Neo HTML Protector 0.3.4 - source to lv translation catalogue (331 entries)

source: 設定
lv: Iestatījumi

source: IPログリーダー
lv: IP žurnāla lasītājs

source: IPアドレスログ
lv: IP adrešu žurnāls

source: 全クリア
lv: Viss tīrs.

source: IPログが全て削除されました
lv: Visi IP žurnāli ir dzēsti.

source: タイムスタンプ
lv: Laika atzīmēšana

source: IPアドレス
lv: IP adrese

source: ユーザーエージェント
lv: Lietotāja aģents

source: イベント
lv: Pasākums

source: IPアドレスのデータはありません
lv: IP adreses dati nav pieejami.

source: EU GDPR対応
lv: ES GDPR atbilstība

source: 無効
lv: Nederīgs

source: 有効
lv: Derīguma termiņš

source: EU圏内でWordpressを使用するには必ず有効にしてください
lv: Jābūt iespējotai Wordpress lietošanai ES

source: 確認のボタンが同意する、同意しないのボタンになります
lv: Apstiprinājuma poga kļūst par piekrišanas vai nepiekrišanas pogu.

source: お知らせの1行目
lv: Paziņojuma 1. rinda.

source: 初回表示で必ず表示されるメッセージです
lv: Šis ziņojums vienmēr tiek parādīts pirmajā displejā.

source: お知らせの2行目
lv: Paziņojuma 2. rinda.

source: EU GDPRが有効の際のみ初回表示で必ず表示されるメッセージです
lv: Šis ziņojums vienmēr tiek parādīts pirmajā displejā tikai tad, ja ir iespējota ES GDPR.

source: 非EU向け確認の文字列
lv: Apstiprinājuma virkne ārpus ES

source: EU GDPR向け同意するの文字列
lv: Piekrišanas virkne ES GDPR

source: EU GDPR向け同意しないの文字列
lv: Virkne domstarpību par ES VDAR

source: プライバシーポリシーの文字列
lv: Konfidencialitātes politikas virkne

source: プライバシーポリシーのURLはこちらから設定して下さい
lv: Lūdzu, iestatiet savu konfidencialitātes politikas URL šeit

source: プライバシーポリシーには以下の内容を追加して下さい
lv: Lūdzu, papildiniet savu konfidencialitātes politiku ar šādu informāciju

source: 不正操作検知のため、CookieおよびデータベースにIPアドレス等の識別子を保存する。保存されたデータは、管理者の任意のタイミングで削除を行う。
lv: Lai atklātu neatļautas darbības, datubāzē tiek saglabātas sīkdatnes un identifikatori, piemēram, IP adreses. Saglabātos datus administrators jebkurā laikā var dzēst.

source: 画像保護が有効な場合のみ、画像を正常に配信するため、IPアドレスと画像ファイル名をハッシュ化したデータをデータベースに最大60分間保存する。
lv: Tikai tad, ja ir iespējota attēla aizsardzība, IP adreses un attēla faila nosaukuma šifrētie dati tiek saglabāti datu bāzē līdz 60 minūtēm, lai veiksmīgi piegādātu attēlu.

source: 利用規約を設定する場合、必ずプライバシーポリシーに利用規約のリンクを設置して下さい
lv: Ja izveidojat lietošanas noteikumus, pārliecinieties, ka saite uz lietošanas noteikumiem ir iekļauta konfidencialitātes politikā.

source: 検索エンジン等のURL
lv: Meklētājprogrammu URL u.c.

source: 同意しなかった時に画面遷移する検索エンジンなどのURLを設定します
lv: Iestatiet meklētājprogrammu un citu meklētājprogrammu URL, uz kuriem ekrāns pāriet, ja lietotājs nepiekrīt.

source: デバッグモード、コンソールの警告メッセージ
lv: Debug režīms, konsoles brīdinājuma ziņojumi.

source: 右クリックの警告メッセージ
lv: Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz brīdinājuma ziņojumiem.

source: 印刷、PDF保存の警告メッセージ
lv: Brīdinājuma ziņojumi par PDF dokumentu drukāšanu un saglabāšanu.

source: スクリーンショットの警告メッセージ
lv: Ekrānšāviņu brīdinājuma ziņojumi.

source: スクリーンショットの疑いの警告メッセージ
lv: Iespējamais ekrānšāviņš brīdinājuma ziņojums.

source: テキスト全選択時の警告メッセージ
lv: Brīdinājuma ziņojums, ja ir atlasīts viss teksts.

source: ページ保存の警告メッセージ
lv: Lapas saglabāšanas brīdinājuma ziņojums.

source: コピー・カットした時に表示するメッセージ
lv: Kopēšanas vai griešanas laikā tiek parādīts ziņojums.

source: HTMLソース表示時に表示するメッセージ
lv: Paziņojums, kas tiks parādīts, kad tiks parādīts HTML avots

source: HTML難読化・保護時にソースの先頭に表示するメッセージ
lv: Ziņa, kas tiek parādīta avota sākumā, ja HTML ir aizsegts un aizsargāts.

source: HTML保護時に一度限りの認証トークンが異常の場合に表示するメッセージ
lv: Tiek parādīts ziņojums, ja vienreizējās autentifikācijas žetons HTML aizsardzības laikā ir nepareizs.

source: CookieやJavascriptが有効でない場合に表示するメッセージ
lv: Ja sīkfaili un Javascript nav iespējoti, tiek parādīts ziņojums.

source: 実際にはJavascriptが無効時のみ表示されます
lv: Praksē tas ir redzams tikai tad, ja ir atspējots Javascript.

source: 画像保護時に画像がダウンロードされ、その画像に表示するメッセージ 英語のみ
lv: Ziņa, kas parādās uz attēla, kad attēls ir lejupielādēts un attēls ir aizsargāts Tikai angļu valodā

source: HTML難読化 (圧縮)
lv: HTML aizsegšana

source: 一般的なHTML圧縮です、難読化解除のサイトもあります
lv: Vispārīga HTML saspiešana, dažās vietnēs ir atdalīta obfuskācija.

source: このオプションを有効にするとview-sourceのログが取得できます
lv: Aktivizējiet šo opciju, lai reģistrētu skatījuma avotu

source: HTML保護
lv: HTML aizsardzība

source: HTML圧縮以上に最小限のHTMLしか出力せず、BODYタグ内の内容が全く出力されなくなります
lv: Pēc HTML saspiešanas tiek izvadīts tikai minimālais HTML apjoms, un BODY birkas saturs vispār netiek izvadīts.

source: Firefoxに対しては無効です
lv: Nav derīgs pārlūkprogrammai Firefox.

source: SEOに著しく影響があります
lv: Ievērojami ietekmē SEO.

source: HTMLをJavaScriptで描画
lv: HTML renderēšana ar JavaScript

source: Firefox対策としてHTMLをJavaScriptで描画をします
lv: HTML renderēšana ar JavaScript kā Firefox pasākums

source: JavaScript描画で有効にするとウェブサイトの表示速度が著しく遅くなります
lv: JavaScript atveidošanas ieslēgšana ievērojami palēninās vietnes rādīšanas ātrumu.

source: 画像の保護
lv: Attēlu aizsardzība.

source: imgタグが呼び出されるごとに画像を保護
lv: Aizsargāt attēlu katru reizi, kad tiek izsaukta img tag.

source: 出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護
lv: Aizsargāt visus attēlus, kas augšupielādēti Wordpress visos HTML izvades

source: 画像をダウンロードから保護します
lv: Aizsargā attēlus no lejupielādes.

source: 画像データを保護した時にはほぼ完全なるダウンロードを阻止し、完全なるワンタイムURLを発行し、セッションに保存されたトークンで認証し、phpから画像を表示します、その為ほぼ完全な画像盗用を防ぎます
lv: Gandrīz pilnībā novērš lejupielādi, ja attēla dati ir aizsargāti, izdod pilnīgu vienreizēju URL, autentificē ar sesijā saglabāto žetonu un parāda attēlu no php, tādējādi gandrīz pilnībā novēršot attēla zādzību.

source: 画像データを保護した時には画像のキャッシュが効かないため、次回訪問時にサイトの読み込みが遅くなるため、SEOに影響があります
lv: Ja attēlu dati ir aizsargāti, attēlu kešēšana nedarbojas, tāpēc nākamā apmeklējuma laikā vietne ielādējas lēnāk, kas ietekmē SEO.

source: 画像データを保護した時には、データベースの負荷が高くなる可能性があります
lv: Datubāzes slodze var būt lielāka, ja attēla dati ir aizsargāti.

source: 「imgタグが呼び出されるごとに画像を保護」の場合は、add_filterを使用し、imgタグの発行時にフィルタリングを行います、テーマによっては正しく動作しません
lv: Par Aizsargāt attēlu katru reizi, kad tiek izsaukta img tag, izmantot add_filter un filtru, publicējot img tagus, atkarībā no tēmas tas var nedarboties pareizi.

source: 「出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護」の場合は、Wordpressのほぼすべての動作をキャプチャし、コンテンツ内のimgタグについてすべて処理します。テーマによっては正しく動作しません
lv: Aizsargāt visus attēlus, kas augšupielādēti uz Wordpress no visiem HTML izvades būs uztvert gandrīz visu Wordpress darbību un apstrādāt visu par img tagus saturu. Dažas tēmas nedarbosies pareizi

source: なお、アイキャッチに指定した画像はOGPとして拡散されますので保護できません。どうしても保護すべき場合は高度な設定でHTML保護時のHEADタグの出力の選択を変更してください
lv: Ņemiet vērā, ka attēli, kas norādīti kā uzkrītoši, tiek izplatīti kā OGP, un tos nevar aizsargāt. Ja jums tie ir jāaizsargā, lūdzu, mainiet HEAD taga izvades izvēli, aizsargājot HTML, paplašinātajos iestatījumos.

source: OS標準搭載のスクリーンショット機能を保護することはできません
lv: OS standarta ekrānšāviņu funkciju nevar aizsargāt

source: 画像URLの保護
lv: Attēlu URL aizsardzība

source: 画像の保護と組み合わせて使用します、単体では意味がありません
lv: To izmanto kopā ar attēlu aizsardzību, bet atsevišķi tā nav nozīmīga.

source: JavaScriptにより遅延読まれますのでSEOに影響があります
lv: Kavēta lasīšana JavaScript dēļ, kas ietekmē SEO

source: HTML難読化・保護時のHTMLソースコードのアスキーアートの出力
lv: ASCII mākslas izvadīšana HTML avota kodā HTML aizsegšanas un aizsardzības laikā.

source: 表示なし
lv: Nav norāžu

source: view-sourceでHTMLソース表示をした時に警告の意思を示すアスキーアートを表示します
lv: Rādīt ASCII mākslu, kas norāda uz brīdinājuma nolūku, kad HTML avots tiek rādīts ar view-source.

source: 対象アクションを起こした時の表示デザイン
lv: Displeja dizains, kad tiek aktivizēta mērķa darbība.

source: 黄色の背景の黒文字のベーシックデザイン
lv: Pamata dizains ar melniem burtiem uz dzeltena fona

source: 黒色の背景の赤文字のホラー風デザイン
lv: Šausmu stila dizains ar sarkanu tekstu uz melna fona.

source: 黒色の背景の赤文字の光る文字のデザイン
lv: Dizains ar kvēlojošiem sarkaniem burtiem uz melna fona.

source: 対象アクションを起こした時のBGM
lv: BGM, kad tiek veikta mērķa darbība.

source: サウンドなし
lv: Bez skaņas

source: 戦闘＆戦闘勝利 - 1分16.3秒 - 630,056bytes - 64kbps - ライセンス：CC2.1 or later
lv: Cīņu un kauju uzvara - 1 min 16,3 sek - 630 056 baiti - 64 kbps - Licence: CC2.1 vai jaunāka versija

source: おやじ ショート - 3.8秒 - 32,364bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
lv: Tēvs Īss - 3,8 sekundes - 32,364 baiti - 64kbps - licence GPL2.0 vai jaunāka

source: おやじ ロング - 23.5秒 - 195,578bytes - 64kbps - ライセンス GPL2.0 or later (C)EJ
lv: Tēvs Long - 23,5 sekundes - 195,578bytes - 64kbps - licence GPL2.0 vai jaunāka

source: ショパン エチュード Op.10-5 黒鍵 打ち込み版 高速版 - 1分0.0秒 - 369,778bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
lv: Šopēna etīde, op.10-5, melnie taustiņi, drukāta versija, ātrā versija - 1 min 0.0 sek - 369,778 baiti - 48 kbps - Licence: CC BY-ND 4.0 or later

source: ショパン エチュード Op.10-12 革命 打ち込み版 高速版 - 1分57.6秒 - 724,457bytes - 48kbps -  ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
lv: Šopēna etīde, op.10-12 Revolūcija, drukāta versija, ātrā versija - 1 min 57,6 sek - 724,457 baiti - 48 kbps - Licence: CC BY-ND 4.0 vai jaunāks

source: ショパン スケルツォ 変ロ短調 Op2 打ち込み版 高速短縮版 - 1分48.0秒 - 665,369bytes - 48kbps - ライセンス：CC BY-ND 4.0 or later
lv: Šopēna Scherzo b moll, op. 2, drukātā versija, ātrā īsā versija - 1 min 48.0 sek - 665,369 baiti - 48 kbps - licence: CC BY-ND 4.0 vai jaunāka versija

source: ファンファーレ - 22.3秒 - 183,926bytes - 64kbps - ライセンス：パブリックドメイン
lv: Fanfāra - 22,3 sekundes - 183,926 baiti - 64 kbps - Licence: public domain

source: レトロ風ファンファーレ - 2.2秒 - 10,536bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
lv: Retro stila fanfāra - 2,2 sekundes - 10 536 baiti - 32 kbps - Licence: public domain

source: レトロ風オープン - 42.1秒 - 179,138bytes - 32kbps - ライセンス：パブリックドメイン
lv: Retro-style open - 42,1 sekundes - 179 138 baiti - 32 kbps - Licence: public domain

source: 警告 by ChatGPT - 3.8秒 - 109,700bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
lv: Alert by ChatGPT - 3.8 sekundes - 109,700bytes - 256kbps - Licence: public domain

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その１ by ChatGPT - 3.3秒 - 102,850bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
lv: Izklausās steidzami, piemēram, ļaunprātīgas programmatūras atklāšana 1. daļa, ko veic ChatGPT - 3,3 sekundes - 102,850bytes - 256kbps - Licence: public domain

source: マルウェア検出みたいな緊急感の高い音 その２ by ChatGPT - 3.3秒 - 103,122bytes - 256kbps - ライセンス：パブリックドメイン
lv: Izklausās steidzami kā ļaunprātīgas programmatūras atklāšana 2. daļa, ko veic ChatGPT - 3,3 sekundes - 103,122bytes - 256kbps - Licence: public domain

source: MRI風サウンド by ChatGPT - 1分14.9秒 - 3,340,392bytes - 320kbps - ライセンス：パブリックドメイン
lv: MRI stila skaņa - 1 min 14,9 sek - 3 340 392 baiti - 320 kbps - Licence: public domain

source: 警告表示中のBGMを選択します
lv: Izvēlieties fona mūziku brīdinājuma rādīšanas laikā.

source: びっくりするような雰囲気を作ります
lv: Radīt pārsteidzošu atmosfēru

source: Firefoxでは音声ブロックされます
lv: Firefox bloķēs audio.

source: 対象アクションを起こした時のビープ音
lv: Pīkstiena signāls, kad tiek veikta mērķa darbība.

source: 有効 音量小さ目
lv: Ieslēgts Zems skaļums

source: 有効 音量大き目
lv: Ieslēgts Skaļākais skaļums

source: 警告表示中にすべてのキー・マウスイベントでビープ音を鳴らします
lv: Brīdinājuma rādīšanas laikā signalizē par visiem taustiņu/peles notikumiem

source: 警告表示中に端末が暴走したかのような雰囲気を作ります
lv: Brīdinājuma rādīšanas laikā radiet atmosfēru, it kā ierīce būtu kļuvusi nekontrolējama.

source: 対象アクションを起こした時のマウスカーソルの消去
lv: Peles kursora izdzēšana, kad tiek veikta mērķa darbība.

source: 警告表示中にブラウザのエリアのマウスカーソルを消去します
lv: Pārlūka kursora dzēšana pārlūkprogrammas apgabalā brīdinājuma rādīšanas laikā

source: デバッグモード
lv: Atkļūdošanas režīms

source: 妨害＋記録のみ
lv: Tikai iejaukšanās + ieraksts.

source: 妨害＋記録＋表示＋リダイレクト
lv: Pārtveršana + ierakstīšana + rādīšana + novirzīšana

source: メニューからは操作できてしまいます
lv: To var darbināt no izvēlnes.

source: Firefoxにおけるデバッグモード
lv: Debugēšanas režīms programmā Firefox

source: ブラウザーコンソール
lv: Pārlūka konsole

source: 事実上デバッグモードから操作できてしまいます
lv: Faktiski varat darboties atkļūdošanas režīmā.

source: HTMLソース表示
lv: HTML avota rādīšana

source: view-source:から始まるURLを入力すれば操作できてしまいます
lv: To var izmantot, ievadot URL, kas sākas ar view-source:.

source: HTML保護と組み合わせることでコンテンツを保護することができます
lv: Apvienojumā ar HTML aizsardzību saturu var aizsargāt.

source: 印刷
lv: Drukāšana

source: 印刷阻止をするもものの、ブラウザによってはうまく動作しません
lv: Drukas bloķēšana, bet dažās pārlūkprogrammās nedarbojas labi

source: スクリーンショット
lv: Ekrānšāviņš

source: OSやブラウザ、方法によっては妨害できず、もしくは検出しないことがあります
lv: Atkarībā no operētājsistēmas, pārlūkprogrammas un metodes var netikt pārtverts vai atklāts.

source: ウインドウが背面に移動した時スクリーンショットの疑い
lv: Aizdomas par ekrānšāviņiem, kad logi ir pārvietoti uz aizmuguri.

source: あわせて、スクリーンショット以外の機能（タブ切り替え・ウィンドウ切り替え）にも反応してしまいます。
lv: Turklāt tā reaģē arī uz citām funkcijām, kas nav ekrānšāviņi

source: 2キー押下のスクリーンショットの疑い
lv: Aizdomas par ekrānšāviņiem ar diviem taustiņu nospiedumiem.

source: 上の項目の検出方法は完全ではありません、予防的に検出を行います
lv: Iepriekš minēto elementu noteikšanas metode nav perfekta, tiek izmantota profilaktiska noteikšana.

source: スクリーンショットだけではなく、デバッグモード等も検出します
lv: Tā nosaka ekrānšāviņus, kā arī atkļūdošanas režīmus utt.

source: ページ保存
lv: Lapas saglabāšana

source: 右クリック
lv: Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz

source: アドオンがインストールされていると操作できてしまいます
lv: To var darbināt, ja ir instalēti papildinājumi.

source: コピー・カット
lv: Kopēt-izgriezt

source: 本プラグインの設定によってはこのイベントにたどり着くことはほとんどない場合があります
lv: Atkarībā no šī spraudņa konfigurācijas šis notikums var tikt sasniegts reti.

source: テキスト全選択
lv: Pilna teksta atlase

source: テキスト選択
lv: Teksta atlase

source: デバッガー妨害
lv: Atkļūdošanas traucējumi

source: デバッグモードの使い勝手を少し悪くします、ブラウザによってはこの挙動が止められてしまいます
lv: Debug režīms ir mazliet mazāk ērts lietotājam, dažas pārlūkprogrammas aptur šo darbību.

source: リダイレクトするURL
lv: URL, uz kuru pāradresēt

source: 利用規約などのページに転送すると良いでしょう
lv: Iespējams, vēlēsieties pārsūtīt tos uz tādām lapām kā lietošanas noteikumi.

source: 空欄にすると元のURLにリダイレクトをします
lv: Ja tas tiks atstāts tukšs, tiks novirzīts uz sākotnējo URL.

source: リダイレクトまでの時間
lv: Laiks pārorientēties.

source: リダイレクトなし
lv: Nav novirzīšanas

source: 1秒
lv: 1 sekunde

source: 2秒
lv: 2 sek.

source: 3秒
lv: 3 sek.

source: 4秒
lv: 4 sek.

source: 5秒
lv: 5 sek.

source: 6秒
lv: 6 sek.

source: 7秒
lv: 7 sek.

source: 8秒
lv: 8 sek.

source: 9秒
lv: 9 sek.

source: 10秒
lv: 10 sek.

source: 15秒
lv: 15 sekundes.

source: 20秒
lv: 20 sek.

source: 25秒
lv: 25 sek.

source: 30秒
lv: 30 sekundes.

source: 35秒
lv: 35 sekundes.

source: 40秒
lv: 40 sekundes.

source: 45秒
lv: 45 sekundes.

source: 50秒
lv: 50 sek.

source: 55秒
lv: 55 sek.

source: 1分
lv: Viena minūte

source: 1分10秒
lv: 1 min 10 sek.

source: 1分20秒
lv: 1 min 20 sek.

source: 1分30秒
lv: 1 minūte 30 sekundes.

source: 1分40秒
lv: 1 minūte 40 sekundes.

source: 1分50秒
lv: 1 minūte 50 sekundes.

source: 2分
lv: 2 minūtes

source: ソース表示を許可する権限
lv: Iestāde, kas atļauj avota rādīšanu.

source: ADMINログイン時のみ通常のソース出力
lv: Parastā avota izvade tikai pie ADMIN pieteikšanās

source: USERログインで通常のソース出力
lv: Parastā avota izvade ar lietotāja pieteikšanos

source: 通常のHTML出力を管理者のみかユーザーログインかを選択します
lv: Izvēlieties, vai parastā HTML izvades programma ir paredzēta tikai administratoriem vai arī lietotāja pieteikšanās.

source: 画像を無理やりダウンロードして実際にダウンロードされるもの
lv: Kas faktiski tiek lejupielādēts, piespiedu kārtā lejupielādējot attēlu.

source: GIF形式で1×1ピクセルの透過画像
lv: 1 x 1 pikseļa caurspīdīgs attēls GIF formātā.

source: PNG形式で1×1ピクセルの透過画像
lv: 1 x 1 pikseļa caurspīdīgs attēls PNG formātā.

source: PNG形式で黄色い背景の警告画面
lv: Brīdinājuma ekrāns ar dzeltenu fonu PNG formātā.

source: 意味のないHTMLドキュメント
lv: Bezjēdzīgi HTML dokumenti

source: HTML保護時のHEADタグの出力
lv: HEAD tagu izvadīšana HTML aizsardzības laikā

source: 出力しない
lv: Nav izejas

source: TITLEタグのみ
lv: Tikai birka TITLE

source: WordpressのHEADタグより取得
lv: Iegūti no Wordpress taga HEAD

source: 企業用途の会員専用ページや社内ページなどでは「出力しない」、「TITLEタグのみ」で良いでしょう
lv: Uzņēmumu vajadzībām, piemēram, tikai biedriem vai iekšējām lapām, var izmantot bez izvades vai tikai TITLE tag.

source: WordpressのHEADタグから取得しないと、SNSのシェアでOGP画像が表示されません
lv: OGP attēli netiks rādīti sociālo tīklu koplietojumos, ja vien tie nav ņemti no Wordpress HEAD taga.

source: 画像botをアクセス禁止にする
lv: Attēlu bota aizliegšana.

source: 画像botをHTMLに対し避けることにより、画像検索から直接リンクされることによって守れなかったコンテンツを守ることができます、ただし完全には対処することはできません
lv: Izvairīšanās no attēlu botu izmantošanas attiecībā pret HTML aizsargā saturu, ko nevarētu aizsargāt ar tiešajām saitēm no attēlu meklēšanas, lai gan to nevar pilnībā novērst.

source: AI学習用botをアクセス禁止にする
lv: Aizliegt piekļuvi mākslīgā intelekta mācību robotiem.

source: AIの学習用のbotをHTMLに対し避けることにより、AIで利用されないようにします、ただし完全には対処することはできません
lv: Izvairīšanās no mākslīgā intelekta mācību bota pret HTML novērš tā izmantošanu, taču pilnībā nerisina šo problēmu.

source: 無効なUAをアクセス禁止にする
lv: Aizliegt piekļuvi nederīgiem UA.

source: ユーザーエイジェントの文字に不正な文字列があった場合のアクセスを避けます
lv: Izvairīties no piekļuves, ja lietotāja aģents satur nederīgu rakstzīmju virkni.

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edge(EdgeHTML)のアクセスに警告を表示する
lv: Brīdinājums par Internet Explorer un bijušā Microsoft Edge

source: Internet Explorerと旧Microsoft Edgeのアクセスを避けます
lv: Izvairieties no piekļuves pārlūkprogrammai Internet Explorer un bijušajai pārlūkprogrammai Microsoft Edge.

source: alertメッセージを表示する言語
lv: Valoda, kurā tiek parādīts brīdinājuma ziņojums.

source: Wordpressの言語
lv: Wordpress valodas.

source: ブラウザの設定言語
lv: Pārlūkprogrammas iestatījumu valoda

source: メッセージをカスタム設定されている場合は言語を変更できません
lv: Ja ziņojums ir pielāgots, valodu mainīt nevar.

source: view-sourceメッセージを表示する言語
lv: Valoda, kurā tiek rādīti skatījuma avota ziņojumi.

source: 一時使用トークンの有効期限
lv: Pagaidu lietošanas žetonu derīguma termiņš.

source: 3分
lv: 3 min.

source: 4分
lv: 4 min.

source: 5分
lv: 5 minūtes.

source: 6分
lv: 6 min.

source: 7分
lv: 7 minūtes

source: 8分
lv: 8 min.

source: 9分
lv: 9 min.

source: 10分
lv: 10 minūtes.

source: 15分
lv: 15 minūtes.

source: 20分
lv: 20 minūtes.

source: 25分
lv: 25 minūtes.

source: 30分
lv: 30 minūtes.

source: 35分
lv: 35 minūtes.

source: 40分
lv: 40 minūtes.

source: 45分
lv: 45 minūtes.

source: 50分
lv: 50 minūtes.

source: 55分
lv: 55 minūtes.

source: 1時間
lv: 1 stunda

source: 画像URL情報の有効期限を設定します
lv: Iestatīts attēla URL informācijas derīguma termiņš.

source: 一度読み込まれると画像URL情報と一時使用トークンは無効化されます
lv: Pēc ielādēšanas attēla URL informācija un pagaidu lietošanas žetoni ir atspējoti.

source: 画像は遅延読み込みされますが、この指定した時間の30秒前に強制的に画像が読み込まれます
lv: Attēls tiks ielādēts laiski, bet attēls tiks piespiedu kārtā ielādēts 30 sekundes pirms norādītā laika.

source: 一時使用トークンのビット数
lv: Bitu skaits pagaidu lietošanas žetonos

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その強度を指定します
lv: Norāda pagaidu lietošanas marķiera stiprumu, ko izmanto kā paroli, lai šifrētu attēla URL informāciju.

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなり、HTML転送量が多くなることがあります
lv: Lai gan intensitāte palielinās, pārejot uz opcijām, kas uzskaitītas zem nolaižamās izvēlnes, servera slodze ir lielāka un pārsūtītais HTML apjoms var būt lielāks.

source: ハッシュ化アルゴリズム
lv: šifrēšanas algoritms

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その時ハッシュ化が必要です、その強度を設定します
lv: Pagaidu žetoni tiek izmantoti kā paroles, lai šifrētu attēla URL informāciju, bet tie ir jāšifrē, iestatot šifrēšanas stiprumu.

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなります
lv: Intensivitāte palielinās, pārejot uz iespējām, kas uzskaitītas zem nolaižamās izvēlnes, bet servera slodze palielinās.

source: 基本設定
lv: Pamatnosacījumi

source: 高度な設定
lv: Uzlabotie iestatījumi

source: 初期設定に戻す
lv: Noklusējuma iestatījumu atiestatīšana

source: デザイン・音の設定
lv: Dizains un skaņas iestatījumi

source: イベントの設定
lv: Notikumu konfigurācija.

source: 初回訪問時のお知らせの設定
lv: Paziņojumu iestatīšana pirmajam apmeklējumam.

source: メッセージの設定
lv: Ziņu iestatījumi

source: 右クリックやソースコード表示時に転送する URL を設定します
lv: Iestatiet URL, kas tiks pārsūtīts, kad noklikšķinot ar peles labo pogu vai skatot avota kodu.

source: 警告メッセージにはHTMLは使用できません
lv: HTML nevar izmantot brīdinājuma ziņojumiem

source: この画面で設定すると、高度な設定タブにある言語設定が無視されます
lv: Ja šajā ekrānā ir iestatīts, valodas iestatījumi cilnē Paplašinātie iestatījumi netiek ņemti vērā.

source: 以下の文字列が使用できます
lv: Var izmantot šādas virknes

source: 改行
lv: Jaunā līnija

source: 押下されたキー
lv: Nospiests taustiņš

source: Neo HTML Protector 設定
lv: Neo HTML aizsarga iestatījumi

source: お知らせ
lv: Paziņojums.

source: メッセージ
lv: Ziņa.

source: デザイン・音
lv: Dizains un skaņa

source: 初期化
lv: Inicializācija

source: このプラグインについて
lv: Par šo spraudni.

source: 設定が初期化されました
lv: Iestatījumi ir inicializēti.

source: プラグインを初期化します なおIPログリーダーのデータはここでは削除されません
lv: Inicializē spraudni Ņemiet vērā, ka IP žurnāla lasītāja dati šeit netiek dzēsti.

source: Neo HTML Protectorについて
lv: Par programmu Neo HTML Protector

source: このプラグインはあなたのWordpressから出力されるHTMLや画像等を保護し、コンテンツの不正利用から守ることを目的としています。
lv: Šī spraudņa mērķis ir aizsargāt HTML, attēlus utt., kas izvadīti no jūsu Wordpress, un pasargāt to no neatļautas satura izmantošanas.

source: コンテンツを完璧に守ることはできません。しかし可能な限りの方法において警告し、もし何かがあった場合に備えて準備することにより国で定められている方法で解決することができるはずです。
lv: Saturu nevar pilnībā aizsargāt. Tomēr, visos iespējamos veidos brīdinot un esot gataviem, ja kaut kas notiek, jums vajadzētu spēt to atrisināt valsts noteiktajā veidā.

source: もちろん、利用規約やサイトポリシーを充実させる必要があります。このプラグインは利用規約生成アプリではありませんが、そのヒントを与えることができます。
lv: Protams, jums būs jāuzlabo lietošanas noteikumi un vietnes politika. Šis spraudnis nav lietošanas noteikumu ģenerēšanas programma, taču tas var sniegt jums mājienu.

source: 開発者: 夜桜　なの
lv: Izstrādātājs: Nano Yozakura

source: バージョン
lv: Versija

source: ビルド
lv: Izveidot

source: サポートページ
lv: Atbalsta lapa

source: ISISちゃん
lv: ISIS chan

source: Miss. 裏まにら氏歌唱
lv: Miss. dzied Uramanira kungs

source: 支援のお願い
lv: Palīdzības pieprasījums.

source: Neo HTML Protectorをご利用いただき、ありがとうございます！
lv: Paldies, ka izmantojat Neo HTML Protector!

source: 本プラグインの開発と維持には多くの時間と知恵の絞りだしがかかっており、引き続き改善と更新を行っていくための資金を集めるために、もしご支援いただける方がいれば、寄付をお願いできればと思います。
lv: Šī spraudņa izstrādē un uzturēšanā ir ieguldīts daudz laika un gudrības, un mēs būsim pateicīgi par ziedojumiem, ja tādi būs, lai palīdzētu mums piesaistīt līdzekļus turpmāku uzlabojumu un atjauninājumu veikšanai.

source: 寄付について
lv: Par ziedojumiem

source: 寄付は任意であり、強制ではありません。プラグインを無料でご利用いただけるように、どなたでも利用可能です。しかし、開発を継続するためにはご支援が大変ありがたく、少しでもご協力いただけると嬉しいです。
lv: Ziedojumi ir brīvprātīgi un nav obligāti. Tas ir pieejams ikvienam, lai spraudni varētu izmantot bez maksas. Tomēr jūsu atbalsts ir ļoti vēlams, lai turpinātu izstrādi, un mēs labprāt palīdzēsim, kā vien spēsim.

source: ご寄付は、下記のリンクから行っていただけます。日本の方であれば無料で寄付をすることも可能で、更にはアマゾンギフト券で気軽に寄付をすることが可能です。
lv: Ziedojumus var veikt, izmantojot tālāk norādīto saiti. Ja esat no Japānas, varat ziedot arī bez maksas, turklāt ziedojumus var veikt, izmantojot Amazon dāvanu kuponus.

source: 寄付先
lv: Donors

source: 皆様のご支援があれば、今後も素晴らしいアップデートをお届けできるよう頑張ります！
lv: Ar jūsu atbalstu mēs darīsim visu iespējamo, lai nākotnē nodrošinātu jums lieliskus atjauninājumus!

source: ご支援いただけることに感謝し、今後ともよろしくお願いいたします。
lv: Mēs pateicamies jums par atbalstu un ceram uz turpmāku sadarbību.

source: ライセンス
lv: Licence

source: 本プラグインはオープンソースで開発されており、GPL2.0以降のバージョンのライセンスを適用しています。
lv: Šis spraudnis ir izstrādāts kā atvērtā koda programmatūra, un tā ir licencēta ar GPL 2.0 vai jaunāku versiju.

source: 本プラグインには以下のライブラリを同梱しています
lv: Šim spraudnim ir pievienotas šādas bibliotēkas.

source: 本プラグインには以下で生成したアスキーアートのフォント、並びにフォントファイルを同梱しています
lv: Šis spraudnis ietver fontu un fontu failus ASCII mākslai, ko ģenerē

source: このプラグインには有限会社イージェーが開発を行い、本プラグイン製作者が作曲した、スーパーファミコン非公認ゲーム「SM調教師瞳3」の楽曲を含んでおり、正式にライセンスされています
lv: Šis spraudnis satur mūziku no neautorizētās Super Nintendo Entertainment System

source: このプラグインには、Keppy氏（KaleidonKep99）によって作成された「Keppy s YAMAHA C7」を使用した楽曲が含まれており、正式にライセンスされています
lv: Šis spraudnis satur mūziku, izmantojot 'Keppy s YAMAHA C7', ko radījis Keppy

source: その他本プラグインの開発にRaspberry Pi5とChatGPTとdeeplを使用しています
lv: Citi Aveņu Pi5, ChatGPT un deepl tiek izmantoti, izstrādājot šo spraudni

source: キャッシュプラグインを検出しました キャッシュプラグインが有効化されていると本プラグインは正しく動作しません
lv: Atklāts kešatmiņas spraudnis Šis spraudnis nedarbosies pareizi, ja ir iespējots kešatmiņas spraudnis.

source: 無効なIPアドレス
lv: Nederīga IP adrese.

source: https://google.co.jp
lv: https://google.com

source: このウェブサイトをご利用いただくには、CookieとJavaScriptを有効にしていただく必要があります
lv: Lai izmantotu šo vietni, ir jābūt iespējotām sīkdatnēm un JavaScript.

source: このサイトでは、不正利用の防止や規約の順守を目的に、IPアドレス・閲覧履歴・操作ログなどの情報をCookieとデータベースに保存することがあります。これらの情報は、サイトの運営や法的対応にのみ使用され、第三者に提供することはありません。
lv: Lai novērstu neatļautu izmantošanu un ievērotu noteikumus un nosacījumus, šī vietne sīkfailos un datubāzēs var saglabāt tādu informāciju kā IP adreses, pārlūkošanas vēsture un darbības žurnāli. Šī informācija tiek izmantota tikai vietnes darbībai un juridiskai sarakstei, un tā netiek nodota trešām personām.

source: サービスの利用には、これらのデータ処理への同意が必要です。不同意の場合、サービスのご利用ができません。
lv: Lai izmantotu pakalpojumu, ir nepieciešama piekrišana šo datu apstrādei. Ja piekrišana netiek dota, pakalpojumu nevar izmantot.

source: 同意する
lv: Piekrītu.

source: 同意しない
lv: Nepiekrītu.

source: 確認
lv: Apstiprinājums

source: プライバシーポリシー
lv: Konfidencialitātes politika.

source: 通常とは異なる方法でのアクセスや操作が検出されました
lv: Ir atklātas neparastas piekļuves vai darbības metodes.

source: セキュリティ並びにコンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
lv: Dažas funkcijas ir ierobežotas drošības un satura aizsardzības nolūkā.

source: デバッグモード、コンソールの起動は禁止されています
lv: Debug režīms un konsoles aktivizēšana ir aizliegta

source: 以下の情報がサーバーに送信されました
lv: Uz serveri ir nosūtīta šāda informācija

source: あなたのIPアドレス
lv: Jūsu IP adrese.

source: あなたの端末とブラウザ
lv: Jūsu ierīce un pārlūkprogramma

source: あなたの押下したキー
lv: Jūsu nospiestie taustiņi.

source: リダイレクトをします
lv: Pārvirzījumi.

source: コンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
lv: Dažas funkcijas ir ierobežotas, lai aizsargātu saturu.

source: 右クリックは禁止されています
lv: Klikšķināt ar peles labo pogu ir aizliegts.

source: あなたが押下したキー
lv: Nospiestais taustiņš.

source: 印刷、PDFへの保存は禁止されています
lv: Drukāt un saglabāt PDF formātā ir aizliegts

source: スクリーンショットは禁止されています
lv: Ekrānšāviņi ir aizliegti.

source: スクリーンショット、デバッグモード等の起動は禁止されています
lv: Ekrānšāviņu, atkļūdošanas režīma u. c. aktivizēšana ir aizliegta.

source: ページの保存は禁止されています
lv: Lapu saglabāšana ir aizliegta.

source: コピー、カットは禁止されています
lv: Kopēt vai griezt ir aizliegts.

source: あなたが起こしたイベント
lv: Notikumi, kurus jūs izraisījāt.

source: テキストの選択は禁止されています
lv: Teksta atlase ir aizliegta.

source: HTMLソース表示は禁止されています
lv: HTML avota rādīšana ir aizliegta.

source: 不正アクセスは禁止されています
lv: Nesankcionēta piekļuve ir aizliegta.

source: アラビア語
lv: Arābu valoda

source: ブルガリア語
lv: Bulgāru valoda

source: チェコ語
lv: Čehu

source: デンマーク語
lv: Dāņu valoda

source: ドイツ語
lv: Vācu valoda

source: 現代ギリシア語
lv: Mūsdienu grieķu valoda

source: 英語
lv: Angļu valoda

source: イギリス英語
lv: Britu angļu valoda

source: アメリカ英語
lv: Amerikāņu angļu valoda

source: スペイン語
lv: Spāņu valoda

source: エストニア語
lv: Igauņu valoda

source: フィンランド語
lv: Somu valoda

source: フランス語
lv: Franču valoda

source: ハンガリー語
lv: Ungāru

source: インドネシア語
lv: Indonēziešu valoda

source: イタリア語
lv: Itāļu valoda

source: 日本語
lv: Japāņu valoda

source: 朝鮮語
lv: Korejiešu valoda

source: リトアニア語
lv: Lietuviešu valoda

source: ラトビア語
lv: Latviešu valoda

source: ノルウェー語
lv: Norvēģu valoda

source: オランダ語
lv: Holandiešu valoda

source: ポーランド語
lv: Poļu valoda

source: ポルトガリア語
lv: Portugāļu valoda

source: ブラジルポルトガル語
lv: Brazīlijas portugāļu valoda

source: ヨーロピアンポルトガル語
lv: Eiropas portugāļu valoda

source: ルーマニア語
lv: Rumāņu valoda

source: ロシア語
lv: Krievu valoda

source: スロバキア語
lv: Slovākijas

source: スロベニア語
lv: Slovēņu valoda

source: スウェーデン語
lv: Zviedru valoda

source: トルコ語
lv: Turku valoda

source: ウクライナ語
lv: Ukraiņu

source: 中国語
lv: Ķīniešu valoda

source: 簡体中国語
lv: Vienkāršotā ķīniešu valoda

source: 繁体中国語
lv: Tradicionālā ķīniešu valoda

source: 現在ご利用のブラウザーはサポート対象外の旧バージョンです。より安全で快適な閲覧環境のため、最新のブラウザーへのアップデートをお願いいたします
lv: Pašlaik izmantotā pārlūkprogramma ir vecāka versija, kas vairs netiek atbalstīta. Lai nodrošinātu drošāku un ērtāku pārlūkošanas vidi, lūdzu, atjauniniet to uz jaunāko pārlūkprogrammu.

source: 不正なリクエストです
lv: Nepareizs pieprasījums.

source: 画像が見つかりません
lv: Attēls nav atrasts.
