Neo HTML Protector 0.1.9 - source to pl translation catalogue (288 entries)

source: 設定
pl: Ustawienie

source: IPログリーダー
pl: IP Log Reader

source: IPアドレスログ
pl: Rejestr adresów IP

source: 全クリア
pl: Czysto.

source: IPログが全て削除されました
pl: Wszystkie dzienniki IP zostały usunięte.

source: タイムスタンプ
pl: Znakowanie czasem

source: IPアドレス
pl: Adres IP

source: ユーザーエージェント
pl: Agent użytkownika

source: イベント
pl: Wydarzenie

source: IPアドレスのデータはありません
pl: Brak dostępnych danych adresu IP.

source: デバッグモード、コンソールの警告メッセージ
pl: Tryb debugowania, komunikaty ostrzegawcze konsoli.

source: 右クリックの警告メッセージ
pl: Komunikaty ostrzegawcze klikane prawym przyciskiem myszy.

source: 印刷、PDF保存の警告メッセージ
pl: Komunikaty ostrzegawcze dotyczące drukowania i zapisywania plików PDF.

source: スクリーンショットの警告メッセージ
pl: Komunikaty ostrzegawcze na zrzutach ekranu.

source: スクリーンショットの疑いの警告メッセージ
pl: Rzekomy komunikat ostrzegawczy na zrzucie ekranu.

source: テキスト全選択時の警告メッセージ
pl: Komunikat ostrzegawczy po zaznaczeniu całego tekstu.

source: ページ保存の警告メッセージ
pl: Komunikat ostrzegawczy dotyczący zapisywania strony.

source: コピー・カットした時に表示するメッセージ
pl: Komunikat wyświetlany podczas kopiowania lub cięcia.

source: HTMLソース表示時に表示するメッセージ
pl: Komunikat wyświetlany podczas wyświetlania źródła HTML

source: HTML難読化・保護時にソースの先頭に表示するメッセージ
pl: Komunikat wyświetlany na początku źródła, gdy HTML jest zaciemniony i chroniony.

source: HTML保護時に一度限りの認証トークンが異常の場合に表示するメッセージ
pl: Komunikat wyświetlany, jeśli token jednorazowego uwierzytelniania jest nieprawidłowy podczas ochrony HTML.

source: CookieやJavascriptが有効でない場合に表示するメッセージ
pl: Komunikat wyświetlany, jeśli pliki cookie i Javascript nie są włączone.

source: 実際にはJavascriptが無効時のみ表示されます
pl: W praktyce jest to widoczne tylko wtedy, gdy Javascript jest wyłączony.

source: 画像保護時に画像がダウンロードされ、その画像に表示するメッセージ 英語のみ
pl: Komunikat wyświetlany na obrazie, gdy obraz jest pobierany, a obraz jest chroniony Tylko w języku angielskim

source: HTML難読化 (圧縮)
pl: Zaciemnianie HTML

source: 無効
pl: Nieważny

source: 有効
pl: Ważność

source: 一般的なHTML圧縮です、難読化解除のサイトもあります
pl: Ogólna kompresja HTML, niektóre strony mają de-obfuscation.

source: HTML保護
pl: Ochrona HTML

source: HTML圧縮以上に最小限のHTMLしか出力せず、BODYタグ内の内容が全く出力されなくなります
pl: Poza kompresją HTML wyprowadzany jest tylko minimalny kod HTML, a zawartość w znaczniku BODY nie jest w ogóle wyprowadzana.

source: view-source:の動作をされた時の記録もします
pl: Rejestruje również, kiedy akcja view-source: jest podejmowana.

source: 有効化した時は必ずリダイレクトが発生するため、著しくSEOに影響があります
pl: Za każdym razem, gdy jest aktywowany, następuje przekierowanie, co znacząco wpływa na SEO

source: 若干デザインが変わる可能性があります
pl: Projekt może ulec nieznacznym zmianom.

source: 画像の保護
pl: Ochrona obrazu.

source: imgタグが呼び出されるごとに画像を保護
pl: Chroni obraz za każdym razem, gdy wywoływany jest znacznik img.

source: 出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護
pl: Ochrona wszystkich obrazów przesłanych do Wordpress we wszystkich plikach wyjściowych HTML.

source: 画像をダウンロードから保護します
pl: Chroni obrazy przed pobraniem.

source: 画像データを保護した時にはほぼ完全なるダウンロードを阻止し、完全なるワンタイムURLを発行し、セッションに保存されたトークンで認証し、phpから画像を表示します、その為ほぼ完全な画像盗用を防ぎます
pl: Prawie całkowicie zapobiega pobieraniu, gdy dane obrazu są chronione, wydaje kompletny jednorazowy adres URL, uwierzytelnia się za pomocą tokena przechowywanego w sesji i wyświetla obraz z php, tym samym prawie całkowicie zapobiegając kradzieży obrazu.

source: 画像データを保護した時には画像のキャッシュが効かないため、次回訪問時にサイトの読み込みが遅くなるため、SEOに影響があります
pl: Gdy dane obrazu są chronione, buforowanie obrazu nie działa, więc strona ładuje się wolniej przy następnej wizycie, co wpływa na SEO

source: 画像データを保護した時には、データベースの負荷が高くなる可能性があります
pl: Obciążenie bazy danych może być większe, gdy dane obrazu są chronione

source: 「imgタグが呼び出されるごとに画像を保護」の場合は、add_filterを使用し、imgタグの発行時にフィルタリングを行います、テーマによっては正しく動作しません
pl: W przypadku Chroń obraz za każdym razem, gdy wywoływany jest tag img użyj add_filter i filtruj podczas publikowania tagów img, w zależności od motywu może to nie działać poprawnie.

source: 「出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護」の場合は、Wordpressのほぼすべての動作をキャプチャし、コンテンツ内のimgタグについてすべて処理します。テーマによっては正しく動作しません
pl: Chroń wszystkie obrazy przesłane do Wordpress z całego wyjścia HTML przechwyci prawie całą aktywność Wordpress i przetworzy wszystko o tagach img w treści. Niektóre motywy nie będą działać poprawnie

source: なお、アイキャッチに指定した画像はOGPとして拡散されますので保護できません。どうしても保護すべき場合は高度な設定でHTML保護時のHEADタグの出力の選択を変更してください
pl: Należy pamiętać, że obrazy określone jako przyciągające wzrok są rozpowszechniane jako OGP i nie mogą być chronione. Jeśli musisz je chronić, zmień wybór wyjścia znacznika HEAD podczas ochrony HTML w ustawieniach zaawansowanych.

source: OS標準搭載のスクリーンショット機能を保護することはできません
pl: Standardowa funkcja zrzutu ekranu systemu operacyjnego nie może być chroniona

source: 画像URLの保護
pl: Ochrona adresów URL obrazów

source: 画像の保護と組み合わせて使用します、単体では意味がありません
pl: Używany w połączeniu z ochroną wizerunku, sam w sobie nie ma znaczenia.

source: JavaScriptにより遅延読まれますのでSEOに影響があります
pl: Opóźniony odczyt z powodu JavaScript, który wpływa na SEO

source: HTML難読化・保護時のHTMLソースコードのアスキーアートの出力
pl: Wyświetlanie grafiki ASCII w kodzie źródłowym HTML podczas zaciemniania i ochrony HTML.

source: 表示なし
pl: Brak wskazań

source: view-sourceでHTMLソース表示をした時に警告の意思を示すアスキーアートを表示します
pl: Wyświetla grafikę ASCII wskazującą zamiar ostrzeżenia podczas wyświetlania źródła HTML z view-source.

source: 対象アクションを起こした時の表示デザイン
pl: Wyświetlanie projektu po uruchomieniu akcji docelowej.

source: 黄色の背景の黒文字のベーシックデザイン
pl: Podstawowy wzór z czarnymi literami na żółtym tle

source: 黒色の背景の赤文字のホラー風デザイン
pl: Projekt w stylu horroru z czerwonym tekstem na czarnym tle.

source: 黒色の背景の赤文字の光る文字のデザイン
pl: Projekt świecących czerwonych liter na czarnym tle.

source: 対象アクションを起こした時のBGM
pl: BGM, gdy podjęta zostanie docelowa akcja.

source: サウンドなし
pl: Bezdźwięczny

source: 戦闘 - 39.8秒
pl: Walka - 39,8 s.

source: おやじ ショート- 3.7秒
pl: Ojciec Short - 3,7 sekundy

source: おやじ ロング - 22.7秒
pl: Ojciec Long - 22,7 sek.

source: マリンバの乱打 - 演奏版 - 37.8秒
pl: Marimba Rampant - Wersja wykonywana - 37,8 sek.

source: パガニーニ 24の奇想曲より冒頭 - 演奏版 - 27.4秒
pl: Paganini, początek z 24 Kaprysów - Wersja wykonywana - 27,4 sek.

source: ショパン エチュード Op.10-5 黒鍵 打ち込み版 高速版 - 57.8秒
pl: Chopin Etiuda op.10-5, czarne klawisze, wersja uderzana, wersja szybka - 57,8 s.

source: ショパン エチュード Op.10-12 革命 打ち込み版 高速版 - 1分54.9秒
pl: Chopin Etiuda op.10-12 Rewolucja, wersja maszynowa, wersja szybka - 1 min 54,9 sek.

source: ショパン スケルツォ 変ロ短調 Op2 打ち込み版 高速短縮版 - 1分46.1秒
pl: Chopin Scherzo b-moll, Op2, wersja maszynopisowa, szybka skrócona - 1 min 46,1 sek.

source: ファンファーレ - 19.3秒
pl: Fanfara - 19,3 s.

source: レトロ風ファンファーレ - 2.2秒
pl: Fanfary w stylu retro - 2,2 s.

source: レトロ風オープン - 41.2秒
pl: Otwarcie w stylu retro - 41,2 sek.

source: 警告表示中のBGMを選択します
pl: Wybór muzyki w tle podczas wyświetlania ostrzeżenia.

source: びっくりするような雰囲気を作ります
pl: Stwórz zaskakującą atmosferę

source: Firefoxでは音声ブロックされます
pl: Firefox zablokuje dźwięk.

source: 対象アクションを起こした時のビープ音
pl: Sygnał dźwiękowy po wykonaniu akcji docelowej.

source: 有効 音量小さ目
pl: Włączone Niski poziom głośności

source: 有効 音量大き目
pl: Włączona Najgłośniejsza głośność

source: 警告表示中にすべてのキー・マウスイベントでビープ音を鳴らします
pl: Sygnały dźwiękowe przy wszystkich zdarzeniach klawiszy/myszy podczas wyświetlania ostrzeżenia

source: 警告表示中に端末が暴走したかのような雰囲気を作ります
pl: Stwórz atmosferę, jakby urządzenie wymknęło się spod kontroli podczas wyświetlania ostrzeżenia.

source: 対象アクションを起こした時のマウスカーソルの消去
pl: Usuwanie kursora myszy po wykonaniu docelowej akcji.

source: 警告表示中にブラウザのエリアのマウスカーソルを消去します
pl: Wyczyść kursor myszy w obszarze przeglądarki podczas wyświetlania ostrzeżenia

source: デバッグモード
pl: Tryb debugowania

source: 妨害＋記録のみ
pl: Tylko zakłócenia + zapis.

source: 妨害＋記録＋表示＋リダイレクト
pl: Przechwytywanie + rejestrowanie + wyświetlanie + przekierowywanie

source: メニューからは操作できてしまいます
pl: Można ją obsługiwać z poziomu menu.

source: Firefoxにおけるデバッグモード
pl: Tryb debugowania w przeglądarce Firefox

source: ブラウザーコンソール
pl: Konsola przeglądarki

source: 事実上デバッグモードから操作できてしまいます
pl: W efekcie można pracować w trybie debugowania.

source: HTMLソース表示
pl: Wyświetlanie źródła HTML

source: view-source:から始まるURLを入力すれば操作できてしまいます
pl: Można go obsługiwać, wprowadzając adres URL zaczynający się od view-source:.

source: HTML保護と組み合わせることでコンテンツを保護することができます
pl: W połączeniu z ochroną HTML, zawartość może być chroniona

source: 印刷
pl: Drukowanie

source: 印刷阻止をするもものの、ブラウザによってはうまく動作しません
pl: Blokowanie drukowania, ale nie działa dobrze w niektórych przeglądarkach

source: スクリーンショット
pl: Zrzut ekranu

source: OSやブラウザ、方法によっては妨害できず、もしくは検出しないことがあります
pl: Mogą nie zostać przechwycone lub wykryte w zależności od systemu operacyjnego, przeglądarki i metody.

source: スクリーンショットの疑い
pl: Podejrzane zrzuty ekranu.

source: 上の項目の検出方法は完全ではありません、予防的に検出を行います
pl: Metoda wykrywania powyższych elementów nie jest idealna, stosowane jest wykrywanie prewencyjne.

source: スクリーンショットだけではなく、デバッグモード等も検出します
pl: Wykrywa zrzuty ekranu, a także tryby debugowania itp.

source: ページ保存
pl: Zapis strony

source: 右クリック
pl: Kliknięcie prawym przyciskiem myszy

source: アドオンがインストールされていると操作できてしまいます
pl: Może być obsługiwany po zainstalowaniu dodatków.

source: コピー・カット
pl: Kopia-cięcie

source: 本プラグインの設定によってはこのイベントにたどり着くことはほとんどない場合があります
pl: W zależności od konfiguracji tej wtyczki, zdarzenie to może być rzadko osiągane

source: テキスト全選択
pl: Wybór pełnego tekstu

source: テキスト選択
pl: Wybór tekstu

source: デバッガー妨害
pl: Zakłócenia debuggera

source: デバッグモードの使い勝手を少し悪くします、ブラウザによってはこの挙動が止められてしまいます
pl: Sprawia, że tryb debugowania jest nieco mniej przyjazny dla użytkownika, niektóre przeglądarki zatrzymują to zachowanie.

source: リダイレクトするURL
pl: Adres URL do przekierowania

source: 利用規約などのページに転送すると良いでしょう
pl: Możesz przekierować ich na strony takie jak Warunki użytkowania.

source: 空欄にすると元のURLにリダイレクトをします
pl: Jeśli pozostanie puste, przekieruje do oryginalnego adresu URL

source: リダイレクトまでの時間
pl: Czas na przekierowanie.

source: リダイレクトなし
pl: Brak przekierowania

source: 1秒
pl: 1 sekunda

source: 2秒
pl: 2 sek.

source: 3秒
pl: 3 sek.

source: 4秒
pl: 4 sek.

source: 5秒
pl: 5 sek.

source: 6秒
pl: 6 sek.

source: 7秒
pl: 7 sek.

source: 8秒
pl: 8 sek.

source: 9秒
pl: 9 sek.

source: 10秒
pl: 10 sek.

source: 15秒
pl: 15 sekund.

source: 20秒
pl: 20 sek.

source: 25秒
pl: 25 sek.

source: 30秒
pl: 30 sekund.

source: 35秒
pl: 35 sekund.

source: 40秒
pl: 40 sekund.

source: 45秒
pl: 45 sekund.

source: 50秒
pl: 50 sek.

source: 55秒
pl: 55 sek.

source: 1分
pl: Minuta

source: 1分10秒
pl: 1 min 10 sek.

source: 1分20秒
pl: 1 min 20 sek.

source: 1分30秒
pl: 1 minuta 30 sekund.

source: 1分40秒
pl: 1 minuta 40 sekund.

source: 1分50秒
pl: 1 minuta 50 sekund.

source: 2分
pl: 2 minuty

source: ソース表示を許可する権限
pl: Uprawnienie do zezwalania na wyświetlanie źródła.

source: ADMINログイン時のみ通常のソース出力
pl: Normalne wyjście źródła tylko przy logowaniu ADMIN

source: USERログインで通常のソース出力
pl: Normalne wyjście źródłowe z loginem UŻYTKOWNIKA

source: 通常のHTML出力を管理者のみかユーザーログインかを選択します
pl: Wybierz, czy normalne wyjście HTML jest przeznaczone tylko dla administratorów, czy też dla użytkowników.

source: 画像を無理やりダウンロードして実際にダウンロードされるもの
pl: Co jest faktycznie pobierane poprzez wymuszenie pobrania obrazu.

source: GIF形式で1×1ピクセルの透過画像
pl: Przezroczysty obraz 1 x 1 piksel w formacie GIF.

source: PNG形式で黄色い背景の警告画面
pl: Ekran ostrzegawczy z żółtym tłem w formacie PNG.

source: 意味のないHTMLドキュメント
pl: Bezsensowne dokumenty HTML

source: HTML保護時のHEADタグの出力
pl: Wyświetlanie znaczników HEAD podczas ochrony HTML

source: 出力しない
pl: Brak wyjścia

source: TITLEタグのみ
pl: Tylko znacznik TITLE

source: WordpressのHEADタグより取得
pl: Pobrane z tagu HEAD w systemie Wordpress

source: 企業用途の会員専用ページや社内ページなどでは「出力しない」、「TITLEタグのみ」で良いでしょう
pl: W przypadku użytku korporacyjnego, takiego jak strony tylko dla członków lub strony wewnętrzne, brak wyjścia lub tylko znacznik TITLE jest w porządku.

source: WordpressのHEADタグから取得しないと、SNSのシェアでOGP画像が表示されません
pl: Obrazy OGP nie będą wyświetlane w sieciach społecznościowych, chyba że zostaną pobrane z tagu HEAD Wordpress.

source: 画像botをアクセス禁止にする
pl: Zbanowanie bota obrazu.

source: 画像botをHTMLに対し避けることにより、画像検索から直接リンクされることによって守れなかったコンテンツを守ることができます
pl: Unikanie botów obrazów w stosunku do HTML chroni treści, które nie mogłyby być chronione przez bezpośrednie linki z wyszukiwania obrazów.

source: alertメッセージを表示する言語
pl: Język, w którym wyświetlany jest komunikat alarmowy.

source: Wordpressの言語
pl: Języki Wordpress.

source: ブラウザの設定言語
pl: Język ustawień przeglądarki

source: メッセージをカスタム設定されている場合は言語を変更できません
pl: Języka nie można zmienić, jeśli wiadomość jest spersonalizowana

source: view-sourceメッセージを表示する言語
pl: Język, w którym wyświetlane są komunikaty źródła widoku.

source: 一時使用トークンの有効期限
pl: Data wygaśnięcia tokenów do użytku tymczasowego.

source: 3分
pl: 3 min.

source: 4分
pl: 4 min.

source: 5分
pl: 5 min.

source: 6分
pl: 6 min.

source: 7分
pl: 7 minut

source: 8分
pl: 8 min.

source: 9分
pl: 9 min.

source: 10分
pl: 10 min.

source: 15分
pl: 15 min.

source: 20分
pl: 20 minut.

source: 25分
pl: 25 minut.

source: 30分
pl: 30 minut.

source: 35分
pl: 35 minut.

source: 40分
pl: 40 minut.

source: 45分
pl: 45 minut.

source: 50分
pl: 50 minut.

source: 55分
pl: 55 minut.

source: 1時間
pl: 1 godzina

source: 画像URL情報の有効期限を設定します
pl: Ustawia datę wygaśnięcia informacji URL obrazu.

source: 一度読み込まれると画像URL情報と一時使用トークンは無効化されます
pl: Po załadowaniu informacje o adresie URL obrazu i tokeny tymczasowego użycia są wyłączone

source: 画像は遅延読み込みされますが、この指定した時間の30秒前に強制的に画像が読み込まれます
pl: Obraz będzie ładowany leniwie, ale będzie musiał zostać załadowany 30 sekund przed określonym czasem.

source: 一時使用トークンのビット数
pl: Liczba bitów w tokenach tymczasowego użycia

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その強度を指定します
pl: Określa siłę tymczasowego tokena użycia używanego jako hasło do szyfrowania informacji URL obrazu.

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなり、HTML転送量が多くなることがあります
pl: Chociaż intensywność wzrasta w miarę przechodzenia do opcji wymienionych poniżej menu rozwijanego, obciążenie serwera jest większe, a ilość przesyłanego kodu HTML może być wyższa

source: ハッシュ化アルゴリズム
pl: Algorytm mieszający

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その時ハッシュ化が必要です、その強度を設定します
pl: Tymczasowe tokeny są używane jako hasła do szyfrowania informacji o adresie URL obrazu, ale muszą być hashowane, ustaw siłę hashowania.

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなります
pl: Intensywność wzrasta w miarę przechodzenia do opcji wymienionych poniżej menu rozwijanego, ale zwiększa się obciążenie serwera

source: 基本設定
pl: Ustawienie podstawowe

source: 高度な設定
pl: Ustawienia zaawansowane

source: 初期設定に戻す
pl: Przywracanie ustawień domyślnych

source: デザイン・音の設定
pl: Wygląd i ustawienia dźwięku

source: イベントの設定
pl: Konfiguracja zdarzenia.

source: メッセージの設定
pl: Ustawienia wiadomości

source: 右クリックやソースコード表示時に転送する URL を設定します
pl: Ustawienie adresu URL, który ma być przekazywany po kliknięciu prawym przyciskiem myszy lub wyświetleniu kodu źródłowego.

source: 警告メッセージにはHTMLは使用できません
pl: HTML nie może być używany w komunikatach ostrzegawczych

source: この画面で設定すると、高度な設定タブにある言語設定が無視されます
pl: W przypadku ustawienia na tym ekranie, ustawienia języka w zakładce ustawień zaawansowanych są ignorowane

source: 以下の文字列が使用できます
pl: Można użyć następujących ciągów znaków

source: 改行
pl: Nowa linia

source: 押下されたキー
pl: Naciśnięty przycisk

source: Neo HTML Protector 設定
pl: Ustawienia Neo HTML Protector

source: メッセージ
pl: Wiadomość.

source: デザイン・音
pl: Projekt i dźwięk

source: 初期化
pl: Inicjalizacja

source: このプラグインについて
pl: Informacje o tej wtyczce.

source: 設定が初期化されました
pl: Ustawienia zostały zainicjowane.

source: プラグインを初期化します なおIPログリーダーのデータはここでは削除されません
pl: Inicjalizuje wtyczkę Należy pamiętać, że dane czytnika dziennika IP nie są tutaj usuwane.

source: Neo HTML Protectorについて
pl: Informacje o Neo HTML Protector

source: このプラグインはあなたのWordpressから出力されるHTMLや画像等を保護し、コンテンツの不正利用から守ることを目的としています。
pl: Ta wtyczka ma na celu ochronę kodu HTML, obrazów itp. wyjściowych z systemu Wordpress i ochronę przed nieautoryzowanym użyciem jego zawartości.

source: コンテンツを完璧に守ることはできません。しかし可能な限りの方法において警告し、もし何かがあった場合に備えて準備することにより国で定められている方法で解決することができるはずです。
pl: Treści nie mogą być doskonale chronione. Jednak ostrzegając ich w każdy możliwy sposób i będąc przygotowanym na wypadek, gdyby coś się wydarzyło, powinieneś być w stanie rozwiązać to w sposób zgodny z przepisami krajowymi.

source: もちろん、利用規約やサイトポリシーを充実させる必要があります。このプラグインは利用規約生成アプリではありませんが、そのヒントを与えることができます。
pl: Oczywiście konieczne będzie ulepszenie warunków użytkowania i zasad witryny. Ta wtyczka nie jest aplikacją do generowania warunków użytkowania, ale może dać ci wskazówkę.

source: 開発者: 夜桜　なの
pl: Deweloper: Nano Yozakura

source: バージョン
pl: Wersja

source: ビルド
pl: Budować

source: サポートページ
pl: Strona wsparcia

source: ISISちゃん
pl: ISIS chan

source: Miss. 裏まにら氏歌唱
pl: Miss. śpiewana przez pana Uramanirę

source: 支援のお願い
pl: Prośba o pomoc.

source: Neo HTML Protectorをご利用いただき、ありがとうございます！
pl: Dziękujemy za korzystanie z Neo HTML Protector!

source: 本プラグインの開発と維持には多くの時間と知恵の絞りだしがかかっており、引き続き改善と更新を行っていくための資金を集めるために、もしご支援いただける方がいれば、寄付をお願いできればと思います。
pl: W rozwój i utrzymanie tej wtyczki włożono wiele czasu i mądrości, dlatego będziemy wdzięczni za ewentualne darowizny, które pomogą nam zebrać fundusze na dalsze ulepszenia i aktualizacje.

source: 寄付について
pl: O darowiznach

source: 寄付は任意であり、強制ではありません。プラグインを無料でご利用いただけるように、どなたでも利用可能です。しかし、開発を継続するためにはご支援が大変ありがたく、少しでもご協力いただけると嬉しいです。
pl: Darowizny są dobrowolne i nie są obowiązkowe. Jest on otwarty dla wszystkich, aby wtyczka mogła być używana bezpłatnie. Jednak wsparcie jest bardzo mile widziane, aby kontynuować rozwój i chętnie pomożemy w każdy możliwy sposób.

source: ご寄付は、下記のリンクから行っていただけます。日本の方であれば無料で寄付をすることも可能で、更にはアマゾンギフト券で気軽に寄付をすることが可能です。
pl: Darowizny można przekazywać za pośrednictwem poniższego linku. Jeśli jesteś z Japonii, możesz również przekazać darowiznę za darmo, a ponadto możesz łatwo przekazać darowiznę za pomocą kuponów podarunkowych Amazon.

source: 寄付先
pl: Dawca

source: 皆様のご支援があれば、今後も素晴らしいアップデートをお届けできるよう頑張ります！
pl: Dzięki waszemu wsparciu dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłości dostarczać wam wspaniałe aktualizacje!

source: ご支援いただけることに感謝し、今後ともよろしくお願いいたします。
pl: Dziękujemy za wsparcie i cieszymy się na współpracę w przyszłości.

source: ライセンス
pl: Licencja

source: 本プラグインはオープンソースで開発されており、GPL2.0以降のバージョンのライセンスを適用しています。
pl: Wtyczka została opracowana jako open source i jest licencjonowana na licencji GPL 2.0 lub nowszej.

source: 本プラグインには以下のライブラリを同梱しています
pl: Następujące biblioteki są dołączone do tej wtyczki

source: 本プラグインには以下で生成したアスキーアートのフォント、並びにフォントファイルを同梱しています
pl: Ta wtyczka zawiera czcionkę i pliki czcionek dla grafiki ASCII generowanej przez

source: このプラグインには有限会社イージェーが開発を行い、本プラグイン製作者が作曲した、スーパーファミコン非公認ゲーム「SM調教師瞳3」の楽曲を含んでおり、正式にライセンスされています
pl: Ta wtyczka zawiera muzykę z nieautoryzowanej gry Super Nintendo Entertainment System

source: その他本プラグインの開発にRaspberry Pi5とChatGPTとdeeplを使用しています
pl: Inne Raspberry Pi5, ChatGPT i deepl są używane w rozwoju tej wtyczki

source: キャッシュプラグインを検出しました キャッシュプラグインが有効化されていると本プラグインは正しく動作しません
pl: Wykryto wtyczkę pamięci podręcznej Ta wtyczka nie będzie działać poprawnie, jeśli wtyczka pamięci podręcznej jest włączona.

source: 無効なIPアドレス
pl: Nieprawidłowy adres IP.

source: https://google.co.jp
pl: https://google.pl

source: このウェブサイトはCookieとJavaScriptが有効でないと閲覧することはできません
pl: Tę witrynę można przeglądać tylko z włączoną obsługą plików cookie i JavaScript

source: 通常とは異なる方法でのアクセスや操作が検出されました
pl: Wykryto nietypowe metody dostępu lub działania.

source: セキュリティ並びにコンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
pl: Niektóre funkcje są ograniczone ze względów bezpieczeństwa i ochrony zawartości.

source: デバッグモード、コンソールの起動は禁止されています
pl: Tryb debugowania i aktywacja konsoli są zabronione

source: 以下の情報がサーバーに送信されました
pl: Następujące informacje zostały wysłane na serwer

source: あなたのIPアドレス
pl: Adres IP użytkownika.

source: あなたの端末とブラウザ
pl: Urządzenie i przeglądarka

source: あなたの押下したキー
pl: Wciśnięte klawisze.

source: リダイレクトをします
pl: Przekierowania.

source: コンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
pl: Niektóre funkcje są ograniczone w celu ochrony zawartości.

source: 右クリックは禁止されています
pl: Klikanie prawym przyciskiem myszy jest zabronione.

source: あなたが押下したキー
pl: Naciśnięty klawisz.

source: 印刷、PDFへの保存は禁止されています
pl: Drukowanie i zapisywanie w formacie PDF jest zabronione

source: スクリーンショットは禁止されています
pl: Zrzuty ekranu są zabronione.

source: スクリーンショット、デバッグモード等の起動は禁止されています
pl: Aktywacja zrzutów ekranu, trybu debugowania itp. jest zabroniona.

source: ページの保存は禁止されています
pl: Zapisywanie stron jest zabronione.

source: コピー、カットは禁止されています
pl: Kopiowanie lub wycinanie jest zabronione.

source: あなたが起こしたイベント
pl: Wydarzenia, które spowodowałeś.

source: テキストの選択は禁止されています
pl: Zaznaczanie tekstu jest zabronione.

source: HTMLソース表示は禁止されています
pl: Wyświetlanie źródła HTML jest zabronione.

source: 不正アクセスは禁止されています
pl: Nieautoryzowany dostęp jest zabroniony.

source: アラビア語
pl: Arabski

source: ブルガリア語
pl: Bułgarski

source: チェコ語
pl: Czeski

source: デンマーク語
pl: Duński

source: ドイツ語
pl: Niemiecki

source: 現代ギリシア語
pl: Współczesna greka

source: 英語
pl: Angielski

source: イギリス英語
pl: Brytyjski angielski

source: アメリカ英語
pl: Amerykański angielski

source: スペイン語
pl: Hiszpański

source: エストニア語
pl: Estoński

source: フィンランド語
pl: Fiński

source: フランス語
pl: Francuski

source: ハンガリー語
pl: Węgierski

source: インドネシア語
pl: Indonezyjski

source: イタリア語
pl: Włoski

source: 日本語
pl: Japoński

source: 朝鮮語
pl: Koreański

source: リトアニア語
pl: Litewski

source: ラトビア語
pl: Łotewski

source: ノルウェー語
pl: Norweski

source: オランダ語
pl: Niderlandzki

source: ポーランド語
pl: Polski

source: ポルトガリア語
pl: Portugalski

source: ブラジルポルトガル語
pl: Brazylijski portugalski

source: ヨーロピアンポルトガル語
pl: Portugalski europejski

source: ルーマニア語
pl: Rumuński

source: ロシア語
pl: Rosyjski

source: スロバキア語
pl: Słowacki

source: スロベニア語
pl: Słoweński

source: スウェーデン語
pl: Szwedzki

source: トルコ語
pl: Turecki

source: ウクライナ語
pl: Ukraiński

source: 中国語
pl: Chiński

source: 簡体中国語
pl: Chiński uproszczony

source: 繁体中国語
pl: Tradycyjny chiński

source: 画像が見つかりません
pl: Nie znaleziono obrazu.
