Neo HTML Protector 0.1.9 - source to no translation catalogue (288 entries)

source: 設定
no: Innstilling

source: IPログリーダー
no: IP-loggleser

source: IPアドレスログ
no: IP-adresselogg

source: 全クリア
no: Alt klart.

source: IPログが全て削除されました
no: Alle IP-logger er slettet.

source: タイムスタンプ
no: Tidsstempling

source: IPアドレス
no: IP-adresse

source: ユーザーエージェント
no: Brukeragent

source: イベント
no: Arrangement

source: IPアドレスのデータはありません
no: Ingen IP-adressedata tilgjengelig.

source: デバッグモード、コンソールの警告メッセージ
no: Feilsøkingsmodus, advarselsmeldinger på konsollen.

source: 右クリックの警告メッセージ
no: Høyreklikk på advarselsmeldinger.

source: 印刷、PDF保存の警告メッセージ
no: Advarsler ved utskrift og lagring av PDF-filer.

source: スクリーンショットの警告メッセージ
no: Skjermbilde av advarselsmeldinger.

source: スクリーンショットの疑いの警告メッセージ
no: Påstått skjermbildeadvarsel.

source: テキスト全選択時の警告メッセージ
no: Advarselsmelding når all tekst er valgt.

source: ページ保存の警告メッセージ
no: Advarselsmelding om lagring av side.

source: コピー・カットした時に表示するメッセージ
no: Meldingen vises når du kopierer eller klipper.

source: HTMLソース表示時に表示するメッセージ
no: Melding som skal vises når HTML-kilde vises

source: HTML難読化・保護時にソースの先頭に表示するメッセージ
no: Melding som skal vises i begynnelsen av kildekode når HTML er obfuskert og beskyttet.

source: HTML保護時に一度限りの認証トークンが異常の場合に表示するメッセージ
no: Melding som vises hvis engangstokenet for autentisering er unormalt under HTML-beskyttelse.

source: CookieやJavascriptが有効でない場合に表示するメッセージ
no: Melding som vises hvis informasjonskapsler og Javascript ikke er aktivert.

source: 実際にはJavascriptが無効時のみ表示されます
no: I praksis er dette bare synlig når Javascript er deaktivert.

source: 画像保護時に画像がダウンロードされ、その画像に表示するメッセージ 英語のみ
no: Melding som vises på bildet når bildet er lastet ned og bildet er beskyttet Kun på engelsk

source: HTML難読化 (圧縮)
no: HTML-tilsløring

source: 無効
no: Ugyldig

source: 有効
no: Gyldighet

source: 一般的なHTML圧縮です、難読化解除のサイトもあります
no: Generell HTML-komprimering, noen nettsteder har de-obfuscation.

source: HTML保護
no: HTML-beskyttelse

source: HTML圧縮以上に最小限のHTMLしか出力せず、BODYタグ内の内容が全く出力されなくなります
no: Bare minimal HTML skrives ut utover HTML-komprimering, og innholdet i BODY-taggen skrives ikke ut i det hele tatt.

source: view-source:の動作をされた時の記録もします
no: Den registrerer også når handlingen view-source: utføres.

source: 有効化した時は必ずリダイレクトが発生するため、著しくSEOに影響があります
no: Hver gang den aktiveres, skjer det en omdirigering, noe som påvirker SEO betydelig

source: 若干デザインが変わる可能性があります
no: Designet kan endres noe.

source: 画像の保護
no: Bildebeskyttelse.

source: imgタグが呼び出されるごとに画像を保護
no: Beskytt bildet hver gang img-taggen kalles.

source: 出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護
no: Beskytt alle bilder som lastes opp til Wordpress i all HTML-utdata

source: 画像をダウンロードから保護します
no: Beskytter bilder mot nedlasting.

source: 画像データを保護した時にはほぼ完全なるダウンロードを阻止し、完全なるワンタイムURLを発行し、セッションに保存されたトークンで認証し、phpから画像を表示します、その為ほぼ完全な画像盗用を防ぎます
no: Forhindrer nesten fullstendig nedlasting når bildedataene er beskyttet, utsteder en komplett engangsadresse, autentiserer med et token som er lagret i økten og viser bildet fra php, og forhindrer dermed nesten fullstendig bildetyveri.

source: 画像データを保護した時には画像のキャッシュが効かないため、次回訪問時にサイトの読み込みが遅くなるため、SEOに影響があります
no: Når bildedata er beskyttet, fungerer ikke hurtigbufring av bilder, slik at nettstedet lastes inn saktere ved neste besøk, noe som påvirker SEO

source: 画像データを保護した時には、データベースの負荷が高くなる可能性があります
no: Databasebelastningen kan være høyere når bildedata er beskyttet

source: 「imgタグが呼び出されるごとに画像を保護」の場合は、add_filterを使用し、imgタグの発行時にフィルタリングを行います、テーマによっては正しく動作しません
no: For 'Beskytt bilde hver gang img-taggen kalles', bruk add_filter og filtrer når du publiserer img-tagger, avhengig av temaet, kan det hende at dette ikke fungerer riktig

source: 「出力される全HTMLのうち、Wordpressにアップロードされた画像をすべて保護」の場合は、Wordpressのほぼすべての動作をキャプチャし、コンテンツ内のimgタグについてすべて処理します。テーマによっては正しく動作しません
no: 'Protect all images uploaded to Wordpress out of all HTML output' vil fange opp nesten all Wordpress-aktivitet og behandle alt om img-taggene i innholdet. Noen temaer vil ikke fungere riktig

source: なお、アイキャッチに指定した画像はOGPとして拡散されますので保護できません。どうしても保護すべき場合は高度な設定でHTML保護時のHEADタグの出力の選択を変更してください
no: Merk at bilder som er angitt som iøynefallende, spres som OGP og kan ikke beskyttes. Hvis du må beskytte dem, må du endre valget av utdata for HEAD-taggen når du beskytter HTML i de avanserte innstillingene.

source: OS標準搭載のスクリーンショット機能を保護することはできません
no: Skjermbildefunksjonen i standard OS kan ikke beskyttes

source: 画像URLの保護
no: Beskyttelse av bilde-URL-er

source: 画像の保護と組み合わせて使用します、単体では意味がありません
no: Den brukes i kombinasjon med bildebeskyttelse, men er ikke meningsfull alene.

source: JavaScriptにより遅延読まれますのでSEOに影響があります
no: Forsinket lesing på grunn av JavaScript, noe som påvirker SEO

source: HTML難読化・保護時のHTMLソースコードのアスキーアートの出力
no: Utskrift av ASCII-kunst i HTML-kildekoden under HTML-tilsløring og -beskyttelse.

source: 表示なし
no: Ingen indikasjon

source: view-sourceでHTMLソース表示をした時に警告の意思を示すアスキーアートを表示します
no: Vis ASCII-tegninger som indikerer intensjonen om å advare når HTML-kilde vises med view-source.

source: 対象アクションを起こした時の表示デザイン
no: Vis design når målhandlingen utløses.

source: 黄色の背景の黒文字のベーシックデザイン
no: Enkel design med svarte bokstaver på gul bakgrunn

source: 黒色の背景の赤文字のホラー風デザイン
no: Skrekkdesign med rød tekst på svart bakgrunn.

source: 黒色の背景の赤文字の光る文字のデザイン
no: Design av glødende røde bokstaver på svart bakgrunn.

source: 対象アクションを起こした時のBGM
no: BGM når målhandlingen utføres.

source: サウンドなし
no: Lydløs

source: 戦闘 - 39.8秒
no: Kamp - 39,8 s.

source: おやじ ショート- 3.7秒
no: Far Short - 3,7 sekunder

source: おやじ ロング - 22.7秒
no: Far Long - 22,7 sek.

source: マリンバの乱打 - 演奏版 - 37.8秒
no: Marimba Rampant - Fremført versjon - 37,8 sek.

source: パガニーニ 24の奇想曲より冒頭 - 演奏版 - 27.4秒
no: Paganini, begynnelsen fra 24 Caprices - Fremført versjon - 27.4 sek.

source: ショパン エチュード Op.10-5 黒鍵 打ち込み版 高速版 - 57.8秒
no: Chopin Etude, op.10-5, svarte tangenter, slått versjon, rask versjon - 57,8 s.

source: ショパン エチュード Op.10-12 革命 打ち込み版 高速版 - 1分54.9秒
no: Chopin Etude Op.10-12 Revolution, maskinskrevet versjon, hurtigversjon - 1 min 54,9 sek.

source: ショパン スケルツォ 変ロ短調 Op2 打ち込み版 高速短縮版 - 1分46.1秒
no: Chopin Scherzo i b-moll, Op2, maskinskrevet versjon, hurtig forkortet versjon - 1 min 46,1 sek.

source: ファンファーレ - 19.3秒
no: Fanfare - 19,3 s.

source: レトロ風ファンファーレ - 2.2秒
no: Fanfare i retrostil - 2,2 s.

source: レトロ風オープン - 41.2秒
no: Retro-stil åpen - 41,2 sek.

source: 警告表示中のBGMを選択します
no: Velg bakgrunnsmusikk under advarselsvisningen.

source: びっくりするような雰囲気を作ります
no: Skap en overraskende atmosfære

source: Firefoxでは音声ブロックされます
no: Firefox vil blokkere lyd.

source: 対象アクションを起こした時のビープ音
no: Pipelyd når målhandlingen utføres.

source: 有効 音量小さ目
no: Aktivert Lavt volum

source: 有効 音量大き目
no: Aktivert Høyeste volum

source: 警告表示中にすべてのキー・マウスイベントでビープ音を鳴らします
no: Pipetoner ved alle tast-/mus-hendelser under advarselsvisning

source: 警告表示中に端末が暴走したかのような雰囲気を作ります
no: Skap en atmosfære som om enheten har gått ut av kontroll under advarselsvisningen

source: 対象アクションを起こした時のマウスカーソルの消去
no: Sletter musepekeren når målhandlingen utføres.

source: 警告表示中にブラウザのエリアのマウスカーソルを消去します
no: Fjern musepekeren i nettleserområdet under visning av advarsler

source: デバッグモード
no: Feilsøkingsmodus

source: 妨害＋記録のみ
no: Kun forstyrrelser + opptak.

source: 妨害＋記録＋表示＋リダイレクト
no: Avskjære + registrere + vise + omdirigere

source: メニューからは操作できてしまいます
no: Den kan betjenes fra menyen.

source: Firefoxにおけるデバッグモード
no: Feilsøkingsmodus i Firefox

source: ブラウザーコンソール
no: Nettleserkonsoll

source: 事実上デバッグモードから操作できてしまいます
no: Du kan i praksis operere fra feilsøkingsmodus.

source: HTMLソース表示
no: Visning av HTML-kilde

source: view-source:から始まるURLを入力すれば操作できてしまいます
no: Den kan brukes ved å skrive inn en URL som begynner med view-source:.

source: HTML保護と組み合わせることでコンテンツを保護することができます
no: Kombinert med HTML-beskyttelse kan innholdet beskyttes

source: 印刷
no: Utskrift

source: 印刷阻止をするもものの、ブラウザによってはうまく動作しません
no: Utskriftsblokkering, men fungerer ikke bra i enkelte nettlesere

source: スクリーンショット
no: Skjermdump

source: OSやブラウザ、方法によっては妨害できず、もしくは検出しないことがあります
no: Kan ikke fanges opp eller oppdages, avhengig av operativsystem, nettleser og metode

source: スクリーンショットの疑い
no: Mistenkte skjermbilder.

source: 上の項目の検出方法は完全ではありません、予防的に検出を行います
no: Deteksjonsmetoden for de ovennevnte elementene er ikke perfekt, og forebyggende deteksjon brukes.

source: スクリーンショットだけではなく、デバッグモード等も検出します
no: Den oppdager skjermbilder samt feilsøkingsmoduser osv.

source: ページ保存
no: Side lagre

source: 右クリック
no: Høyreklikk

source: アドオンがインストールされていると操作できてしまいます
no: Den kan betjenes hvis tilleggsprogrammer er installert.

source: コピー・カット
no: Copy-cut

source: 本プラグインの設定によってはこのイベントにたどり着くことはほとんどない場合があります
no: Avhengig av konfigurasjonen av denne plugin-modulen, kan det hende at denne hendelsen sjelden nås

source: テキスト全選択
no: Utvalg av fulltekst

source: テキスト選択
no: Tekstvalg

source: デバッガー妨害
no: Forstyrrelser i feilsøkingsprogrammet

source: デバッグモードの使い勝手を少し悪くします、ブラウザによってはこの挙動が止められてしまいます
no: Gjør feilsøkingsmodus litt mindre brukervennlig, noen nettlesere stopper denne oppførselen

source: リダイレクトするURL
no: URL å omdirigere til

source: 利用規約などのページに転送すると良いでしょう
no: Det kan være lurt å videresende dem til sider som for eksempel vilkårene for bruk.

source: 空欄にすると元のURLにリダイレクトをします
no: Hvis den ikke fylles ut, vil den omdirigere til den opprinnelige URL-en

source: リダイレクトまでの時間
no: På tide å omdirigere.

source: リダイレクトなし
no: Ingen viderekobling

source: 1秒
no: 1 sekund

source: 2秒
no: 2 sek.

source: 3秒
no: 3 sek.

source: 4秒
no: 4 sek.

source: 5秒
no: 5 sek.

source: 6秒
no: 6 sek.

source: 7秒
no: 7 sek.

source: 8秒
no: 8 sek.

source: 9秒
no: 9 sek.

source: 10秒
no: 10 sek.

source: 15秒
no: 15 sekunder.

source: 20秒
no: 20 sek.

source: 25秒
no: 25 sek.

source: 30秒
no: 30 sekunder.

source: 35秒
no: 35 sekunder.

source: 40秒
no: 40 sekunder.

source: 45秒
no: 45 sekunder.

source: 50秒
no: 50 sek.

source: 55秒
no: 55 sek.

source: 1分
no: Ett minutt

source: 1分10秒
no: 1 min. 10 sek.

source: 1分20秒
no: 1 min 20 sek.

source: 1分30秒
no: 1 minutt og 30 sekunder.

source: 1分40秒
no: 1 minutt og 40 sekunder.

source: 1分50秒
no: 1 minutt og 50 sekunder.

source: 2分
no: 2 minutter

source: ソース表示を許可する権限
no: Myndighet til å tillate kildevisning.

source: ADMINログイン時のみ通常のソース出力
no: Normal kildeutgang kun ved ADMIN-pålogging

source: USERログインで通常のソース出力
no: Normal kildeutgang med USER-pålogging

source: 通常のHTML出力を管理者のみかユーザーログインかを選択します
no: Velg om normal HTML-utdata kun skal være for administratorer eller brukerinnlogging

source: 画像を無理やりダウンロードして実際にダウンロードされるもの
no: Hva som faktisk lastes ned ved å tvinge bildet til å lastes ned.

source: GIF形式で1×1ピクセルの透過画像
no: 1 x 1 piksel gjennomsiktig bilde i GIF-format.

source: PNG形式で黄色い背景の警告画面
no: Advarselsskjerm med gul bakgrunn i PNG-format.

source: 意味のないHTMLドキュメント
no: Meningsløse HTML-dokumenter

source: HTML保護時のHEADタグの出力
no: Utdata av HEAD-koder under HTML-beskyttelse

source: 出力しない
no: Ingen utgang

source: TITLEタグのみ
no: Kun TITLE-taggen

source: WordpressのHEADタグより取得
no: Hentet fra HEAD-taggen i Wordpress

source: 企業用途の会員専用ページや社内ページなどでは「出力しない」、「TITLEタグのみ」で良いでしょう
no: For bedriftsbruk, for eksempel sider som bare er for medlemmer eller interne sider, er ingen utdata eller kun TITLE-tagg helt greit.

source: WordpressのHEADタグから取得しないと、SNSのシェアでOGP画像が表示されません
no: OGP-bilder vil ikke vises i sosiale nettverk med mindre de er hentet fra Wordpress HEAD-taggen

source: 画像botをアクセス禁止にする
no: Forbud mot bilderoboten.

source: 画像botをHTMLに対し避けることにより、画像検索から直接リンクされることによって守れなかったコンテンツを守ることができます
no: Ved å unngå bilderoboter i forhold til HTML beskytter man innhold som ikke kan beskyttes av direkte lenker fra bildesøk.

source: alertメッセージを表示する言語
no: Språk som varselmeldingen vises på.

source: Wordpressの言語
no: Wordpress-språk.

source: ブラウザの設定言語
no: Språk for nettleserinnstillinger

source: メッセージをカスタム設定されている場合は言語を変更できません
no: Språket kan ikke endres hvis meldingen er tilpasset

source: view-sourceメッセージを表示する言語
no: Språk som meldingene i visningskilden vises på.

source: 一時使用トークンの有効期限
no: Utløpsdato for tokens for midlertidig bruk.

source: 3分
no: 3 min.

source: 4分
no: 4 min.

source: 5分
no: 5 minutter.

source: 6分
no: 6 min.

source: 7分
no: 7 minutter

source: 8分
no: 8 min.

source: 9分
no: 9 min.

source: 10分
no: 10 minutter.

source: 15分
no: 15 minutter.

source: 20分
no: 20 minutter.

source: 25分
no: 25 minutter.

source: 30分
no: 30 minutter.

source: 35分
no: 35 minutter.

source: 40分
no: 40 minutter.

source: 45分
no: 45 minutter.

source: 50分
no: 50 minutter.

source: 55分
no: 55 minutter.

source: 1時間
no: 1 time

source: 画像URL情報の有効期限を設定します
no: Angir utløpsdatoen for bilde-URL-informasjonen.

source: 一度読み込まれると画像URL情報と一時使用トークンは無効化されます
no: Når bildet er lastet inn, deaktiveres URL-informasjonen og midlertidige brukstokener

source: 画像は遅延読み込みされますが、この指定した時間の30秒前に強制的に画像が読み込まれます
no: Bildet lastes inn dovent, men bildet tvinges til å lastes inn 30 sekunder før dette angitte tidspunktet.

source: 一時使用トークンのビット数
no: Antall bits i tokens for midlertidig bruk

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その強度を指定します
no: Angir styrken på det midlertidige brukstokenet som brukes som passord for å kryptere bilde-URL-informasjonen

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなり、HTML転送量が多くなることがあります
no: Selv om intensiteten øker etter hvert som du går til alternativene som er oppført under rullegardinmenyen, er belastningen på serveren høyere, og mengden HTML som overføres kan være høyere

source: ハッシュ化アルゴリズム
no: Hashing-algoritme

source: 画像URL情報を暗号化するのに一時使用トークンをパスワードとして使用しますが、その時ハッシュ化が必要です、その強度を設定します
no: Midlertidige tokens brukes som passord for å kryptere bilde-URL-informasjonen, men de må hashes, og styrken på hashingen må stilles inn.

source: ドロップダウンメニューの下に表示される選択肢にいくにつれて強度が強くなるものの、サーバーへの負荷が高くなります
no: Intensiteten øker etter hvert som du går til alternativene som er oppført under rullegardinmenyen, men belastningen på serveren øker

source: 基本設定
no: Grunninnstilling

source: 高度な設定
no: Avanserte innstillinger

source: 初期設定に戻す
no: Tilbakestilling til standard

source: デザイン・音の設定
no: Design og lydinnstillinger

source: イベントの設定
no: Konfigurasjon av hendelser.

source: メッセージの設定
no: Innstillinger for meldinger

source: 右クリックやソースコード表示時に転送する URL を設定します
no: Angi URL-adressen som skal videresendes når du høyreklikker eller viser kildekode.

source: 警告メッセージにはHTMLは使用できません
no: HTML kan ikke brukes til advarselsmeldinger

source: この画面で設定すると、高度な設定タブにある言語設定が無視されます
no: Hvis dette skjermbildet er valgt, ignoreres språkinnstillingene i fanen Avanserte innstillinger

source: 以下の文字列が使用できます
no: Følgende strenger kan brukes

source: 改行
no: Ny linje

source: 押下されたキー
no: Trykk på tasten

source: Neo HTML Protector 設定
no: Innstillinger for Neo HTML Protector

source: メッセージ
no: Beskjed.

source: デザイン・音
no: Design og lyd

source: 初期化
no: Initialisering

source: このプラグインについて
no: Om denne plugin-modulen.

source: 設定が初期化されました
no: Innstillingene har blitt initialisert.

source: プラグインを初期化します なおIPログリーダーのデータはここでは削除されません
no: Initialiserer plugin-modulen Merk at IP-loggleserdataene ikke slettes her.

source: Neo HTML Protectorについて
no: Om Neo HTML Protector

source: このプラグインはあなたのWordpressから出力されるHTMLや画像等を保護し、コンテンツの不正利用から守ることを目的としています。
no: Denne utvidelsen har som mål å beskytte HTML, bilder osv. som sendes ut fra Wordpress, og beskytte den mot uautorisert bruk av innholdet.

source: コンテンツを完璧に守ることはできません。しかし可能な限りの方法において警告し、もし何かがあった場合に備えて準備することにより国で定められている方法で解決することができるはずです。
no: Innhold kan ikke beskyttes perfekt. Men ved å advare dem på alle mulige måter og være forberedt hvis noe skulle skje, bør du kunne løse det på en nasjonalt forskriftsmessig måte.

source: もちろん、利用規約やサイトポリシーを充実させる必要があります。このプラグインは利用規約生成アプリではありませんが、そのヒントを与えることができます。
no: Du må selvfølgelig forbedre vilkårene for bruk og retningslinjene for nettstedet. Denne plugin-modulen er ikke en app som genererer brukervilkår, men den kan gi deg et hint.

source: 開発者: 夜桜　なの
no: Utvikler: Nano Yozakura

source: バージョン
no: Versjon

source: ビルド
no: Bygge

source: サポートページ
no: Support-siden

source: ISISちゃん
no: ISIS chan

source: Miss. 裏まにら氏歌唱
no: Miss. sunget av Mr. Uramanira

source: 支援のお願い
no: Anmodning om assistanse.

source: Neo HTML Protectorをご利用いただき、ありがとうございます！
no: Takk for at du bruker Neo HTML Protector!

source: 本プラグインの開発と維持には多くの時間と知恵の絞りだしがかかっており、引き続き改善と更新を行っていくための資金を集めるために、もしご支援いただける方がいれば、寄付をお願いできればと思います。
no: Vi har brukt mye tid og visdom på å utvikle og vedlikeholde denne utvidelsen, og vi er takknemlige for eventuelle donasjoner som kan hjelpe oss med å skaffe midler til fortsatte forbedringer og oppdateringer.

source: 寄付について
no: Om donasjoner

source: 寄付は任意であり、強制ではありません。プラグインを無料でご利用いただけるように、どなたでも利用可能です。しかし、開発を継続するためにはご支援が大変ありがたく、少しでもご協力いただけると嬉しいです。
no: Donasjoner er frivillige og ikke obligatoriske. Det er åpent for alle, slik at plugin-modulen kan brukes gratis. Vi setter imidlertid stor pris på din støtte for å fortsette utviklingen, og vi hjelper gjerne til på alle måter vi kan.

source: ご寄付は、下記のリンクから行っていただけます。日本の方であれば無料で寄付をすることも可能で、更にはアマゾンギフト券で気軽に寄付をすることが可能です。
no: Donasjoner kan gjøres via lenken nedenfor. Hvis du er fra Japan, kan du også donere gratis, og dessuten kan du enkelt donere ved hjelp av Amazon-gavekort.

source: 寄付先
no: Giver

source: 皆様のご支援があれば、今後も素晴らしいアップデートをお届けできるよう頑張ります！
no: Med din støtte vil vi gjøre vårt beste for å gi deg flotte oppdateringer i fremtiden!

source: ご支援いただけることに感謝し、今後ともよろしくお願いいたします。
no: Vi takker for støtten og ser frem til å samarbeide med dere i fremtiden.

source: ライセンス
no: Lisens

source: 本プラグインはオープンソースで開発されており、GPL2.0以降のバージョンのライセンスを適用しています。
no: Plugin-modulen er utviklet som åpen kildekode og er lisensiert under GPL 2.0 eller senere versjoner.

source: 本プラグインには以下のライブラリを同梱しています
no: Følgende biblioteker er inkludert i denne plugin-modulen

source: 本プラグインには以下で生成したアスキーアートのフォント、並びにフォントファイルを同梱しています
no: Denne plugin-modulen inneholder skrifttypen og skriftfilene for ASCII-kunst generert av

source: このプラグインには有限会社イージェーが開発を行い、本プラグイン製作者が作曲した、スーパーファミコン非公認ゲーム「SM調教師瞳3」の楽曲を含んでおり、正式にライセンスされています
no: Denne plugin-modulen inneholder musikk fra det uautoriserte Super Nintendo Entertainment System

source: その他本プラグインの開発にRaspberry Pi5とChatGPTとdeeplを使用しています
no: Andre Raspberry Pi5, ChatGPT og deepl er brukt i utviklingen av denne plugin-modulen

source: キャッシュプラグインを検出しました キャッシュプラグインが有効化されていると本プラグインは正しく動作しません
no: Cache-plugin oppdaget Denne plugin-modulen vil ikke fungere korrekt hvis cache-plugin-modulen er aktivert.

source: 無効なIPアドレス
no: Ugyldig IP-adresse.

source: https://google.co.jp
no: https://google.no

source: このウェブサイトはCookieとJavaScriptが有効でないと閲覧することはできません
no: Dette nettstedet kan bare vises med informasjonskapsler og JavaScript aktivert

source: 通常とは異なる方法でのアクセスや操作が検出されました
no: Det er oppdaget uvanlige tilgangs- eller driftsmetoder.

source: セキュリティ並びにコンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
no: Noen funksjoner er begrenset av hensyn til sikkerhet og innholdsbeskyttelse.

source: デバッグモード、コンソールの起動は禁止されています
no: Feilsøkingsmodus og konsollaktivering er forbudt

source: 以下の情報がサーバーに送信されました
no: Følgende informasjon har blitt sendt til serveren

source: あなたのIPアドレス
no: IP-adressen din.

source: あなたの端末とブラウザ
no: Din enhet og nettleser

source: あなたの押下したキー
no: Tastene du har trykket på.

source: リダイレクトをします
no: Viderekoblinger.

source: コンテンツ保護のため一部の機能を制限しています
no: Noen funksjoner er begrenset for å beskytte innholdet.

source: 右クリックは禁止されています
no: Det er forbudt å høyreklikke.

source: あなたが押下したキー
no: Tast du har trykket på.

source: 印刷、PDFへの保存は禁止されています
no: Utskrift og lagring til PDF er forbudt

source: スクリーンショットは禁止されています
no: Skjermbilder er forbudt.

source: スクリーンショット、デバッグモード等の起動は禁止されています
no: Aktivering av skjermbilder, feilsøkingsmodus osv. er forbudt.

source: ページの保存は禁止されています
no: Det er forbudt å lagre sider.

source: コピー、カットは禁止されています
no: Kopiering eller klipping er forbudt.

source: あなたが起こしたイベント
no: Hendelser du forårsaket.

source: テキストの選択は禁止されています
no: Tekstvalg er forbudt.

source: HTMLソース表示は禁止されています
no: Det er forbudt å vise HTML-kilder.

source: 不正アクセスは禁止されています
no: Uautorisert tilgang er forbudt.

source: アラビア語
no: Arabisk

source: ブルガリア語
no: Bulgarsk

source: チェコ語
no: Tsjekkisk

source: デンマーク語
no: Dansk

source: ドイツ語
no: Tysk

source: 現代ギリシア語
no: Moderne gresk

source: 英語
no: Engelsk

source: イギリス英語
no: Britisk engelsk

source: アメリカ英語
no: Amerikansk engelsk

source: スペイン語
no: Spansk

source: エストニア語
no: Estisk

source: フィンランド語
no: Finsk

source: フランス語
no: Fransk

source: ハンガリー語
no: Ungarsk

source: インドネシア語
no: Indonesisk

source: イタリア語
no: Italiensk

source: 日本語
no: Japansk

source: 朝鮮語
no: Koreansk

source: リトアニア語
no: Litauisk

source: ラトビア語
no: Latvisk

source: ノルウェー語
no: Norsk

source: オランダ語
no: Nederlandsk

source: ポーランド語
no: Polsk

source: ポルトガリア語
no: Portugisisk

source: ブラジルポルトガル語
no: Brasiliansk portugisisk

source: ヨーロピアンポルトガル語
no: Europeisk portugisisk

source: ルーマニア語
no: Rumensk

source: ロシア語
no: Russisk

source: スロバキア語
no: Slovakisk

source: スロベニア語
no: Slovensk

source: スウェーデン語
no: Svensk

source: トルコ語
no: Tyrkisk

source: ウクライナ語
no: Ukrainsk

source: 中国語
no: Kinesisk

source: 簡体中国語
no: Forenklet kinesisk

source: 繁体中国語
no: Tradisjonell kinesisk

source: 画像が見つかりません
no: Bildet ble ikke funnet.
