのページに転送すると良いでしょう
tr: Onları Kullanım Koşulları gibi sayfalara yönlendirmek isteyebilirsiniz.

source: 利用規約を設定する場合、必ずプライバシーポリシーに利用規約のリンクを設置して下さい
tr: Bir Kullanım Koşulları oluşturduysanız, Gizlilik Politikasına Kullanım Koşullarına bir bağlantı yerleştirdiğinizden emin olun

source: 印刷
tr: Baskı

source: 印刷、PDFへの保存は禁止されています
tr: PDF olarak yazdırmak ve kaydetmek yasaktır

source: 印刷、PDF保存の警告メッセージ
tr: PDF'leri yazdırmak ve kaydetmek için uyarı mesajları.

source: 印刷阻止をするもものの、ブラウザによってはうまく動作しません
tr: Baskı engelleme ancak bazı tarayıcılarda iyi çalışmıyor

source: 右クリック
tr: Sağ tıklayın

source: 右クリックの警告メッセージ
tr: Uyarı mesajlarına sağ tıklayın.

source: 右クリックは禁止されています
tr: Sağ tıklamak yasaktır.

source: 右クリックやソースコード表示時に転送する URL を設定します
tr: Sağ tıklandığında veya kaynak kodu görüntülendiğinde iletilecek URL'yi ayarlayın.

source: 同意しない
tr: Katılmıyorum.

source: 同意しなかった時に画面遷移する検索エンジンなどのURLを設定します
tr: Kullanıcı kabul etmediğinde ekranın geçtiği arama motorlarının ve diğer arama motorlarının URL'lerini ayarlayın.

source: 同意する
tr: Anlaştık.

source: 基本設定
tr: Temel ayar

source: 妨害＋記録のみ
tr: Sadece müdahale + kayıt.

source: 妨害＋記録＋表示＋リダイレクト
tr: Yakalama + kayıt + görüntüleme + yönlendirme

source: 実際にはJavascriptが無効時のみ表示されます
tr: Pratikte, bu yalnızca Javascript devre dışı bırakıldığında görülebilir.

source: 寄付について
tr: Bağışlar hakkında

source: 寄付は任意であり、強制ではありません。プラグインを無料でご利用いただけるように、どなたでも利用可能です。しかし、開発を継続するためにはご支援が大変ありがたく、少しでもご協力いただけると嬉しいです。
tr: Bağışlar gönüllülük esasına dayanır ve zorunlu değildir. Eklentinin ücretsiz olarak kullanılabilmesi için herkese açıktır. Bununla birlikte, geliştirmeye devam etmek için desteğiniz çok takdir edilmektedir ve elimizden gelen her şekilde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

source: 寄付先
tr: Donör

source: 対象アクションを起こした時のBGM
tr: Hedef eylem gerçekleştirildiğinde BGM.

source: 対象アクションを起こした時のビープ音
tr: Hedef eylem gerçekleştirildiğinde bip sesi.

source: 対象アクションを起こした時のマウスカーソルの消去
tr: Hedef eylem gerçekleştirildiğinde fare imlecini silme.

source: 対象アクションを起こした時の表示デザイン
tr: Hedef eylem tetiklendiğinde ekran tasarımı.

source: 意味のないHTMLドキュメント
tr: Anlamsız HTML belgeleri

source: 戦闘＆戦闘勝利 - 1分16.3秒 - 630,056bytes - 64kbps - ライセンス：CC2.1 or later
tr: Combat & Battle Victory - 1 dakika 16,3 saniye - 630.056 bayt - 64 kbps - Lisans: CC2.1 veya üstü

source: 押下されたキー
tr: Basılan tuş

source: 支援のお願い
tr: Yardım talebi.

source: 改行
tr: Yeni hat

source: 日本語
tr: Japonca

source: 有効
tr: Geçerlilik

source: 有効 音量大き目
tr: Etkin En yüksek ses seviyesi

source: 有効 音量小さ目
tr: Etkin Düşük ses seviyesi

source: 朝鮮語
tr: Korece

source: 本プラグインには以下で生成したアスキーアートのフォント、並びにフォントファイルを同梱しています
tr: Bu eklenti, aşağıdakiler tarafından oluşturulan ASCII resmi için yazı tipi ve yazı tipi dosyalarını içerir

source: 本プラグインには以下のライブラリを同梱しています
tr: Aşağıdaki kütüphaneler bu eklentiye dahildir

source: 本プラグインの設定によってはこのイベントにたどり着くことはほとんどない場合があります
tr: Bu eklentinin yapılandırmasına bağlı olarak, bu olaya nadiren ulaşılabilir

source: 本プラグインの開発と維持には多くの時間と知恵の絞りだしがかかっており、引き続き改善と更新を行っていくための資金を集めるために、もしご支援いただける方がいれば、寄付をお願いできればと思います。
tr: Bu eklentinin geliştirilmesi ve bakımı için çok fazla zaman ve bilgelik harcandı ve eğer varsa, sürekli iyileştirmeler ve güncellemeler için fon toplamamıza yardımcı olacak bağışlar için minnettar oluruz.

source: 本プラグインはオープンソースで開発されており、GPL2.0以降のバージョンのライセンスを適用しています。
tr: Eklenti açık kaynak olarak geliştirilmiştir ve GPL 2.0 veya sonraki sürümleri altında lisanslanmıştır.

source: 検索エンジン等のURL
tr: Arama motorlarının URL'leri vb.

source: 無効
tr: Geçersiz

source: 無効なIPアドレス
tr: Geçersiz IP adresi.

source: 無効なUAをアクセス禁止にする
tr: Geçersiz UA'lara erişimi devre dışı bırakın.

source: 現代ギリシア語
tr: Modern Yunanca

source: 現在ご利用のブラウザーはサポート対象外の旧バージョンです。より安全で快適な閲覧環境のため、最新のブラウザーへのアップデートをお願いいたします
tr: Şu anda kullandığınız tarayıcı artık desteklenmeyen eski bir sürümdür. Daha güvenli ve rahat bir tarama ortamı için lütfen en son tarayıcıya güncelleyin.

source: 画像URLの保護
tr: Görüntü URL'lerinin korunması

source: 画像URL情報の有効期限を設定します
tr: Görüntü URL bilgilerinin son kullanma tarihini ayarlar.

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その強度を指定します
tr: Görüntü URL bilgilerini şifrelemek için parola olarak kullanılan geçici kullanım belirtecinin gücünü belirtir

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その時ハッシュ化が必要です、その強度を設定します
tr: Geçici belirteçler, görüntü URL bilgilerini şifrelemek için parola olarak kullanılır, ancak bunların karma hale getirilmesi ve karma işleminin gücünün ayarlanması gerekir.

source: 画像botをHTMLに対し避けることにより、画像検索から直接リンクされることによって守れなかったコンテンツを守ることができます、ただし完全には対処することはできません
tr: HTML karşısında görüntü botlarından kaçınmak, görüntü aramadan doğrudan bağlantılarla korunamayan içeriği korur, ancak bu tamamen ele alınamaz.

source: 画像botをアクセス禁止にする
tr: Görüntü botunun yasaklanması.

source: 画像が見つかりません
tr: Resim bulunamadı.

source: 画像の保護
tr: Görüntü koruması.

source: 画像の保護と組み合わせて使用します、単体では意味がありません
tr: Görüntü koruma ile birlikte kullanıldığında tek başına anlamlı değildir.

source: 画像は遅延読み込みされますが、この指定した時間の30秒前に強制的に画像が読み込まれます
tr: Görüntü tembel olarak yüklenecek, ancak görüntü bu belirtilen süreden 30 saniye önce yüklenmeye zorlanacaktır.

source: 画像をダウンロードから保護します
tr: Görüntüleri indirilmeye karşı korur.

source: 画像を無理やりダウンロードして実際にダウンロードされるもの
tr: Görüntünün indirilmeye zorlanmasıyla aslında indirilen şey.

source: 画像データを保護した時には、データベースの負荷が高くなる可能性があります
tr: Görüntü verileri korunduğunda veritabanı yükü daha yüksek olabilir

source: 画像データを保護した時にはほぼ完全なるダウンロードを阻止し、完全なるワンタイムURLを発行し、セッションに保存されたトークンで認証し、phpから画像を表示します、その為ほぼ完全な画像盗用を防ぎます
tr: Görüntü verileri korunduğunda indirmeyi neredeyse tamamen önler, eksiksiz bir tek seferlik URL yayınlar, oturumda saklanan bir belirteçle kimlik doğrulaması yapar ve görüntüyü php'den görüntüler, böylece görüntü hırsızlığını neredeyse tamamen önler.

source: 画像データを保護した時には画像のキャッシュが効かないため、次回訪問時にサイトの読み込みが遅くなるため、SEOに影響があります
tr: Görüntü verileri korunduğunda, görüntü önbelleğe alma çalışmaz, bu nedenle site bir sonraki ziyarette daha yavaş yüklenir ve bu da SEO'yu etkiler

source: 画像保護が有効な場合のみ、画像を正常に配信するため、IPアドレスと画像ファイル名をハッシュ化したデータをデータベースに最大60分間保存する。
tr: Yalnızca görüntü koruması etkinleştirildiğinde, görüntüyü başarıyla teslim etmek için IP adresi ve görüntü dosyası adının karma verileri 60 dakikaya kadar veritabanında saklanır.

source: 画像保護時に画像がダウンロードされ、その画像に表示するメッセージ 英語のみ
tr: Görüntü indirildiğinde ve görüntü korumalı olduğunda görüntü üzerinde görüntülenen mesaj Yalnızca İngilizce

source: 皆様のご支援があれば、今後も素晴らしいアップデートをお届けできるよう頑張ります！
tr: Desteğinizle, gelecekte size harika güncellemeler sunmak için elimizden geleni yapacağız!

source: 確認
tr: ONAY

source: 確認のボタンが同意する、同意しないのボタンになります
tr: Onay düğmesi, Kabul Ediyorum veya Etmiyorum düğmesine dönüşür.

source: 空欄にすると元のURLにリダイレクトをします
tr: Boş bırakılırsa, orijinal URL'ye yönlendirir

source: 簡体中国語
tr: Basitleştirilmiş Çince

source: 繁体中国語
tr: Geleneksel Çince

source: 英語
tr: İngilizce

source: 表示なし
tr: Belirti yok

source: 設定
tr: Ayar

source: 設定が初期化されました
tr: Ayarlar başlatıldı.

source: 警告 by ChatGPT - 3.8秒 - 109,700bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
tr: ChatGPT tarafından uyarı - 3.8 saniye - 109,700byte - 256kbps - Lisans: kamu malı

source: 警告メッセージにはHTMLは使用できません
tr: Uyarı mesajları için HTML kullanılamaz

source: 警告表示中にすべてのキー・マウスイベントでビープ音を鳴らします
tr: Uyarı ekranı sırasında tüm tuş/fare olaylarında bip sesi çıkarır

source: 警告表示中にブラウザのエリアのマウスカーソルを消去します
tr: Uyarı ekranı sırasında tarayıcı alanındaki fare imlecini temizleyin

source: 警告表示中に端末が暴走したかのような雰囲気を作ります
tr: Uyarı ekranı sırasında cihaz kontrolden çıkmış gibi bir atmosfer yaratın

source: 警告表示中のBGMを選択します
tr: Uyarı ekranı sırasında arka plan müziğini seçin.

source: 通常とは異なる方法でのアクセスや操作が検出されました
tr: Olağandışı erişim veya işletim yöntemleri tespit edilmiştir.

source: 通常のHTML出力を管理者のみかユーザーログインかを選択します
tr: Normal HTML çıktısının yalnızca yöneticiler için mi yoksa kullanıcı girişi için mi olduğunu seçin

source: 開発者: 夜桜　なの
tr: Geliştirici: Nano Yozakura

source: 非EU向け確認の文字列
tr: AB üyesi olmayanlar için onay dizesi

source: 高度な設定
tr: Gelişmiş ayarlar

source: 黄色の背景の黒文字のベーシックデザイン
tr: Sarı zemin üzerine siyah harflerle temel tasarım

source: 黒色の背景の赤文字のホラー風デザイン
tr: Siyah zemin üzerine kırmızı metinli korku tarzı tasarım.

source: 黒色の背景の赤文字の光る文字のデザイン
tr: Siyah zemin üzerinde parlayan kırmızı harflerden oluşan tasarım.
