Neo HTML Protector 0.3.4 - source to sk translation catalogue (331 entries)

source: 10分
sk: 10 minút.

source: 10秒
sk: 10 sekúnd.

source: 15分
sk: 15 minút.

source: 15秒
sk: 15 sekúnd.

source: 1分
sk: Jedna minúta

source: 1分10秒
sk: 1 min 10 sek.

source: 1分20秒
sk: 1 min. 20 sek.

source: 1分30秒
sk: 1 minúta 30 sekúnd.

source: 1分40秒
sk: 1 minúta 40 sekúnd.

source: 1分50秒
sk: 1 minúta a 50 sekúnd.

source: 1時間
sk: 1 hodina

source: 1秒
sk: 1 sekunda

source: 20分
sk: 20 minút.

source: 20秒
sk: 20 sekúnd.

source: 25分
sk: 25 minút.

source: 25秒
sk: 25 sekúnd.

source: 2キー押下のスクリーンショットの疑い
sk: Podozrenie na snímky obrazovky s dvoma stlačeniami klávesov.

source: 2分
sk: 2 minúty

source: 2秒
sk: 2 sekundy.

source: 30分
sk: 30 minút.

source: 30秒
sk: 30 sekúnd.

source: 35分
sk: 35 minút.

source: 35秒
sk: 35 sekúnd.

source: 3分
sk: 3 min.

source: 3秒
sk: 3 sekundy.

source: 40分
sk: 40 minút.

source: 40秒
sk: 40 sekúnd.

source: 45分
sk: 45 minút.

source: 45秒
sk: 45 sekúnd.

source: 4分
sk: 4 min.

source: 4秒
sk: 4 sekundy.

source: 50分
sk: 50 minút.

source: 50秒
sk: 50 sekúnd.

source: 55分
sk: 55 minút.

source: 55秒
sk: 55 sekúnd.

source: 5分
sk: 5 minút.

source: 5秒
sk: 5 sekúnd.

source: 6分
sk: 6 min.

source: 6秒
sk: 6 sekúnd.

source: 7分
sk: 7 minút

source: 7秒
sk: 7 sekúnd.

source: 8分
sk: 8 min.

source: 8秒
sk: 8 sekúnd.

source: 9分
sk: 9 min.

source: 9秒
sk: 9 sekúnd.

source: ADMINログイン時のみ通常のソース出力
sk: Normálny výstup zdroja len pri prihlásení ADMIN

source: AIの学習用のbotをHTMLに対し避けることにより、AIで利用されないようにします、ただし完全には対処することはできません
sk: Vyhnutie sa učiacemu sa botovi proti HTML zabraňuje tomu, aby ho používala umelá inteligencia, ale úplne nerieši

source: AI学習用botをアクセス禁止にする
sk: Zákaz prístupu k botom na učenie umelej inteligencie.

source: CookieやJavascriptが有効でない場合に表示するメッセージ
sk: Správa sa zobrazí, ak nie sú povolené súbory cookie a Javascript.

source: EU GDPRが有効の際のみ初回表示で必ず表示されるメッセージです
sk: Toto hlásenie sa zobrazí vždy na prvom displeji len vtedy, keď je zapnuté GDPR EÚ.

source: EU GDPR向け同意しないの文字列
sk: Reťaz nesúhlasných stanovísk pre GDPR EÚ

source: EU GDPR向け同意するの文字列
sk: Reťazec súhlasov pre GDPR EÚ

source: EU GDPR対応
sk: Súlad s nariadením EÚ GDPR

source: EU圏内でWordpressを使用するには必ず有効にしてください
sk: Musí byť povolené používanie aplikácie Wordpress v EÚ

source: Firefoxでは音声ブロックされます
sk: Firefox zablokuje zvuk.

source: Firefoxにおけるデバッグモード
sk: Režim ladenia v prehliadači Firefox

source: Firefoxに対しては無効です
sk: Neplatí pre Firefox.

source: Firefox対策としてHTMLをJavaScriptで描画をします
sk: Vykresľovanie HTML pomocou JavaScriptu ako opatrenie prehliadača Firefox

source: GIF形式で1×1ピクセルの透過画像
sk: Priehľadný obrázok vo formáte GIF s rozmermi 1 x 1 pixel.

source: HTMLをJavaScriptで描画
sk: Vykresľovanie HTML pomocou jazyka JavaScript

source: HTMLソース表示
sk: Zobrazenie zdroja HTML

source: HTMLソース表示は禁止されています
sk: Zobrazenie zdroja HTML je zakázané.

source: HTMLソース表示時に表示するメッセージ
sk: Správa, ktorá sa má zobraziť pri zobrazení zdroja HTML

source: HTML保護
sk: Ochrana HTML

source: HTML保護と組み合わせることでコンテンツを保護することができます
sk: V kombinácii s ochranou HTML je možné chrániť obsah

source: HTML保護時に一度限りの認証トークンが異常の場合に表示するメッセージ
sk: Správa sa zobrazí, ak je jednorazový overovací token počas ochrany HTML abnormálny.

source: HTML保護時のHEADタグの出力
sk: Výstup značiek HEAD počas ochrany HTML

source: HTML圧縮以上に最小限のHTMLしか出力せず、BODYタグ内の内容が全く出力されなくなります
sk: Mimo kompresie HTML sa vypisuje len minimum HTML a obsah v tagu BODY sa nevypisuje vôbec.

source: HTML難読化 (圧縮)
sk: Obfuskácia HTML

source: HTML難読化・保護時にソースの先頭に表示するメッセージ
sk: Správa, ktorá sa zobrazí na začiatku zdroja, keď je HTML obfuskované a chránené.

source: HTML難読化・保護時のHTMLソースコードのアスキーアートの出力
sk: Výstup umenia ASCII v zdrojovom kóde HTML počas obfuskacie a ochrany HTML.

source: IPアドレス
sk: IP adresa

source: IPアドレスのデータはありません
sk: Nie sú k dispozícii žiadne údaje o IP adrese.

source: IPアドレスログ
sk: Protokol IP adries

source: IPログが全て削除されました
sk: Všetky protokoly IP boli odstránené.

source: IPログリーダー
sk: Čítačka protokolov IP

source: ISISちゃん
sk: ISIS chan

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edge(EdgeHTML)のアクセスに警告を表示する
sk: Upozornenie pre prístup do prehliadača Internet Explorer a bývalého prehliadača Microsoft Edge

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edgeのアクセスを避けます
sk: Vyhnite sa prístupu do prehliadača Internet Explorer a bývalého prehliadača Microsoft Edge.

source: JavaScriptにより遅延読まれますのでSEOに影響があります
sk: Oneskorené čítanie kvôli JavaScriptu, ktoré ovplyvňuje SEO

source: JavaScript描画で有効にするとウェブサイトの表示速度が著しく遅くなります
sk: Zapnutie vykresľovania v jazyku JavaScript výrazne spomalí rýchlosť zobrazovania webovej stránky

source: MRI風サウンド by ChatGPT - 1分14.9秒 - 3,340,392bytes - 320kbps - ライセンス：パブリックドメイン
sk: MRI-style sound by ChatGPT - 1 min 14,9 s - 3 340 392 bajtov - 320 kbps - Licencia: public domain

source: Miss. 裏まにら氏歌唱
sk: Miss. spieva pán Uramanira

source: Neo HTML Protector 設定
sk: Nastavenia programu Neo HTML Protector

source: Neo HTML Protectorについて
sk: O programe Neo HTML Protector

source: Neo HTML Protectorをご利用いただき、ありがとうございます！
sk: Ďakujeme, že používate Neo HTML Protector!

source: OSやブラウザ、方法によっては妨害できず、もしくは検出しないことがあります
sk: V závislosti od operačného systému, prehliadača a metódy sa nemusí zachytiť alebo zistiť.

source: OS標準搭載のスクリーンショット機能を保護することはできません
sk: Štandardnú funkciu snímky obrazovky operačného systému nemožno chrániť

source: PNG形式で1×1ピクセルの透過画像
sk: 1 x 1 pixel priehľadný obrázok vo formáte PNG.

source: PNG形式で黄色い背景の警告画面
sk: Varovná obrazovka so žltým pozadím vo formáte PNG.

source: SEOに著しく影響があります
sk: Výrazne ovplyvňuje SEO.

source: TITLEタグのみ
sk: Len značka TITLE

source: USERログインで通常のソース出力
sk: Normálny výstup zdroja s prihlásením USER

source: WordpressのHEADタグから取得しないと、SNSのシェアでOGP画像が表示されません
sk: Obrázky OGP sa nebudú zobrazovať v zdieľaniach na sociálnych sieťach, pokiaľ nie sú prevzaté zo značky Wordpress HEAD

source: WordpressのHEADタグより取得
sk: Získané zo značky HEAD v aplikácii Wordpress

source: Wordpressの言語
sk: Jazyky Wordpress.

source: alertメッセージを表示する言語
sk: Jazyk, v ktorom sa zobrazuje výstražná správa.

source: https://google.co.jp
sk: https://google.com

source: imgタグが呼び出されるごとに画像を保護
sk: Chráňte obrázok pri každom volaní značky img.

source: view-source:から始まるURLを入力すれば操作できてしまいます
sk: Je možné ho ovládať zadaním adresy URL začínajúcej na view-source:.

source: view-sourceでHTMLソース表示をした時に警告の意思を示すアスキーアートを表示します
sk: Zobrazenie obrázku ASCII označujúceho zámer upozorniť pri zobrazení zdroja HTML pomocou funkcie view-source.

source: view-sourceメッセージを表示する言語
sk: Jazyk, v ktorom sa zobrazujú správy zdroja zobrazenia.

source: 「imgタグが呼び出されるごとに画像を保護」の場合は、add_filterを使用し、imgタグの発行時にフィルタリングを行います、テーマによっては正しく動作しません
sk: Pre Chrániť obrázok pri každom volaní tagu img použite add_filter a filter pri publikovaní tagov img, v závislosti od témy to nemusí fungovať správne

source: 「出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護」の場合は、Wordpressのほぼすべての動作をキャプチャし、コンテンツ内のimgタグについてすべて処理します。テーマによっては正しく動作しません
sk: Chrániť všetky obrázky nahrané do Wordpressu zo všetkých výstupov HTML zachytí takmer všetky aktivity Wordpressu a spracuje všetko o značkách img v obsahu. Niektoré témy nebudú fungovať správne

source: あなたが押下したキー
sk: Stlačený kláves.

source: あなたが起こしたイベント
sk: Udalosti, ktoré ste spôsobili.

source: あなたのIPアドレス
sk: Vaša IP adresa.

source: あなたの押下したキー
sk: Vaše stlačené klávesy.

source: あなたの端末とブラウザ
sk: Vaše zariadenie a prehliadač

source: あわせて、スクリーンショット以外の機能（タブ切り替え・ウィンドウ切り替え）にも反応してしまいます。
sk: Okrem toho reaguje aj na iné funkcie ako snímky obrazovky

source: おやじ ショート - 3.8秒 - 32,364bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
sk: Otec Krátky - 3,8 sekundy - 32,364bytov - 64kbps - licencia GPL2.0 alebo novšia

source: おやじ ロング - 23.5秒 - 195,578bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
sk: Otec Long - 23,5 sekundy - 195,578bytes - 64kbps - licencia GPL2.0 alebo novšia

source: お知らせ
sk: Upozornenie.

source: お知らせの1行目
sk: Riadok 1 oznámenia.

source: お知らせの2行目
sk: Riadok 2 oznámenia.

source: このウェブサイトをご利用いただくには、CookieとJavaScriptを有効にしていただく必要があります
sk: Ak chcete používať túto webovú stránku, musíte mať povolené súbory cookie a JavaScript.

source: このオプションを有効にするとview-sourceのログが取得できます
sk: Povolením tejto možnosti môžete prihlásiť zobrazenie zdroja

source: このサイトでは、不正利用の防止や規約の順守を目的に、IPアドレス・閲覧履歴・操作ログなどの情報をCookieとデータベースに保存することがあります。これらの情報は、サイトの運営や法的対応にのみ使用され、第三者に提供することはありません。
sk: Táto webová stránka môže ukladať informácie, ako sú IP adresy, história prehliadania a protokoly o prevádzke, do súborov cookie a databáz, aby sa zabránilo neoprávnenému používaniu a aby sa dodržali podmienky. Tieto informácie sa používajú len na prevádzku stránky a na právnu korešpondenciu a neposkytujú sa tretím stranám.

source: このプラグインについて
sk: O tomto zásuvnom module.

source: このプラグインには、Keppy氏（KaleidonKep99）によって作成された「Keppy s YAMAHA C7」を使用した楽曲が含まれており、正式にライセンスされています
sk: Tento zásuvný modul obsahuje hudbu s použitím 'Keppy s YAMAHA C7' vytvorenú Keppy

source: このプラグインには有限会社イージェーが開発を行い、本プラグイン製作者が作曲した、スーパーファミコン非公認ゲーム「SM調教師瞳3」の楽曲を含んでおり、正式にライセンスされています
sk: Tento zásuvný modul obsahuje hudbu z neautorizovanej hry pre Super Nintendo Entertainment System

source: このプラグインはあなたのWordpressから出力されるHTMLや画像等を保護し、コンテンツの不正利用から守ることを目的としています。
sk: Tento zásuvný modul je zameraný na ochranu HTML, obrázkov atď., ktoré vychádzajú z vášho Wordpressu, a chráni ho pred neoprávneným použitím jeho obsahu.

source: この画面で設定すると、高度な設定タブにある言語設定が無視されます
sk: Ak je nastavené na tejto obrazovke, jazykové nastavenia na karte rozšírených nastavení sa ignorujú.

source: ご寄付は、下記のリンクから行っていただけます。日本の方であれば無料で寄付をすることも可能で、更にはアマゾンギフト券で気軽に寄付をすることが可能です。
sk: Prispieť môžete prostredníctvom nižšie uvedeného odkazu. Ak ste z Japonska, môžete prispieť aj bezplatne a navyše môžete jednoducho prispieť pomocou darčekových poukážok Amazon.

source: ご支援いただけることに感謝し、今後ともよろしくお願いいたします。
sk: Ďakujeme vám za vašu podporu a tešíme sa na spoluprácu v budúcnosti.

source: その他本プラグインの開発にRaspberry Pi5とChatGPTとdeeplを使用しています
sk: Ostatné Raspberry Pi5, ChatGPT a deepl sa používajú pri vývoji tohto doplnku

source: なお、アイキャッチに指定した画像はOGPとして拡散されますので保護できません。どうしても保護すべき場合は高度な設定でHTML保護時のHEADタグの出力の選択を変更してください
sk: Upozorňujeme, že obrázky zadané ako pútavé sa šíria ako OGP a nemožno ich chrániť. Ak ich musíte chrániť, zmeňte výber výstupu značky HEAD pri ochrane HTML v rozšírených nastaveniach.

source: びっくりするような雰囲気を作ります
sk: Vytvorenie prekvapivej atmosféry

source: もちろん、利用規約やサイトポリシーを充実させる必要があります。このプラグインは利用規約生成アプリではありませんが、そのヒントを与えることができます。
sk: Samozrejme, budete musieť zlepšiť podmienky používania a zásady používania webu. Tento zásuvný modul nie je aplikácia na generovanie podmienok používania, ale môže vám napovedať.

source: アドオンがインストールされていると操作できてしまいます
sk: Ak sú nainštalované doplnky, je možné ho ovládať.

source: アメリカ英語
sk: Americká angličtina

source: アラビア語
sk: Arabčina

source: イギリス英語
sk: Britská angličtina

source: イタリア語
sk: Taliančina

source: イベント
sk: Udalosť

source: イベントの設定
sk: Konfigurácia udalosti.

source: インドネシア語
sk: Indonézština

source: ウインドウが背面に移動した時スクリーンショットの疑い
sk: Podozrenie na snímky obrazovky, keď sú okná presunuté dozadu.

source: ウクライナ語
sk: Ukrajinčina

source: エストニア語
sk: Estónčina

source: オランダ語
sk: Holandčina

source: キャッシュプラグインを検出しました キャッシュプラグインが有効化されていると本プラグインは正しく動作しません
sk: Detekovaný zásuvný modul vyrovnávacej pamäte Tento zásuvný modul nebude fungovať správne, ak je zapnutý zásuvný modul vyrovnávacej pamäte.

source: コピー、カットは禁止されています
sk: Kopírovanie alebo strihanie je zakázané.

source: コピー・カット
sk: Kopírovanie

source: コピー・カットした時に表示するメッセージ
sk: Správa zobrazená pri kopírovaní alebo rezaní.

source: コンテンツを完璧に守ることはできません。しかし可能な限りの方法において警告し、もし何かがあった場合に備えて準備することにより国で定められている方法で解決することができるはずです。
sk: Obsah nemožno dokonale chrániť. Ak ich však budete všemožne upozorňovať a budete pripravení, ak sa niečo stane, mali by ste to byť schopní vyriešiť národne predpísaným spôsobom.

source: コンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
sk: Niektoré funkcie sú obmedzené na ochranu obsahu.

source: サウンドなし
sk: Bez zvuku

source: サポートページ
sk: Stránka podpory

source: サービスの利用には、これらのデータ処理への同意が必要です。不同意の場合、サービスのご利用ができません。
sk: Na používanie služby je potrebný súhlas so spracovaním týchto údajov. V prípade nesúhlasu nie je možné službu používať.

source: ショパン エチュード Op.10-12 革命 打ち込み版 高速版 - 1分57.6秒 - 724,457bytes - 48kbps -  ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
sk: Chopinova etuda, op.10-12 Revolution, strojová verzia, rýchla verzia - 1 min 57,6 s - 724 457 bajtov - 48 kbps - Licencia: CC BY-ND 4.0 alebo novšia

source: ショパン エチュード Op.10-5 黒鍵 打ち込み版 高速版 - 1分0.0秒 - 369,778bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
sk: Chopinova etuda, op. 10-5, čierne klávesy, strojová verzia, rýchla verzia - 1 min 0,0 s - 369 778 bajtov - 48 kbps - Licencia: CC BY-ND 4.0 alebo novšia

source: ショパン スケルツォ 変ロ短調 Op2 打ち込み版 高速短縮版 - 1分48.0秒 - 665,369bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
sk: Chopin Scherzo b mol, op. 2, strojová verzia, rýchla krátka verzia - 1 min 48,0 s - 665,369 bajtov - 48 kbps - licencia: CC BY-ND 4.0 alebo novšia

source: スウェーデン語
sk: Švédčina

source: スクリーンショット
sk: Snímka obrazovky

source: スクリーンショット、デバッグモード等の起動は禁止されています
sk: Aktivácia snímok obrazovky, režimu ladenia atď. je zakázaná.

source: スクリーンショットだけではなく、デバッグモード等も検出します
sk: Zisťuje snímky obrazovky, ako aj režimy ladenia atď.

source: スクリーンショットの疑いの警告メッセージ
sk: Údajná varovná správa na snímke obrazovky.

source: スクリーンショットの警告メッセージ
sk: Upozornenia na obrazovke.

source: スクリーンショットは禁止されています
sk: Snímky obrazovky sú zakázané.

source: スペイン語
sk: Španielčina

source: スロバキア語
sk: Slovenská

source: スロベニア語
sk: Slovinčina

source: セキュリティ並びにコンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
sk: Niektoré funkcie sú obmedzené z dôvodu bezpečnosti a ochrany obsahu.

source: ソース表示を許可する権限
sk: Povolenie zobrazenia zdroja.

source: タイムスタンプ
sk: časové pečiatkovanie

source: チェコ語
sk: Čeština

source: テキストの選択は禁止されています
sk: Výber textu je zakázaný.

source: テキスト全選択
sk: Výber celého textu

source: テキスト全選択時の警告メッセージ
sk: Upozornenie pri výbere celého textu.

source: テキスト選択
sk: Výber textu

source: デザイン・音
sk: Dizajn a zvuk

source: デザイン・音の設定
sk: Dizajn a nastavenia zvuku

source: デバッガー妨害
sk: Rušenie ladiaceho programu

source: デバッグモード
sk: Režim ladenia

source: デバッグモード、コンソールの警告メッセージ
sk: Režim ladenia, konzolové varovné správy.

source: デバッグモード、コンソールの起動は禁止されています
sk: Režim ladenia a aktivácia konzoly je zakázaná

source: デバッグモードの使い勝手を少し悪くします、ブラウザによってはこの挙動が止められてしまいます
sk: Spôsobuje, že režim ladenia je o niečo menej užívateľsky prívetivý, niektoré prehliadače toto správanie zastavujú

source: デンマーク語
sk: Dánčina

source: トルコ語
sk: Turečtina

source: ドイツ語
sk: Nemčina

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなり、HTML転送量が多くなることがあります
sk: Hoci sa intenzita zvyšuje s prechodom na možnosti uvedené pod rozbaľovacou ponukou, zaťaženie servera je vyššie a množstvo preneseného HTML môže byť vyššie.

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなります
sk: Intenzita sa zvyšuje, keď prejdete na možnosti uvedené pod rozbaľovacou ponukou, ale zaťaženie servera sa zvyšuje

source: ノルウェー語
sk: Nórčina

source: ハッシュ化アルゴリズム
sk: Algoritmus hashovania

source: ハンガリー語
sk: Maďarský

source: バージョン
sk: Verzia

source: ビルド
sk: Zostaviť

source: ファンファーレ - 22.3秒 - 183,926bytes - 64kbps - ライセンス：パブリックドメイン
sk: Fanfára - 22,3 sekundy - 183 926 bajtov - 64 kbps - Licencia: public domain

source: フィンランド語
sk: Fínčina

source: フランス語
sk: Francúzština

source: ブラウザの設定言語
sk: Jazyk nastavenia prehliadača

source: ブラウザーコンソール
sk: Konzola prehliadača

source: ブラジルポルトガル語
sk: Brazílska portugalčina

source: ブルガリア語
sk: Bulharčina

source: プライバシーポリシー
sk: Zásady ochrany osobných údajov.

source: プライバシーポリシーには以下の内容を追加して下さい
sk: Do svojich zásad ochrany osobných údajov pridajte tieto informácie

source: プライバシーポリシーのURLはこちらから設定して下さい
sk: Tu nastavte svoju adresu URL zásad ochrany osobných údajov

source: プライバシーポリシーの文字列
sk: Reťazec zásad ochrany osobných údajov

source: プラグインを初期化します なおIPログリーダーのデータはここでは削除されません
sk: Inicializuje zásuvný modul Všimnite si, že údaje čítačky protokolu IP sa tu neodstránia.

source: ページの保存は禁止されています
sk: Ukladanie stránok je zakázané.

source: ページ保存
sk: Uložiť stránku

source: ページ保存の警告メッセージ
sk: Varovná správa o uložení stránky.

source: ポルトガリア語
sk: Portugalčina

source: ポーランド語
sk: Poľština

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その１ by ChatGPT - 3.3秒 - 102,850bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
sk: Znie to naliehavo ako detekcia malvéru Časť 1 od ChatGPT - 3,3 sekundy - 102,850bytes - 256kbps - Licencia: public domain

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その２ by ChatGPT - 3.3秒 - 103,122bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
sk: Znie to naliehavo ako detekcia malvéru Časť 2 od ChatGPT - 3,3 sekundy - 103,122bytes - 256kbps - Licencia: public domain

source: メッセージ
sk: Správa.

source: メッセージの設定
sk: Nastavenia správy

source: メッセージをカスタム設定されている場合は言語を変更できません
sk: Jazyk nie je možné zmeniť, ak je správa prispôsobená

source: メニューからは操作できてしまいます
sk: Možno ho ovládať z ponuky.

source: ユーザーエイジェントの文字に不正な文字列があった場合のアクセスを避けます
sk: Zabráňte prístupu, ak sa v používateľskom agentovi nachádza neplatný reťazec znakov.

source: ユーザーエージェント
sk: Používateľský agent

source: ヨーロピアンポルトガル語
sk: Európska portugalčina

source: ライセンス
sk: Licencia

source: ラトビア語
sk: Lotyščina

source: リダイレクトするURL
sk: Adresa URL, na ktorú sa má presmerovať

source: リダイレクトなし
sk: Žiadne presmerovanie

source: リダイレクトまでの時間
sk: Čas na presmerovanie.

source: リダイレクトをします
sk: Presmerovania.

source: リトアニア語
sk: Litovčina

source: ルーマニア語
sk: Rumunčina

source: レトロ風オープン - 42.1秒 - 179,138bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
sk: Retro-style open - 42,1 sekundy - 179 138 bajtov - 32 kbps - Licencia: public domain

source: レトロ風ファンファーレ - 2.2秒 - 10,536bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
sk: Fanfáry v retro štýle - 2,2 sekundy - 10 536 bajtov - 32 kbps - Licencia: public domain

source: ロシア語
sk: Ruština

source: 一度読み込まれると画像URL情報と一時使用トークンは無効化されます
sk: Po načítaní sú informácie o adrese URL obrázka a tokeny dočasného použitia vypnuté.

source: 一時使用トークンのビット数
sk: Počet bitov v žetónoch dočasného použitia

source: 一時使用トークンの有効期限
sk: Dátum skončenia platnosti tokenov na dočasné používanie.

source: 一般的なHTML圧縮です、難読化解除のサイトもあります
sk: Všeobecná kompresia HTML, niektoré stránky majú de-obfuskáciu.

source: 上の項目の検出方法は完全ではありません、予防的に検出を行います
sk: Metóda detekcie uvedených položiek nie je dokonalá, používa sa preventívna detekcia.

source: 不正なリクエストです
sk: Nesprávna požiadavka.

source: 不正アクセスは禁止されています
sk: Neoprávnený prístup je zakázaný.

source: 不正操作検知のため、CookieおよびデータベースにIPアドレス等の識別子を保存する。保存されたデータは、管理者の任意のタイミングで削除を行う。
sk: Na odhalenie neoprávnených operácií sa do databázy ukladajú súbory cookie a identifikátory, ako sú IP adresy. Uložené údaje môže správca kedykoľvek vymazať.

source: 中国語
sk: Čínština

source: 事実上デバッグモードから操作できてしまいます
sk: V podstate môžete pracovať v režime ladenia.

source: 以下の情報がサーバーに送信されました
sk: Na server boli odoslané tieto informácie

source: 以下の文字列が使用できます
sk: Môžu sa použiť tieto reťazce

source: 企業用途の会員専用ページや社内ページなどでは「出力しない」、「TITLEタグのみ」で良いでしょう
sk: Pre firemné použitie, napríklad pre stránky určené len pre členov alebo interné stránky, je vhodné použiť možnosť bez výstupu alebo len tag TITLE.

source: 全クリア
sk: Všetko čisté.

source: 出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護
sk: Ochrana všetkých obrázkov nahraných do aplikácie Wordpress vo všetkých výstupoch HTML

source: 出力しない
sk: Žiadny výstup

source: 初回表示で必ず表示されるメッセージです
sk: Táto správa sa vždy zobrazí na prvom displeji.

source: 初回訪問時のお知らせの設定
sk: Nastavenie oznámení pre prvú návštevu.

source: 初期化
sk: Inicializácia

source: 初期設定に戻す
sk: Resetovanie na predvolené nastavenie

source: 利用規約などのページに転送すると良いでしょう
sk: Možno ich budete chcieť presmerovať na stránky, ako sú napríklad Podmienky používania.

source: 利用規約を設定する場合、必ずプライバシーポリシーに利用規約のリンクを設置して下さい
sk: Ak nastavíte podmienky používania, nezabudnite umiestniť odkaz na podmienky používania do zásad ochrany osobných údajov.

source: 印刷
sk: Tlač

source: 印刷、PDFへの保存は禁止されています
sk: Tlač a ukladanie do PDF je zakázané

source: 印刷、PDF保存の警告メッセージ
sk: Upozornenia pri tlači a ukladaní súborov PDF.

source: 印刷阻止をするもものの、ブラウザによってはうまく動作しません
sk: Blokovanie tlače, ale v niektorých prehliadačoch nefunguje dobre

source: 右クリック
sk: Kliknutie pravým tlačidlom myši na

source: 右クリックの警告メッセージ
sk: Výstražné správy kliknutím pravým tlačidlom myši.

source: 右クリックは禁止されています
sk: Kliknutie pravým tlačidlom myši je zakázané.

source: 右クリックやソースコード表示時に転送する URL を設定します
sk: Nastavenie adresy URL, ktorá sa má presmerovať pri kliknutí pravým tlačidlom myši alebo pri zobrazení zdrojového kódu.

source: 同意しない
sk: Nesúhlasím.

source: 同意しなかった時に画面遷移する検索エンジンなどのURLを設定します
sk: Nastavenie adries URL vyhľadávačov a iných vyhľadávačov, na ktoré sa obrazovka prepne, keď používateľ nesúhlasí.

source: 同意する
sk: Súhlasím.

source: 基本設定
sk: Základné nastavenie

source: 妨害＋記録のみ
sk: Iba rušenie + záznam.

source: 妨害＋記録＋表示＋リダイレクト
sk: Zachytenie + záznam + zobrazenie + presmerovanie

source: 実際にはJavascriptが無効時のみ表示されます
sk: V praxi je to viditeľné len pri vypnutom Javascripte.

source: 寄付について
sk: O daroch

source: 寄付は任意であり、強制ではありません。プラグインを無料でご利用いただけるように、どなたでも利用可能です。しかし、開発を継続するためにはご支援が大変ありがたく、少しでもご協力いただけると嬉しいです。
sk: Príspevky sú dobrovoľné a nie sú povinné. Je otvorený pre všetkých, aby sa zásuvný modul mohol používať bezplatne. Vašu podporu však veľmi oceníme, aby sme mohli pokračovať vo vývoji, a budeme radi, ak nám pomôžete akýmkoľvek spôsobom.

source: 寄付先
sk: Darca

source: 対象アクションを起こした時のBGM
sk: BGM, keď sa vykoná cieľová akcia.

source: 対象アクションを起こした時のビープ音
sk: Pípnutie pri vykonaní cieľovej akcie.

source: 対象アクションを起こした時のマウスカーソルの消去
sk: Vymazanie kurzora myši po vykonaní cieľovej akcie.

source: 対象アクションを起こした時の表示デザイン
sk: Návrh zobrazenia pri spustení cieľovej akcie.

source: 意味のないHTMLドキュメント
sk: Bezvýznamné dokumenty HTML

source: 戦闘＆戦闘勝利 - 1分16.3秒 - 630,056bytes - 64kbps - ライセンス：CC2.1 or later
sk: Boj a víťazstvo v bitke - 1 min 16,3 s - 630 056 bajtov - 64 kbps - Licencia: CC2.1 alebo novšia

source: 押下されたキー
sk: Stlačené tlačidlo

source: 支援のお願い
sk: Žiadosť o pomoc.

source: 改行
sk: Nový riadok

source: 日本語
sk: Japončina

source: 有効
sk: Platnosť

source: 有効 音量大き目
sk: Zapnutá najhlasnejšia hlasitosť

source: 有効 音量小さ目
sk: Povolená nízka hlasitosť

source: 朝鮮語
sk: Kórejčina

source: 本プラグインには以下で生成したアスキーアートのフォント、並びにフォントファイルを同梱しています
sk: Tento zásuvný modul obsahuje písmo a súbory písma pre umenie ASCII generované

source: 本プラグインには以下のライブラリを同梱しています
sk: Súčasťou tohto doplnku sú tieto knižnice

source: 本プラグインの設定によってはこのイベントにたどり着くことはほとんどない場合があります
sk: V závislosti od konfigurácie tohto zásuvného modulu sa táto udalosť môže vyskytnúť len zriedkavo

source: 本プラグインの開発と維持には多くの時間と知恵の絞りだしがかかっており、引き続き改善と更新を行っていくための資金を集めるために、もしご支援いただける方がいれば、寄付をお願いできればと思います。
sk: Vývoju a údržbe tohto doplnku bolo venované veľa času a múdrosti a boli by sme vďační za prípadné dary, ktoré by nám pomohli získať finančné prostriedky na ďalšie vylepšenia a aktualizácie.

source: 本プラグインはオープンソースで開発されており、GPL2.0以降のバージョンのライセンスを適用しています。
sk: Zásuvný modul bol vyvinutý ako open source a je licencovaný pod licenciou GPL 2.0 alebo novšou verziou.

source: 検索エンジン等のURL
sk: Adresy URL vyhľadávačov atď.

source: 無効
sk: Neplatné

source: 無効なIPアドレス
sk: Neplatná IP adresa.

source: 無効なUAをアクセス禁止にする
sk: Zakázanie prístupu k neplatným UA.

source: 現代ギリシア語
sk: Moderná gréčtina

source: 現在ご利用のブラウザーはサポート対象外の旧バージョンです。より安全で快適な閲覧環境のため、最新のブラウザーへのアップデートをお願いいたします
sk: Prehliadač, ktorý práve používate, je staršia verzia, ktorá už nie je podporovaná. Pre bezpečnejšie a pohodlnejšie prehliadanie si aktualizujte prehliadač na najnovšiu verziu.

source: 画像URLの保護
sk: Ochrana adries URL obrázkov

source: 画像URL情報の有効期限を設定します
sk: Nastaví dátum skončenia platnosti informácií o adrese URL obrázka.

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その強度を指定します
sk: Určuje silu tokenu dočasného použitia, ktorý sa používa ako heslo na šifrovanie informácií o adrese URL obrázka.

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その時ハッシュ化が必要です、その強度を設定します
sk: Dočasné tokeny sa používajú ako heslá na šifrovanie informácií o adrese URL obrázka, ale musia byť zaheslované, nastavte silu zaheslovania.

source: 画像botをHTMLに対し避けることにより、画像検索から直接リンクされることによって守れなかったコンテンツを守ることができます、ただし完全には対処することはできません
sk: Vyhýbanie sa obrázkovým robotom vo vzťahu k HTML chráni obsah, ktorý by nemohol byť chránený priamymi odkazmi z vyhľadávania obrázkov, hoci to nemožno úplne vyriešiť.

source: 画像botをアクセス禁止にする
sk: Zákaz obrazového bota.

source: 画像が見つかりません
sk: Obrázok nebol nájdený.

source: 画像の保護
sk: Ochrana obrazu.

source: 画像の保護と組み合わせて使用します、単体では意味がありません
sk: Používa sa v kombinácii s ochranou obrazu, sama o sebe nemá význam.

source: 画像は遅延読み込みされますが、この指定した時間の30秒前に強制的に画像が読み込まれます
sk: Obrázok sa bude načítavať lenivo, ale obrázok sa bude musieť načítať 30 sekúnd pred týmto zadaným časom.

source: 画像をダウンロードから保護します
sk: Chráni obrázky pred sťahovaním.

source: 画像を無理やりダウンロードして実際にダウンロードされるもの
sk: Čo sa skutočne stiahne vynútením stiahnutia obrázka.

source: 画像データを保護した時には、データベースの負荷が高くなる可能性があります
sk: Zaťaženie databázy môže byť vyššie, keď sú obrazové údaje chránené

source: 画像データを保護した時にはほぼ完全なるダウンロードを阻止し、完全なるワンタイムURLを発行し、セッションに保存されたトークンで認証し、phpから画像を表示します、その為ほぼ完全な画像盗用を防ぎます
sk: Takmer úplne zabráni sťahovaniu, keď sú údaje o obrázku chránené, vydá kompletnú jednorazovú adresu URL, overí sa pomocou tokenu uloženého v relácii a zobrazí obrázok z php, čím takmer úplne zabráni krádeži obrázka.

source: 画像データを保護した時には画像のキャッシュが効かないため、次回訪問時にサイトの読み込みが遅くなるため、SEOに影響があります
sk: Keď sú obrazové údaje chránené, nefunguje ukladanie obrázkov do vyrovnávacej pamäte, takže sa stránka pri ďalšej návšteve načítava pomalšie, čo ovplyvňuje SEO.

source: 画像保護が有効な場合のみ、画像を正常に配信するため、IPアドレスと画像ファイル名をハッシュ化したデータをデータベースに最大60分間保存する。
sk: Len keď je zapnutá ochrana obrazu, hashované údaje adresy IP a názvu súboru obrazu sa ukladajú do databázy až na 60 minút, aby bolo možné úspešne doručiť obraz.

source: 画像保護時に画像がダウンロードされ、その画像に表示するメッセージ 英語のみ
sk: Správa zobrazená na obrázku po jeho stiahnutí a obrázok je chránený Len v angličtine

source: 皆様のご支援があれば、今後も素晴らしいアップデートをお届けできるよう頑張ります！
sk: S vašou podporou urobíme všetko pre to, aby sme vám v budúcnosti prinášali skvelé aktualizácie!

source: 確認
sk: Potvrdenie

source: 確認のボタンが同意する、同意しないのボタンになります
sk: Potvrdzovacie tlačidlo sa zmení na tlačidlo Súhlasím alebo Nesúhlasím.

source: 空欄にすると元のURLにリダイレクトをします
sk: Ak zostane prázdna, presmeruje na pôvodnú adresu URL

source: 簡体中国語
sk: Zjednodušená čínština

source: 繁体中国語
sk: Tradičná čínština

source: 英語
sk: Angličtina

source: 表示なし
sk: Žiadny údaj

source: 設定
sk: Nastavenie

source: 設定が初期化されました
sk: Nastavenia boli inicializované.

source: 警告 by ChatGPT - 3.8秒 - 109,700bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
sk: Upozornenie od ChatGPT - 3,8 sekundy - 109,700bytov - 256kbps - Licencia: public domain

source: 警告メッセージにはHTMLは使用できません
sk: HTML nemožno použiť pre varovné správy

source: 警告表示中にすべてのキー・マウスイベントでビープ音を鳴らします
sk: Pípnutie pri všetkých udalostiach klávesov/myši počas zobrazenia varovania

source: 警告表示中にブラウザのエリアのマウスカーソルを消去します
sk: Vymazanie kurzora myši v oblasti prehliadača počas zobrazenia varovania

source: 警告表示中に端末が暴走したかのような雰囲気を作ります
sk: Vytvorenie atmosféry, akoby sa zariadenie počas zobrazenia varovania vymklo spod kontroly

source: 警告表示中のBGMを選択します
sk: Výber hudby na pozadí počas zobrazenia upozornenia.

source: 通常とは異なる方法でのアクセスや操作が検出されました
sk: Zistili sa neobvyklé metódy prístupu alebo prevádzky.

source: 通常のHTML出力を管理者のみかユーザーログインかを選択します
sk: Vyberte, či je normálny výstup HTML určený len pre správcov alebo pre prihlásenie používateľa

source: 開発者: 夜桜　なの
sk: Vývojár: Nano Yozakura

source: 非EU向け確認の文字列
sk: Potvrdzovací reťazec pre krajiny mimo EÚ

source: 高度な設定
sk: Rozšírené nastavenia

source: 黄色の背景の黒文字のベーシックデザイン
sk: Základný dizajn s čiernymi písmenami na žltom pozadí

source: 黒色の背景の赤文字のホラー風デザイン
sk: Dizajn v hororovom štýle s červeným textom na čiernom pozadí.

source: 黒色の背景の赤文字の光る文字のデザイン
sk: Dizajn svietiacich červených písmen na čiernom pozadí.
